Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Hieronymus: Új biztosítási kártyát kap a nagymama
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- vrob: Az utolsó DOS játékok 1996 - 1997-ben, egy korszak lezárul
- Rák
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
Aktív témák
-
*Ropi*
félisten
Shev! Erősíts meg, vagy javíts ki légyszives, ha nem helyes a gondolatmenetem: nálam is upc net van (20/3), a Webstar 2203 modemből routerbe kerül a jel, amin a kliensek lógnak. A gondolatmenetem az, hogy az én routerem (régi darab, leánykori nevén Corega WLBAR-AB, eredetileg adsl modem volt beépített routerrel és wifivel, de amióta dsl-ről upc-re váltottunk csak routerként és wifi AP-ként használom, mac klónozást nem tud) átengedi az egyes kliensek mac címét, mert amíg a upc reg. oldalán nem állítok be egyet, addig nem enged róla netezni. A baj az, hogy max. 3-at enged egyszerre, nekem meg 4 vagy 5 kellene. Az nem jó, ha a Corega saját dhcp-jével osztatok címeket felülbírálva a Webstar-t, mert akkor semmi sem működik. Egyedül úgy hajlandó minden egyszerre menni, ha a Webstar modem belső dhcp-je osztja a címeket. Ráadásul eléggé érdekesen, pl.:
kliens 1.:80.99.63.133
mask :255.255.252.0
gateway:80.99.65.254kliens 2.:80.99.67.211
mask :255.255.252.0
gateway:80.99.68.254Most úgy sikerült működésre bírnom, hogy hagyom a Webstarnak, hogy címezzen dhcp-n, a Corega-t meg csak sima switcként használom + a wifi AP-jára csatlakozással sincs gond így.
A megoldás eszerint, ha veszek egy olyan routert, ami képes klónozni egy adott mac-et és nem engedi át a többiét (a Linksys WRT54G-n gondolkozom).
Szerinted?
Köszönettel: Ropi
Aktív témák
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- OLED TV topic
- Nők, nőügyek (18+)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- PlayStation 5
- E-roller topik
- Milyen autót vegyek?
- Hieronymus: Új biztosítási kártyát kap a nagymama
- Magisk
- További aktív témák...
- MSI CreatorPro Z16P RTX A5500 TOUCH! - A világ legerősebb RTX A-s tervezőgépe (vapor chamberrel)
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Motorola G34 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer / irodai szék noblechairs ICON TX
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest