Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#2751) Winner_hun válasza HuMarc (#2750) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tiltott szót írtál le, ple üdülési csekk.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2752) HuMarc válasza Winner_hun (#2751) üzenetére


HuMarc
addikt

@z0d1AK már jelentette a modkerben. Ez volt az üzenet. De valószínűleg igazad van, lehet hogy rosszul emlékszem :R

[ Szerkesztve ]

(#2753) z0d1AK


z0d1AK
veterán

RiOS 6.0 Enterprise?

A keresőbe írt szó a viktor volt, ha ez segít!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2754) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Kitiltott user adatlapján a nevet és indokot tartalmazó, "big"' classnevű divnek hiányzik a lezárása, emiatt szétesik a layout.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2755) Lenry válasza Winner_hun (#2751) üzenetére


Lenry
félisten

kíváncsi voltam hogy írtad be, de rájöttem

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2756) Lenry


Lenry
félisten

az bug vagy feature, hogy az adatlap módosítása esetén is meg kell adni a jelszót?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2757) CoolMan válasza Lenry (#2756) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nálam az adataim módosításánál nem kell jelszó. Nálad lesz valami...

(#2758) Lenry válasza CoolMan (#2757) üzenetére


Lenry
félisten

engem nem engedett tovább, amíg be nem írtam a jelszót mindkét mezőbe. pedig csak a cuccok részen módosítottam.

Windows XP - legfrissebb Chrome

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2759) kenwood3 válasza Lenry (#2756) üzenetére


kenwood3
őstag

nálam is meg kell adni :K

Mi az az ekezet dragasag??

(#2760) CoolMan válasza Lenry (#2758) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Most másodszor is megnéztem, módosítottam a cuccok-nál, de nem kért jelszót. Win7 FF 16.0.2

(#2761) kenwood3 válasza CoolMan (#2760) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem lehet, hogy neked azért nem kell, mert nagybetűs vagy?

Mi az az ekezet dragasag??

(#2762) Lenry válasza CoolMan (#2760) üzenetére


Lenry
félisten

megvan a probléma.

el van mentve a jelszó, és a Chrome automatikusan kitölti az egyik jelszómezőt. a másikat viszont nem, és ezért nem enged tovább.
ha beírom mindkettőbe a jelszót, vagy kitörlöm mindkét helyről, akkor továbbmehetek.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2763) CoolMan válasza Lenry (#2762) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Remek, pont ezen gondolkodtam, hogy nem-e a böngésző miatt van. Akkor legalább megoldódott. :)

kenwood3: :N

(#2764) Keeperv85 válasza Lenry (#2762) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Firefox: dettó. Pont ugyan ezt játszotta velem is valamelyik nap.

Ennél viszont idegelőbb, mikor megáll a "Sikeres hozzászólás, rögtön továbbítunk!" ablakban és ha megnyomom mondjuk 5 perc után a tovább jutáshoz a feliratot, mert még akkor sem ment arrébb, akkor kifagy az összes arcocska beszúrásáért felelő kódrész. :U

[ Szerkesztve ]

(#2765) goped


goped
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő:

mobiltelefon hirdetéssel kapcsolatban írok
nekem nem működik a napi 2x-i frissítés
hiába teszem meg, hogy az oldal elejére tegye, vagy a topik elejére --nem tudom pontosan hová tenné de gondolom a topik elejére...--
nem teszi meg
frissítek, kilép-belép, de nem frissül a hirdetésem
valamit rosszul csinálok? vagy csak bizonyos tagoknak megy?
régebben ment, most meg nem
köszönöm

Roborock S6 MaxV

(#2766) Winner_hun válasza goped (#2765) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2767) HuMarc


HuMarc
addikt

Üdv. újra!

Észrevettem, hogy az utóbbi 5-6 kommentem mind sorkizártan lett kitéve, pedig én nem állítottam sorkizártra.
Ez bug?

(#2768) lezso6 válasza HuMarc (#2767) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az összes komment alapból sorkizártan jelenik meg.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ut euismod arcu. Fusce magna sapien, fermentum convallis egestas et, aliquam at felis. Vestibulum elit felis, ullamcorper eget fringilla id, posuere sit amet magna. Aenean iaculis turpis quis urna pharetra convallis. Aenean dignissim vestibulum enim, et imperdiet magna egestas sed. Quisque erat sapien, egestas sit amet bibendum vitae, adipiscing sed tortor. Proin a tortor porta arcu tincidunt pharetra.

Praesent eleifend ornare venenatis. Ut sagittis sodales venenatis. Nunc est lorem, feugiat in porttitor in, convallis ut massa. Donec bibendum feugiat nulla et porta. Nulla sit amet condimentum urna. Nullam sodales arcu eu arcu ultricies nec lacinia nisi porttitor. Phasellus sem leo, consectetur id tempus ac, vulputate eget sapien. Etiam luctus, enim sed viverra interdum, lacus enim adipiscing nisl, sit amet placerat nunc massa nec nisi. Vivamus non commodo orci.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2769) HuMarc válasza lezso6 (#2768) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja akkor eddig csak szimplán nem tűnt fel. Köszönöm a gyors választ! :R

(#2770) Dzsymmy


Dzsymmy
csendes tag

SZiasztok..
Téma magán......

Annyi csak az észrevételem,hogy az igen tisztelt Prohardver csapat igen szűkmarkúan osztja a tagok előmenetelét célzó elnevezéseit.Vegyük az esetem: Kb. 5 éve vagyok tag(újonc!!!),igaz van egy barátommal több mint 150 db,levelezésem,eladtam vagy 10 értékes számcsit,telót stb.és nem egy témában hallattam hangom,majdnem naponta olvasom a prot...benne a mobilarénát-ráadásul szeretem is .Itt tartok mondom 5 év után.és újonc besorolással,nem hajhászom a rangot félre ne értsetek,de azért ...lehet előbb leszek angliában Lord,mint itt a következő ranglétra becses tagja........Üdvözlettel............ Dzsymmy :R :R :R

" Azt akarni, hogy a valóság más legyen, mint amilyen, reménytelen.”

(#2771) HuMarc válasza Dzsymmy (#2770) üzenetére


HuMarc
addikt

A hozzászólásaid kombinált értéke 19,75... (14 szakmai, 0,25 közösségi és 5,5 piaci hozzászólás) Milyen rangot akarsz magadnak 19,75 hozzászólással? Te lehetnél a Szűkszavú.... Vagy a Szótlan.... :DDD
Egyébként ha van egy, a mostani rangrendszernél (amiről ITT olvashatsz bővebben) jobban kidolgozott ranglétra-szerkezeted, ami szerinted érdemes arra, hogy a szerint lépkedjünk rangokat, akkor ajánljad be ITT és majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle... Egyébként oka van annak, hogy csak X hozzászólás ÉS Y idő után kapsz nagyobb rangot, mert amúgy valaki csinál egy 0 hozzászólásos account-ot aztán X nap múlva belép vele újra, még mindig 0 hozzászólással, de már őstag ranggal....

(#2772) Jorus válasza Dzsymmy (#2770) üzenetére


Jorus
nagyúr

A jelenlegi rendszer azt honorálja, ha te is hozzáteszel vmit a fórum tudásbázisához, ismeretanyagához, vagy épp hangulatához. A magánlevelezés bonyolítása, néhány termék értékesítése és az éveken át tartó néma csend nem sokat tesz hozzá a fórum életéhez. Eddig 14 értékelhető hozzászólásod volt 5 és fél év alatt, vagyis kevesebb, mint évi 3. 14 hozzászólást egy átlagos tag 1-3 nap alatt ír meg. Természetesen nincs azzal gond, hogy te nem fecsegsz sokat és/vagy feleslegesen, de, mint írtam, az olvasgatást a jelenlegi rendszer nem honorálja magasabb ranggal.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2773) Dzsymmy válasza Jorus (#2772) üzenetére


Dzsymmy
csendes tag

Értettem.
Tehát nem véletlen hogy így van.Köszönöm,hogy tájékoztattatok......majd meghúzom magam.Végül is újoncnak is lenni kell valakinek........további jó fórumozást kívánok.... :R

" Azt akarni, hogy a valóság más legyen, mint amilyen, reménytelen.”

(#2774) z0d1AK válasza z0d1AK (#2753) üzenetére


z0d1AK
veterán

Továbbra is érdekel, hogy ez megjavul-e majd.
Elég gyakran előjön, mikor a Privátok között névre keresek és hihetetlenül lassú is a folyamat, mire betölt. 2-3x rá kell nyomni a frissítésre, hogy jó tartalmat jelenítsen meg és úgy 4-5 perc a teljes művelet...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2775) rt06


rt06
veterán

valami nem gombolyu a levelkuldo script-tel, ugyanis a nyeremenyjatekra invitalo email legalabb 100 neven szolit meg (es annyi alternativ tregisztraciom meg nekem sincs)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2776) Lenry válasza rt06 (#2775) üzenetére


Lenry
félisten

nálam ~3800 név van benne (de az első az enyém :) ), de az üzenet törzse hiányzik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2777) C4mp3r válasza rt06 (#2775) üzenetére


C4mp3r
addikt

en is kaptam, csak megszolitas volt benne

(#2778) ng0ofy válasza Lenry (#2776) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ugyanez :D

(#2779) vilmos.nagy válasza rt06 (#2775) üzenetére


vilmos.nagy
tag

+1, itt is megvan...

(#2780) negyedes


negyedes
addikt

Jap, nekem is megjott, meg meg jonehany forumtagnak.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2781) randras válasza Lenry (#2776) üzenetére


randras
veterán

Nekem is az én nevem az első! Akkor mi nyertünk? :)

szerk.: 4701 név. :D Kár, hogy e-mail címeket nem küldtetek, bővülne a SPAM adatbázisom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2782) moli.hu válasza rt06 (#2775) üzenetére


moli.hu
őstag

:D itt is.

(#2783) inferno88 válasza randras (#2781) üzenetére


inferno88
őstag

Hazudsz,az enyém az első,én nyertem :)) :D

5130 név körül van nálam.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#2784) zoty314


zoty314
aktív tag

Nálam már csak 50 körül van a megszólított tagok száma, szóval szerintem akinek már csak a saját neve lesz ott, az nyer. :D

(#2785) JNashville


JNashville
senior tag

made my day :C

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#2786) pontazire


pontazire
csendes tag

Nálam 431 név! Egyszámjáték lesz? :D

(#2787) chepavel válasza rt06 (#2775) üzenetére


chepavel
aktív tag

Az excel gyorsan számol, 792 darab, a probléma nálam is ugyan az :)

Áj Láv Aggregáth 5.0! ||| Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! ||| https://500px.com/pavelandras

(#2788) Zerdal válasza pontazire (#2786) üzenetére


Zerdal
tag

Nálam 1511 név. Mi lesz ebből? :D

pontazire: nem neked szántam a választ bocsi.

[ Szerkesztve ]

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#2789) McKane válasza inferno88 (#2783) üzenetére


McKane
senior tag

őő,szerintem döntetlen :D

hogy hány név,rák sem tudja ;]

(#2790) cashback válasza Zerdal (#2788) üzenetére


cashback
őstag

4407 név van nálam.
Én nyertem? :B

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#2791) ng0ofy válasza cashback (#2790) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

4846 nálam, akkor eddig az enyém? :D

(#2792) V.Stryker válasza ng0ofy (#2791) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nálunk csak a párom kapott. Akkor most én érezzem magam diszkriminálva? ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2793) Lenry válasza V.Stryker (#2792) üzenetére


Lenry
félisten

igen, légyszíves.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2794) V.Stryker válasza Lenry (#2793) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igazából az a legrosszabb, hogy a levélből semmi nem derül ki. Így ezt valahogy nagyon elbaszták, vagy egy zseniális gerilla marketingről van szó. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2795) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Azért ez a sok e-mail, mert mentik az adatbázis külső szerverekre. ;] (aka, mihozzánk :P ) Feléledt a skynet, menti a menthetőt :))

(#2796) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Írok én is, hátha lesz valami válasz erre a mailre ebben a totyikban.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#2797) rt06 válasza kiskaktusz (#2796) üzenetére


rt06
veterán

bosszubol vissaspam-elunk a sok cimzettert?
mert kb annyi ertelme van meg n embernek beirni (az elso 3 utan imho egyertelmu volt, hogy hiba van)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2798) KrAt


KrAt
veterán

EZENTÚL KÉREK MINDENKIT, hogy ne írja be ismét, hogy levelet kapott. Tudjuk, bug, nem kérünk többet belőle!

[ Szerkesztve ]

(#2799) kiskaktusz válasza rt06 (#2797) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nyilvánvaló, ezért is tettem offba agyaskám. Mivel nem követem a rendszert érintő topikokat, ezért írtam be, hogy lássam, ha ír egy illetékes. :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#2800) rt06


rt06
veterán

az elnezest kero level is ketszer szolit meg, de a tobbi resze mar rendben van
viszont nem tudom szamit-e, de elobbi a prohardverrol, utobbi az itcaferol erkezett (itcafe van elsodleges portalkent megjelolve)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.