Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) imi68


imi68
tag

Üdv.
A hirdetések szerkesztésénél miért nem tudom a lista elejére tenni újból a régebbi hirdetésemet?

Huawei P10 lite

(#2502) Winner_hun válasza imi68 (#2501) üzenetére


Winner_hun
félisten

A beállításaidnál az Apróhirdetések rendezése utolsó up szerint csökkenőre állítsd be

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2503) imi68 válasza Winner_hun (#2502) üzenetére


imi68
tag

:R

Huawei P10 lite

(#2504) proci985


proci985
MODERÁTOR

prohardver középre van centerezve, logout balra.

nem olyan nagy dolog, de extraszéles/több kijelzővel teljes képernyőn elég nagy különbségek vannak, hogy hova kerül a tartalom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2505) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Lehet, hogy nem hiba, de azért leírom. A Prohardver fórumhozzászólásainak írási időpontját nem jelzi a mobilra optimalizált oldal. A Mobilaréna és az ITcafé rendben van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2506) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

karrier.prohardver.hu -> szoftverfejleszés -> ... ->

Fatal error: Cannot use string offset as an array in /home/www-data/wjpt/www/prohardver/jobsearch.inc.php on line 98

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#2507) Cadal


Cadal
őstag

Sziasztok!

Megoldható lenne hogy a PH! beépített keresője keressen a " # " karakterre is?
köszi. :R

(#2508) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A fórum főoldalának elhelyezkedése más mint az alkategóriák / topikok helyzete.
Illetve nem mindegy hogy mely kategóriákba tartozó topikot nézi az ember mert a topikok között is van eltérés. Gondolom a hátteres hirdetés kavar be.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2509) Atlantis


Atlantis
veterán

Szívattok engem?

Módosítanék az adatlapomon, erre közli velem a nyavalyás, hogy a mailcím nem tartalmazhatja egyik portál nevét sem. Anno akkor minek lett ez a mail csinálva? Belépni bezzeg be tudok vele.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2510) #65675776 válasza Atlantis (#2509) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az csak moderátor és házigazda rangok esetén lehet benne a mailcímben. Automatikusan nem fog változni, csak mert valaki lemondott a jogköreiről.

(#2511) Atlantis válasza #65675776 (#2510) üzenetére


Atlantis
veterán

Bár csak itt is törődnének annyit a "nyugdíjasokkal", mint az életben. :)

No mindegy, nem értem a logikát, ha megmaradhatottez a cím, akkor miért ne lehetne emiatt mást átírni az adatlapon

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2512) Ndruu válasza Atlantis (#2511) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hmm, ez lehet majd javítva lesz, mindenesetre szólok lezsonak.

Küldd el nekem nyugodtan privátban a szöveget, amire módosítani szeretnéd a "cuccaim" részt, ha jól láttam az FX topikban, akkor ezt szeretnéd.

Harrrr!!!!

(#2515) Atlantis válasza Kalandor (#2514) üzenetére


Atlantis
veterán

Egy program azt ismer, amit a programozó beleír. Ha már előnye nincs a VIP rangnak, (ahogy azt anno Racecam még ígérte), legalább hátránya se legyen.

No mindegy, jeleztem; ha foglalkoztok vele, megköszönöm, ha nem, hát megszoktam, hogy le vagyok sz@rva. :) Nem súlyos gond, szerencsére szökőévenként egyszer akarom módosítani az adatlapom, de hát idén ugye szökőév van. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#2516) xSide válasza szabogabor10 (#2505) üzenetére


xSide
őstag

Lehet, hogy nem hiba, de azért leírom. A Prohardver fórumhozzászólásainak írási időpontját nem jelzi a mobilra optimalizált oldal. A Mobilaréna és az ITcafé rendben van.

Nagyon zavaró ez a hiányosság, ami most már minden oldalt érint mobil verzióban...
Lehetne-e visszarakni, hogy látni lehessen a hozzászólások idejét??

(#2517) apóka


apóka
aktív tag

Sziasztok!

Talán nem itt kéne kérdeznem, de biztosan van ötletetek:
- a cégnél kaptam "új" (p3 helyett p4 :D....nem nevetni, ez van ) gépet. A rendszergazda újra telepítette (xp, office), miután megkaptam, hagytam , hogy lefrissítse a javításokat. Sajnos exploler alatt nem megy normálisan a PH (a régi gépen sem ment, de chrome alatt igen).
Gyorsan rádobtam a chromot, de azzal sem megy. Feltettem a legújabb flash playert, még mindig rossz: ilyen :((

Mit kéne megnéznem?

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#2518) Latorka


Latorka
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nem tudom pontosan kinek kell üzennem ez ügyben, de szeretnék információt és orvoslást kérni a következőről.
Pár napja belépve tapasztaltam, hogy nincsenek meg a korábbi privát üzeneteim (leszámítva néhány 2006-osat), valamint újonc rangra kerültem vissza 0 szakmai és 0 piaci aktivitással???!!!!! :Y

:( :Y

Sajnos úgy 2 hónapja nem jártam az oldalon, ám ez nem jelenti azt, hogy szeretnék megválni az eddigi dolgaimtól. Csupán azt jelenti, hogy átmenetileg canadába költöztem és ez kisebb fennforgással járt az életemben.
5,5 éve veszek részt az oldalcsalád életében, adok-veszek, olvasok, tanácsot adok.

Nem tudom mi okozta ezt a nullázódást, de nem szimpatikus és nagyon szeretném visszakapni az adataimat. kérlek segítsetek ennek a megoldásában.

köszönöm :R

Lator

[ Szerkesztve ]

Lator

(#2519) Ndruu válasza Latorka (#2518) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem bug. Ezt olvasd el légy szíves, a lényeg az utolsó bekezdésben van. Ő majd segít megoldani a problémát és újra be fogsz tudni lépni a másik felhasználóddal (ez pedig kitiltásra kerül).

Harrrr!!!!

(#2520) Winner_hun válasza Latorka (#2518) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2521) kovsol válasza Ndruu (#2519) üzenetére


kovsol
titán

Ezzel az emailes bejelentkezéssel kapcsolatban nem voltak problémák androidos telefonról ? Korábban könnyedén be tudtam lépni a mobilomról is, most viszont mindig azt írja ki, hogy email címmel kellene belépni pedig azt írom be :F Próbáltam már a böngésző teljes újratelepítését és utána is. Opera mini és android 2.2 van a telefononom.

May the Force be with you!

(#2522) Latorka válasza Ndruu (#2519) üzenetére


Latorka
csendes tag

Remek!

2 dolog van:
1. Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek, így már értem, de mivel be tudtam lépni elsőre az általam gondolt email-címmel és a régi, jól bevált jelszóval, így fel sem merült bennem, hogy itt baj lehet.

2. Előrébb mondjuk most sem vagyok, mert 2006-ban regisztráltam és nem emlékszem, hogy valaha is változtattam volna az e-mailcímen. Így marad a levelezés és a kolléga úr zaklatása.

Még1x köszönöm, tovább nyomozunk... :R

Lator

(#2523) Tibinho


Tibinho
tag

hali nekem az lenne a kérdésem hogy válaszolni akarok az egyik hozzászólásra és a következőt írja ki: Hiba A kapott adatok érvénytelenek!
ez miért van?
bocsi hogyha nem ide kellett volna írnom :)

I'm Gotham's reckoning.

(#2524) Ndruu válasza Tibinho (#2523) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg tiltólistás szó vagy kifejezés van a hozzászólásodban, ezért nem engedi elküldeni. (pl. üdülėsi csekk)

Harrrr!!!!

(#2525) Tibinho válasza Ndruu (#2524) üzenetére


Tibinho
tag

ja :O tényleg pont azt akartam írni, nem is tudtam hogy ilyet nem lehet írni, utána nézek akkor :)
köszi a választ

I'm Gotham's reckoning.

(#2526) rt06


rt06
veterán

csak szolnek, hogy 8 db privat uzenetet kaptam a veletech rendezvenyrol (mindet ugyanazzal az idoponttal es szoveggel)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2527) joey04 válasza rt06 (#2526) üzenetére


joey04
titán

szintén, bár nekem csak 3 jött.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2528) SkantaClaus


SkantaClaus
csendes tag

Tisztelt Címzett!

Következő lenne a hibajelenségem: Nem tudok hirdetést uppolni. A lehetőséget levonja, de nem rak a lista elejére. Arra is gondoltam, hogy büntetésből, de nem nagyon adtam rá okot szerintem.
Válaszát előre is köszönöm!
Üdvözlettel:

SkantaClaus

(#2529) SkantaClaus válasza SkantaClaus (#2528) üzenetére


SkantaClaus
csendes tag

Elnézést... Elég volt visszaolvasni. Elnézést

(#2530) PofaJenö


PofaJenö
senior tag

hali
nekem az a gondom hogy az adataim résznél a cuccaimat akarom módosítani ,és a végéről akarok lecsípni és hozzá adni de nem tudok mert nem megy tovább a kurzor ,vagy írjam le megint még egyszer az egész sort? :U
ui: lehet hogy ez a módja :F

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#2531) Ndruu válasza PofaJenö (#2530) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Firefox alatt nem lehet a sor végére ugrani, ez bug. Másik böngészővel jó, legalábbis eddig nem jelezték, hogy Opera vagy IE alól rossz lenne.

Harrrr!!!!

(#2532) PofaJenö válasza Ndruu (#2531) üzenetére


PofaJenö
senior tag

Pff
hát azért kösz, :R

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#2533) eclipse19


eclipse19
senior tag

Tudja valaki, hogyan lehet egy hirdetést kitörölni a kedvencek közül?

Én sehol nem találok ilyen lehetőséget.

Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2534) Ndruu válasza eclipse19 (#2533) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

- A kuka ikonra kattintva tudod törölni.

Harrrr!!!!

(#2535) eclipse19 válasza Ndruu (#2534) üzenetére


eclipse19
senior tag

Kösz a gyors válasz, de nekem Opera alatt sajnos nem jelennek meg ezek az ikonok.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2536) Ndruu válasza eclipse19 (#2535) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mert tartalomtiltót használsz az oldalon (vagy a beépítettet vagy kiterjesztésként). Ha kiterjesztés (AdBlock vagy hasonló), akkor tiltsd le magát a kiterjesztést, ha a beépített, akkor Ctrl+F12 - Haladó - Tartalom - Letiltott tartalmak, innen szedj ki mindent, ami a Prohardverhez (vagy a lapcsalád többi lapjához) kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2537) Psyhi


Psyhi
újonc

Heló!

Az lenne a problémám, hogy 2 felhasználói fiókom van. Az egyik Psyhi és a másik a Psyhi1 fiókom. Először ezt a fiókot használtam, de elvesztettem a kódját és új felhasználóval regisztráltam és ez volt a Psyhi1, amit használtam ez idáig. Sajnos sikerül annak a kódját is elveszítenem és ha új jelszót kérek, akkor erre a fiókra, vagyis a Psyhi-re küldi az új jelszót. A kérésem az lenne, hogy megoldható lenne, hogy a Psyhi1-re küldenétek egy új jelszót a su_so@freemail.hu címre és ezt a felhasználót,vagyis a Psyhi.t törölnétek?

Előre is nagyon köszönöm.

(#2538) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mobilos nézettel a zárt topikok nem szürkék, így úgy néznek ki mintha szabad lenne a hozzászólás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2539) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mobiloztam kicst, nem tudom bug-e vagy hiányosság vagy direkt kreálmány de van itt minden:

- be/kilépés - Nem lépek ki más gépekről / böngészőből - instant kilépés a pc-ről, legalábbis mire hazajöttem ki voltam jelentkezve
- ez 100% hogy bug: rámegyek a kedvencekre, megnézem az új hozzászólásokat, írok a topikba ésatöbbi. Hazajövök, a kedvencekénél nullázódott a mutató, viszont az Itt szóltam hozzá listán meg számlálódnak az új, PC-n nem olvasott hozzászólások száma:

- a hozzászólások kifejtése a fórumban egyértelmű, a mobilos verziónál számomra valami hatalmas zűrzavar. Ha mobil nézetnél az utolsó blokkban 1 db hozzászólás van megnyitva (nem az utolsó) akkor nem lehet a jobbra nyílra (hozzászólás utáni hozzászólások mutatása) kattintani, csak visszafele lehet menni. Nagyon zavaró ez a fórumos teljesen jó rendszer mellett.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2540) vicces


vicces
addikt

miért nem döcörög a fórum és különös képpen az apró?
hosszú hétvégi karbantartás? vagy a hiba az én készülékemben van?

[ Szerkesztve ]

:)

(#2541) vicces válasza vicces (#2540) üzenetére


vicces
addikt

-nem..kicsit kapkodok

:)

(#2542) gzbotii válasza Thulcandra (#662) üzenetére


gzbotii
veterán

Biztos egy kulfoldi oldalt lopta el es azert :DDD -vicc :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2543) ArchElf


ArchElf
addikt

Logout nem eszi meg a login session-öm. Ha átmegyek Logout-ra, onnan a fórumba (vagy a kedvencek/legutóbbi hszk-ból személyes bejegyzésre kattintok és átvált logout fórumra), akkor kijelentkezve mutat (nem is jeleníti meg a fórumot a beállításaimnak megfelelően) . Ha utána visszanavigálok az itcafe-ra és onnan a fórumra, újra bejelentkezve mutat.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2544) zzolika


zzolika
aktív tag

Ha az email értesítõbõl kattintok a fórum linkjére, így néz ki:

Tegnap még jó volt. Firefox 12.0
Az oldalról végig kattintgatva a fórumig, a megszokott kép van.

(#2545) zzolika válasza zzolika (#2544) üzenetére


zzolika
aktív tag

Ha kitörlöm az m.-ot a link elejérõl, akkor jó.
Ez a mobiltelefonokra optimalizált verzió lenne? Megváltozott az értesítõ küldése? Nekem kell beállítani valahol hogy a régi módon kapjam meg a linkeket?

(#2546) mobal válasza zzolika (#2545) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szia! Az m. kezdődő oldalak, mind mobilra vannak optimalizálva.

Szerk.: Más. Az én észrevételem a következő, nem tudom ismert-e, de Ubuntu linux alatt böngészve egy cikk olvasásakor a Következő gomb fele hiányzik. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2547) Winner_hun válasza zzolika (#2544) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2548) julcsa


julcsa
csendes tag

Hello!

Nekem az lenne a problémám, hogy van a hirdetésem karbantartása gomb, ahol ki lehet választani h a "legelső legyen" a hirdetésem.
Ezt megcsináltam, de nem láttam a hirdetésemet, se a mobil, se a blackberry ajánlatoknál :(
Erre van valami gyógyír?

Üdv

(#2549) Winner_hun válasza julcsa (#2548) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2550) julcsa válasza Winner_hun (#1193) üzenetére


julcsa
csendes tag

Nagyon köszönöm :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.