Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#2251) Воланд


Воланд
titán

Tiszteletem!

Bugreport kovetkezik a vegleges Windows Phone 7.5-os oprendszerben megtalalhato ie9 alol. Nem mukodnek a smiley-k, holott betaban meg jok voltak, plusz az uj hozzaszolasokat jelzo ikonra kattintva nem egybol oda ugrik, hanem siman a topikot tolti be (emlekeim szerint ez NoDo alol meg mukodott). Nem tudom, hogy ezekkel lehet-e valamit kezdeni, de gondoltam jelzem. Jah, es nem a beta mobilos oldalrol van szo, hanem a desktop nezetrol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2252) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Google Chrome

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2253) Minkó


Minkó
csendes tag

Szia!

A saját apró hirdetéseimet nem teszi, a lista elejére, hiába kérem! > kb. egy hete.
Levonja a lehetőséget, de nem változik semmit! :((

Üdv

[ Szerkesztve ]

Hé, gyerekek, figyeljetek, elmagyarázom a bűvészetet ... A színfalak mögött, a kapcsolók között. Kevergetnék lelkesen a hang- és fényerőt. És nem értik ott bent, hogy túl vagyunk ezen. A lemezük már megjelent egy régi lemezen. ... ne, sohase higgyetek a szemeteknek!

(#2254) Winner_hun válasza Minkó (#2253) üzenetére


Winner_hun
félisten

A beállításaidnál az Apróhirdetések rendezése részt utolsó up szerint csökkenőre állítsd be;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2255) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

csomószor random kiléptet a rios, illetve ez áll fenn: [link]

:F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2256) Воланд válasza Воланд (#2251) üzenetére


Воланд
titán

Jelentem a smiley-k mar jok, a friss hsz-ekre valo ugras meg nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2257) Weißturul


Weißturul
senior tag

Hali!
Szeretnék jelenteni egy bugot amit cikkírás közben vettem észre, konkrétan nem működik a sorkizárás

ez elvileg egy sorkizárt sor

szerk.: a sorkizárásnak nem kéne a sort az oldal két végére húzni?

Aljas hazugság. Nálam sorkizárt. A szerkesztők által írt cikkeknél meg feature a nem sorkizárt megjelenés.

[ Elvarázsolta: lezso6 ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2258) Weißturul válasza Weißturul (#2257) üzenetére


Weißturul
senior tag

a sorkizárás lényege nem az, hogy az adott sor szavait a sor két végére húzza?

ezen sornak a kattintható kódok alapján sorkizártnak kéne lennie

szerk.: Vagy netán böngésző baja? Ugyanezt produkálja mind Chrome, mind Internet Expoler, mind Opera alatt...
Cikkekben is csak azért használnám (és csak az első oldalon), mert ez lesz a legnagyobb tudástár alapú cikk és az első oldal amolyan linkgyűjtemény lenne, hogy átláthatóbb legyen

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2259) márNemKereső válasza Weißturul (#2258) üzenetére


márNemKereső
tag

Szerintem csak akkor, ha több soros az irományod.

például ha sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok sok szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget szöveget firkálsz ide, akkor talán...

[ Szerkesztve ]

(#2260) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A tartalom előtti whitespace karaktert nem tudom kiszedni: [link]

Szerk.: Ebből sem ([link]). :)

[ Elvarázsolta: lezso6 ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2261) lezso6 válasza FehérHolló (#2260) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát persze, hiszen én raktam oda saját szórakoztatásomra.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2262) FehérHolló válasza lezso6 (#2261) üzenetére


FehérHolló
veterán

OK gomb után berakta magától mindkét esetben.
Egyébként gőzöm nincs, hogy milyen whitespace volt, valszeg tab.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2263) lezso6 válasza FehérHolló (#2262) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én meg elcsesztem a HTML-t és így véletlenül bekerült minden hozzászólásíró ablakba egy bazi nagy tabulátor. :O (Ja amúgy már kivettem, szóval jó. :D)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2264) FehérHolló válasza lezso6 (#2263) üzenetére


FehérHolló
veterán

:D

Skynet is real. It's called Google.

(#2265) Weißturul


Weißturul
senior tag

Nekem még mindig nem megy a sorkizárás :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2266) márNemKereső válasza Weißturul (#2265) üzenetére


márNemKereső
tag

Ezt láttad?

Egyéb formázás működik? (ha a többi sem, akkor esetleg letiltottad a javascriptet?)

(#2267) Weißturul válasza márNemKereső (#2266) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nekem nem tűnik sorkizártnak...
javascriptet meg a tudomásom szerint nem tiltottam le
szerk.: nincs letiltva

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2268) márNemKereső válasza Weißturul (#2267) üzenetére


márNemKereső
tag

Na ez érdekes. Már feltéve, hogy a sorkizárt nálad azt jelenti, hogy a jobb és bal margóhoz van széthúzva a szöveg, a belső szóközök számának változtatgatásával.
Ahonnan eddig megnéztem, mindenhol rendben volt. Részemről passz.

(#2269) Weißturul válasza márNemKereső (#2268) üzenetére


Weißturul
senior tag

igen, a próbában ki is kísérleteztem három szóval. meg van a turpisság: akkor lesz a sor sorkizárt, hogyha teleírom . hát ennél nagyobb hülyeséget se sokszor láttam :(
legalább van mit közölni a fejlesztős topikba

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#2270) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezt mi okozza?
Ha nem is a PH motornak van köze hozzá, aki tudja, hogy minek, az írja meg legyen szíves, mert ez miatt VB Macro kódok nem működnek jól. :R

(HSZ íráskor is megvan ez a "feature", csak ott hasznos, ha 2 vagy több szóköz követi egymást azt 1 space-re "konvertálja". Itt a vágólapra másolt/beillsztett adatokkal is ez történik, csak sajnos itt, programkódnál ez nem egészséges...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2271) lezso6 válasza Fire/SOUL/CD (#2270) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hülye a böngésző. A PH! motor a másolásba nem szól bele. Nálam is ezt csinálja. Sőt, ha megnézem a forrást firebuggal, akkor ott is eltünteti a space-eket. Viszont ha belekattintok, akkor megjelenik. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2272) Fire/SOUL/CD válasza lezso6 (#2271) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

IE-vel is néztem, az megtartja a space-eket, de az meg 1 sorba tolja az egészet.
Chrome meg kifogástalanul dolgozik e tekintetben, nem csak a szóközöket, de a tabulátort mindent magtart, a másolt majd az Excelbe beillesztett kód teljesen egyformán néz ki...

Akkor most mondjam az Excel-es topikban, hogy aki forráskódot másolna/illesztene be, az használjon Chrome-ot erre a célra?
Abba bele sem merek gondolni, mi lehet a szoftverfejlesztés topikban ebből... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2273) Winner_hun válasza lezso6 (#2263) üzenetére


Winner_hun
félisten

Logouton személyes bejegyzésnél témaindító hozzászólás esetén benne hagytad.

Javítva.

[ Elvarázsolta: lezso6 ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2274) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hozzászóltam, aztán azt írta 3 új hozzászólás. Úgy hogy enyém volt a 3. hozzászólás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2275) Winner_hun


Winner_hun
félisten

E-mail értesítő az m.prohardver.hu-s címről jön

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2276) lezso6 válasza Winner_hun (#2275) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen, ha a mobil prohardverről küld valaki privátot / ír az értesítős topikba, akkor onnan jön.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2277) Winner_hun válasza lezso6 (#2276) üzenetére


Winner_hun
félisten

Anno volt ilyen hogy arról a domain-ről jött ahonnan a hozzászólás született. Aztán egy ideje az Elsődleges portál szerint jönnek a levelek. Remélem ez a mobilos verzió meg lesz szüntetve, eléggé zavaró. Legyen külön választható a mobilos verzió is, aztán nyugi van. Meg a mobilosoknak is jobb lenne ha csak mobilos levelet kapnának - szvsz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2278) máyköl válasza Winner_hun (#2274) üzenetére


máyköl
veterán

Ilyet nekem is sűrűn csinál.

(#2279) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tempban alatt lévő júzernek miért nem lehet megnézni az adatait?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2280) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2281) lezso6 válasza Winner_hun (#2280) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

CTRL + F5

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2282) Winner_hun válasza lezso6 (#2281) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már jó.
Nem vennék rá mérget de firefoxban az egyik kiterjesztés kavart be:B

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2283) lezso6 válasza Winner_hun (#2282) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, frissült a css, ezelőtt legördülő volt ott az IT cafén, most már nem. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2284) Depression válasza Depression (#2248) üzenetére


Depression
veterán

Újra előjött. A letöltendő fajl neve '4' kiterjesztés nélküli. Mi lehet ez?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2285) r4z


r4z
nagyúr

Találtam egy érdekességet. [link] Az ékezetes betű elválik a többitől a kereséskor kiemelt szövegben. De vajon miért?

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2286) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt miért nincs találat?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2287) Buzztee


Buzztee
csendes tag

Sziasztok!
A problémám az lenne ,hogy 2 napja ,mintha hiába up-olnám a hirdetéseimet,mert utána nem hozza előre őket a rendszer. :(((
Válaszokat, infót ,segítséget előre is kössz. :R

[ Szerkesztve ]

-Don't hate the playa,hate the game-

(#2288) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Az elmúlt időben a legutoljára kommentelt témákat nem frissíti a jobb oldalon. Nincs jel ha új komment érkezik, illetve a hírdetés pl hiába lejárt, nem jelzi az "Itt szóltam hozzá"-ban.
Üdv

"Those who want respect, give respect"

(#2289) Lenry válasza Buzztee (#2287) üzenetére


Lenry
félisten

jobb fölső sarok: beállítások

HardverApró apróhirdetések
Rendezés -> utolsó up szerint csökkenő

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2290) rt06


rt06
veterán

igaz nem rendeltetesszeru hasznalat, de itt eleg durvan megborultak a timestamp-ek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2291) lezso6 válasza rt06 (#2290) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát, nem nagyon jött össze a rengeteg konkurens szál időbeli szérializációja.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2292) máyköl


máyköl
veterán

Hello!
Akárhányszor írok hozzászólást a fórumba az iPhonommal, szaggat, laggol, elég durván. Késnek a betűk is.
De ez csak RIOS lapcsaládban van így.

Bárhova máshova írok, semmi ilyet nem tapasztalok.
Meg tudjátok oldani a problémát?

(#2293) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Úgy vettem észre, hogy Android 2.3.3 operációs rendszeren gyári böngészővel a kódként kiemelt sorokat nem töri meg a képernyő végén, (remélem érthető) továbbá nem jegyzi meg a topikban, hogy hol hagytam abba az olvasást.

Remélem segíthettem!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2294) Phvhun


Phvhun
őstag

Ha kibontom a legurulólistát ITT, akkor nem mutassa a sok sok hsz-t ami amugy van benne a topikban.

[ Szerkesztve ]

(#2295) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

A mobilos verzió (milestone2@cyaogenmod) nem kér bejelentkezést, hogy elolvassam a privátjaim, ha az emailben kapott linkről érkezem.
(legalábbis a fórumon nem látszom bejelentkezve, de a privátokat elérem)

...csak én vagyok helikopter?

(#2296) lezso6 válasza Sethdobaloah (#2295) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez úgy lehetséges, hogy két böngésző van a telefonodon, az egyiket böngészésre használod, a másikat pedig az emailkliensed használja alapértelmezettként.

2294: Folyamatban...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2297) d@minator


d@minator
addikt

Szia lezso6!
Az a problémám, hogy nem "hozódnak" a lista elejére az apróhirdetéseim. Ha nem technikai probléma akkor elnézést kérek!
Üdv.

(#2298) Ndruu válasza d@minator (#2297) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Mindkettő upolva lett a mai nap is.

Jobb felső sarok, Beállításaim, HardverApró apróhirdetések résznél állítsd át a Rendezést utolsó up szerint csökkenőre.

Ha ezek után sem menne, akkor sütibeállítási gond.

Harrrr!!!!

(#2299) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Remélem jó helyre írok. Nokia N95 és Opera Mobile kombóval mobil nézetben a kereső rész nem igazán működik jól. Hiába állítom be, hogy hol keressen (ugye választható az opció) nem aszerint fog keresni, hogy mit állítottam be, hanem, hogy melyik rész néztem alapból (fórum vagy rovatok) így a választás teljesen értelmetlenné válik, de ezzel együtt (és ez egy ilyen telefonon sajnos elég macera) ugyebár át is kell lépkedni oda, ahol keresni szeretnék.

(#2300) rt06


rt06
veterán

nem tudom megnezni az rss feed-eket

pontosabban kedvenc rss aggregatorommal, a sharpreader-rel nem tudom csak megnezni, bongeszobol mukodik

mikor viszont sharpreader-rel kernem le az oldalt, a szerver atiranyit az m.itcafe.hu cimre, ahol a /hirfolyam/anyagok/rss.xml-re 404-es hibat kapok (prohardver.hu domain eseteben ugyanez tortenik, csak ott m.prohardver.hu-ra iranyit)

GET /hirfolyam/anyagok/rss.xml HTTP/1.1
User-Agent: SharpReader/0.9.7.0 (.NET CLR 2.0.50727.5448; WinNT 6.1.7601 Service Pack 1)
Accept-Encoding: gzip, deflate
Host: itcafe.hu
Connection: Close

HTTP/1.1 302 Found
Date: Wed, 16 Nov 2011 16:36:25 GMT
Server: Apache
Location: http://m.itcafe.hu/hirfolyam/anyagok/rss.xml
Content-Length: 0
Connection: close
Content-Type: text/html; charset=utf-8



GET /hirfolyam/anyagok/rss.xml HTTP/1.1
User-Agent: SharpReader/0.9.7.0 (.NET CLR 2.0.50727.5448; WinNT 6.1.7601 Service Pack 1)
Accept-Encoding: gzip, deflate
Host: m.itcafe.hu
Connection: Close

HTTP/1.1 404 Not Found
Date: Wed, 16 Nov 2011 16:36:25 GMT
Server: Apache
Content-Length: 616
Connection: close
Content-Type: text/html; charset=utf-8

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.