Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) mobal


mobal
MODERÁTOR

Helló! Kereséskor ez fogadott, több kombinációval is megnéztem. [link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2552) lezso6 válasza mobal (#2551) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átmeneti félperces bugvót, már jóideje javítva.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2553) mobal válasza lezso6 (#2552) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Jólvan. Nemtudhatokmindent :( :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2554) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

lezso: Itt egy kis hiba jön elő Operát (11.64, 12.00beta) használva.

Itt látható, a felső rész jól jelenik meg minden böngészőben (enter van a kódrészlet és a szöveg között), az alsó viszont rosszul (lásd itt).

Harrrr!!!!

(#2555) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Nem tudom, mennyire a rios motor hibája a problémám, de megkérdezem. Milyen módszer szerint dönti el a motor, hogy a normál, vagy a mobilra optimalizált verziót adja be? Csak mert én Android 2.1 alól neetezek Opera Mini 5.1-gyel, és teljesen random módon adja be egyszer a normál, egyszer meg a mobilos verziót, teszthez/hírhez kapcsolódó topicot normál módban megnyitva is ha a "Témaindító írás" linkre kattintok, ott is egyszer így, egyszer úgy nyitja meg. Erre nem lehetne csinálni egy beállítást, hogy adott felhasználónak fixen mindig ugyanúgy adja be?
Esetleg ha a "Javítsuk a Prohardvert" fórum valamelyik illetékese olvasná, az is reagálhatna rá, nem akarom ugyanazt két helyre beírni...
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2556) elfelejtette válasza elfelejtette (#2555) üzenetére


elfelejtette
veterán

Felfrissítettem a most elérhető legújabb 7.0.29-es változatra az Opera minit, és így is variálja a kétféle nézetet.
Ráadásul van, hogy mobilos nézetnél rákattintok a 'Teljes verzió'-ra, és újra betölti a mobilos változatot...

MOD. A böngészőben a haladó beállításokban a protokollt 'socket'-ről 'http'-re állítva is ugyanez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2557) elfelejtette válasza elfelejtette (#2556) üzenetére


elfelejtette
veterán

Tényleg csinálhatnátok valamit, mert így a tagokat csak mobil nézetben hajlandó megnyitni, és ugye ott nincsen 'Teljes nézet' gomb, hogy átváltsam, így az adatlap részleteit nem látom, tehát nem tudom meg a tag elérhetőségeit... :W

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2558) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Sziasztok!

Érdekes hibát tapasztalok mostanában. Ha Gamepod-on nyitom meg a Blogout-ot, akkor ezt kapom:[link]
Illetve a nevek alatti blog link, sem jelenik meg: [link]. Ez minden oldalon előfordul, sőt valamikor még a zárójel sem jelenik meg. Tudtok valami megoldást? Chrome alatt van jelen ez a bug, IE alatt jó minden.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#2559) Neme


Neme
csendes tag

Hardveraprón ha privát üzire válaszolok, akkor kijön a képernyő tetejére a szokásos felirat (sikeres üzenetküldés, rögtön továbbítunk stb), az felett viszont egy "[RIOS ERROR]" szöveg olvasható (mindez csak rövid ideig látható), és nem úgy tűnik, hogy elküldi az üzenetet.

Tegyetek valamit plz. :)

[ Szerkesztve ]

(#2560) Armahun válasza Neme (#2559) üzenetére


Armahun
addikt

Próba.

Nekem semmilyen üzenetre nem engedett választ.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2561) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Újabban 503-mal elég gyakran találkozok random időközönként hosszabb-rövidebb időre.
WinXP SP3, Win7, Chrome, Mozilla FF több verzió is egyazon időben és ugyanazon router mögül. Minden más oldalt kifogástalanul elérek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2562) mobileman válasza macilaci78 (#2561) üzenetére


mobileman
aktív tag

És főleg a reggeli órákban történik...

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#2563) macilaci78 válasza mobileman (#2562) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pár percre az estiekben is előjön. Reggelente fél órára is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2564) Lauda válasza macilaci78 (#2561) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet, hogy emiatt van: [link] ;)

(#2565) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Türelem, fejlesztések zajlanak a háttérben (nem, nem az új hardverapró). Előfordulhatnak kisebb leállások és 503-ak.

Harrrr!!!!

(#2566) macilaci78 válasza Ndruu (#2565) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Türelem van így, hogy nem én vagyok az oka. Hajrá! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2567) ArchElf


ArchElf
addikt

Logout nézetben nincs gördítősáv: [link]
Többi nézetben van: MA ITC PH

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2568) Ndruu válasza ArchElf (#2567) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Van gördítősáv ott is.

Harrrr!!!!

(#2569) ArchElf válasza Ndruu (#2568) üzenetére


ArchElf
addikt

Itthon nekem is van - majd holnap küldök screenshotot is...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2570) ArchElf válasza Ndruu (#2568) üzenetére


ArchElf
addikt

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2571) lezso6 válasza ArchElf (#2570) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lődd ki a kompaTIBILÁTÁS nézetet. Az IE6 támogatást már rég száműztük, az általad használt IE7 az még működik úgy ahogy, de lassan azt is el lehet felejteni.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2572) ArchElf válasza lezso6 (#2571) üzenetére


ArchElf
addikt

Vazz, hogy került az oda - vsz csak véletlen kattintottam rá :(
Amúgy ez IE8.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2573) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv.

Nyilvan többen is mondtak mar... de lehet h nem...

Nagy monitoron logoutrol belpve, balra igazitas van az oldalon, jobb oldlat meg nagy feherseg..

Illetve, ha mar itt vagyok nem lehet ezt a 15-ös crt kocka monitorra irt dizajn felfejleszteni 19+-os wide monitorok?

No meg a keplinkeles okes h 500 px környeke a max (illetve ezt sem ertem igazan), de nem lehetne autoresize-t bevezetni a linkelt kepnel? :U :F

:R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2574) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv,
Felhasználói beállításokban minden beállításnál az van megadva hogy mailban NE kapjak értesítést.

Ennek ellenére pár napja rendszeresen kapok mailt egy olyan topicból ami elég pörgős és a fiokóm gyorsan telik.

(fulhallgato_erositok_dacs_headamps_headphone_amplifiers/friss.html)

Kérnék szépen ebben helpet.

köszönettel,

hotibi

(#2575) Ndruu válasza hotibi (#2574) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bepipáltad, hogy értesítőt kérsz az adott topik új hozzászólásairól. Keresd fel a topikot, az oldal tetején és alján meg fogod találni ezt az ikont. Kattints rá és kövesd az utasítást. Ilyen lesz az ikon, ha sikerült a művelet.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2576) hotibi


hotibi
aktív tag

üdv,valóban be vol pipálva :(( Köszönöm a helpet :R

[ Szerkesztve ]

(#2577) Mr X


Mr X
veterán

Nem tudom, mi van a hsz szerkesztővel, de ha írok egy hsz-t, amiben van link, és később szerkesztem, akkor kitörli a linket, az utólag beletett linkeket meg összekutyulja.

példa

Az eredeti hsz-ben a "miatt kérdeztem előtt egy "Ez" szó volt, és azon egy link egy korábbi hsz-hez.

Az alatta levő részeket utólag szerkesztettem bele, sima szöveg volt, link nélkül, és így elintézte a hsz-em.

Böngésző: Chrome 19.0.1084.56

szerk:

Tárgytalan, a Linkification bővítmény okozta...

[ Szerkesztve ]

(#2578) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hsz írásnál nem működnek a formázási gombok (pl Félkövér) és a hsz-t leokézva megakad a "...rögtön továbbítunk" lapon, ezért pl a PH kezdőoldalát frissítem és újra be kell mennem az adott topikba (ahol meg azt jelzi, hogy 1 új hsz érkezett, de azt épp akkor, én írtam)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2579) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#2578) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

FF12 esetén volt(van) ez a gond, most FF13-nál rendben minden...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2580) r4z


r4z
nagyúr

Üdv!
Az új kiléptető rendszer miatt nem lehet telefonról kilépni, hibát dob (a kapott adatok érvénytelenek). Kérném fixálni :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2581) PazsitZ válasza Fire/SOUL/CD (#2578) üzenetére


PazsitZ
addikt

Néha egyes aloldalakon szokott hibás a js, tapasztalataim szerint.

- http://pazsitz.hu -

(#2582) lezso6 válasza r4z (#2580) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Fixálva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2583) Meanmachine8


Meanmachine8
csendes tag

Üdv!

Olyan jellegű problémám van, hogy amióta az autentikáció át lett állítva e-mail-re a régi user-em nem él. [link]
Ehelyett ugyanazzal az e-mail címmel jelentkezem be mint amivel regisztráltam 6 éve, de másik nevem van.

Lehetne az e-mail címemet a fenti user-emhez hozzákötni?

Előre is köszi a segítséget!

(#2584) Ndruu válasza Meanmachine8 (#2583) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem bug.

Ezt olvasd el, aztán keresd meg e-mailben Kalandort!

Harrrr!!!!

(#2585) siti válasza Winner_hun (#2254) üzenetére


siti
senior tag

ezt köszi én is. az alap beállítás amúgy az up-olás sorba? mert ha nem, akkor sajna sokat nem ér hogy én lelkesen upolgatok :(

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#2586) Ndruu válasza siti (#2585) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az alapértelmezett az, hogy a frissen upolt hirdetések vannak a lista legtetején (utolsó up szerint csökkenő).

Harrrr!!!!

(#2587) rocket


rocket
nagyúr

Forma 1 topikba irtam egy hosszabb hozzaszolast, es nem engedte elkuldeni "a kapott adatok ervenytelenek" hibauzenettel.

Nagy nehezen kisakkoztam, hogy az udule*i szot nem engedte beirni, amiatt volt a hiba, ahogy az egyik betu helyett csillagot raktam mar elment az uzenet.

Erdekes itt betudom irni, hogy udulesi, üdülési :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2588) Winner_hun válasza rocket (#2587) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem az üdülésivel van baja hanem az üdülési csekkel. Vannak bizonyos szavak amik szűrve vannak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2589) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Reggel 1:54 óta nem jött egy mail sem az új hozzászólásokról.
Van valami probléma a levélküldéssel, vagy csak engem utál? :O

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2590) PhoenixK válasza PhoenixK (#2589) üzenetére


PhoenixK
őstag

Spam között néztem, nincs. Google mail...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2591) lezso6 válasza PhoenixK (#2589) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Volt egy kis takarítás az email-külső rendszer kódjában, aztán volt benne egy bug. :( Javítottam.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2592) PhoenixK válasza lezso6 (#2591) üzenetére


PhoenixK
őstag

Köszönöm, már jönnek a mail-ek! :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2593) Lenry válasza lezso6 (#2591) üzenetére


Lenry
félisten

maradt még benne bug.

az elsődleges oldal nálam a Prohardver, PH-s linkekkel jönnek a topikértesítők, de tegnap óta a Logout-os bejegyzések értesítői is prohardver.hu-s linkekkel érkeznek, amik ugye 404-et dobnak.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2594) lezso6 válasza Lenry (#2593) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja ez már javítva van rég.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2595) Lenry válasza lezso6 (#2594) üzenetére


Lenry
félisten

Nálam még így jöttek az értesítők, ezért is írtam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2596) lezso6 válasza Lenry (#2595) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mármint akkor csináltam meg, miután itt írtad. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2597) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Gond van a képes tárhellyel:

A megadott kép nagyobb mint a szabad tárhely (-4 867 kB)!
Jelenleg rendelkezésre álló tárhely: -4 867 kB

Mínusz több mint 4 mega helyem van, ezt hogy sikerült összehoznom?:)

Ahaa, látom módosítva lett, mostmár az utolsó 1 hónapban feltöltött képeket lehet látni, nem csak az 1 hetet. Gondolom ezek adódtak össze.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2598) lezso7 válasza Winner_hun (#2597) üzenetére


lezso7
varázslótanonc

Ja, kiterjesztettem 1 hónapra, ezzel kevesebb régebbi képeket is lehet törölni, illetve jobban ki lehet használni a tárhelyet. A korlát 2.5 megán maradt véletlenül, átlőttem 10-re. :)

[ Szerkesztve ]

lezso6 gonosz ikertestvére

(#2599) GabN73


GabN73
addikt

Én ilyeneket kapok:
20.0.1132.57 m-es Chrome

[ Szerkesztve ]

(#2600) Ndruu válasza GabN73 (#2599) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most már jó lesz. Az egyik hozzászólásban volt két kép, ami a riasztást kiváltotta nálad. Az ilyet jelezheted legközelebb a modkerben, nem RIOS bug.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.