Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#2651) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sziasztok!

Azt szeretném jelezni, hogy a hardverapró iPhone-on és iPaden iOS6 alatt használhatatlan, mivel bármire kattint az ember, becrashel a Safari, ami új motort kapott az iOS6-ban, ami úgy tűnik nem kompatibilis a RIOS motorral, de minden más oldal gond nélkül működik vele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2652) lezso6 válasza Ragnar95 (#2651) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy bug, mivel egy weboldal csak akkor képes összeomlasztani egy böngészőt, ha ez utóbbi bugzik. :)

(#2650) toth_janika: Thx javítva.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2653) Ragnar95 válasza lezso6 (#2652) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehetséges, de az a fura, hogy ez az egyetlen weboldal, ami ezt csinálja, így gondoltam ez nem kompatibilis a Safari új motorjával, de remélhetőleg a végleges verzióban javítva lesz a Safari motorja, csak gondoltam szólok, hátha itt is lehet vele kezdeni valamit :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2654) Chosen


Chosen
addikt

Üdv,

Nem feltétlenül bug, mert működik, de Androidról ha a fórumban a nyomok rá valamire pl egy topikban lépés az utolsó hozzászóláshoz, akkor úgy jelenik meg mintha a háttérben lévő hirdetésre kattintanék. Régen a hirdetést is nyitotta meg, ma már azt amire nyomtam, de még mindig úgy jeleníti meg, mintha a hirdetésre nyomtam volna.

(#2655) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Nem tudom, hogy bug-e, de a mai napon már kaptam két privátot is, de semmi mailt róluk.

Spam mappám üres.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2656) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Mától nem kapok mail értesítőket a hozászolásokról, régebben is volt ilyen de akkor átállítottam a fő oldalt a Logout.hu-ra. Most már sehogy sem kapok.
Másik, ha mobilról írnak hszt akkor mobilos oldalra irányít, ezt nem lehetne állítani valahogy, mert lehet valakinek csak a mobilos megjelenés szükséges, valakinek meg a hagyományos.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2657) manchester85


manchester85
addikt

icecave barátomnak reggel óta nem jöttek értesítő e-mailjei, és gondolta az e-mailcim a gond, így megváltoztatta mailboxos e-mailjéről gmail-esre. Az ilyenkor küldendő jelszó sem jött meg az új e-mailcimre, sem a jelszó emlékeztető, és most nem tud belépni

[link]

i6 Silver

(#2658) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Nálam is jelentkezik ez a probléma, mától nem kapok privátokról, e-mail értesítőt.

(#2659) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Kb este 6tól visszatértek a mail értesítések. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2660) icecave


icecave
nagyúr

Köszönöm a javítást, megjött az emlékeztető és jönnek az értesítők is. :R gmail-es címet hagyom, nehogy visszaváltsak az eredeti mailboxosra, aztán megint ne kapjak jelszót :D :R

(#2661) Skimaster


Skimaster
senior tag

Üdv!
Az lenne a problémám,hogy a hirdetésem karbantartásánál,előre szeretném hozni,megcsinálja,azt írja ki,hogy ok,elfogyasztja a lehetőséget,de sajnos nem teszi előre a hirdetést!!Mi a probléma?
Üdv!

(#2662) Ndruu válasza Skimaster (#2661) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék!

Harrrr!!!!

(#2663) Skimaster válasza Ndruu (#2662) üzenetére


Skimaster
senior tag

Akkor ez a funkció nem a hirdetések között hozza előre,Hanem csak az én megjelenítésemnél?Azt hittem,hogy a sok sok hirdetés között az első helyre ugrik,mintha most adtam volna fel....ezt eddig csak én értettem félre?

(#2664) Ndruu válasza Skimaster (#2663) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem értetted félre, a funkció a hirdetési lista elejére hozza a hirdetésedet és ez mindenki úgy is látja, mint amit frissen "UP-oltak".
Ez az alapértelmezett beállítás (utolsó up szerint csökkenő) mindenkinél, de néha egyes embereknél elállítódik (véletlenül elállítják).

Harrrr!!!!

(#2665) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kiemelés eltolja a programkódot.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2666) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Nem tudom , hogy bug lehet-e de nekem manapság lassabban jön be az PH! mint bármelyik honlap.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2667) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok!

Azt meg lehetne oldani, hogy a Logouton, a személyes bejegyzésekben is legyen "Ugrás az oldal aljára" gomb?

Nekem személy szerint nagyon hiányzik, nálam a legújabb hsz van legfelül, és visszaolvasásánál rendszerint le kell mennem az oldal aljára, ezért ezt a feature-t sűrűn szoktam használni. :) üdv

(#2668) GrandeP


GrandeP
őstag

Üdv!

Androidos telóról nézve az oldalt, ha logout-os bejegyzésre kellene "lépnie", akkor

404 not found the requseed url/ rois_r5.php was not found on this server.

Apache server at m.logout.hu port 80

Ha kitörlőm az m, mint mobilt, a sorból, eredeti "pc-s" oldallal bejön...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2669) #65675776 válasza GrandeP (#2668) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak azoknak az oldalaknak van m.-os verziója, amelyek már az új design-nal vannak megjelenítve. Szóval PH!, MA, ITCafe és GamePod. A többinek nincs.

Szóval nem bug.

[ Szerkesztve ]

(#2670) GrandeP válasza #65675776 (#2669) üzenetére


GrandeP
őstag

Hanem? :U

Akkor miért akar m.-os verzióra dobni ha nincs neki olyanja?
Többi oldal aminek nincs, annál nem akar m.-osra navigálni.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2671) #65675776 válasza GrandeP (#2670) üzenetére


#65675776
törölt tag

Valóban, az előbb nem jól értelmeztem a leírásod...

Amire kattintasz link, azt valaki beillesztette, vagy a felületen (menü, topiclista...) alapból úgy van?

(#2672) Ringman


Ringman
nagyúr

Az oldalsáv fekete. Mitől lehet ez?
firefox 15.0.1 alatt, 1-2 alkalommal a fórumok alja, de nem minden esetben.

[ Szerkesztve ]

(#2673) Fecogame


Fecogame
veterán

Ide kellett volna írnom alapból is.

Mobil verzió hibái: [link]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2674) Stiku75


Stiku75
csendes tag

Üdv és gratula a felülethez!

Én a Hardver Aprónál találtam valamit amivel nem tudok mit kezdeni.

Hirdetés feladásánál lehet képet feltölteni, eddig rendben van. De mikor a képet kijelöltem és berakta a box-ba, onnan hogy lehet törölni?

Ugyanis ha a box-ba kattintok akkor automatikusan megnyitja a kiválasztó ablakot, tabbal ne tudok belemenni, jobb kattal viszont igen. De ennek ellenére az ott lévő szöveget nem tudom eltüntetni.
Nem igazán van ötletem hogy mi más módszerrel lehet üríteni a boxot.

Kép

(#2675) Ndruu válasza Stiku75 (#2674) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Hirdetésem karbantartása - Apróhirdetés szerkesztése - Kép a hirdetett termékről box alatt - jelenlegi kép □ törlés

Értelemszerűen csak akkor jelenik meg a jelenlegi kép □ törlés opció, ha már van feltöltve kép.
Ha lecserélni szeretnéd, akkor először töröld (ne válassz ki új képet), okézd le, aztán ismét szerkeszd a hirdetést és akkor töltsd fel az új képet.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2676) Stiku75 válasza Ndruu (#2675) üzenetére


Stiku75
csendes tag

Köszönöm!

Megnézem amint lehet.

(#2677) Stiku75 válasza Ndruu (#2675) üzenetére


Stiku75
csendes tag

Most már csak egy kissé zavaró dolog.

Amikor a képet beállítom és mégsem szeretném feltölteni vagy túl nagy stb. akkor a hirdetés feladása előtt már nem tudom törölni csak ha feladtam és utána x-elem ki a törlést?

Valószínűleg nálam van a hiba mert a kép amit beraktál abban is üresek a boxok és ott van a törlés funkció.

Köszönöm a figyelmet.

(#2678) Ndruu válasza Stiku75 (#2677) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"Amikor a képet beállítom és mégsem szeretném feltölteni vagy túl nagy stb. akkor a hirdetés feladása előtt már nem tudom törölni csak ha feladtam és utána x-elem ki a törlést?" - Igen. Ha túl nagy a kép, akkor okézás után ki fogja írni hibaüzenet formájában és visszadob a szerkesztéshez.

"Valószínűleg nálam van a hiba mert a kép amit beraktál abban is üresek a boxok és ott van a törlés funkció." - Mert egy olyan hirdetést fényképeztem le, ami már fel van adva és kép is van hozzá feltöltve. A szövegeket kiszerkesztettem a kép kedvéért, képszerkesztővel pedig kiemeltem a fontosabb részt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2679) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Gond van a keresővel. Itt miért nem jelent meg ez a hozzászólás?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2680) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha egy link OFF-ba van akkor nem látszik rajta hogy ő link.

Ez egy link
Egy egy link ahol a szöveg OFF-ba van rakva és így nem látszik hogy rajta ő link.
Ez meg csak egy sima off ami ugyanúgy néz ki mint az előző off, csak nem kattintható

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2681) Dluinet válasza Winner_hun (#2680) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nálam az off-ban lévő link is látszik (Opera)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2682) GrandeP válasza Winner_hun (#2680) üzenetére


GrandeP
őstag

Nálam teljesen jó....

Nálad a hiba, vagy monitor vagy szem! ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2683) Winner_hun válasza GrandeP (#2682) üzenetére


Winner_hun
félisten

15.0.1-es Firefox, lehet ezzel van a gond.
Tán mint ez

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2684) CoolMan válasza Winner_hun (#2683) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nálam is teljesen jó 15.0.1-es FF.
Az a bug meg már javítva lett. (nem szép,(ahogy kilóg a sáv) de jó)

[ Szerkesztve ]

(#2685) Stiku75


Stiku75
csendes tag

Nálam ha a keresőbe beírok valamit miközben a lap mondjuk egy hirdetésen van akkor nem változik semmi, nem dobja a találatokat csak ott marad a hirdetésen.
Firefox 15.0.1, win7 x64
Ugyan ezt Skyfire-vel is megcsinálja telefonon.

(#2686) Ndruu válasza Stiku75 (#2685) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem bug.

Harrrr!!!!

(#2687) Stiku75 válasza Ndruu (#2686) üzenetére


Stiku75
csendes tag

Kösz a választ.

(#2688) Winner_hun válasza CoolMan (#2684) üzenetére


Winner_hun
félisten

No megnéztem és valóban nálam van a hiba, majd ha lesz hozzá kedvem akkor kijavítom.
Melyik az az az? A kilógós nálam még jelen van, ahogy olvasom nálad is, így nincs javítva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2689) CoolMan válasza Winner_hun (#2688) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

De javítva van, a kilógós, mert eddig nem lógott ki a sáv de nem is tudtam írni a végére.
Most viszont kilóg a kereten, de tudok írni is bele.
Erre gondoltam: "Meg van a hiba oka, egyszeruen ki kell kapcsolni a hardveres gyorsitast, arra az esetre ha az Adatlapodon modositani szeretnel, es elakarod erni a Cuccok szovegmezo veget" [link] Most már nincs ez a bug.

(#2690) Kommy


Kommy
veterán

Tegnap este kijött a végleges iOS6 és lenne egy olyan bug, hogy safari-ban a Mobile arena crash-el (kilép tőle a Safari), ha afórumban egy mentett fórumtémára nyomok aminél van új hozzászólás, de ugyan ez Prohardver alól minden gond nélkül működik.

(#2691) GrandeP


GrandeP
őstag

Az bug vagy fjicsör, h mást mutat a telefonon és mást a pc-n, h mennyi olvasatlan hsz. van egy adott topikban?! :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2692) Winner_hun válasza GrandeP (#2691) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem is bug

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2693) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Mobilaréna - impresszum - ajánlatoknál ott van a veletech.hu de az oldal helyett csak üresség jön be.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2694) Raypapa


Raypapa
tag

Sziasztok!

Ebben a PH Aprós hirdetésemben képtelen vagyok képet cserélni.
Mindig visszateszi az eredetileg betett képemet.
Kitörölni tudom, de mikor új képet töltök be, ismét a régit teszi be...
Tudnátok segíteni?

Köszi!

(#2695) Winner_hun válasza Raypapa (#2694) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2696) Raypapa válasza Winner_hun (#2695) üzenetére


Raypapa
tag

:B

(#2697) GrandeP


GrandeP
őstag

Itt egy pici poén...

Ilyenre legyen optimalizálva:

403 Forbidden... :DDD :P ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2698) kaller1 válasza GrandeP (#2697) üzenetére


kaller1
veterán

Ennek aztán sok köze van a RIOS-hoz.

.::> <::.

(#2699) Dluinet válasza kaller1 (#2698) üzenetére


Dluinet
nagyúr

érted, poén

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2700) kaller1 válasza Dluinet (#2699) üzenetére


kaller1
veterán

Jah, hatalmas poén. Legalább tette volna offba.

.::> <::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.