Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#2451) sasa134 válasza Winner_hun (#2450) üzenetére


sasa134
addikt

Itt a fórumban például a #2445-os hsz. alatti kép nem a Ph-ra van felnyomva?

Avanti Roma

(#2452) Winner_hun válasza sasa134 (#2451) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem. Csak képként van beillesztve.
Jobb klikk a képen, képadatok megjelenítése (firefox esetén). Ott láthatod hogy hova van feltöltve

http://www.webpagescreenshot.info/i/254605-1182012121758pm.png

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2453) sasa134 válasza Winner_hun (#2452) üzenetére


sasa134
addikt

Értem, köszönöm.

Avanti Roma

(#2454) Fire/SOUL/CD válasza CoolMan (#2448) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Thx, tényleg az FF xarakodik, de az új FF10-ben is...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2455) rt06


rt06
veterán

ezzel a hozzaszolassal valami nem stimmel, latszania kellene az aljan, hogy valaki (valoszinuleg doc) modositotta azt

a hozzaszolas eredetileg tartalmazott meg egy mondatot, mely miatt a post elobb torolve lett, majd keresemre a vonatkozo resz visszaallitasra kerult
elofordulhat, hogy esetleg mivel meg torolt allapotaban szerkesztette azt a moderator, a szerkesztes tenye a visszaallitas utan nem kerult feltuntetesre?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#2456) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Sziasztok!

"A kapott adatok érvénytelenek" felirat tűnt fel az imént, amikor válaszolni akartam egy hsz.-re a multimédiás topikban. Ide érdekes módon engedte a hozzászólást. Kipróbáltam több böngészővel is de semmi változás. Erre mit lehet lépni? Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#2457) PR0JECTNR56 válasza PR0JECTNR56 (#2456) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Probléma megoldva.
A komplett szöveg eltávolításával és egy új begépelésével megoldódott a helyzet, bár az eredetit (szövegrészek fokozatos kitörlésével) sem engedte elküldeni. Az eredeti szöveg pedig teljesen hétköznapi volt, nem volt hosszú és nem tartalmazott semmilyen extra karaktert.

(#2459) 14adam válasza PR0JECTNR56 (#2456) üzenetére


14adam
addikt

Ezzel a problémával küzdök Énis. Nem tudok sehova se hozzászólni. próbáltam már több böngészővel is :U

(#2460) Winner_hun válasza PR0JECTNR56 (#2456) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vannak szavak amik szűrve vannak, ha azok közül valamelyiket leírod akkor nem engedi elküldeni a hozzászólást. Bár az fura hogy szövegrészek fokozatos kitörlésével se engedte. Lehet az első szó volt a tiltott szó?
Ha viszont egy új begépelésével megoldódott a helyzet és az ugyanazt tartalmazta mint az előző akkor lehet pillanatnyi probléma volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2461) 14adam válasza Winner_hun (#2460) üzenetére


14adam
addikt

Én pl semmi nem oda illő szót nem használtam. Pár szavas volt amit oda akartam írni. Viszont ha teljesen átalakítottam a mondatot akkor se engedte. Megpróbáltam a suliba is ott is rossz volt :U

(#2462) Winner_hun válasza 14adam (#2461) üzenetére


Winner_hun
félisten

Más tud írni a topikba? Ide tudsz írni. Próbáld meg ide beírni amit akarsz. Ha ide se engedi akkor tiltott szóval van dolgod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2465) tom66


tom66
csendes tag

Hello!

A bejelentkezésnél e-mailt kell megadni. Sajnos a kitöltendő mező nem engedélyez elég karatkert az e-mail címem beírásához, pedig viszonylag rövid. Ha tudtok, légyszi változtassatok valamit!

Köszönöm.

(#2466) #65675776 válasza tom66 (#2465) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyelőre még felhasználónévvel kell bejelentkezni. Az e-mail címes beléptetés majd később lesz bevezetve.

(#2467) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt:

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2468) xabolcs válasza xabolcs (#2421) üzenetére


xabolcs
őstag

koszi, talo kep lett! :R

ma-n, ph-n mar van kep, viszont itcafe-n is ki van mostmar emelve de a kep hianyzik.

ph-n persze nincs kiemelve

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#2469) CPT.Pirk válasza Winner_hun (#2462) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam is már többször előjött a A kapott adatok érvénytelenek dolog.

Pl. ezt a szöveget sehová nem tudom beírni, pedig se csúnya szó, se más nincs benne, csak egy youtube link: [link]

szerk: böngészőtől független.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2471) Winner_hun válasza CPT.Pirk (#2469) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezzel a szópárral van baja: "ha netán"
Külön-külön elfogadja a szavakat, így egymás után viszont nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2472) CPT.Pirk válasza Winner_hun (#2471) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Erre honnan jöttél rá? Még idézőjellel sem engedi beírni.

Egyébként ez bug vagy feature?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2473) Winner_hun válasza CPT.Pirk (#2472) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ügyes vagyok:P Ez bugnak tűnik, nem hiszem hogy a "ha netán" szópárost bármi miatt szűrni kéne.

mod: privátban amúgy el lehet küldeni csak a fórumon nem.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2474) CPT.Pirk válasza Winner_hun (#2473) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az olyan szavakat, mint fasz, istenátka, anyád, stb. meg be lehet írni. Mi értelme ennek? Mit szűrnek? :F

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#2475) Winner_hun válasza CPT.Pirk (#2474) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valószínűleg véletlenül került be a rendszerbe. De már javítva van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2476) melonati


melonati
csendes tag

Naponta 10-20 emailt kapok,pl. új hozzászólás érkezett.Én beállítottam hogy nem kérek emailt,mi a teendö?

(#2477) Winner_hun válasza melonati (#2476) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hol állítottad be? Miről kapsz?
Ha az alábbi bekarikázott ikon van akkor katints rá hogy ne kapj értesítéseket:

Nem lehet hogy csak a privátokról nem kérsz már értesítést? Mert a beállításoknál csak azt lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2478) ArchElf


ArchElf
addikt

Úgy néz ki nálam, hogy az oldal nem töltődik be teljesen és a fórumok (bejegyzésekhez tartozó hozzászólások) csak negyedig-félig töltődnek be (valószínűleg idő előtt megszakad a HTTP kapcsolat).

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2479) Fire/SOUL/CD válasza ArchElf (#2478) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nálam is előjön néha ez a jelenség. :K

Ha már itt tartunk. Ugye megint jött email, hogy e hét péntektől az új belépés lép érvénybe (nem lépett), viszont csak úgy a próba kedvéért megpróbáltam az email+jelszóval belépni, de ha lehetne akkor sem tudnék, mert form input karakterszáma korlátozva van (max 20 karakter), a hosszabb mail címet nem lehet beírni. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2480) aknakukac


aknakukac
újonc

Sziasztok!Van ugye ez az új rendszer.Az egyetlen problémám, hogy már nem tudom, hogy a másik(elsődleges) accountom melyik e-mailemre lett regisztrálva ami egyébként igen csak kellemetlen, hiszen mindenem elveszik így.Az acc. neve aknaakna volt.Ha lenne valaki olyan kedves és megnézné nekem, hogy ez melyik e-mail címhez tartozik, azt megköszönném!

(#2481) Ndruu válasza aknakukac (#2480) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Fórum teteje --> FONTOS VÁLTOZÁS A FÓRUMBAN: mostantól az e-mail címmel kell belépni! --> Tessék végigolvasni, utolsó bekezdésben lesz a megoldás kulcsa.

Harrrr!!!!

(#2482) gabó


gabó
tag

Sziasztok4
Lehet,h már volt de a Nagy Bringa topic eltünt :(
[link]

Nekem8

(#2483) Ndruu válasza gabó (#2482) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tűnt el, csak átalakult.
Ezek a régi RI/OS3-as linkek már nem működnek, de a topic ID-ből ki lehet találni, melyik témáról van szó.

Ezt linkelted: Kerékpárosok, bringások ide! Archívum I.
Ez a friss: Kerékpárosok, bringások ide!

Harrrr!!!!

(#2484) gabó válasza Ndruu (#2483) üzenetére


gabó
tag

Köszönöm!
:R

Nekem8

(#2485) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ez a privátos ellenőrző kódos fícsör egyrészt nem működik (nem jelenik meg captcha), másrészt jobb lenne, ha frekvenciát nézne, vagy exponenciális átlagot, vagy időablakot. Ne összes üzenetszámot.

Skynet is real. It's called Google.

(#2486) cellpeti válasza FehérHolló (#2485) üzenetére


cellpeti
veterán

pont ugyan ez a gondom, és nem tudok privit írni a jóembernek :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#2487) dome73 válasza FehérHolló (#2485) üzenetére


dome73
újonc

+1 jelzés erre: privát üzenetet nem tudok írni (1 választ írtam ma, a másodikat már nem engedte) mert, ellenőrző kódot kér, viszont a captcha képre meg 404 hiba van!
Így nehéz válaszolni kérdésekre!

(#2488) Winner_hun válasza FehérHolló (#2485) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam van kép. Kimondottan örülnék ha nem lenne ilyen megkötés, ne kelljen már vele bohóckodni. Legyen ranghoz kötve, x rangtól ne kelljen ilyen. Részben gondolom hogy kik miatt lett bevezetve de azt nem tudom hogy kik voltak akik elküldték azt a ~600 privátot így a rangjuk is passz, lehet miattuk nem lenne célszerű ranghoz kötni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2489) Timocicu válasza FehérHolló (#2485) üzenetére


Timocicu
aktív tag

[link]
202 - 203 hsz

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2490) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Sziasztok! a nap nagyreszeben telefonrol hardverezek(android) ma talalkoztam elosszor azzal a jelenseggel hogy privat irasnal kodot ker,ami sajnos nem jelenit meg az oldal! meg lehet ezt csinalni valahogy?

(#2491) Kuruc2


Kuruc2
senior tag

Most regeljek mégegy acc-ot, vagy mit csináljak ezzel a PM-es nem látszódó catcha-val?
(se IE-bwn se Operában nem látszik)

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2492) Lenry válasza Kisfundy (#2490) üzenetére


Lenry
félisten

javítás folyamatban

(#2491) Kuruc2 nyugalom, bug. javítva lesz mindjárt

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2493) Timocicu válasza Kuruc2 (#2491) üzenetére


Timocicu
aktív tag

http://mobilarena.hu/tema/re_ph_blog_atalltunk_az_e-mail_alapu_beleptetesre/friss.html

Csak nyugi!

Nem enged linkelni, bocsi!

szerk: Megelőztek! :(

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2494) Timocicu válasza Lenry (#2492) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Már jó, én már használtam is. :)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2495) Ringman


Ringman
nagyúr

nálam most megy a ph, mobilarena és az itcafe
a logout, gamepod, apró meg nem. :F

(#2496) Kuruc2 válasza Timocicu (#2493) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Nyugi, ne kapkodj. :D

(amúgy már mukszik erre is, thx)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#2497) Btel


Btel
tag

Helló Nekem van egy problémám.
Hirdetés karbantartásnál,nem tudom elejére hozni a hirdetésem.

(#2498) Winner_hun válasza Btel (#2497) üzenetére


Winner_hun
félisten

A beállításaidnál az Apróhirdetések rendezése utolsó up szerint csökkenőre állítsd be

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2499) Btel válasza Winner_hun (#2498) üzenetére


Btel
tag

:R :R Siker köszönöm!
Akkor lehet még egy kérdés?
Az itt szóltam hozzá című "eposzt" régebben lehetett törölni most lehet? vannak nagyon régi hozzászólások,szívesen törölném.

[ Szerkesztve ]

(#2500) Winner_hun válasza Btel (#2499) üzenetére


Winner_hun
félisten

Régebben se lehetett, majd lehet, meg van ígérve.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.