Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69751) Qru válasza DeFranco (#69746) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

5 évnél nem tartanék tovább gumit autón. De érzed ha már meg van keményedve és nem ok a fékút illetve ha már repedezett akkor is élből cserés.

tomcsi23: Ehh ne is mondd ősökkel küzdök pont, hogy kéne új gumi a vasra. Ott kezdődik, hogy minek az?! Mondom talán azért mert 2006-os gumi van a kocsitokon?! K425-öt javasoltam... de az drága.
Bezzeg a Linglong/Nankang milyen olcsó. Na neee, most talán a Brilantis 2-re sikerül rábeszélnem őket... :U

mod:

Csak 850.- a behopp? Akkor fürdős k. leszek. Told a címet. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69752) GabN73 válasza Qru (#69741) üzenetére


GabN73
addikt

Én meg bárcsak inkább elcsaptam volna azt a kutyát... :(( :O Kisebb kár lett volna anno :(

(#69753) Magnum_ válasza Qru (#69751) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a puttora kell uj gumma?
mert amekkora motor meg fék van benne, nem jártok sokkal rosszabbul a nankanggal sem egyébként

I humbly and respectfully decline™

(#69754) Qru válasza Magnum_ (#69753) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah de még csak tervezés van. Igazából el kéne adni...

Azt mondod a Nankang nem olyan gáz? Mondjuk ha szar az idő akkor nem mennek sehova vagy ha igen akkor úgyis én viszem őket a vezérgéppel...

GabN73: Árok?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69755) Magnum_ válasza Qru (#69754) üzenetére


Magnum_
nagyúr

attól függ, tudod, nankangnak is több fajtája van. nekem a kis francia méregzsákon annó az ns-2 fasza volt, de esőben, vizes úton már gyengébb volt, (persze én sokszor gyorsítok ott, ahol más fékez, kispistánál valszeg nem jött volna ki a különbség) ugye volt is ebből kisebb vita, amikor DeF bedobta, hogy tavalyelőtt 133 esős nap volt

én azt gondolom, hogy egy általánosabb mintázatú arra a motorra-fékre-futóműre nem lenne gáz, mert a világot nem azzal váltod (továbbra is fontos kiemelni, hogy a kanyarodási képességeket nem csak a gumi adja, hanem futómű, a fékezést meg nem csak a gumi befolyásolja, hanem a fékrendszer és súly).

én nem vennék 10k-nál drágább gumát arra a kocsira már amugy. A bubaru más, ott van erő, nagyobb érték, st bstb.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#69756) Qru válasza Magnum_ (#69755) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hát jah, a várost sosem hagyják el vele kb. Még Sanyikát is megkérdezem lehet tud vmit okosba'. Akksit is gombokért hozott a Puntónak meg pont mindegy hogy Swift gyári akksi van benne vagy vmi más.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69757) Magnum_ válasza Qru (#69756) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi a méret? 155/60R14?

I humbly and respectfully decline™

(#69758) GabN73 válasza Qru (#69754) üzenetére


GabN73
addikt

Majd egy kv mellett egyszer elmesélem. ;]

Bár mivel csak Saint-el kvzol, így ez a sztori számodra nem lesz elérhető ;]

Ez csak névre szóló content, másra nem ruházható át :P

[ Szerkesztve ]

(#69759) Qru válasza GabN73 (#69758) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Majd Saint elmeséli akko'. :P

Saint:155/70 R13

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69760) Magnum_ válasza Qru (#69759) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tessék. jó vizes értékek.

I humbly and respectfully decline™

(#69761) Magnum_


Magnum_
nagyúr

elvitték a szeretett Vaiomat :(

I humbly and respectfully decline™

(#69762) Ace owner válasza Qru (#69759) üzenetére


Ace owner
addikt

Nekem is az van most a gépen. Kb 10 éves téli Aurora. :DDD Múltkor azért felvitt dobcsira pedig szakadt a hó. PEdig azthittem félúton elakadunk..

Galaxy Fold 4

(#69763) Mercutio_ válasza Qru (#69754) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mennyi tengecc ca feléből?:D
Kéccáz zés megegyeztünk! ;]
.
.
.
.
Má csak száznyócvan, ne soká gondókozzá! :N :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69764) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Delutan 4korul szolt a fonok, hogy Penteken eloadast kell tartanom 5embernek egy bizonyos eljaras folyamatarol, mert ma elbukott a ceg par milliot, mert mancika nem kerdezett meg, hogy mi merre hany meter...

I humbly and respectfully decline™

(#69765) Qru válasza Magnum_ (#69760) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Na erre ránézek. Thx!

Ace owner: Jó az, vidéken elmegy a városban meg senki nem nézi. :DDD

10 éves azért az kemény... Nekem a 6 éves BS Potenzám már használhatatlanul fel volt keményedve. Csatornafedélen fékeztem és majdnem megtoltam a sort mert nem lassultam semmit.

Mercutio: 180k-ért teli tankolva megkapod (komolyan!!!). 1 év műszaki van még rajta.

#nincsbennetarcsi

(#69766) Magnum_ válasza Qru (#69765) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Annyiert meg nem erdemes eladni. Egy ipad ara bazz.
Szornyu egyebkent. Mert amugy meg van egy auto, ami varosban egyebkent kurvajol hasznalhato.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#69767) Qru válasza Magnum_ (#69766) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De ennyire árazza be a piac. 200-150k között mennek.

#nincsbennetarcsi

(#69768) hszilard666 válasza Qru (#69765) üzenetére


hszilard666
veterán

Miről van szó amúgy? Az előző hsz ekből lejött hogy valami ajutó, csak nem tudom hogy milyen. Mondjuk 200K ért nem egy G merdzsó az bizti :DDD

Qru:
Köcce. bakki, el sem férnék benne rendesen. :D

Még egy autóm sem volt még, sőt még jogsim sincs, de addig fogok gyűjteni míg meg nem tudok venni egy Land Rover Defendert, az utóbbi pár hónapban nagyon beléjükszerelmesedtem :B

[ Szerkesztve ]

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#69769) Qru válasza hszilard666 (#69768) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Fiat Punto (mk1). :K

#nincsbennetarcsi

(#69770) Ace owner válasza hszilard666 (#69768) üzenetére


Ace owner
addikt

Te vegyed csak meg a Golfomat, épp eladó :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#69771) Magnum_ válasza Qru (#69767) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ok, megdumáltuk priviben, mert ez fontos, szerintem is vegye meg Merkucica

I humbly and respectfully decline™

(#69772) hszilard666 válasza Ace owner (#69770) üzenetére


hszilard666
veterán

40K-t meg egy láda sört adok érte szívesen! ;]

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#69773) GabN73 válasza Qru (#69769) üzenetére


GabN73
addikt

Ezen felül mit tud? Nyár elején/végén szerintem nálam esedékes egy rohangálós onlyvárosi kocsi, ha nem muszáj akkor nem költöm el a teljes budget egy youngtimer 124-esre :U

(#69774) Magnum_ válasza GabN73 (#69773) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudja, amit kell. mit szeretnél ennyiért? 10mp alatt záródó tetőt meg bang&olufsen zenét, hátmasszázsos nappabőrrel? :W ;]

I humbly and respectfully decline™

(#69775) GabN73 válasza Magnum_ (#69774) üzenetére


GabN73
addikt

+ ülésfűtést, mer' tudniillik tf-ek alsótája szokott fázni a bűrön. ;]

(#69776) Ace owner válasza hszilard666 (#69772) üzenetére


Ace owner
addikt

Szorozd be öttel és jók vagyunk :DDD Jó a sört 8al mondjuk, úgyis elfogy :))

Galaxy Fold 4

(#69777) hszilard666 válasza Ace owner (#69776) üzenetére


hszilard666
veterán

Műszakilag patent? Törve volt? Kapok feldarabolt kurvát ajándékba amit a csomagtartóban felejtettél? ;]

ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

(#69778) Melack válasza Ace owner (#69776) üzenetére


Melack
veterán

200k lenne az a Golf? Wow. Kecovásárlás után szerintem nézek magamnak egy Volgát :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69779) sutszi


sutszi
veterán

Keresek megbízható eladótól 2x8GB DDR3L(1.35V) 1600Mhz memóriát. Egyforma típusú modulokat és árban 16K a plafon. (Természetesen a 2 modulért.) Ja és 5-6 nap gari legalább kellene egy alapos memtest miatt. Nem a bizalom miatt, inkább muprhy miatt...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69780) Mercutio_ válasza Qru (#69765) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tezsvírem, arró nem vóccó, hogy öregebb, mint a swift amit eladtunk, vagy szerinted jól állna nékem á sz*póálarc? :DDD
Persze, ha 2000 körüli benyás, hibátlan klímával, patika állapotban, ohne rozsda, csitti-fitti motorral, 100k km alatti használattal még így is lehet, hogy elgondolkodom rajta, de akkor írj róla bővebben :DDD

Ők is puntót vettek? :D

Emmeg itt-e Sanyika? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69781) lorcsi válasza Magnum_ (#69760) üzenetére


lorcsi
veterán

ez nagyon fasza áron van..
ha szarok lesznek a nyáriak..tuti ezt veszem
még a méret is majdnem ez :)
szintén puttony..de 2000-es :D

(#69782) Mercutio_ válasza sutszi (#69779) üzenetére


Mercutio_
félisten

Annyiért tudok neked egy ilyen kitet, 60-ból még 41 hónap garival az iponba.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69783) sutszi válasza Mercutio_ (#69782) üzenetére


sutszi
veterán

Én 2x8GB-ot keresek ennyiért. Ami kimaradt, hogy laptopba.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69784) Magnum_ válasza sutszi (#69783) üzenetére


Magnum_
nagyúr

asszem valahol azt olvastam, hogy csak 8at kezel az enyém... mire kelhet amugy 16? tényleg érdekel, hogy mihez kell 16, amihez nem elég 8. t420-ba akarnád, ugye?

I humbly and respectfully decline™

(#69785) Mercutio_ válasza sutszi (#69783) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jabocs, azmás.

Saint: Virtualizáció, PS-ben sok lépéses képfeldolgozás, sok raw kezelés batch-ben, videó encode-olás, vágás, stb.

ALL: Megint van H&M leárazás, ha valami érdekest láttok linkelhetitek ;] (nem, nem az itt-ott a gyűjtólapon felbukkanó Ft helyett eur-os kiugróan alacsony árakra gondolok :N )

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69786) Magnum_ válasza Mercutio_ (#69785) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudod, hogy a webshop akció nem egyezik a boltok akcióival, ami szintén boltonként eltérő. :(
és jobban jársz a boltos akciókkal, ha épp arra jársz és kifogsz valamit

I humbly and respectfully decline™

(#69787) Mercutio_ válasza Magnum_ (#69786) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én konkrétan arra gondoltam, hogy lehet olyan cucc, amit megvenne az illető, de előtte felpróbálná.

Egyébként ahol nincs kiírva, hogy "webshop only" ott gondolom a boltokban is le van árazva :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69788) Tim82 válasza Magnum_ (#69784) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az E6230-ad is kezel 16 GB RAM-ot

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#69789) Magnum_ válasza Tim82 (#69788) üzenetére


Magnum_
nagyúr

neked elhiszem, tudod, de itt maximum 8at ír

I humbly and respectfully decline™

(#69790) sutszi válasza Magnum_ (#69784) üzenetére


sutszi
veterán

Virtualizáció, fejlesztőkörnyezetek azért tudnak kajálni... Marha idegesítő ha éppen rosszkor hal le valami azért mert nincs elég memória.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69791) Magnum_ válasza sutszi (#69790) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jó, értem. de a chrome-ra elég azért a 8, nem? :D

btw még mindig nem kaptam meg a céges laptopot, bár annyira már nem csiklandoz :D

I humbly and respectfully decline™

(#69792) Tim82 válasza Magnum_ (#69789) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én általában inkább a gyártónak hiszek. Ott meg az olvasható, hogy 8 GB-os modul per foglalat, és foglalatból kettő van. [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#69793) Magnum_ válasza Tim82 (#69792) üzenetére


Magnum_
nagyúr

valid, köszi :R

I humbly and respectfully decline™

(#69794) Qru válasza GabN73 (#69773) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Már félig új. :D Vezérlés cserélve előírás szerint, új a hűtőradi és az utastéri fűtőradi és a teljes csövezése, fék is rendbe lett téve és újra is lett csövezve, alvázvédelem múlt tavasszal lett megcsinálva rajta, a generátor most van felújítás alatt illetve patent új akksit kap még várhatóan a héten.

1.1-es fire motor van benne (brutális 54 ló). Jövő márciusig van rajta műszaki. A kormányösszekötő már lassan cserére szorul illetve a szelepfedéltömítés is de nem eszi az olajat! Kanyarodik, dudál, világit ahogy kell.

3 ajtós és az egyedüli extra te vagy benne ha beültél a balegybe. De legalább nem homályosítja el a csillogásod... Tudod nem kell a konkurencia. :DDD

Mercutio: :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69795) werszomjas


werszomjas
őstag

Vkinek nincs vmi kontakt új villanykapcsolók/konnektorok kedvezményes vásárlására?

kb 70-80k értékben lenne, legrand szerelvények.

keresek még tüzépes cimbiket is, 20 lap nutféderes OSB lapot is vennék

[ Szerkesztve ]

üdv

(#69796) CoolBoy323 válasza werszomjas (#69795) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Azt se tudom mi az a villanreszeles ;]

(#69797) sutszi válasza Magnum_ (#69791) üzenetére


sutszi
veterán

Hogy a viharba ne lenne elég. Oda bőven jó a 8GB. Csak hát te kérdezted mire kell. :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69798) CoolBoy323 válasza sutszi (#69797) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jo, lehagyta a lenyeget: 4K XXX a chromee-ban, 10 lapon eccerre :) max fel percig mondjuk :U

#<3Saint :)

(#69799) werszomjas válasza CoolBoy323 (#69796) üzenetére


werszomjas
őstag

azt gondoltam :DDD

tudsz akarsz kedvezményesen vásárolni? (kedvezményesen = olcsóbban, minthogy én földi halandó megrendelném őket)

üdv

(#69800) Qru


Qru
MODERÁTOR

Van valakinek autófóliás ismerőse? Vagy megbízható hely ahol rendesen fóliáznak?

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.