Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69351) Qru válasza macilaci78 (#69349) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Majd' 6 évig sofőrködtem suli mellett (leginkább helyett de ezt most hagyjuk), többet vezettem mások autóját mint a sajátjaimat. :DDD

mod:

GabN73: Már mint ha nagypapa leszel, nem?! ;]

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69352) GabN73 válasza Qru (#69351) üzenetére


GabN73
addikt

Majd csak figyeld a visszapillantót folyamatosan, már előre fogok villogni... ;] ;]

(#69353) Qru válasza GabN73 (#69352) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig ahhoz Bimmer vagy Ódi dukálna.... Merci az elaggot maffiózók vagy a tehetős nagyfaterok autója. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#69354) Mercutio_ válasza bandus (#69332) üzenetére


Mercutio_
félisten

Német anyacégek kajáldái általában ilyenek, de ott a céges kaja ára se piaci alapú :N saccra az alapanyag jön ki abból amit fizetsz érte.

Qru:Ismerős fia gépésznek tanul(gat) ők drágább kölcsönzős járgányokat visznek mindenfele az országban, ezt toltad te is?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69355) Qru válasza Mercutio_ (#69354) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Neeem, cég saját autóit kellett terelgetni amin volt csaó. De ilyen is lett volna amit írsz csak nem vállaltam be mert ott full anyagi felelősséget kellett vállalni. Én már raktam tetőre autót tudom, hogy könnyen megvan a baj... Elég egy pillanatnyi kihagyás akár másik fél részéről.

#nincsbennetarcsi

(#69356) DeFranco


DeFranco
nagyúr

[link]

baaaaz :DDD

Nagyon rákaptunk az öreg, használt autókra az AAA Autó szerint. A cég az egész régió hirdetéseit vizsgálja, és az jött ki, hogy idén az év első két hónapjában több mint 70 százalékkal több használt autót hirdettek meg nálunk, mint tavaly.

Olcsóbb autókat hirdetünk közben, és majdnem egy évvel idősebbeket, mint tavaly.

A felmérést végző cég vezetője szerint "lenyűgöző" mértékben nő a magyarországi használtautó-piac.

Hogy mi van? (monddmégegyszerhogymi... hogymiiii? *bammm*)

Marhára rákaphattunk a használt autóra ha torlódik fel a piacon a kínálat mint az állat és mit ad isten az állomány egy év alatt pont egy évet öregedett... tudod hogy lehet sündisznóval időt mérni? kiteszed a napra egy órára, és az pont 60 perc.

lenyűgőző, valóban. ászom asz fakk. :D

Persze az is lehet például, hogy az eladók az áraikkal régóta el vannak szakadva a valóságtól, de ez azért elég valószínűtlen.

Húúúú de valószínűtlen :D Reális áron fut a kínálat és pörög a piac a vak is láthassa :D

(#69357) Magnum_ válasza DeFranco (#69356) üzenetére


Magnum_
nagyúr

cikkünk brit tudósok közreműködésével készült

I humbly and respectfully decline™

(#69358) Mercutio_ válasza DeFranco (#69356) üzenetére


Mercutio_
félisten

"AAA autó szerint" <--- itt a magyarázat.

Amúgy is szutyok cég, valszeg nem csak a válság miatt vonultak ki anno.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69359) GabN73 válasza Qru (#69355) üzenetére


GabN73
addikt

Én a Mercutio félére kaptam ajánlatot, hogy menjek csináljam. Jó sz*r diákbér, igaz hogy ha kér navit a bérlő az plusz pénz pl, de elémrakták nekem is a full anyagi felelősséges papírt. Végigolvastam, és inkább megköszöntem a lehetőséget. :) Pedig szeretek vezetni.

(#69360) Magnum_ válasza GabN73 (#69359) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ne basz. Nem annyi, hogy csaó onreszt kell fizetned, ha a hibadbol tortenik valami? Meg az Mt. Is ezt mondja: A kártérítés mértéke nem haladhatja meg a munkavállaló négyhavi távolléti díjának összegét. Szándékos vagy súlyosan gondatlan károkozás esetén a teljes kárt kell megtéríteni.

I humbly and respectfully decline™

(#69361) GabN73 válasza Magnum_ (#69360) üzenetére


GabN73
addikt

Nem, sőt, még ha mosásból eredendő nagyobb karcot is nekem kell fizetni... :))

(#69362) macilaci78 válasza Qru (#69351) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Még saját autóm nem volt, de 80-100k km-t letoltam már minden félével. Legutóbb Hannoverben voltam VW T5-tel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69363) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ja! Hetfon jon a ceges laptop.magancelu hasznalat kilove, kulon engedellyel otthon bongeszes, de semmi mas, meg egy ingyenes kepszerkeszto program se lehet fent :D

I humbly and respectfully decline™

(#69364) föccer válasza Magnum_ (#69363) üzenetére


föccer
nagyúr

A multik már csak ilyenek. Én a céges géppel pl idegen wi-fi-re sem tudok csatlakozni, de még utp kbáelen sem csatlakozhatok idegen hálózatra.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#69365) macilaci78 válasza Magnum_ (#69363) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És bemész ezért húsvét hétfőn? ;] Nagyon kivagy éhezve erre a céges notira...
Amúgy a céges oprendszer gátol. Bootolj külső vinyóról. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69366) sutszi válasza Magnum_ (#69363) üzenetére


sutszi
veterán

Az én gépemen egy külön szoftver rögzíti a munkaidőt amikortól elindítom, és a böngészőfülek címsorát. Minden 30. másodpercben készül egy screenshot. Az aktívan futtatott programok listája is logolásra kerül. Naponta kapom róla a statisztikát, hogy melyik program hány órát futott, mennyit volt aktív egy adott böngészőfül, illetve feladatonként mennyi időt töltöttem el... A végén ki kell jönnie a törzsidőnek, tehát ha leállítom, hogy ne rögzítsen akkor magammal szúrok ki...

Szóval szerintem ne bánkódj annyira...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69367) macilaci78 válasza sutszi (#69366) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Telekomnál, mikor telefonos front oficeban dolgoztam, logolva volt a beszélgetés, billentyűzet, egér, monitor is, ráadásul még real time bele is néztek. Havi 5-10 ilyen belenézésből kaptuk a havi értékelésejet.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#69368) Magnum_ válasza sutszi (#69366) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hu egyébként tényleg, itt is van ilyen job monitor, igazad van.
csak naívan azt hittem, hogy amellett, hogy ellátom róla a munkámat, munkaidő után használhatom alap magán dolgokra is.

I humbly and respectfully decline™

(#69369) tomcsi23 válasza sutszi (#69366) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ilyet lehet amúgy :F
Topik-jogászunk.. ?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#69370) sutszi


sutszi
veterán

(#69367) macilaci78 : Itt azért annyira karótnyeltek...de itt csak akkor veszik elő ha gond van.

(#69368) Saint_ : Na, akkor érzed majd a törődést a nagy tesótól. Ha off módba rakod akkor nem rögzít. Teljesen normális eljárásmód. Legalábbis nálunk... Csak hát akkor nincs meg a törzsidő sem. :DDD Munkaidő után minek szenvednél ezzel? A saját géped nem jobb?

(#69369) tomcsi23 : Ezek nem viccelnek. Az intraneten fent van egy állásfoglalás adatvédelmi biztostól aki jóváhagyta...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69371) Magnum_ válasza tomcsi23 (#69369) üzenetére


Magnum_
nagyúr

lehet.
sőt, új bírói gyakorlatok már a munkaidőben céges gépről küldött magánlevelezéseket se nagyon védik. visszaélni nem lehet vele, de azt pont igazolja, hogy a munkavállaló nem a munkával foglalkozik munkaidőben, céges infrastruktúra segítségével. jó példa egyébként mai a DeD féle telefonos megoldás.

előző munkahelyem óta már a PH!ra se lépek be céges környezetben, csak teló.

amúgy te is utánanézhetsz ám ilyeneknek, nem vagy messze a tűztől :DDD

sutszi: az volt a szándék, hogy kapok egy normál gépet (HP 8460p nem rossz), amit tudok használni magáncélra is, az ultrám meg mehet anyunak a Dellje helyett. mert van haver olyan nagy IT cégnél 8aki egyéként minket is kiszolgál), aki tudja használni magáncélra a céges lapost. ebből indultam ki, persze rosszul.

közben készül a Win10 telepítőm, megrendeltem az SSD-t a SSD/HDD hibrid helyett.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#69372) tomcsi23 válasza sutszi (#69370) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kemény.

Saint, nyilván persze megnézhetném, de ott nem csak 850,- lenne. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#69373) sutszi válasza Magnum_ (#69371) üzenetére


sutszi
veterán

A levelezés megfigyeléséről előzetesen kötelesek tájékoztatni... Azért azt nem lehet csak úgy, hogy hopp meglessük. :)

(#69372) tomcsi23 : Ja az. Kényelmetlen egyébként baromira. De nem ítélem el teljesen... Érzékeny adatok is vannak és nem 2 fillérbe kerülnek az emberek. Ha meg ott vannak akkor ne a facebook-ot görgessék hanem a melót... Nem általánosítok, mert tisztelet a kivételnek. De a kivételek is tudnak anyagi kárt okozni ezáltal...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69374) Magnum_ válasza sutszi (#69373) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyébként meg ki az, aki ilyen módon támadási felületet ad...?

I humbly and respectfully decline™

(#69375) sutszi válasza Magnum_ (#69374) üzenetére


sutszi
veterán

Passz... hallottam már olyanról, hogy valaki céges postafiókból kezdett munkát keresni...aztán volt meglepetés... Mindig vannak butaságok.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#69376) tomcsi23 válasza sutszi (#69373) üzenetére


tomcsi23
veterán

Telenornál fizettem be egy számlát az alléban, volt 5 ügyfeles, 2 ügyfél, azt mégis vagy 5 percig semmi nem történt. Majd ugrott a sorszám és én következtem. Ott az egyik helyről másik két gépre teljesen rálátni, hát mindkettőn pörgött a faszbuk rendesen. :U

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#69377) Ace owner


Ace owner
addikt

semmi sem tud elado jofele iPhone 5st? elvesztem a hirdetesek rengetegeben.

Galaxy Fold 4

(#69378) tomcsi23 válasza Ace owner (#69377) üzenetére


tomcsi23
veterán

Előfizura nem tudsz venni újat?
Vagy ketyeg még a másik, mi?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#69379) Magnum_ válasza tomcsi23 (#69376) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a Zén munkahelyemen is pörgetik mancikák. és ott éppen nem gond... :W

I humbly and respectfully decline™

(#69380) Qru válasza GabN73 (#69359) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Dettó ilyen kondik lettek volna esetemben is. Köszi nem.

macilaci78: Akkor ismered a dörgést. :K

#nincsbennetarcsi

(#69381) Tele von Zsinór válasza Magnum_ (#69379) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Én is szoktam pörgetni, amikor van pár perc off. Háttérben kb. egész nap nyitva, csomó emberrel ott tartom a kapcsolatot.

Nálunk az van, hogy amíg a meló időre és elvárt minőségben kész van, addig nem szólnak bele ilyesmibe.

(#69382) Ace owner válasza tomcsi23 (#69378) üzenetére


Ace owner
addikt

fut a g3 holott azota volt Mar flex meg egy masik g3 is 😂 nem szeretnek ujat amugy se nem eri meg. ez is eladasra kerul amint lesz masik auto jelolt. csak egyszeruen rengeteg hirdetes van es 250bol egy megfelelot kivasztani nem konnyu :/ otthon csinalok geprol szurt keresest hatha.

Galaxy Fold 4

(#69383) Melack válasza Ace owner (#69382) üzenetére


Melack
veterán

B-L-A-C-K fórumtársat keresd meg.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69384) Mercutio_ válasza macilaci78 (#69367) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ugyanott haver IT-sként az egyik legnagyobb belső warez szervert futtatta;]

Eiffel Cafe-ban rendben volt a kaja (bárány raguleves, kacsamell, vajhal, brownie legalább is)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#69385) bandus válasza sutszi (#69366) üzenetére


bandus
veterán

Ez durva. Eddig minden gepem hasznaltam magancelra (kiveve ncore pl.) a sajatomat elo se veszem szinte. Meg is orulnek ha ilyen szinten felugyelve lennek, de szerencsere nagy a szabadsag amig a munka el van vegezve.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69386) Magnum_ válasza bandus (#69385) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Meg egy pelda, koszi.
En se tudom, minek ennyire agyonszabalyozni, ha logoljak es latjak, hogy a munkaido ledolgozva, munka elvegezve.

I humbly and respectfully decline™

(#69387) Melack


Melack
veterán

Götten Mjöérgen!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#69388) Magnum_


Magnum_
nagyúr

'Gelt!

Indulok a banyaba.kep.

I humbly and respectfully decline™

(#69389) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Reggelt!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#69390) DeFranco válasza Magnum_ (#69388) üzenetére


DeFranco
nagyúr

wut?

(#69391) aizen92 válasza Magnum_ (#69388) üzenetére


aizen92
addikt

Kora reggel iszunk? :DDD tényleg wut'?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#69392) bandus


bandus
veterán

Reggeltet! Asszonyka leadva mar a korhazban ahol kifele jovet nagy kegyesen elengedtek a parkolasi dijat!!! Ma kivettem szabit, azt hittem tobb dolgom lesz vele, de inkabb azt mondta lepjek le mert igy nem kellemes latvany, remeljuk hamar kiengedik. Most lesz majd egy reggelim es irany haza, gumicsere, kocsimosas. Meg persze egy kis munka, de ilyen ez az ipar :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69393) Magnum_ válasza aizen92 (#69391) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Az egy banya.

Btw mar a banyaban vagyok 1oraja, csak annyira porog az elet, hogy nem tudtam forumozni, mert elment az ido kaveval, cigivel, reggelivel, kabellel.

Bandi: mi a baja? Nincs gaz?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#69394) bandus válasza Magnum_ (#69393) üzenetére


bandus
veterán

Hat korhazba nem pihenni megy az ember, de szombaton vagy vasarnap remelem kiengedik. 2-3 ejszakat mondtak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69395) GabN73


GabN73
addikt

Budakeszi odavissza táv taxival megtevős jóreggelt mindenkinek....... :DDD :P

(#69396) Magnum_ válasza GabN73 (#69395) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Biztos olcso volt. Mit nyomtal arra kora reggel?

I humbly and respectfully decline™

(#69397) bandus válasza GabN73 (#69395) üzenetére


bandus
veterán

Te imadod szorni a penzt :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#69398) GabN73 válasza Magnum_ (#69396) üzenetére


GabN73
addikt

ingyé volt, egy 32 éves hölgy állt mindent. :K Találkozni akar, már hívott telón, hogy mikor legyen a kövi :U

(#69399) Magnum_ válasza GabN73 (#69398) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem Mercu ajanlotta a Spread c filmet. En meg neked ajanlom! :D

I humbly and respectfully decline™

(#69400) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Morning!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.