Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41165) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt!

Múlt héten kaptunk a Baumaxtól egy levelet, hogy a vásárlókártyánkon van 15000 forint, 28-áig le kell vásárolni. tegnap mentünk, de már gyanús volt hogy szinte üres volt a parkoló, összesen kb 20 kocsi állt benne. Bemegyünk, és azt hittem hanyatt dobom magamat. Már a berendezési tárgyakat árulták. :D polcok, osb lapok meg ilyenek :DDD

Mondom ha már itt vagyunk nézzünk körül. Egy bevásárlókocsinyi kis műanyag tárolórekeszt összeszedtünk, pár polcot, pár lámpabúrát (amilyen most is van, így tartalékba vettük) meg iratrendező, stb. Ügye zár be a Baumax, az összes dolgozó bunkóskodott ha valamit kérdezett az ember. Pedig én aztán normálisan szoktam közeledni egy bolti alkalmazotthoz. Megyünk a pénztárhoz, összeadta a nő a dolgokat, mondja:
8500ft.
Adom a vásárlókártyát. Reakció: ,,nagyszerű''.
Már majdnem elöntötte az agymat a szar, de barátnőm megszorította az alkaromat, hogy hagyjam a picsába.
Lehúzza a kártyát, és mondja hogy nem lesz így jó. Mondom mi?
,,-Az, hogy 8500ért vásárol, és 15000 van a kártyán, ez nem jó.''
Mondom neki, hogy nem tudok mit csinálni, más nincs amit haza tudunk vinni, lom nem kell otthonra. Erre:
,,Talán ha nem az utolsó napon jön be akkor le tudta volna vásárolni.''
Finoman jeleztem felé, hogy az arcból vissza kéne venni, és mondtam, hogy nem kell más.
''-akkor sem tudok mit csinálni magával, ezzel így nem tud fizetni, a teljes összeget le kell vásárolnia.''
Kis gondolkodás részemről...
''-A mérőszalagoknak mennyi darabja?''
''-50ft.''

És ez csak egy része:

Akkor bazd meg. ;]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.