Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41601) Kiki18 válasza Ace owner (#41600) üzenetére


Kiki18
őstag

Nekem nagyon megtetszett,sokat tapicskoltam is. Azután jött ez a kijelző alatti por mizéria egyre több fehasználónál,egyre több lett a panasz.
Rá 2 hétre volt Veletech,és mivel kint volt a Wayteq ,hát odamentem,nyomkodtam a telefont majd beszélgettem a wayteq-es srácokkal. Rákérdeztem a "poros" helyzetre,mire azt válaszolták,hogy " ó,ez nem is igaz,csak 1-2 felhasználónál fordult elő,és ők nem is kaptak gariba készüléket ilyen hiba miatt".
Itt már el is vették a kedvemet az egésztől. Még csak azt sem mondták,hogy ó basszus,ez van.... vagy vmi. :D

(#41602) Ace owner válasza Kiki18 (#41601) üzenetére


Ace owner
addikt

Az egesz vtek support egy semmi, elektrodokirol ne is beszeljunk

Galaxy Fold 4

(#41603) Earl_Muttley válasza Ace owner (#41602) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Ja ez az épp hogy nem a "küldvisszakínábaésvárjéveket" szint?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#41604) Kiki18 válasza Earl_Muttley (#41603) üzenetére


Kiki18
őstag

Az elektrodoki? Én olyanokat olvastam róla (a Talk 5H saját topikjában) hogy gyakran meg se nézik mi a hiba csak küldik vissza. Vagy ülnek rajta 2 hetet,pedig a tulaj még plusz pénz és fizetett egy "gyorsított javítási fícsörért" vagy valami ilyensmi.
Szóval vannak történetek. :(

(#41605) Ace owner válasza Earl_Muttley (#41603) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem ITT bekuldod, egy honapot ulnek rajta, ha szerencsed van megcsinaljak, vagy hozza se nyulnak es mindenfele szar indokkal kibujnak a gari alol vagy megcsinaljak a felet amit leirtal..aztan persze nem kuldod vissza meet akkor egy honap megint off..

Tudom Kiki Helen voltam a forum ban,de kelzsoca vedte oket nem mintha megerdemelnek. Volt olyan hogy valaki nem is a sajat telefonjat kapta vissza asszem. Egyet siman betortek.. :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#41606) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#41596) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Köszi az egyeni rangot :))

(#41607) Earl_Muttley válasza Ace owner (#41605) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Samsung is ilyen elvileg, ha nem a házhozjövőst kéred. S3-nál 2 szülői igazolhatós napom viccen kívül arra ment el :D :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#41608) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#41607) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Samsung Váci úti center, westenddel szemben: parádés ügyfélszolgálat és javítás (nekem nem volt javításom). ha nincs alkatrész, hívnak, ha megjön.
eddig ők jók.

I humbly and respectfully decline™

(#41609) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nagyon jólnyomja

I humbly and respectfully decline™

(#41610) Kiki18


Kiki18
őstag

Reggelt!
Ha jól tudom sok itt a wp user. Tudnátok mondani olyan progikat ami must have kategória wp-n? Köszi

(#41611) Tim82 válasza Kiki18 (#41610) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább úgy kérdezd, hogy mire keresel appot WP-n. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41612) Kiki18 válasza Tim82 (#41611) üzenetére


Kiki18
őstag

Mindenre. Időjárás, játék, tárterület takarító , mindenféle hasznos progi.

(#41613) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Lomtalanítás van a III. kerületben, egy szemét kupacot így foglaltak le... :N

(#41614) Earl_Muttley válasza B-L-A-C-K (#41613) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

[link]

Nyári kép, lomisok nálunk ezzel tolták! :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#41615) B-L-A-C-K válasza Earl_Muttley (#41614) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt nem is a kocsi volt a lényeg hanem a szöveg- "Lomis fogva"...:D

(#41616) Earl_Muttley válasza B-L-A-C-K (#41615) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Itt a LomSis volt a legpoénosabb eddig :D :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#41617) Tim82 válasza Kiki18 (#41612) üzenetére


Tim82
nagyúr

CloudSix for Dropbox, Evernote, Viber, Here+, MÁV Menetrend, BKV Menetrend, Flashlight XT, Gestures Beta, ProShot, xMusic Player, Core Player, NFC Launchit, Skype, Tucan Reader, Weather View, MetroTube, YouTube HD.

Böngészőből nincs nagy választék, én az alap IE-t használom, Office van, pdf-olvasó van, OneDrive van, tárterület takarító van, fájlkezelőnek jó az MS-féle Files (akarom mondani, nincsen jobb).

Gép-telefon közötti másolgatáshoz nem kell program, mert MTP eszközként látja a Win-es Eszközkezelő (és az újabb kerneles Linuxok is), legfeljebb arra jó a hivatalos MS-féle szinkronizáló izé, hogy ha akarsz, tudsz a segítségével akár iTunes-ból is importálni zenéket a telefonra.

Játékokban nem vagyok otthon, abban nem fogok tudni segíteni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41618) oriic válasza B-L-A-C-K (#41613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg jo hogy lopasnak szamit a lomok elvitele.

Live-Die-Respawn

(#41619) Kiki18 válasza Tim82 (#41617) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez így is nagyon jó köszöntem!!! :D

(#41620) Tim82 válasza Kiki18 (#41619) üzenetére


Tim82
nagyúr

Itt még tudnak segíteni (ajánlani megfelelő appot a megfelelő feladatra).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41621) lorcsi válasza Kiki18 (#41619) üzenetére


lorcsi
veterán

a myappfree is szuper alkalmazás, minden nap ajánl egy ingyenes progit

(#41622) Mercutio_ válasza Tim82 (#41617) üzenetére


Mercutio_
félisten

SMS backup, illetve olyan progi ami contactonként is tud SMS-t menteni olyan formában amit Excel vagy Word be tud olvasni?
Híváslista backup?
Automatikus beszélgetés rögzítés?
Diktafon app?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41623) Melack válasza Mercutio_ (#41622) üzenetére


Melack
veterán

SMS mentés autómatikus, híváslista azt hiszem igen, de sose néztem, beszélgetésrögzítés az api zártsága miatt még nincs, diktafonnak meg ott a OneNote

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41624) Mercutio_ válasza Melack (#41623) üzenetére


Mercutio_
félisten

Automatikusan kirakja olyan fileba az SMS-t ami beolvasható pc-n akár kontaktonként? :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41625) Melack válasza Mercutio_ (#41624) üzenetére


Melack
veterán

Nem, ez csak backup funkciónként szolgál. Szererncsére ez nem droid, bár lassan azzá alakítják :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41626) Mercutio_ válasza Melack (#41625) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor ez nekem nem jó :( WP még mindig kilőve :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41627) lorcsi válasza Mercutio_ (#41624) üzenetére


lorcsi
veterán

ezek szerint megoldható a felhőből..

(#41628) Melack


Melack
veterán

A Fradi-stadion környéke fizetős parkolóhely vasárnap?

(#41629) szab.tam : nyet, Picúr a gyermek fertőzőn van a Szent Istvánban (vagy hogy is hívják). Holnap is mennék be, csak nem tudom, mi az egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41629) szab.tam válasza Melack (#41628) üzenetére


szab.tam
nagyúr

miért? megismétlik a mai győrverést? :U :DDD

***

[link]:
"Szombaton, vasárnap és ünnepnapokon a parkolás díjmentes. Ez alól kivétel a IX. kerületi Csarnok tér (parkolóház), ahol minden nap 7-22 óráig kell fizetni, illetve a Citadella, ahol mindig díjköteles a parkolás."

ha ez érvényben van, akkor nem kell.
szerintem.

szerk:
ez régi, azóta változott... :(

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41630) Tim82 válasza Mercutio_ (#41622) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kipróbáltad már az UCA-202-t? Kíváncsi lennék, milyen a Xonar U1-hez képest, már ha jól emlékszem, hogy az van neked.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41631) szab.tam válasza Melack (#41628) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ja, értem. ok.
kizártnak tartom, hogy hétvégén fizető lenne.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41632) GabN73


GabN73
addikt


Éjjen a jupíszí ... :U Lassan 1 hete ilyen jó... :U

Még mindig keresek valami értelmes szabót, aki jó munkát végez, illetve nem fog egy felvarrásra 5k-t mondani. :)

(#41633) szab.tam válasza GabN73 (#41632) üzenetére


szab.tam
nagyúr

2. ker. pengő u. 5.
jópár éve voltam utoljára.

nadrág felhajtásokat, ingujj levágásokat, stb-ket készítettem ott.

nem tudom, az öreg él-e még, de mivel a lánya is bedolgozott nála, lehet, hogy most ő tolja tovább.
meg hát ugye a kép sem ma készült.
kérdés, működik-e még...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41634) szab.tam válasza szab.tam (#41633) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"készítettem"
nem én. :N :D

hanem, készíttettem.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#41635) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Nőnapos jóregge'! ;]

Gab: miafa? Hívtad már őket, hogy itt van pici problem..?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#41636) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt! :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#41637) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#41638) Magnum_


Magnum_
nagyúr

morgezen

I humbly and respectfully decline™

(#41639) pcgamer01


pcgamer01
senior tag

Reggelt!
A Női fórumtagoknak(ha van itt ilyen) Bildog Nőnapot! :)

Samsung Galaxy S10+

(#41640) GabN73 válasza tomcsi23 (#41635) üzenetére


GabN73
addikt

Majd ha visszaérek pöstre, addig hadb*sszonott' :D

Boldog nőnapot mindenkinek ;]

szab.tam
Köszi, jövőhéten lehet elnézek oda :R

[ Szerkesztve ]

(#41641) Mercutio_ válasza Tim82 (#41630) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó idő van, nem kockulunk :N most is mennék St. Endrére csak asszony be-/visszaaludt :D

Saint_:Óra szíjméretet hol kell mérni?

Ja és Boldog Nemzetközi Zoltánnapot!:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41642) aizen92 válasza GabN73 (#41640) üzenetére


aizen92
addikt

Neked is! :B

Annyira szép időnk van! És én meg itt ülök 2 monitor előtt, több mint 500 oldal papírral a nyakamon és írom ezt a fost. (szakdolgozat). Remek kis kikapcsolódás.......

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41643) Mercutio_ válasza aizen92 (#41642) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kiűlsz az erkélyre/dunapartra/kv-zóba ott is írhatod :U

Tim82:Jut eszembe: mennyire ér rá, mikor vigyem vissza? Ha van kedved te is összehasonlíthatod őket.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41644) Magnum_ válasza Mercutio_ (#41641) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A ket ful kozotti tavolsagot merd le, vagy a szij veget, ahol a stift becsatlakozik a fulekbe.

Mi egy fel ora mulva atsetalunk a margit szigtre, kislany meg nem volt ott.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#41645) aizen92 válasza Mercutio_ (#41643) üzenetére


aizen92
addikt

Nem vagyok ez a fajta ember :DDD

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#41646) Tim82 válasza Mercutio_ (#41643) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egy-másfél hetet tutira maradhat. Akár tovább is, de azt azért beszéljük meg. Jelenleg nincs rá szükségem, de majd lesz még.

Volt Xonar U1-em, bennem nem hagyott mély nyomot, sőt, volt vele egy-két nyűgöm (rendszeres pattogás), el is adtam hamar. Az volt az első kísérletezgetésem külső hangkártyával, utána évekig hanyagoltam a témát.

Épp azon morfondírozom, hogy most ballagok majd délután apámhoz, bepakolom az X-Fi HD-t meg a Retro DJ-t meg a saját notimat és mutogatok neki némi klasszikus zenét (ami az ő műfaja). Aztán ha bejön neki, nézek valami hasonló cuccost neki is (Xonar U7 vagy Fiio E10k + valami tűrhető fejhallgató kb. ugyanebben a budget, max. 10-12k körüli árkategóriában). Legalább végre használná valamire azt a szerencsétlen Thinkpad X301-et, amit kapott tőlem tavaly ilyenkor a születésnapjára.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41647) GabN73 válasza aizen92 (#41642) üzenetére


GabN73
addikt

Épp Tokajban ülök, rámrohadt a kabátom (pisztolytáska meg is jelent), rövidujju + farmer kombóban is melegem van :DDD pedig teló 6 fokot mutat :U
1,5 órája barangolok, még van egy fél órám :D

[ Szerkesztve ]

(#41648) Mercutio_ válasza Magnum_ (#41644) üzenetére


Mercutio_
félisten

20mm :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41649) Magnum_ válasza Mercutio_ (#41648) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Tudom adni ezt, mert nekem a Citin nem tetszik. [link]

I humbly and respectfully decline™

(#41650) GabN73


GabN73
addikt

Nem gondoltam volna, hogy itt lesz egy TL. :DDD Beszéltem vele, erre kiderül hogy 32, van két gyereke... :O 24-nek néztem :o

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.