Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40115) sutszi


sutszi
veterán

(#40108) Mercutio_ : Ez így is van. Nem erre való a házasság.
Én továbbra is a #40057-ben elhangzottakra reagáltam amihez képest már igencsak más a srác véleménye.

(#40111) Kiki18 : :F Nem tudom, hogy szándékos vagy véletlen de nagyon másfelé akarod elvinni a dolgot. Szó szerint azt írtad, hogy semmi értelme az egésznek. Ez elég egyértelmű kinyilatkoztatás... Ehhez képest már azt írod, hogy fogsz házasodni... :F

- Mit gondolsz ha házasság nélkül mennek szét gyerekes párok az nem viseli meg a gyereket?!
- A környezetedre fogod?! Mi kicsit idősebbek vagyunk. A mi környezetünkben már a felelőtlen gyerekvállalási hullám fut végig. Ettől még nem mondom azt, hogy értelmetlen...stb

- Saint_ az Saint_ minden eset egyedi...más körülmények...

Nekem nem az a szándékom, hogy a házasságot tukmáljam rád vagy bárkire. Csak szerettem volna tényekkel alátámasztani, hogy nem álca és nem értelmetlen mint ahogy fogalmaztál. A mai világban is nagy jelentősége van. Van egy érzelmi oldal a dolognak... Ez adja az alapot. Tudják, hogy egymással akarják leélni az életüket... Ezt pedig egy szép ceremónia keretében tudják "hivatalossá" tenni.
Persze nehéz ilyesmit a mai világban megértetni... Hagyjuk is inkább... Mert lehetne még tekergetni a témát csak fölösleges.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.