Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26801) Melack válasza radi8tor (#26795) üzenetére


Melack
veterán

9nél hamarabb nem fogok tudni odaérni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26802) macilaci78 válasza radi8tor (#26795) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mondjuk, könnyebb lenne, ha egy jpg helyett egy ehhez hasonló URL nyílna meg a térképre kattintva. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26803) radi8tor válasza macilaci78 (#26802) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezek a fránya igények. ;]

Done

De még nem mondtátok, hogy jó-e ott a gyülekező pont.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#26804) macilaci78 válasza Mercutio_ (#26797) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olvasom is, de csak kevés szereplő magánélete elég izgalmas ahhoz, hogy avatart és nicknevet is rendeljen a tudatom a sztorihoz. ;]

Igen, kérlek. De Újbuda Központtól messzebb nem megyek érte, mert a vonaljeggyel együtt már nem gyere be.

Meddig garis a termék?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26805) Tim82


Tim82
nagyúr

Ha van valakinek kölcsön pár nap erejéig egy D-Sub kábele, jelezze nekem.

(Holnap este kéne tesztelnem egy régi P4 gépet, aminek csak integrált VGA-ja van és csak D-Sub kimenete, a saját kábelemet meg nem találom.)

Előre is köszönöm. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26806) sutszi válasza oriic (#26769) üzenetére


sutszi
veterán

2 hónappal ezelőtt én 2 oda-vissza utat nyomtam le oszkar-on keresztül Budapest-Pécs viszonylatban. A vonat őrült drága, és akkor pont +1 óra volt a menetidő mert pályafelújítás volt. Menjen az anyjába a MÁV. Innen is üdvözlöm őket...

A lényeg, hogy először próbáltam ki.
Alaposan megnéztem az értékeléseket és a sofőröket, kocsikat mindent ami elérhető információ volt.
Telefonon egyeztettünk a foglalás után, hol és mikor legyen a találkozó. Mindenki ott volt és akkor amikor kell.
Mind a 4 autós normális volt és nagyon rendesek, és egyik esetben sem volt nyomorgás... Egyik alkalommal ő volt a sofőr. Ő kicsit "lazán" vezetett de ésszerű határon belül volt.

Szóval nekem abszolút pozitívak a tapasztalataim. Ettől függetlenül kellő körültekintéssel kell eljárni mert tényleg sose tudhatod ki mellé ülsz be... A sok pozitív és értelmes értékelést kell nézni.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#26807) Mercutio_ válasza macilaci78 (#26804) üzenetére


Mercutio_
félisten

Odáig én is el tudok kolbászolni.
Szerintem még 1-2 hónap gari lehet, általában olyankor hirdetem meg a tartósan nálam lévő dolgokat.

Tim82:Az a hagyományos analóg vga kábel igaz? Olyan van egy melohelyen, azt adták gyárilag a 22'"-os moncsihoz...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26808) oriic válasza sutszi (#26806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi tapasztalatokat. :)

Live-Die-Respawn

(#26809) DeFranco válasza Tim82 (#26805) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem van, csak szólj időben (holnap reggel 7-ig) ha holnapra kell. nap közben a lekvárszigeten (mechwart liget) vagyok elérhető. holnap este iszom, úgy hogy este itthon nem. egyebekben este itthon igen.

(#26810) Ace owner


Ace owner
addikt

Lumia 520 édesanyámnak szerintetek jó választás? Keret nagyjábül 20k és egy fos Galaxy Y-t váltana le. Nagyon elegünk lett a hülyeségeiből és romolni sincs olyan sok kedvem. Alap felhasználás, pici fb, apród oldalak böngészése, angry birds stb..

Galaxy Fold 4

(#26811) CoolBoy323 válasza Ace owner (#26810) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha hasznalt jatszik, akkor apron nezz szet, es vmi kinai csodat keress!
Pl lenovo a820 nagyon jo aron megy mostansag!
Ha kell segitseg a valasztasban, szolj nyugodtan!

(#26812) lorcsi válasza Ace owner (#26810) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem igen, ha unod a romolgatást..és stabil rendszer szeretnél megbízható háttérrel garanciákkal stb..
igaz nekem még nincs, de a témában elég sokat olvasgatok és ebben az irányba fogok mozdulni
nem utolsó dolog, hogy ennyiért kb. újat kapni

[ Szerkesztve ]

(#26813) Ace owner válasza CoolBoy323 (#26811) üzenetére


Ace owner
addikt

Őszinte legyek, nem bízok az androidban, hosszabb távra tervezünk úgy meg a Lumia stabilabbnak tűnik hiába 521mb ram. Xiaomit mutogattam neki, de kijelentette hogy ilyen nevű nem kell. Mondtam hogy a Wayteq-em sem sokkal nagyobb brand, na mindegy.. Meg most beleszeretett a citromsárga 520-ba szóval valószínű maradunk ennél, csak érdekelt hogy még mindig olyan jó választás-e.
Kár hogy Saint Xperiája T-s, az is jó lehetett volna akár. Nekünk 20-as kell vagy független.

Galaxy Fold 4

(#26814) Tim82 válasza Mercutio_ (#26807) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az az bizony, olyan kéne egy, legfeljebb két napra. :K

DeFranco: köszönöm, ha késő délután (5-fél 6 között) is el tudlak csípni a Mechwartnál, remek lenne. :R

Ace Owner: annyiért (20k) jó választás. Azzal számoljatok, hogy ha aktívan használja, mint okostelefont, nem fogja kibírni estig az akku. (Köszönhetően annak, hogy a WP 8.1 sokkal szarabbul bánik szvsz az üzemidővel, mint a 8.0.)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26815) Ace owner válasza Tim82 (#26814) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem használja aktívan, telefonálgat párat, megnézi az időt, lő néha pár képet, vagy mutogat valamit, itthon böngészget, fb-zik és ennyi. 1 nap simán meglesz, de szerintem a 1,5-2 is.

Galaxy Fold 4

(#26816) Tim82 válasza Ace owner (#26815) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az utóbbi szerintem nen nagyon. Most épp az 520-at használom, masszívabb használat mellett jó, ha 8-9 órát kibír a töltőről levéve.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26817) Melack válasza Tim82 (#26816) üzenetére


Melack
veterán

Anyunak pl maradt az üzemidő. Ő nem hardcore user.

Reggelt pH!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26818) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó reggelt PH!

KV!!!!! :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#26819) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt.

Amikor elfelejted töltőre tenni a telefont és reggel veszed észre-minden másra ott a MasterCard. :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26820) oriic válasza Dr.Zoo (#26818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jóóó reggelt: :) Irány a bánya. :)

Live-Die-Respawn

(#26821) Mercutio_ válasza Tim82 (#26814) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha nem jön össze DeFrancoval csörögj itt biztos nem keresik a következő leltárig.

KV&GDP & MAY THE ODDS BE EVER IN YOUR FAVOR!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26822) CoolBoy323 válasza Ace owner (#26813) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jiayu g2f-em van!
Olyan atomstabil, h beszaras!

Bizos tudjatok, h nagy kinai telefon fan vagyok, es volt mar szerencsem rengeteghez... Na ez a g2f kimagasloan remek!!!!

Multkoraban pl 3 hetig ment kikapcs nelkul, es semmi nyavajája nem volt :Y

(#26823) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt PH! :D

Mindjárt vége a GDP bányászásnak, és megyek haza :D

Na ott sem fogok unatkozni, mert 27-én van költözés, addig csak nekem el kell dobozolnom 150db telefont és pár szatyor töltőt. :O

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26824) MurdR válasza CoolBoy323 (#26822) üzenetére


MurdR
veterán

Te rendelgetsz is tömegével, vagy az egy másik tag?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26825) Melack válasza Mercutio_ (#26821) üzenetére


Melack
veterán

Nekünk idén 3x leltározták a cuccainakat a kiszervezés miatt. Annyi matricánk volt, hogy az utolsó kör után külön jöttek és kaptunk egy újat a három helyett :D

(#26824) MurdR: ő az :) Költözést ne is említsd, a lakás fele már dobozokban/zsákokban, de még kell szereznem pár dobozt.

Toall: valakinek nincs garázsa/térolója, ahol elférhet egy hűtő és egy mosógép?

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26826) Magnum_


Magnum_
nagyúr

jóreggeltgdp.

I humbly and respectfully decline™

(#26827) CoolBoy323 válasza MurdR (#26824) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Rendelgettem.

(#26828) MurdR válasza CoolBoy323 (#26827) üzenetére


MurdR
veterán

Ha százalékos arányban kéne kifejezned a vámolt telefonok mennyiségét, akkor hogyan nyilatkoznál? Majdnem mindet vagy mindet levámolták?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26829) Mercutio_ válasza MurdR (#26828) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tavaly november előtt, vagy után?

macilaci78 megnéztem dec 17-ig garis.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26830) MurdR válasza Mercutio_ (#26829) üzenetére


MurdR
veterán

Nem vágom a témát, volt akkor valami?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26831) Tele von Zsinór válasza radi8tor (#26795) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Tökéletes lesz, úgy emlékszem, ott van egy kis tér, és messziről látni.

(#26832) Ace owner válasza Earl_Muttley (#26819) üzenetére


Ace owner
addikt

Vagy a kulso akksi ami nalam mindosszesen 3000ft-ert megvasarolhato :))7800mah ezzel parszor feltudod tolteni a telefonod.

Koszi sracok akkor maradunk a lumianal, max nem jon be a csempe neki.

Galaxy Fold 4

(#26833) DeFranco válasza Ace owner (#26832) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha nem ragaszkodnék a droidhoz én is 520-at vennék.

(#26834) macilaci78 válasza Tim82 (#26816) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nekem is van bontatlan D-Sub kábelem kölcsönbe a XI. kerületben. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26835) macilaci78 válasza Mercutio_ (#26829) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R Erősen agyalok rajta, szükségem van-e rá. :U Slim DVD olvasó, CD-író kombó van a gépemben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#26836) bandus válasza DeFranco (#26798) üzenetére


bandus
veterán

nagyon köszi a tippeket. nem vagyunk nagy útikönyv vásárlók, de ennyit azt hiszem igazán nem kell rá sajnálni. szállást még nem foglaltunk, nem biztos még, hogy tudunk bárhova is menni. mindkettőnknek elég húzós ez az időszak munka szempontjából, így nem biztos, hogy akár egy napot is ki tudunk venni. de ha igen, akkor krakkó a cél, bookingon már nézegetjük a szállásokat.

#26820 ori:
ne vicceljünk már, tegnap itt voltam: [link], nah ez az, amit bányának neveznek :P

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26837) Mercutio_ válasza MurdR (#26830) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, egyrészt akkor adták ki a NAV-nak, hogy mostantól minden kínából jövő cuccot amin kijelző van vámolni kell és ÁFA-zni, másrészt fináncok akkor kaptak valami új, nagyteljesítményű röggönygépet, amivel skubizzák a csomagokat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26838) Earl_Muttley válasza Ace owner (#26832) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

10400as xiaomit szeretnek valahonnan. :D

Amugy addig lehet erdekelne. Merre tudom atvenni?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26839) Tim82 válasza Mercutio_ (#26821) üzenetére


Tim82
nagyúr

& macilaci78: köszönöm mindkettőtöknek, DeFranco-val lezsíroztuk, de vis maior esetén szólok. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26840) Magnum_


Magnum_
nagyúr

akkor a jelentkezők közül mindenki jön pénteken?

I humbly and respectfully decline™

(#26841) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jut eszembe: reggelt!

Azon tűnődöm kivegyem-e szabinak a hét hátralévő felét. :))

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#26842) Magnum_ válasza Petyyyyy (#26841) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az már régen rossz, ha ilyeneken gondolkodsz.... ;]

I humbly and respectfully decline™

(#26843) aizen92 válasza Ace owner (#26832) üzenetére


aizen92
addikt

Tudsz dobni az akksiról egy linket/képet? Emgem érdekelne.
És BPen hol?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#26844) DeFranco válasza bandus (#26836) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pontosan már nem emlékszem, melyikben mi volt, de tudom, hogy mindkettőnek nagy hasznát vettük. azt hiszem az egyikben nagyon jó leírások voltak, hogy mit lehet megnézni, a másikban meg nagyon jó lokális térképek, meg még valamelyikben rengeteg mellékes infó (kaják, szokások, etc.)

olvassatok esetleg bele helyben mindkettőbe, meg mondom, könyvtárból is lehet kölcsönözni, mi is onnan vettük ki (ha meglenne, odaadnám ofc.)

szerk: persze én elfogult vagyok mert nagyon tetszett, túlzott elvárásaid azért ne legyenek, meg kérdezz meg mást is. Kalandorék velünk szinte egy időpontban voltak ugyanott, ő is tud mesélni. Ha akar. Nekem nem akart.

[ Szerkesztve ]

(#26845) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Droid segítség kéne:

Azt tapasztalom, hogy a droidos gmail alkalmazás nem szikronizálja a chat beszélgetéseimet egy jó ideje, kb. 2013 májusa óta nincsenek meg a chatjeim.

Tud valaki valamit arról, hogy ez vajon egy kivezetett feature, nálam lehet-e valamilyen bug, vagy valamilyen beállítás állítódott el akárhol is (pc-n, accon, kilensben, telefonon)?

(#26846) radi8tor válasza DeFranco (#26845) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én folyamatosan azt látom, hogy Csevegő frissítésre szorul Play-ben. Gondolom már új alkalmazás van rá. Sosem használtam.

Saint_: az kiderül pénteken.

Amúgy ma reggel 7-kor ott voltam a komplexumban, de a kávézó (Tamp&Pull) még nem volt nyitva így átmentem a másikba.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#26847) DeFranco válasza radi8tor (#26846) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Milyen droidod van?

(#26848) MurdR válasza DeFranco (#26847) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem egyszer azt játszotta el, hogy az 'stenért sem volt hajlandó a Gmailt szinkronizálni. már mindent csináltam, végül töröltem a fiókot, és újra beállítottam, azóta jó. (JB 4.1.2)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26849) Tim82 válasza DeFranco (#26845) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tippelek csak, mert nem tudok most utánanézni, de szerintem kivezették, párhuzamosan a Google Hangouts app bevezetésével, ami a régi Google Talk-ot app-ot is leváltotta. Amolyan Facebook & Facebook Messenger sztori pepitában.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26850) radi8tor válasza DeFranco (#26847) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

HTC Desire.
Android 2.3.7-el. :P

MurdR: olyat nekem is csinált. Én Gmailt eltávolítottam, majd újra telepítettem és jó lett.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.