Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) MurdR válasza oriic (#26437) üzenetére


MurdR
veterán

Üljön át egy másik metróba :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26452) GabN73 válasza macilaci78 (#26442) üzenetére


GabN73
addikt

Arra ott vannak a nők ;] ;]

(#26453) bitpork válasza DeFranco (#26446) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kurrrva nagy + 1.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26454) föccer válasza DeFranco (#26446) üzenetére


föccer
nagyúr

Teljesen egyetértek veled. Nem egyszer szembesültem már azzal, hogy a lányom (3 évesen) több illemet és alap etikát tud és alkamaz, mint sok kamasz gyerek. Használja a kérem, köszönöm szavakat, sorban áll a játékért, megkérdezi, hogy elvihet-e valamit, nem vesz el semmit senkitől, magától kezetmost wc után, meg ilyenek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26455) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Jó napot PH!!!!

KV (lett volna, ha reggel nem kellett volna rohanni...)
Csapatépítés a Tiszán, üdv Poroszlóról.... :)

Föccer : volt gyerekszobája... :K

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#26456) DeFranco válasza föccer (#26454) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csak tartsa is meg. Piciként még csak rajtad múlik, és neked akar megfelelni, mert te vagy a zisten neki, aztán később ahogy masszívabban társaságba kerül (iskola) meg elkezd kamaszodni, és a környezete lesz rá hatással, el tud kanászodni sajnos egy random fiatal.

Persze amit írsz, az a jó neveltetéshez szükséges, kell és alap, maxirespekt, csak a feladatnak itt még (sajnos) nincs vége.

(#26457) föccer válasza DeFranco (#26456) üzenetére


föccer
nagyúr

Tudom, de ez most már nem rajtam múlik. Mondjuk eddig is jóval többet volt a lány az anyjával, szóval kisebb mértékben múlt rajtam. De most már aztán végleg nem rajtam múlik. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26458) Mercutio_ válasza föccer (#26454) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ehhe, WC-ről jut eszembe: Még a multis időben egyik nagyarc managernek beszólt a takinéni, hogy "A WC-kefe nem dísznek van, lehet nyugodtan haználni sz*rás után" mire a manager meglepetten: "Én azt hittem az maguknak van odakészítve" :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26459) föccer válasza Mercutio_ (#26458) üzenetére


föccer
nagyúr

Asszony amikor szobalányként dolgozott mesélt ennél durvább dolgokat. Nagyon drága szálloda, nagyon pénzes vendége le se húzta maga után. Az meg alap, hogy a használt gumik a szoba legérdekesebb pontjaira tudták a vendégek elszórni.

Látszik, hogy aki színházba járni van pénze még nem biztos, hogy a kultúrát is magába szívta. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26460) MurdR válasza Dr.Zoo (#26455) üzenetére


MurdR
veterán

Még egy szabadságos. :U

Szeva Doki. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#26461) Melack válasza DeFranco (#26446) üzenetére


Melack
veterán

Én igyekezni fogok a saját gyerekünknek ezt megtanítani, mert azt a szégyent nem engedhetem meg magamnak se, hogy ezt ne tudja.

Persze, látva a mostani sulisokat, felmerül sokminden. De remélem ez nem a nagy átlag. Vagy mégis? :F

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26462) bitpork válasza Melack (#26461) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagyon sok benyomás fogja érni az iskolában, és sajnos nem a legjobbak. Az unokahúgom most lett elemiben 5. osztályos. Amilyen jól nevelt volt, a kamaszodáson túli lázadásához naponta vesz fel az osztálytársaitól rosszabbnál rosszabb mintákat. Pedig Szeged egyik elit intézményébe jár politikusok csemetéi közé :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26463) Qru válasza bitpork (#26462) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"politikusok csemetéi közé "

Pont ez a baj. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#26464) föccer válasza Qru (#26463) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt akartam én is írni. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#26465) Mercutio_ válasza Qru (#26463) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, az elég szopó :K

Ha valaki NAS-t keres (nem ismerem az eladót, de jó árnak tűnik)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26466) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szóval két mozijegy 1200-ért valakinek? :) Hétfő-kedd-szerdai napokon váltható be Sugárban minden 2D filmre.

Live-Die-Respawn

(#26467) aizen92 válasza oriic (#26466) üzenetére


aizen92
addikt

ment privi! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#26468) Melack


Melack
veterán

Halk, BTs egér kapcsán mit javasoltok? 7 már a billentyűzet kapcsán adott tippet, most egér kellene. :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26469) oriic válasza aizen92 (#26467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elkelt. .

Live-Die-Respawn

(#26470) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Már vonaton vagyok hazafelé bibibííí. :P

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#26473) Sianis válasza Dr.Zoo (#26455) üzenetére


Sianis
addikt

Mindenki ide jár mostanában? PH! Tábor is ott volt idén. :)

(#26475) Kiki18 válasza Melack (#26461) üzenetére


Kiki18
őstag

Kb 60-70%-a a gyerekeknek ilyen a suliban. A maradék több részre bomlik,jó része a magányos,visszahúzódó vagy kitaszított gyerek.

(#26483) 7 válasza Petyyyyy (#26470) üzenetére


7
addikt

Nekem nem kell vonatoznom hazafele, bibibiiiiiiiiii :D

(#26484) Petyyyyy válasza 7 (#26483) üzenetére


Petyyyyy
addikt

1-0 oda, kettes a meccs.
Egy négyesbe kaptam helyet az IC-n, erre betalálta a helyet egy nő három gyerekkel (5-8 évesek) meg egy pár hónapos csöppséggel - persze helyjegy az nincs. A három nagyobbik pokolfajzat, kis híján kettéfejeltem őket. :(((
De ez már a múlt, átcuccoltam a first classra.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#26485) aizen92


aizen92
addikt

10 méter UTP kábel nincs valakinél elfekvőbe? Wifi routert raknám át "apóséknál".
:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#26486) Tim82 válasza etejedu (#26429) üzenetére


Tim82
nagyúr

[link]

Mercutio_: jó is az a NAS, olyanom van, csak én még ~ duplájáért vettem egy éve. Valamint valamit elszúrtak a W7 esetében valamelyik frissítéssel, mert egyszerre az összes Win-es gép itthon nem hajlandó látni a hálózaton. Milyen jó, hogy van Linux, Android és iOS is a háztartásban, Windows-on kívül minden más látja...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26487) aizen92


aizen92
addikt

Igényfelmérés.

2 belépőjegy eladó a Lukács vagy Rudas fürdőbe ( kabinos ). 5.000 HUF a kettő összesen. ( 2014. dec 31-ig felhasználható )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#26488) 7 válasza aizen92 (#26485) üzenetére


7
addikt

A Lomexbe menj el, ott adnak kábelt is, fejet is, krimpelőt is (szerelve szerintem nem kapsz, de 10 méteres kábel esetén gondolom egyébként is áthúznád a falon) :)

[ Szerkesztve ]

(#26489) Mercutio_ válasza Tim82 (#26486) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mindig az jut eszembe, hogy jön egy villám, vagy valami egyéb túláram / feszültség tüske és szevasz nas-ban lévő vinyon tárolt adatok, így aztán eddig lebeszéltem róla magam :B

Hopp erről jut eszembe : Van egy talán 2 év alatt 3x használt usb3-as 3,5"-os Sharkoon rapid case hdd házam,eérdekel valakit ?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26490) radi8tor válasza Mercutio_ (#26489) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ugyan már, túlparázod. :P

⭐ Stella

(#26491) Tim82 válasza Mercutio_ (#26489) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából nálam főleg filmekre van, médialejátszó kiszolgálására, de ezt mintha írtam volna korábban. Ezek meg nem pótolhatatlanok. Tartok rajta fotókat is, de azok megvannak általában máshol is (memóriakártyán, külső vinyón, Dropbox-ban/OneDrive-on).

Szünetmentes amúgy tervben van.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#26492) Melack


Melack
veterán

Mi az a minimum konfig - laptop, amin a youtube is szépen megy? Nem kell erőmű, levelezés, tecső, fotók, egy kis zene, ennyi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26493) radi8tor válasza Melack (#26492) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

AMD A4-el is már megy.

⭐ Stella

(#26494) bitpork válasza Melack (#26492) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Böngésző is válogatja, a króm pl a saját hülyesége miatt mikrolaggol a tecsőben.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26495) Mercutio_ válasza Melack (#26492) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kétmagos Brazos is tudja.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26496) Melack válasza Mercutio_ (#26495) üzenetére


Melack
veterán

& bitpork & radi8tor1: tudtok egy-két konfigot linkelni? Nekem ez most fehér folt :/ :R

(#26497) aizen92: passz. Használt lapotop kell, ez fix. 40k, mondjuk. De ez a része képlékeny.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#26497) aizen92 válasza Melack (#26496) üzenetére


aizen92
addikt

Mi az ár limit?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#26498) bitpork válasza Melack (#26496) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Laposban egy jó kis T500 már 40-45 bruttó körül kompletten megvan és nagyon strapabíró.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26499) Earl_Muttley válasza Melack (#26496) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Hp NC6400? Nekem is kb,erre kellett + pár régebbi game, és tökéletesen elég volt a célra. :B

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26500) radi8tor válasza Mercutio_ (#26495) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Brazos azért eléggé nyekereg YT alatt. A4 sokkal használhatóbb szerintem.

Melack: konkrét típust nem tudok, nem vagyok jártas a notik világában.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.