Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#108501) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#108502) Melack válasza föccer (#108499) üzenetére


Melack
veterán

Brüsszelig jók vagyunk ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#108503) macilaci78 válasza Melack (#108502) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lesz még Párizs magyar falu! :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#108504) föccer válasza macilaci78 (#108503) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg 4 tenger nyaldossa partjainkat.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#108505) macilaci78 válasza föccer (#108504) üzenetére


macilaci78
nagyúr

3 tenger már össze jött a történelemben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#108506) Mercutio_ válasza macilaci78 (#108505) üzenetére


Mercutio_
félisten

Fapadossal 5 is meglesz:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#108507) bandus válasza macilaci78 (#108505) üzenetére


bandus
veterán

mégse jött a turista akkorse meg mosse :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#108508) gzbotii válasza bandus (#108507) üzenetére


gzbotii
veterán

Ah, I See You're a Man of Culture As Well :C

Amúgy, ez BPre mondjuk épp nem igazi. Nyáron engem már irritált az a nagy turista áradat.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#108509) Qru válasza gzbotii (#108508) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ne aggódj ha bevezetik az éjféli zárást a buli negyedben akkor mennek máshova piálni az angolok, rgo a fél város üres lesz. :D

#nincsbennetarcsi

(#108510) DeFranco válasza Qru (#108509) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vaaagy... felvirágzik kőbánya :DDD

(#108511) gzbotii válasza Qru (#108509) üzenetére


gzbotii
veterán

Ázsiai horda zavart engem jópárszor. Főleg, hogy egy massza ként vonulnak + DSLR + iPad fotózás + kutyaszart is kétszer kapják le.
Azok meg két sortol fejre állnak, őket ez nem tantoritja el.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#108512) Mercutio_ válasza Qru (#108509) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lesz sok olcsó ex-airbnb pecó :C :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#108513) bandus válasza gzbotii (#108508) üzenetére


bandus
veterán

Mindenre van egy belga szam :K :C

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#108514) Qru válasza DeFranco (#108510) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Meg a kőbányai kihányós... :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#108515) DeFranco válasza Qru (#108514) üzenetére


DeFranco
nagyúr

idejét nem tudom mikor ittam utoljára... egyszer kalandvágyból meg kellene kóstolni :D

mint a borsodit... ;)

(#108516) gzbotii


gzbotii
veterán

Srácok,

Hol kapok cukor mentes ketchupot? Tescot tudom biztosra, de az messzebb van és kevés lesz az idom.
Aldi, Lidl? Príma?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#108517) gzbotii válasza gzbotii (#108516) üzenetére


gzbotii
veterán

*cukormentes

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#108518) Spet válasza gzbotii (#108516) üzenetére


Spet
addikt

G-roby

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#108519) rgeorge


rgeorge
addikt

Kórházi kezelés utáni "táppénz" kérdésem lenne. Ilyenkor a kórház s zárójelentéssel ad egy igazolást a benttartózkodás időszakára, a továbbiakra a körzeti ad. A dokim ráírta a kórházi igazolásra, hogy x. dátumtól keresőképtelen vagyok, és jövő hét végén tudja a következő igazolást adni. A cég könyvelője akadékoskodik, hogy neki a "rendes" lila papír kell. Vélemény, tapasztalat?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#108520) fant0mi válasza gzbotii (#108516) üzenetére


fant0mi
addikt

Aldiban biztos van a Lomee tobb fele valtozatban.

(#108521) gzbotii válasza fant0mi (#108520) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez nagyszerű hír :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#108522) GabN73 válasza gzbotii (#108521) üzenetére


GabN73
addikt

Vagy rendelj a Tescotól házhozszállítással :)

(#108523) _seth_


_seth_
veterán

Kelenfoldon az Eger útról ha felkanyarodok az Autópályára és azon megyek az Auchan-Kika boltokig az a szakasz fizetős?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#108524) bandus válasza _seth_ (#108523) üzenetére


bandus
veterán

igen, pont az egér úttól. de sokkal egyszerűbb a fizetősségtől függetlenül, ha lekanyarodsz balra az egér útról a kőérbereki meg repülőtér utakon és a repteret megkerülve mész be a kikához. auchanhoz meg átmész a tesconál lévő felüljáró körforgalmon meg budaörsön.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#108525) _seth_ válasza bandus (#108524) üzenetére


_seth_
veterán

Szuper, kimentem pályán az Auchanig és csak itthon jutott eszembe, hogy lejárt a havi matrica :( Lehet sokba lesz ez a bevásárlás. Köszi az infokat!

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#108526) DeFranco


DeFranco
nagyúr

"És ha felmerülne a kérdés, azzal kapcsolatban, hogy mi az a Gastro-Hack íme az öndefiníciójuk: „Nem tudjuk még mi sem, csak hagyjuk, hadd dolgozzon a flow, és próbálunk egyet mindenen csavarni. Megyünk, öntjük, sütjük, fotózzuk, aztán valaki csak megissza, csak megeszi, vagy ha mást nem, belájkolja… De mi is érezzük már, hogy a helyzet tarthatatlan, úgyhogy megpróbálkozunk valamiféle tusrajz-szerűen szétfolyó öndefinícióval.”

by link

azért azt megkérdezném hogy 10-es skálán mennyire kell bekórózva lenni ahhoz, hogy ez így valakinek hót komolyan vállalhatónak vagy akár értelmesnek tűnjön :D

btw. nálunk is volt ilyen flow élmény még a koliban, akkor főztünk vodkából kávét meg kentünk lekvárt a mirelit pizzalapra, csak akkor még nem tudtuk, hogy éppen fúziós gasztrohekket hajtunk végre, és ebből 15 év múlva meg tudnánk élni, csak valamiféle tusrajz-szerűen szétfolyó öndefiníció kellene :D

aztán valaki csak megitta csak megette vagy ha mást nem feltette az iwiw-re. :))

[ Szerkesztve ]

(#108527) tomcsi23 válasza _seth_ (#108525) üzenetére


tomcsi23
veterán

Pedig már él a 60 perces türelmi idő is. Mondjuk lehet, kevés lett volna.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#108528) Qru válasza tomcsi23 (#108527) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azóta nekem is be van izzítva az app, ha véletlen kell gyorsba' egy matrica. Múltkor is dumáltunk út közben aztán véletlen tovább mentem egy kihajtót...

#nincsbennetarcsi

(#108529) Mercutio_ válasza Qru (#108528) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig az volt az utolsó kijárat Brooklyn felé;]

DeFranco: Lehet habonyárpi a célcsoport:D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#108530) Qru válasza Mercutio_ (#108529) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Majdnem. :D

#nincsbennetarcsi

(#108531) tomcsi23 válasza Qru (#108528) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sms-ben is pikpak tudod intézni, neten gyorsan kéred a visszaigazolást a központtól, azt kész. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#108532) Qru válasza tomcsi23 (#108531) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mázlim volt mert ott pont nincs kamera, így a kövi lehajtónál visszafordultam de ha mondjuk a máshol nézem be az akkor 14,5k... Azt inkább gyorshajtási bírságként fizetném be ha már muszáj... :DDD

Most a bónuszbrigádos pályamatrica miatt amúgy is felraktam a Simple app-ot de egyelőre marad. Parkoláshoz is jól jöhet esetleg. El kéne mennem kiváltani a lakossági várakozásit is amúgy...

#nincsbennetarcsi

(#108533) DeFranco válasza Qru (#108532) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, én is tettem fel most egy parkoló appot a telefonra für alle fälle

(#108534) tomcsi23 válasza Qru (#108532) üzenetére


tomcsi23
veterán

Minek vártál a lehajtóig a visszafordulással :F

;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#108535) Qru válasza DeFranco (#108533) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Végül melyiket?

MOL Limo-n is filózom még...

tomcsi: Mert nem egy T72-vel voltam. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#108536) tboy93 válasza Qru (#108535) üzenetére


tboy93
nagyúr

Limo-n én is. Vajon a regisztrációs díj leautózható?

(#108537) DeFranco válasza Qru (#108535) üzenetére


DeFranco
nagyúr

biztonsági okokból classified, hogy melyiket, de a bankomét

limo fent van, ma reggel már akartam is használni (el kellett hozni valakit a 2km-re levő vasútállomásról, arra meg nem indítom be a vasat) de aztán végül nem kellett elindulni. meg még nem is igazolták vissza a regisztrációt véglegesen, aktív az accom de lehet az ajtót még nem nyitotta volna ki.

@tboy93: most nincs regadó regdíj. a percdíj is csak a fele. sürge sürge.

[ Szerkesztve ]

(#108538) Qru válasza DeFranco (#108537) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem nyílt volna ki, csak ha visszaigazolják akkor él az acc. Igazából azért tart ilyen "sokáig" mert lecsekkolják az engedélyed.

#nincsbennetarcsi

(#108539) DeFranco válasza Qru (#108538) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, logikus. mindenesetre jó murinak tűnik, egyedül az nem világos, hogy mi van ha én patentül rakom le az autót de valaki oldalba parkolja vagy megtolja és a következő lejelenti sérültnek... gondolom ki lehet helyszínelni hogy van-e törmelék (feltéve hogy tört valami) de azért ez közel se egyértelmű.

az viszont érdekes, hogy itt lehet a forgalmi (igaz hiteles, de...) másolatával szaladgálni egyébként meg tilos.

(#108540) 1eske


1eske
tag

Ki melyik belvárosi piacra esküszik? (hús, gyümölcs, kenyér, sajt)

Olyasmit keresnék ami nincs nagyon elszállva árban sem, de a bolti minőségnél jobbat kapni ott.

A fővám téri nekem kicsit turistacsalogatónak tűnik.

(#108541) DeFranco válasza 1eske (#108540) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pedig állítólag jó a fővám tér. a fény utsza jó de persze válogatni kell ott is az eladók között, a lehel térit is szeretik sokan, de ott még nem voltam.

(#108542) 1eske válasza DeFranco (#108541) üzenetére


1eske
tag

A lehet tériről én is csak jót hallottam. Mondjuk mindenhol vannak jó és rossz árusok. Szívesen hallok javaslatot jó árusokról is :)

(#108543) DeFranco válasza 1eske (#108542) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azt javaslom, jó árusnál vásároljál. :)

1700,-

(#108544) GabN73 válasza tomcsi23 (#108534) üzenetére


GabN73
addikt

Tuti simán visszatolatott ;] ;]

(#108545) bandus válasza DeFranco (#108537) üzenetére


bandus
veterán

a bankodé szerintem egy nagy kalap szar, annyira lassú és körülményes, meg fagy is, hogy szenvedés volt vele minden parkolás. egy másik bank "egyszerű" applikációja viszont remek, én imádom. minden másra is marha praktikus: kajarendelés, mozijegy, pályamatrica.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#108546) DeFranco válasza bandus (#108545) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kösz az inputot, akkor lehet áttérek majd arra. pedig a howto videóban flottul megy, nem láttam nagy bonyolítást.

(#108547) macilaci78 válasza Qru (#108535) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A MOL limo ugyanaz, mint a GreenGo, havidíj pepita, a percdíj meg 1 Ft-tal több. A Limo annyival tud többet, hogy vannak benzines autók is nyilván nagyobb hatótávval. Ezekre nem jár zöld rendszám, ingyen parkolást is max a XI. kerületre tud kapni, ha a MOL átverekszi, hogy legalább a székhely szerinti zónákra megkapják.

Amúgy meg csúcsforgalomban ez sem halad jobban, mint bármi más több nyomon haladó jármű, percalapon meg nem akkora élmény araszolni.

DeFranco: GreenGo-ba már beletoltam szerintem 500 km-t is... Ott olyan az app, hogy bérlés indításakor nem tudod kinyitni a kocsit, ha nem fényképezed le, záráskor dettó. A belteret lehet egyedül átugrani. Nekem vitám még nem volt velük. Még az esküvői autónk is greengo volt, korrektül házhoz hozták reggel, appban átvettem, éjszaka meg leraktam a ház előtt.
Volt már parkolási sérülés előttem, fénykép, szöveges értékelés és kész. Azt mondta az ügyvezető, hogy a megkarcolt lökösre nem ugranak, sem az időjárásnak megfelelő tisztaságú autóra (sáros időben a gumiszőnyeg, összekent küszöb, ajtó alja...), de ha gané van bent (almacsutka, Mekis szemét pl), arra harapnak. Legutóbb egy 700 km összfutásteljesítményű autót használtam, a kormánykerék bőre ki volt hasítva. Gondolom, fém óraszíj lehetett...

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#108548) DeFranco válasza macilaci78 (#108547) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezekre nem jár zöld rendszám, ingyen parkolást is max a XI. kerületre tud kapni, ha a MOL átverekszi, hogy legalább a székhely szerinti zónákra megkapják.

A limo területén mindenhol ingyen parkolnak. Azt meg senki nem mondta, hogy dugózni kell vele.

(#108549) macilaci78 válasza DeFranco (#108548) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az elektromosok lehet, de a benzinesek is? 300 autós flottából 200 benzines.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#108550) bandus válasza DeFranco (#108546) üzenetére


bandus
veterán

persze próbáld ki, nekem nagyon szenvedős volt anno androidon (galaxy a3), baromi lassan határozta meg a koordinátákat. és rohadt érdekes, hogy a bankos appjukban elég az elején beírni a kódot, aztán utalgathatok ahova szeretnék, addig a parkolós appban kódot kért parkolás indításához, leállításához, bleee. nagyon körülményes volt. mondjuk lehet, hogy iphoneon ezt kiválthatom az ujjlenyomat érzékelővel, de már nincs szívem elhagyni az új appot :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.