Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) tome.jr válasza Monya78 (#1598) üzenetére


tome.jr
addikt

Én eddig egy szirént és egy gunzerkert indítottam, de az utóbbit lvl 8-ig bírtam utána feladtam, mert semmi értelmes fegyvert nem találtam, még talán elementálos se nagyon volt.

Amúgy jó látni, hogy pörög a topik.

(#1602) Vico87 válasza tome.jr (#1601) üzenetére


Vico87
tag

Én eddig egy sirennel tolom, lvl 10 alatt max zöld esett, az egyedüli kék bosstól volt, panaszkodtam is ismerősnek, hogy BL1-ben ilyenkor már lila is akadt, de kékből már jópár, erre elkezdtek szállingózni a kékek és egy darab lila. Ajánlom a karavánt lootolásra (The Dust régióban van, olyan lvl 13 környékén jutsz oda), az nekem egy olyan launchert adott (asszem kék, de lehet, hogy csak zöld), ami nemcsak, hogy használható (ez launchereknél szerintem nagy szó), de kb. 1000-et sebez alapból és pluszba korrozív. Lehet, hogy a gunzerkerrel érdemes addig elmenni, hátha jönnek jobb cuccok.

[ Szerkesztve ]

(#1603) ZozzHUN válasza Vico87 (#1602) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Gunshop-ból adott nekem 1400-et sebzőt is, nagy robotot a havas pályán 8 rakétával szétkaptam vele. Piece of cake.

(#1604) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Van egy eladó Creature Slaughter Dome DLC-m. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1605) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#1604) üzenetére


LLKobe
veterán

Na az frankó, én reggel írtam a ksz.-nek, azt mondták megkapták, és hamarosan küldik a kulcsot. Szóval várom.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1606) pohár válasza LLKobe (#1605) üzenetére


pohár
félisten

én még tegnap írtam mailt nekik, kb egy óra múlva jött is a kódom :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1607) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#1605) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem óvatosan felvágták a kartondoboz egyik oldalát, és becsúsztatták a kártyát.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1608) tome.jr válasza LLKobe (#1605) üzenetére


tome.jr
addikt

Én ma hoztam el tőlük. Egyébként még kapható ksz-nél premier clubos változat, tehát aki most veszi meg annak az előrendelőkhöz hasonlóan szintén jár a Mechromancer dlc és a Creature dlc is.

[ Szerkesztve ]

(#1609) djculture válasza likeaRAINBOW (#1579) üzenetére


djculture
félisten

80-90% n megy physx high 1280*1024 be minden maxon. Vehetsz nagyobbat is a gt620 a gt430 átnevezése 96 cuda maggal. Tekintve hogy a 64 magos 9600gt is unatkozik alatta ez már a kérdés túlbiztosítása szerintem. Nincs benne annyi effekt hogy leterhelje a kártyát, lehet később persze általánossá válhat akkor jól jön a több cuda mag.

[ Szerkesztve ]

(#1610) LLKobe válasza djculture (#1609) üzenetére


LLKobe
veterán

Hmm, neked dedikált physx kártyád van? Akkor lenne egy kérdésem: ha a physx a dedikált gpu-ra van állítva akkor is húz le az fps-ből? Tehát ha a physx low-on van, ahhoz képest van különbség mikor pl mediumon vagy high-on, de a dedikált kártyán fut?

Gondolkodok e célra egy GT430-on, de ha csökkenti az fps-t akkor kihagyom, így is bezuhan elég rendesen nagyobb harcok közepette...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1611) Erdei88 válasza TESCO-Zsömle (#1604) üzenetére


Erdei88
veterán

Pü-ben dobsz nekem egy árat?

(#1612) djculture válasza LLKobe (#1610) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom de majd megnézem, nem nagyon néztem ezt. De szerintem tuti hogy a cpu is jobban dolgozik.

(#1613) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#1611) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

PÜ!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1614) likeaRAINBOW válasza djculture (#1609) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

köszi, az a nagy kérdés, hogy fullHDban hogy teljesítene az 520

(#1615) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#1574) üzenetére


Djuree
félisten

500 ft egy hálókari :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1616) dunc válasza Djuree (#1615) üzenetére


dunc
nagyúr

Jah csak hibás alkatrész van a lapján ! Szerintem botrányos az asus szerize !

(#1617) Zolás


Zolás
addikt

Ezt a Creature dlc-t hogy tudom leellenőrizni hogy megvan-e? Online boltos előrendelésem volt, és csak annyit ír a dlc-hez, hogy Premier club dobozos.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1618) pohár válasza Zolás (#1617) üzenetére


pohár
félisten

attól függ, honnan vetted (itthon tudtommal csak a CDG és a KSZ adott ilyen DLC-t)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1619) Zolás válasza pohár (#1618) üzenetére


Zolás
addikt

Gamersgaten lett vásárolva.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1620) intercooler válasza LLKobe (#1610) üzenetére


intercooler
őstag

Természetesen lehúz az fps-ből, de még így is megéri szerintem ég és föld életre kel tőle a játék. Aki teheti próbálja ki!!
De physx-től független is vannak olyan részek ahol gyakorlatilag akad a játék(és nem csak nekem 3an toljuk, és nekik physix low-on :W ) Ezen a részeken elég 1 hirtelen fordulat és beakad/laggol. Most ehhez mérten (nem irom spoileresen) A bunkerból hogy lekel menni és ott jön az a sok robot, ott pl se 1 akadás se semmi :U
Szóval még van mit javítani a játékon, de valami nagyon brútál :DD

[ Szerkesztve ]

(#1621) Sonja válasza Zolás (#1619) üzenetére


Sonja
veterán

Ott nem járt előrendelésben a Creature Slaughter Dome DLC. :(

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1622) TESCO-Zsömle válasza Djuree (#1615) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Linkeld nekem azt a gigabites hálókártyát, ami 500Ft.

Amúgy meg dunc-nál a pont. Bazzeg, most cserélték ki a rossz lapomat egy újra, és ezen is xar a hálókártya. Egy percet nem működött!

Plusz a közeljövőben nem lesz hova dugni a hálókártyát...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1623) djculture válasza TESCO-Zsömle (#1622) üzenetére


djculture
félisten

Minek gigabit... Mondj már egy olyan otthoni felhasználást amihez nem elég a 100M hálókártya. Ez megint ilyen de jobb és huha és jajdejó. Közbe meg halál hülyeség az egész:) Mondjuk az biztos hogy az asus lapokat meg egybe felejteni kell.

[ Szerkesztve ]

(#1624) TESCO-Zsömle válasza djculture (#1623) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minek gigabit... Mondj már egy olyan otthoni felhasználást amihez nem elég a 100M hálókártya.

1080p/BR film akadásmentes lejátszása.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1625) LLKobe válasza intercooler (#1620) üzenetére


LLKobe
veterán

Kipróbáltam, valóban frankók az effektek, de nagyon durván lehúzta az fps-t, sőt még kisebb laggokat is beletett a játékba, és az nagyon zavart. Próbáltam CPU-n futtatva, 4 maggal, 6 maggal, GPU-n futtatva, de egyik se volt az igazi.

Néztem egy pár Border 2 physx tesztet netszerte, és írták hogy 680 SLI-vel is ugyanúgy bedroppol itt-ott. Azért ez durva.

KIS SPOILER: De pl. volt az a küldi mikor sanctuary-t kell visszalőni a fast travel-be, és azt az adót vagy mit kell bevédeni a támadó robotoktól, na ott physx nélkül is csúnyán beesett az fps, 30-40re. Pedig általában 70-120 között mozog...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1626) maross válasza LLKobe (#1625) üzenetére


maross
veterán

Tegnap feltettem high-ra a physxet, minden mas is maxon van, kb 20fps-t esett, de igy sem lattam meg 50alatt (gtx480). Ez a 680sli kis tulzasnak tunik.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1627) LLKobe válasza maross (#1626) üzenetére


LLKobe
veterán

Valszeg nagy szerepe van benne a procidnak, az intelt ráadásul sokkal jobban szereti a game.

Perpill 4 maggal tolom 4Ghz-en, megpróbálok majd még párszáz Mhz-et kicsikarni belőle.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1628) maross válasza LLKobe (#1627) üzenetére


maross
veterán

Ha jol emlekszem, most 4.2-on van.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1629) csaabz válasza LLKobe (#1625) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem full HD-ben, High beállításokkal, high physX-el simán megy. Fps-t nem mértem.
Nem kell hozzá 680 sli... :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1630) dunc válasza djculture (#1623) üzenetére


dunc
nagyúr

Na ne már szar hibás eszköze legyen ! Amúgy otthon 2 gigabytes gép között jól tud jönni !

[ Szerkesztve ]

(#1631) dunc válasza csaabz (#1629) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem is megy GTX 560 high-en fix 60 fps el,de egyszercsak ,lassulás és ennyi ! GTX 560 al psx. Off,pedig tényleg állat lesz a játék ! Amúgy is 2012 best of game !

(#1632) omikron23 válasza LLKobe (#1627) üzenetére


omikron23
senior tag

Az adatlapomon levő konfig simán viszi max. beállítással 1920x1080-ban... Minden csúszka maxon, physx high-on, és semmi akadás... :K

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#1633) djculture válasza dunc (#1630) üzenetére


djculture
félisten

Az nem kérdés hogy visszakell küldeni és többet asus soha.

(#1634) TESCO-Zsömle válasza djculture (#1633) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

többet asus soha

Nincs alternatíva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1635) danih válasza djculture (#1633) üzenetére


danih
addikt

Én ezt már 10 éve megtanultam.

(#1636) intercooler válasza LLKobe (#1625) üzenetére


intercooler
őstag

Ezért mondom hogy elsőnek a játékban kell keresni a hibát!

(#1637) Xaels


Xaels
félisten

A Steam nálatok is lehalt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1638) pohár válasza Xaels (#1637) üzenetére


pohár
félisten

le bizony :(((

Zsömi... az AsRock a SB óta nagyon jó alaplapokat dob össze, árra és minőségre is veszett jók

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1639) danih


danih
addikt

Én bejelentkezve hagytam így a gépet véletlenül, nekem online van és megy...

(#1640) LLKobe


LLKobe
veterán

Tegnap sikerült kipörgetnem :C

Amúgy brutálszép a játék, a fekete körvonalak nélkül nagyon bejön:

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1641) Debilon


Debilon
addikt

tegnap óta nekem is megvan, igaz sima verzió, semmi plusz nem volt hozzá, csak a borderlands 1 mentésemre adott valami face és skina packot, időm még nem nagyon volt, csak belekezdtem, egy berzerkert választottam

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1642) Cucuska2 válasza LLKobe (#1640) üzenetére


Cucuska2
őstag

Be van kapcsolva neked a fi:zi'ksz?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#1643) tome.jr


tome.jr
addikt

Kíváncsi lennék akiknél állítólag kimaxolva akadásmentesen megy a játék ott milyen fps értékek vannak. Mert lehet valakinek a 30 fps is folyamatosnak tűnik :)

A Bunker résznél teljesen lehidalt a rendszerem (30 fps-re) pedig most egy GTX 660 Ti + GTX 660 felállásban tesztelek. Ha minden igaz majd egy GTX 670-nel is meg tudom nézni.

(#1644) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Olyan pisztolyt kaptam mellekkuldetesbol... Majd linkelem ha gepnel leszek. 250-et sebez lvl 16-on mint a bika sniperem, csak hogy nincs fire rate, reload piszok gyors, ammo is 180 lehet belole. Badass monsterek csak ugy csucsulnek tole :)

(#1645) LLKobe válasza Cucuska2 (#1642) üzenetére


LLKobe
veterán

Nincs.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1646) intercooler válasza tome.jr (#1643) üzenetére


intercooler
őstag

Na arra én is kíváncsi lennék. nálad is előfordul fps dropp? :U
Bunker-be nem néztem menyi fps-volt nem volt rá idő ;] viszont akadás nem tünt fel.

(#1647) LLKobe válasza tome.jr (#1643) üzenetére


LLKobe
veterán

Bezonyám. A tesztek szerint high physx-el egy 680-al is 60 fps-t tol átlagban... Azért pillázok én hogy itt van akinek 560-al is ennyit nyom pont... Pedig az én VGA-m húzva bőven erősebb mint egy 560, és még medium fizikával is simán beesik 30 köré az fps. Én törexem hogy a 60 minimum meglegyen, mert az alatt lagosnak érzem...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1648) likeaRAINBOW válasza LLKobe (#1647) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

Hamár az FPs dropnál tartunk, 6870 van hogy 100-140 FPS, durva csatákban, nagyvárosokban, ahol lessze ellátni, van 20-25 :)

(#1649) Debilon


Debilon
addikt

játékban van olyan lehetőség, hogy kiíratni FPS-t?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#1650) danih


danih
addikt

Mehehe az online lévő emberek száma beszédes :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.