Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) pohár válasza intercooler (#1099) üzenetére


pohár
félisten

jé, ők pont hirdetnek éjszakai melót a raktárukba, Pestre...

de csomagazonosító még mindig nincs, nem tudjuk követni, hogy merre jár a csomagunk :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1102) fi:zi'k válasza pohár (#1101) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sokra nem mennél vele.
Azt már tudjuk, hogy a futárnál van, ez a lényeg.

Az állást hol látod?

---
Írta: GameShop
Kedves Borderlands 2 előrendelőnk!

A TakeTwo hibájából cégünk nem kapta meg a mai napon az előrendelt Borderlands 2 termékeket.

A kiadó jelenlegi információi alapján a termék beérkezése várhatóan hétfő lesz (09.24), személyes átvétel akár hétfőn, futárszolgálatos kiszállítás pedig keddre várható.

A TakeTwo a hibát elismerte és jelenleg is a kompenzáció lehetőségeiről tárgyalunk a hazai forgalmazóval és a kiadóval. Igyekszünk minél komolyabb kárpótlást igényelni a számodra.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1103) Jhonny06 válasza fi:zi'k (#1102) üzenetére


Jhonny06
veterán

Uh, ez szívás. Valaki ezért szabit is kivett és nem kapja meg. :))

(#1104) Xaels válasza pohár (#1101) üzenetére


Xaels
félisten

A TOF-nál majd este 10 után várható a csomagkövetőbe kerülés. Nekem billentyűzetet hoztak és előtte levő nap késő este került csak fel.

(#1102) fi:zi'k: jó nagy szívás, én tőlük rendeltem. :O Viszont hétvégén dolgozom kedden-szerdán leszek pihenős de azokra a napokra tuti rá fogok kockulni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1105) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#1102) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én nem kaptam ilyen levelet, sőt, telefonon minden alkalommal megerősítettek, hogy pénteken átvehető személyesen a ciucc.

Ha szerencsétek van, kaptok egy Season Pass-t ingyen, vagy intéznek nektek vmi mörcsendájsz-t.

Málhazsákra vevő vagyok, ha azt kapnál. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1106) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tervezi valaki Zer0-val kezdeni? Első rész kimaradt nekem, szóval nem nagyon vágom hogy mit hogyan lehet a skillekkel fejleszteni majd.

[link]

Mit lesz érdemes kimaxolni majd szerintetek?

Live-Die-Respawn

(#1107) TESCO-Zsömle válasza oriic (#1106) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pill és rálesek. ;)

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1108) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Franc bele,nekem is csak hétfő....nagyon ajánlom,hogy legyen valami "normális" kompenzáció :)
Végülis nem sietek,az elsőt sem megjelenéskor kezdtem,mégis 800+ óra,kevés embernek van több... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1109) pohár válasza fi:zi'k (#1102) üzenetére


pohár
félisten

itt ni

na ez szívás... :( látjátok, ezért kell a konzolokszervizétől rendelni :))
akkor hogy legyen a holnapi nap? esetleg kerítsünk egy ideig helyetted valakit, vagy társuljunk be addig máshova, amíg neked nem lesz meg, aztán te leszel a host egy darabig?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1110) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#1102) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Megjött a levél, fekete pecséttel... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1111) pohár válasza TESCO-Zsömle (#1110) üzenetére


pohár
félisten

de ezt most hogy?? a gameshop nem kap, a konzolokszervize meg igen? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1112) fi:zi'k válasza pohár (#1109) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én a KSz-től kapom. :)

(#1105) TESCO-Zsömle
Látom időközben te is megkaptad.
Ahogy írtam, én nem tőlük veszem végül. Legalábbis remélem hogy ténylegesen feldolgozták a visszamondásomat.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1113) pohár válasza fi:zi'k (#1112) üzenetére


pohár
félisten

francnak ijesztgetsz, gggrr :D
de ez még mindig igen érdekes, hogy egyes boltok simán kapnak, más boltok meg kimaradnak :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1114) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#1112) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De legalább tudom, mi lesz a kárpótlás... :O

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1115) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#1114) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mi?

(#1117) pohár
CL4P-TR4P pendriveot akarok! :O

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1116) Sonja válasza pohár (#1111) üzenetére


Sonja
veterán

KSZ sokszor külföldről szerzi be közvetlenül, lásd pl. Diablo 3! :) Ezért lett nekem egyszer egy PS3-as játék 1 héttel a hivatalos itthoni megjelenés előtt! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1117) pohár válasza fi:zi'k (#1115) üzenetére


pohár
félisten

szerintem Season Pass... vagy valami kis bizbasz, amit a videóban láttunk az újságírótól

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1118) intercooler válasza fi:zi'k (#1112) üzenetére


intercooler
őstag

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nagyon remélem hogy vették a lemondást! Nem válaszoltak rá semmit :U

(#1119) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#1115) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Season Pass és/vagy Creature Slaughter DLC.

Miért? Mert nekem már mindkettő megvan... :W

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1120) pohár válasza TESCO-Zsömle (#1119) üzenetére


pohár
félisten

ha Season Pass lesz, én szívesen átveszem tőled annyiért, amennyiért te vetted :B

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1121) v-paci


v-paci
aktív tag

Nem kell ezen csodálkozni, vannak cégek, akik hivatalosan a magyar forgalmazótól veszik, ők szívnak most... és vannak olyanok, akik szürkéznek máshonnan szerzik be ;)

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#1122) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#1119) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt te kérdezted vagy ők mondták maguktól?

(#1123) intercooler
Basszus a pólónál meg elfelejtettem méretet megadni. :W

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1123) intercooler


intercooler
őstag

Nekem lesz valószínű 2db eladó pólóm

(#1124) tome.jr válasza intercooler (#1123) üzenetére


tome.jr
addikt

Egy világos színű L-es méretű lehet érdekelni fog.

(#1125) pohár válasza intercooler (#1123) üzenetére


pohár
félisten

nekem is van egy, de azt már cunci cucuska viszi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1126) csaabz


csaabz
őstag

Én vettem egy új vga-t és ahhoz adták ajándékba a játékot. Most jön le steam-ről.
Vííííííííííííííííííííííí! :) :C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1127) Malachi válasza intercooler (#1123) üzenetére


Malachi
addikt

ha van M-es az érdekelne majd :R

(#1128) intercooler válasza tome.jr (#1124) üzenetére


intercooler
őstag

oké, még 1enlőre rejtély hogy milyen színű és méretű lesz!

Malachi majd írok ;)

[ Szerkesztve ]

(#1129) S e t h válasza - = Zk = - (#1079) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, az lesz. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1130) Jhonny06 válasza v-paci (#1121) üzenetére


Jhonny06
veterán

Őszintén, senkit nem érdekel, hogy honnan van a játéka, csak hozzák időben.

(#1131) pohár válasza intercooler (#1128) üzenetére


pohár
félisten

a tortát szokták egyenlőre felvágni :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1132) v-paci válasza Jhonny06 (#1130) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ez így igaz...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#1133) pohár


pohár
félisten

beírtam a rendelés megjegyzésébe, hogy a futár mindenképpen hívjon fel kézbesítés előtt, nem tudom, hogy meg tudja-e csinálni... :D
fater aludni fog délig/egyig, reggel jön haza melóból, ha ez a majom elkezd dudálni az ablak alatt, na az szép lesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1134) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#1122) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem. Ez a logikus következtetésem, mely azon alapul, hogy nekem már mindkettő megvan.

A az ördög vicces kedvében van, holnap még az iPon-tól is kapok egy levelet, hogy hétfőn hozzák az alaplapot...

Az volt a minimum, hogy a játék nem jön, ha már egyszer kezem-lábam törtem, hogy péntekre működőképes gépet hozzak össze...

"Viccet" félretéve ez az egyetlen logikus megoldás. Egy kazal serial elküldése egy email-be kerül, míg ha merchandise-t akarnának, akkor ott a kérdés, hogy ki milyet kapjon, mennyit, és az mikorra ér majd hova...

Még az is elképzelhető, hogy valami kedvezményt kapunk. Gameshop vagy Steam kupont/vásárlási utalványt, vagy árengedményt a játékból.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1135) Fortissimus


Fortissimus
őstag

kulfoldon hol lehet legolcsobban megvenni a jatekot?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1136) TESCO-Zsömle válasza Fortissimus (#1135) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Itt a legolcsóbb, de elvileg orosz régiókódos.

(#1134) TESCO-Zsömle: Most tudok csak igazán örülni, hogy hétvégén lesz F1!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1137) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#1134) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Végül is logikus, bár én inkább a DLC-re vagy a kedvezményre voksolok.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1138) Fortissimus válasza TESCO-Zsömle (#1136) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi, de azt inkabb nem vallalom be:)
£24.99-ert talalom tobb helyen is free delivery-vel, ugyhogy marad a jol bevalt amazon

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1139) TESCO-Zsömle válasza Fortissimus (#1138) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt azért kalkuláld bele, hogy a free delivery az esetek többségében csak országon belül érvényes.

sz: Plussz, mire odaér hozzád, az kb jövőhét közepe. Nekem a DXHR-t egy héttel előtte feladták postán és úgy is csak koppra jött meg. (game.co.uk)

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1140) Fortissimus válasza TESCO-Zsömle (#1139) üzenetére


Fortissimus
őstag

Londonban vagyok, amazon akar holnapra kihozna ingyen ha nem jart volna le a prime-om, de ha siman rendelem akor is megkapom hetfore kb

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1141) karicska


karicska
tag

Most olvasom a levelet, hogy nekem meg csak hétfőn lesz meg, mert a TakeTwo valamit elrontott és nem érkezett meg az előrendelés. Úgyhogy jó játékot nektek a hétvégére. Ha meg lesz a game akkor jelentkezem steamen. :)

"Welcome to the real world"

(#1142) Helmoras


Helmoras
őstag

Aki a PC-s verzióval játszik már attól kérdezném.

Megoldották már hogy a szörnyek szintje a játékos szintjét követik? vagy még mindig "túl lehet fejlődni" ? mert így pl. nagyon nem mind1 mikor áll neki az ember pl az arénának... :S

(#1143) fi:zi'k válasza pohár (#1095) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Átírtam az itteni nevemre. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1144) pohár válasza karicska (#1141) üzenetére


pohár
félisten

na, te is kidőltél? akkor vagy megyünk hárman majd hétfőig, vagy lesz egy beugrósunk :))

fi:zi'k... kár, pedig a halfpig jobb volt :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1145) fi:zi'k válasza pohár (#1144) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na, csak a kedvedért. :DDD

(#1146) 7
Mivel? :P

(#1147) lostprophet
Én úgy döntöttem csak később csomagolom ki. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1146) 7 válasza fi:zi'k (#1145) üzenetére


7
addikt

Na már kevesebb mint 10 perc, és lehet játszani. :D

(#1147) lostprophet


lostprophet
aktív tag

És Steam már ki is csomagolta, szerintem neki is állok :))

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#1148) pohár válasza fi:zi'k (#1145) üzenetére


pohár
félisten

majd nézd meg az avatarom... ;]

hány giga cakkumpakk a játék emberek?

pár új infó (ja igen, már van egy kis patch-ecske is, 10MB körül):

Gearbox is in talks about putting Borderlands 2 on the Vita.

The first story content-heavy DLC will have details revealed very soon.

One DLC planned for the near future might have something to do with Pitchford's desire to "ride on one of those sand skiffs from Return of the Jedi."

Borderlands 2 could see more additional playable classes like the Mechromancer. Pitchford's words: "We created the ability in Borderlands 2 to add additional characters because we want to use that ability. The Mechromancer is the first one. I hope to do more. The success of the Mechromancer will help to define this."

There are plans to make a Mac port.

Looks like there might be more skins, heads, and possibly other character customization in future DLC.

T.K. Baha will make some sort of return outside his small appearance in the sequel.

az mekkora lenne, ha lenne még 1-2 új class a Mechromanceren kívül :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1149) Draken válasza Helmoras (#1142) üzenetére


Draken
őstag

Nekem úgy tűnt, hogy ebben már megoldották. Mindenhol nagyjából olyan szinten vannak a banditák/szörnyek mint amilyenek mi vagyunk

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.