Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) k4rL^ válasza pohár (#1148) üzenetére


k4rL^
senior tag

5.1GB a játék.

(#1152) pohár válasza k4rL^ (#1151) üzenetére


pohár
félisten

:R
akkor nem tudom mire fel írnak 20 gigát... :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1153) k4rL^ válasza pohár (#1152) üzenetére


k4rL^
senior tag

Én se, pont ezt irtam pár napja, de jó lenne ha dlck-kel annyira duzzadna, hisz az 1 goty is 12 GB.

(#1154) L_ajos


L_ajos
őstag

Jó volt ez a hajnali kezdés. Nálam a steam 99%nál megdöglött vagy 2-3 órára, majd hírtelen "játszható" lett :)

A játék eddig nagyon jó ( de a T2 még jobb :DDD ), de majd csak délután vetem bele magam :P

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1155) intercooler válasza pohár (#1152) üzenetére


intercooler
őstag

Majd az összes dlc-vel lesz annyi ;)

Borderlands2 steam group!

[ Szerkesztve ]

(#1156) Helmoras válasza Draken (#1149) üzenetére


Helmoras
őstag

Értem, köszi a választ.

(#1157) LLKobe


LLKobe
veterán

Már a melóhely előtt várt a futár :C :C :C :C

A dobozon csak szlovákul van írás... :U

Szerk.: Ja nem, magyarul is van...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1158) likeaRAINBOW válasza LLKobe (#1157) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

kár hogy pólóból csak L volt, azzal én pl rábasztam :W

de grat, ha jól sejtem hozzám majd csak délután esik be :O

(#1159) Edem05 válasza LLKobe (#1157) üzenetére


Edem05
őstag

Te is a konzolok szervizétől rendelted?

(#1160) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#1157) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Egyet fizet, kettőt kap akció volt? ;]

Nekrofil: Ezt azért lehetett sejteni. bay-en is csak ez a méret volt.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1161) LLKobe


LLKobe
veterán

Igen, énis a ksz.-től rendeltem. Nem volt akció, a másik a haveromé:D De mivel ő csak később rendeltette elő velem, ő a pólóról lecsúszott. Az én pólóm L-es, bár én megjegyzésbe direkt olyat kértem merthogy ez a méretem:)

Amúgy nagyon szép dombornyomott a doboz, ki majd csak otthon bontom.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1162) fi:zi'k válasza LLKobe (#1157) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hívott előtte a futár?

(#1158) Nekrofil
Te azt hol látod, hogy L-es?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1163) likeaRAINBOW válasza fi:zi'k (#1162) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

KSZ honlapján fent volt, hogy csak L méretben érhető el, sőt 2 féle póló is volt

TESCO-Zsömle: hiába leehtett sejteni, attól még az én nagyobb testemre nem lesz jó, btw nem a póló miatt rendeltem KSZtől :)

(#1164) LLKobe válasza fi:zi'k (#1162) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem hívott, de mivel a melóhelyemre kértem ami egy irodaház, egyből a recepcióra ment engem keresni.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1165) fi:zi'k válasza likeaRAINBOW (#1163) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, hogy így értetted.

(#1164) ll-kobe
Hát remélem engem hívni fog mert át kell járkálnom a boltomban és amilyen szerencsém lesz pont akkor fog jönni, mikor nem vagyok itthon. :(((

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1166) Edem05 válasza LLKobe (#1164) üzenetére


Edem05
őstag

Még lenne egy kérdésem, kaptál hozzá Creature Slaughter Dome DLC-t?

(#1167) LLKobe válasza Edem05 (#1166) üzenetére


LLKobe
veterán

Hmm, most a kedvedért kibontottam. A Premiere Club-os papír benne van, rajta a kóddal. Slaughter Dome-os DLC-nek se híre se hamva :(

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1168) Sonja válasza LLKobe (#1167) üzenetére


Sonja
veterán

Írj már nekik (vagy hívd fel), hogy most akkor mi van a Slaughter Dome DLC-vel, mert te nem kaptál?! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1169) LLKobe válasza Sonja (#1168) üzenetére


LLKobe
veterán

Na kibontom a haveromét is, megnézem.

Ő sem kapott. A kézikönyv hátulján van a játék serial-ja, a premier club-os papíron annak a kódja, és ennyi. :(

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1170) Malachi válasza LLKobe (#1169) üzenetére


Malachi
addikt

az ilyen plusz DLC kódokat egy külön fecnin szokták átadni, ha jól dereng. én az ME3 CE-hez a GameShopban kaptam vagy három kutyanyelvet plusz kódokkal, azt se tudtam hova tegyem, hogy ne vesszenek el hazáig. :D

telefon nekik és megmondják, mi a helyzet.

(#1171) LLKobe válasza Malachi (#1170) üzenetére


LLKobe
veterán

Egy premier klub-os fecni van, kóddal ahogy kell. Valaki nem tudna rájuk csörögni hogy mi az annyuk van? Én nemtok sajna, melózok.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1172) pohár válasza LLKobe (#1171) üzenetére


pohár
félisten

lehet itt is a kulcs tartalmazza, mint a BF3 Limited Editionnél :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1173) LLKobe válasza pohár (#1172) üzenetére


LLKobe
veterán

Írtam mailt nekik, jött a válasz:

Üdv

A PCs slaughter dome kod csuszik , a kiadó csak hetfo kedd korul fogja bekuldeni, akkor tudjuk reszetekre mailben elkuldeni, emiatt elnezesed kerem:/

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1174) Edem05 válasza LLKobe (#1173) üzenetére


Edem05
őstag

Köszi, hogy írtál nekik mailt. Amúgy csak azért kérdeztem, hogy kaptál e kódot mert haver is már megkapta a játékát és panaszkodott, hogy neki nem volt benne. De akkor most megmondom neki, hogy ne aggódjon. :)

(#1175) intercooler válasza LLKobe (#1173) üzenetére


intercooler
őstag

Remek :C én még semmit nem kaptam :(

(#1176) pohár válasza LLKobe (#1173) üzenetére


pohár
félisten

zsíííííír :C

lassan erre is fordulhatna már a futár :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1177) Sonja


Sonja
veterán

Muszáj bemásolnom HWSW fórumról. :)

"Megnéztem csak azért is, továbbra se értem mi a nagy szám benne. Sőt kimondottan béna gyenge játék. És van pofájuk bevágni short change hero-t intro alá. Szerencsére az átugorhatatlan intro-t megoldottam egy f8-al, de ami utána következik se jobb. Chapter 1-en végigrohangam, de fél szemmel mást csinálva odafigyelés nélkül is túl könnyű volt. Na meg azt hittem, hogy rendes karakterkészítés van benne, aztán frászt, választhatsz 4 predefined közül. És van bőr a képükön karaktergenerálónak hívni. Élőben még rosszabb a cell shaded grafika mint introban vagy trailereken. Néhol egybefüggő szürke massza az egész játéktér. Ocsmány. 15 éve szebb játékokkal játszottam.Fegyverek bénák, sebzés béna, semmi visszajelzést nem kapsz arról, hogy sebzed e az ellenfelet vagy csak vaktába pazarlod a lövedékeket. Az idegesítő fos robotot meg lelőni sem lehet, de még otthagyni sem, mert csak az bír ajtókat kinyitni. Vicc ez a játék."

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1178) Malachi válasza Sonja (#1177) üzenetére


Malachi
addikt

napi fogalmatlan troll adagunkat add meg nekünk...

(#1179) likeaRAINBOW válasza Sonja (#1177) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

ittis kap egy ilyet. :W

(#1180) csaabz válasza Sonja (#1177) üzenetére


csaabz
őstag

Elképzelhető, hogy alacsony felbontáson játszik, alacsony beállításokkal? :F
Vagy csak egy tizenéves hülye? :U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1181) vhunor válasza Sonja (#1177) üzenetére


vhunor
őstag

Ezennel tizenöt év szigorított főbelövésre ítélem.

(#1182) intercooler válasza Sonja (#1177) üzenetére


intercooler
őstag

Felakasztani 1szerre ;] az ilyen minek ír mikor azt se tudja mi ez, az első-vel se játszott soha 100%.

[ Szerkesztve ]

(#1183) Sonja válasza csaabz (#1180) üzenetére


Sonja
veterán

Nem, hanem 30! Monjduk aki régebb óta HWSW tag, az tudja, hogy ilyen az illető. Én már csak nevetni szoktam a kommentjein, de tényleg. :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1184) nofi válasza Sonja (#1177) üzenetére


nofi
őstag

Én az SG-re szoktam járni az ilyen magasröptű kommentekért :)

Legyen már délután... :W Tegnap bealudtam a Steames start előtt -.-

Xbox GT: nozsolt

(#1185) pohár


pohár
félisten

éééééééés megjött a csomagom :C

bordó/lila L-es póló, ahogy kértem :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1186) LLKobe válasza pohár (#1185) üzenetére


LLKobe
veterán

A pólóról tolj már egy képet pls. Úgy tudtam hogy csak egy féle lesz uh nem is válogattam, én barna/fehéret kaptam.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1187) intercooler válasza pohár (#1185) üzenetére


intercooler
őstag

Lehetett választani? :Y akkor remélem 1 világosat meg 1sötétet kapok!

[ Szerkesztve ]

(#1188) pohár válasza LLKobe (#1186) üzenetére


pohár
félisten

előrendelésnél ugye volt két szín, és nem tudtam, hogy melyiket fogom kapni, megkérdeztem tőlük mailben, mondták hogy a rendelésembe írjam bele, hogy milyen színűt, és méretűt kérek, és megpróbálják azt küldeni :K

mindjárt kibontom, bár még az enyém a póló, jövő héten repül cucuskához :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1189) Sonja


Sonja
veterán

Russian Borderlands 2 Is All Fixed

Az orosz változat is megkapta az angol nyelvet. Nincs IP korlátozás aktiválásra se! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1190) LLKobe válasza pohár (#1188) üzenetére


LLKobe
veterán

Most nézem a póló cimkéjét, Fruit Of The Loom :C

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#1191) tome.jr válasza LLKobe (#1190) üzenetére


tome.jr
addikt

Usákiában az ilyen bundle pólókat azt hiszem ők csinálják.

(#1192) Jhonny06 válasza Sonja (#1177) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért van benne igazság..

(#1193) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, érdekesek a negatív kritikák a metacritic-en. A legtöbben azt kifogásolják, hogy olyan, mint az első rész. Mások azt, hogy repetitív. Elsőnek örülök, mert ha nagy különbség lenne, nem hozná ugyanazt a feelinget. A második meg a játékstílus természetéből adódik, a Diablo is ilyen.

***

(#1194) deicide válasza ollie (#1193) üzenetére


deicide
veterán

Az első nekem is inkább pozitívum, örülök, hogy hasonlít az elsőhöz és nem akartak sokat újítani.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1195) Erdei88


Erdei88
veterán

Kipróbáltam AMD X6 1055T@3750 + GTX580@875/2050. High Phyx-et nem szereti, de Meduimon, 4X élsimítással minden max 60fps +, akció közben is!

(#1196) TESCO-Zsömle válasza TESCO-Zsömle (#1134) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tisztelt Horváth Roland,

A termék garanciális ügyintézése befejeződött, az üzletünkben
átvehető, illetve GaranciaFutár szolgáltatás esetén 2 napon belül
küldjük Önnek.

Termék neve: ASUS Crosshair IV Formula

:W :W :W :W :W

Sonja: De legalább úgy fáj az egyik tömött fogam, hogy majd megőrülök.
Most választhatok, hogy fogászatra megyek, vagy az alaplapomért.

pohár: Szerdán vettem egy zsír új alaplapot, csak hogy legyen gépem BL2 alá...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1197) Sonja válasza TESCO-Zsömle (#1196) üzenetére


Sonja
veterán

Tényleg nagy peched van, és előre megmondtad. :K :( Holnapi lottószámot nem akarod leírni nekem? :B

(#1196) TESCO-Zsömle: Én tuti a fogászatra mennék! Gyűlölöm a fogfájást.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1198) tome.jr válasza ollie (#1193) üzenetére


tome.jr
addikt

olyan, mint az első rész

Szerintem ez nem igaz. Nekem pont az volt először a bajom vele, hogy teljesen más az alaphangulata. Ez lehet, hogy részben a színek miatt van, itt már nem pasztell színekkel dolgoztak, hanem minden sokkal élettelibb és látványosabb. A PhysX miatt meg aztán tényleg sokkal durvábbak az elemental effektek, robbanások. Egyébként aki PhysX (medium/high) nélkül tolja az nagyon sokat veszít a látványvilágból, ha teheti próbálja ki.

Még mindig nem tudok róla teljes képet alkotni. Kb lvl 10 után kezdett számomra érdekes lenni. Addig kifejezetten nem tetszett, gyengék voltak a fegyverek, állandóan leöltek a nálam alcsonyabb szintű ellenfelek. A havas táj is teljesen idegen volt. Persze az első részben ott volt az Eridian Promontory, az tetszett is de ez teljesen más. Mikor átértem a Dust mapra ott éreztem először az igazi border feelinget, olyan mint Dahl Headland, csak iszonyatosan felturbózva.

A színes látványvilágot szokni kell, a hangok nagyon jók, a harcok élvezetesebbek, jó az AI, nem egyhelyben állnak, hanem futkorásznak, bukfenceznek, elbújnak, ugranak stb. Először éppen idegesítő volt, hogy a kis sebzésű fegyóval még eltaláni sem lehetett őket.

Most viszont már vannak egész fasza fegyvereim (tüzes sniper 6,5x fire rate), ezekkel mindenkit leszedek.

Több pálya/küldetés is sajnos úgy van felépítve mint a már említett Eridian Promontory, kicsit cső fps érzés.

[ Szerkesztve ]

(#1199) pohár válasza TESCO-Zsömle (#1196) üzenetére


pohár
félisten

ez most baj? nem értem teljesen :F

képek:

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1200) LLKobe válasza pohár (#1199) üzenetére


LLKobe
veterán

Huhh :D Örülök hogy a barnát kaptam, ilyen rikító cuccot nem vennék fel:D Amúgy faszán néz ki, de nekem túl szines.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.