Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Warter válasza Flashget (#3700) üzenetére


Warter
őstag

32F5300-as a TV.

(#3702) Flashget válasza Warter (#3701) üzenetére


Flashget
félisten

legalább ezt javították..

Realme GT Master Edition

(#3703) JohannZimu válasza Flashget (#3702) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Nekem C sorozatú a plazmám, még véletlenül sem adnak ki hozzá frissítést.... már évek óta

(#3704) Flashget válasza JohannZimu (#3703) üzenetére


Flashget
félisten

De hogy nem az újabb plazmával . ;]

Realme GT Master Edition

(#3705) JohannZimu válasza Flashget (#3704) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Samsung support.... :((

(#3706) dgyuri0123


dgyuri0123
nagyúr

Sziasztok.

Valaki meg tudná mondani, hogy a Pioneer BDP 150/160 mediaplayere játszik-e 3D-t?
Természetesen nem SBS-re gondolok.
Próbáltam visszaolvasni, de nem találok erre vonatkozóan infót. Vagy csak én vagyok béna.

Köszönöm.

"csak a zene van"

(#3707) rgeorge válasza dgyuri0123 (#3706) üzenetére


rgeorge
addikt

Átnevezéses trükkel mappából igen, de macerás.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3708) dgyuri0123 válasza rgeorge (#3707) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

O.K. Köszönöm.

"csak a zene van"

(#3709) mayday00 válasza dgyuri0123 (#3706) üzenetére


mayday00
őstag

Persze, hogy lejátssza. Rá is van írva a készülékre. 3D :) Meg ilyen készülékem van.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#3710) Flashget válasza dgyuri0123 (#3706) üzenetére


Flashget
félisten

Érdekes lenne ha egy 3D-s lejátszó nem játszaná :) persze hogy lejátssza mindenféle hókuszpókusz nélkül az m2ts fájlt.

csak ne iso formátumba legyen mert azt nem kezeli.

Realme GT Master Edition

(#3711) dgyuri0123 válasza Flashget (#3710) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Kösz a választ.

Nekem nem volt egyértelmű egyébként, hogy a Pio mediaplayer-e is tud valós 3D-t, mert a plazmám beépített playere pl. nem tud 3D-t. Az én logikám szerint az optikai lejátszó az, ami 3D-s és a többi funkció csak úgy van. Ebben az esetben viszont nagyon megéri az árát, mert egy 3D képes mediaplayer bőven 30 e Ft. fölött van és akkor még nem tud BD lemezt kezelni. Ennek valóban nagyon örülök. Mikor járt nálam a BDP 150 egy tesztre, akkor még nem volt 3D képes tv-m, most pedig nincs arcom hozzá, hogy megint hazahozzak egyet tesztre és aztán másnap visszavigyem.

"csak a zene van"

(#3712) spiky03 válasza dgyuri0123 (#3711) üzenetére


spiky03
veterán

Igen lemezről tudja a rendes 3D-t.
Valamint ha van külső winyód, akkor ha arra kicsomagolod a 3D-s BD50 tartalmát egy AVCHD mappába, akkor onnan is viszi a 3D-t.
Vagy ha "okosítod" akkor már ki sem kell másolnod az ISO tartalmát mert viszi az ISO-kat is és a BDMV mappákat is. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#3713) Flashget válasza dgyuri0123 (#3711) üzenetére


Flashget
félisten

Azért ne keverd egy tv beépített lejátszóját egy céleszközével! Viszont a Pio vagy más BD lejátszóval nem akarnak tévét nézetni. :)
azért az emberek többsége hamar rájön mekkora vetítés a tv gyártók részéről a be építet médialejátszó, smart, webböngészés.....

Realme GT Master Edition

(#3714) Lajos_ válasza Flashget (#3713) üzenetére


Lajos_
tag

Na igen. A tejet a tejboltból régi frázis itt megállja a helyét. Ami nekem feltűnt néhány itteni fórumot átnézegetve hogy elég kevesen néznek gyári BD lemezeket. A panaszok mindig ilyen olyan forrásból letöltött fájlokra vonatkoznak, nem jó a felirat, akad a kép, stb. A héten kapom meg az LG 47" LA620-at, de nem Youtube-al fogom a képminőségét tesztelni, hanem beteszek egy lemezt a gyűjteményből a Pio BDP-160-ba, mondjuk Star Wars-Revevenge of the Sith. Vagy Oblivion, vagy Total Recall.
Tévedés ne essék, én is tudom mi az az "nkór", de kicsit elment a készülékek megítélése abba az irányba amely a fő funkciót figyelmen kívü hagyja.
Összehasonlítási alapom van bőven, hisz a mostanin kívül 7 lejátszó ment át a kezemen LG Panasonic Sony Philips és Pioneer, de az utolsó 150/160-as Pio páros az eddigi legjobb ár/érték arányban és képben is.
:R

(#3715) Lajos_ válasza jeni (#3516) üzenetére


Lajos_
tag

Az én hirdetésem volt, s még megvan, semmi bajom vele. Tőkét akartam kovácsolni de megoldódott másképp.
:C

(#3716) Lajos_ válasza Warter (#3585) üzenetére


Lajos_
tag

Nos a Pioneer lejátszók fémházasak... :D

(#3717) gg72 válasza Lajos_ (#3716) üzenetére


gg72
veterán

Igen, szép szálcsiszolt műanyag az előlapja a 150-esnek is... :) De ettől függetlenül tényleg minőségibb érzetet kelt.

[ Szerkesztve ]

(#3718) LanyUs válasza Lajos_ (#3714) üzenetére


LanyUs
senior tag

Tehát akkor ezt nyugodtan megvehetem?

PIONEER BDP-150-K blu-ray lejátszó [link]

Külső vinyót is kötnék rá. Bízom benne, hogy egy "átlagos" mkv-t azért szépen elvisz. Volt problémád lejátszáskor? Akadás, ismeretlen formátum stb. ?

Előre is köszi!

(#3719) Flashget válasza LanyUs (#3718) üzenetére


Flashget
félisten

Keresőbe írd már Pioneer 150 és minden kérdésedre megkapod a választ.

Realme GT Master Edition

(#3720) Lajos_ válasza LanyUs (#3718) üzenetére


Lajos_
tag

Használtam a 150-et, most 160 van, semmi gond az MKV lejátszással. A képkimenetet érdemes fullRGB-re állítani.

(#3721) LanyUs válasza Lajos_ (#3720) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszönöm a válaszodat! Érdemi különbséget érzékelsz a kettő között?

(#3722) Lajos_ válasza LanyUs (#3721) üzenetére


Lajos_
tag

Igazából a wifi a 160-ban, de az kényelmi dolog ugyebár.

(#3723) LanyUs válasza Flashget (#3719) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ohhh köszönöm szépen :R

Ha itt egy tulajdonos, aki szintén használja a készüléket, akkor egyértelmű, hogy inkább Tőle kérdezem meg ha még bizonytalan vagyok. Azért mégiscsak 40K. Amúgy is elfajult a vita ezzel a lejátszóval kapcsolatban, hogy gondjai vannak az írott BD lemezekkel, ezért gondolkodtam el a Panasonic DMP-BDT320-on. De ha Ő azt írta, hogy nincs problém, akkor már jelent vmit.

[ Szerkesztve ]

(#3724) Flashget válasza LanyUs (#3723) üzenetére


Flashget
félisten

Én is lusta vagyok kikeresni miket írtam már az mkv-ról ezért ajánlottam a keresést :)
Amire figyelj mkv esetében háklis a lejátszó a Level 4.1-re! Ami nem ebben van azt hajlamos nem kezelni.
Ilyenkor át kell kódolni a fájlt erről is volt szó. :)

Nekem semmi bajom az írt lemezekkel. A Pio oldalra felrakott 1.05 fw erősen ajánlott frissíteni ha nem azzal veszed a lejátszót, hanem az 1.02-vel. ilyenkor merül fel kérdésként a gyártó mit csinált az 1.03 és 1.04 fw-vel? biztosan "jól" sikerült szoftverek lettek :D
Semmi trükk csak 25GB-nak Panasonic lemezt használok, 50GB-os BD-RE lemeznek pedig Verbatimot.
Lemezek kapcsán rengeteg segítséget és tapasztalatot osztott meg gg72 fórumtárs a 50GB-os lemezt is neki köszönhetem.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#3725) Lajos_


Lajos_
tag

Hehe. Én 50 gigás lemeznek Xpress.hu-t használok... ;]

(#3726) BBéci válasza Lajos_ (#3725) üzenetére


BBéci
titán

A 3-4 TB-os WD RED gazdaságosabb és kényelmesebb.
Lehet, hogy a legújabb Tesco akcióban kapható The Last Stand és a Kill Bill lesznek az első BD-im, amikért pénzt adok. Feltéve, hogy eredeti HD hang van rajtuk. Akkor nekem megérnek 990 forintot.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3727) LanyUs válasza Flashget (#3724) üzenetére


LanyUs
senior tag

Level 4.1? :F :) Azt visszaolvasaskor mar lattam hogy nagy maistro vagy Te is a temaban. Csak gondoltam tobb tulaj tobb velemeny. Atkodolni nagyon nem szeretnek. Ezt a forumreszt ugy latom atugorhattam :)) Korupnezek a medialejatszo topicban is mert ha ott is elofordul e ez a problema. Nekem szimpi eza 150es kinwztre is

(#3728) BBéci válasza LanyUs (#3727) üzenetére


BBéci
titán

Médialejátszók számára semmi gondot nem jelentenek a 4.1-től eltérő szintű fájlok.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3729) dgyuri0123 válasza Flashget (#3713) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Bocs a késői reagálással, de mostanában sokat rohangálok vidékre és nagyon későn érek haza.

Persze igazad van.
Én sem a beépített mediaplayert, hanem WD TV Live Streaming-et használok. Viszont nem vennék szívesen 3D képes mediaplayert, ezért gondoltam a Pio-ra, mint olyan eszközre, amivel 2 legyet üthetek egy csapásra.
Attól még a WD maradna egyenlőre.

A Pana 50ST60-at én sem azért vettem, hogy Éjjel-nappal Bp-et nézzek rajta. :P

"csak a zene van"

(#3730) RudY válasza BBéci (#3726) üzenetére


RudY
addikt

Mindegyik DTS-HD (angol) és DTS (magyar). :K

(#3731) BBéci válasza RudY (#3730) üzenetére


BBéci
titán

Akkor remélem jut belőlük nekem is, nem kapkodják el az összeset! Schwarzi filmje megvan remuxban, felszabadul 30 GB tárhely, ha kitörlöm hurrá! :DD Kill Billem csak DVD-n van a polcon, azt elajándékozom. Nem biztos, hogy kell bárkinek!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3732) koncsik válasza BBéci (#3731) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Különösen mert a Kill Bill I-II már régóta kapható (időnként) 990 HUF-ért a nemhülye MM-ban... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3733) JohannZimu válasza BBéci (#3731) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Schwarzi filmre én is benevezek...

(#3734) spiky03 válasza BBéci (#3726) üzenetére


spiky03
veterán

Melyik Tesoban láttad ezt az akciót?

A Kill Bill meg valóban már rég 990 huf az MM-ben, meg most az Xpressen is.
Pl a John Rambo is ennyiért van. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#3735) mayday00 válasza spiky03 (#3734) üzenetére


mayday00
őstag

BD-n? :U

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#3736) spiky03 válasza mayday00 (#3735) üzenetére


spiky03
veterán

Igen azon.
Én már csak abban utazom. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#3737) rgeorge


rgeorge
addikt

Új firmware Pioneer BDP-150 lejátszóhoz:
Ver 1.08
� Enhances BD-ROM playability
� Enhances BD-R/RE playability
� Support a new authentic method to access YouTube
� Performance improvement

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3738) digikábeles válasza spiky03 (#3736) üzenetére


digikábeles
aktív tag

1000 ft.-nál többet én sem adnék egy BD filmért. Inkább kivárok.

(#3739) Lajos_


Lajos_
tag

Fura hogy anno a DVD-nél nem volt ekkora háborgás az ár miatt... :W

(#3740) jeni válasza rgeorge (#3737) üzenetére


jeni
félisten

üdv
ki az aki felteszi a 150-re? :U

spiky03

sosem láttam 1000 Ft-ért BD műsoros lemezt a nem vagyok hülye boltban

[ Szerkesztve ]

(#3741) BBéci válasza Lajos_ (#3739) üzenetére


BBéci
titán

De bizony volt és ma is van. Miért zavar ez Téged ennyire?

(#3740) jeni
Akcióban szokott lenni és gyorsan elkapkodják.
De még mindig pontosan 1000 (999) forinttal drágább, mint amennyiért alternatív forrásból beszerezhető az adott film.

(#3734) spiky03
Akciós füzetben, amit tegnap bedobtak a postaládámba.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#3742) mayday00 válasza rgeorge (#3737) üzenetére


mayday00
őstag

felteszed?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#3743) rgeorge válasza mayday00 (#3742) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem sokra mennétek vele, nem használom a lejátszót egyelőre. A DVD lejátszó kiváltására vettem, de előlapi kijelzője csak az időt mutatja, így a kisfiam nem tudná használni, ezért csak készenlétben várja, hogy a DVD lejátszó tönkremenjen. Az meg sehogy se akar, 11 éve húzza.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3744) mayday00 válasza rgeorge (#3743) üzenetére


mayday00
őstag

Ezeket a Firmware-kat amúgy, hogy kell felrakni a készülékre? :U Még sosem csináltam.

Internetre kell csatlakoztatni a készüléket és úgy rátölteni? Vagy pendrive-ről? :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#3745) RudY


RudY
addikt

Mikor jelenik meg hazai kiadásban és ilyen áron pl. ez? [Indiana Jones: The Complete Adventures Blu-ray] Price: $43.30 & FREE Shipping.
Valószínűleg soha :W :W

(#3746) mayday00 válasza RudY (#3745) üzenetére


mayday00
őstag

Helyette megjelent ez,.

Alien antológia - (6 Blu-ray)

Ár: 53 990 Ft (5%)
Eredeti ár: 56 990 Ft
Megtakarítás: 3000 Ft :Y :Y

Mond szerinted normálisak ezek??

Kint 30 dollár :Y 6-7 ezer ft

[link]

Ahhoz képest a Indiana Jones sorozat ingyen van. 43dollár ért. (5BD ráadásul)

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#3747) rgeorge válasza mayday00 (#3744) üzenetére


rgeorge
addikt

Menüben van erre funkció, netről letölti, telepíti. De itt a leírás.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3748) mayday00 válasza rgeorge (#3747) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi :K

Gondolom a friss Firmware -kat érdemes felrakni a lejátszóra?!

Nem poénból adják ki őket :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#3749) koncsik válasza spiky03 (#3734) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt a reklám, november 2.-ától. A legkisebb is ámít :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#3750) koncsik válasza jeni (#3740) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tényleg nem, mert 990 Ft-ba kerülnek. :B BOCS. Majdnem mindet megvettem, kb 10. fajta biztos volt.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.