Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11461) foregister válasza raziel01 (#11457) üzenetére


foregister
tag

Elég régóta vásárolok online külföldről és Magyarországról egyaránt. Soha nem volt gondom, se Kínával, se USA-val, se semmilyen más országgal, maxium a vámmal, de azzal terveztem. UPS, FedEx, DHL, hagyományos posta. Így vásároltam sokáig PDA-t, tabletet, mobilt is éveken keresztül, rizikózva a garanciát. Talán Kínából a párszáz / párezer forintos gagyi küldemények nem érkeztek meg, vagy 1 hónapnál később érkeztek meg. Mindenért előre fizettem.

Miért fizettem az eMagnak előre? Mivel a postázási címen nem tartózkodtam 2 hétig (külföldön voltam) és gondoltam, ha újra leszek, akkor elég csak átvennem a csomagot a recepción és pénzt sem kell otthagynom, ezért jó ötlet lesz előre fizetni. Ráadásul fél éve vásároltam eMagról és a termék 2 napon belül megérkezett. Nem titkoltan arra is számítottam, hogy a kifizetett az amúgy nem is olyan olcsó (de olcsóbb, mint a legolcsóbb helyen) terméket azért priorizálják is, hiszen biztos vevő, az ilyenek kisebb arányban küldik vissza a terméket. Közben az eDigitől, Booklintól és több más külföldi cégtől (ruha, törékeny, műszaki vegyesen) megérkeztek a küldemények. Mindért előre fizettem.

Mindegy. Tanultam ebből, eMagban nem bízom meg többet.

[ Szerkesztve ]

Az igen az nem nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.