Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) JegesEmber20 válasza Darth_Revan (#16999) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Szerintem az az ezres "engedte" meg, hogy eljusson MO-ra :D

(#17002) fornettisuti válasza Darth_Revan (#16999) üzenetére


fornettisuti
veterán

Annyiert meg a Kiralyi Postaval sem vitetsz csomagot (80-100e ertekut) belfoldon, ugyhogy az igen barati a 2000.😉

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17003) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Már mindenkinek feldolgozták a serpenyős rendelését? :) Nekem még mindig a rögzített rendelés díszeleg státuszként, a 2 órával később rendelt mosó kapszulák meg már elküldve. Ez wat?

Megyen!

(#17004) Balion válasza CptAdamica (#17003) üzenetére


Balion
senior tag

Nekem 3 rendelésem közül egyik sincs feldolgozva.
Serpenyő se

[ Szerkesztve ]

(#17005) spammer válasza maj-viktor (#16978) üzenetére


spammer
veterán

Belföldön mi értelme lenne a Paypalnek, ha ugyanolyan könnyű átutalni és olcsóbb is? Egy Ebay-nél, Amazonnál még oké, a vevő védelme is jó, de belföldi fizetésnél, ha probléma van, könnyebb intézni, mintha még pluszban a Paypalt is be kellene vonni, mint közvetítő, nem?

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17006) SybenX válasza CptAdamica (#17003) üzenetére


SybenX
őstag

Nekem még mind a 7 rendelésem csak rögzített a serpenyővel együtt.

(#17007) CptAdamica válasza Balion (#17004) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszi, akkor csak furán dolgozzák fel. :)

Megyen!

(#17008) Darth_Revan válasza JegesEmber20 (#17001) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Többieknek fele ennyiért is kiküldték :D

(#17009) spammer válasza Balion (#17004) üzenetére


spammer
veterán

Aztán majd megjön a serpenyő és kiderül, hogy "újracsomagolt". :D Gizi már csinált benne egy rántottát és visszaküldte. ;] :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17010) Boond válasza BReal (#16927) üzenetére


Boond
addikt

vezeték nélküli, hordozható hangfal (kocka https://www.telekom.hu/shop/termek/Sony+Bluetooth+hangszoro+SRSX11), de Telekomnál még olcsóbban volt, másnap (még ma is)
Edigi, meg az eredeti árára "akciózta le", a bf mellett futó "megörültünk"ben, a csomagolásán annyi, mint a Ed- % százalék akciója.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17011) Tikakukac válasza spammer (#17009) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem első eset lenne. Az sem, ha szállítási sérült lenne. Összesen 5-6 tételem volt életem során emagról. Na azoknak egyik felét utánküldeni kellett, másik feléből 1 cucc instant DOA.

Na csak sikerült vásárolni valamit. Húgom megkapta a Lenovo Tabb 2-t most. Annyiért tényleg ajándék, 47k körül itthon is lesz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17012) rayman2006 válasza Darth_Revan (#16999) üzenetére


rayman2006
tag

Az jó ár érte.
Ugyan úgy lehet garanciát intézni mintha a itteni boltba vetted?
Én is gondolkodok rajt gari miatt félek tőle.

(#17013) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Nekem a múlt heti edigi akcióban vásárolt pendrive a jövő hétfőn várható. A 220Vnál Kék csütörtök(??) akcióban vásárolt füles tegnap érkezett meg. Az Extreme audionál tegnap vásárolt füles viszont az értesítés szerint már hétfőn nálam lesz. :) Mondjuk náluk gondolom nem volt akkora forgalom mint a diginél :)

(#17014) Boond válasza Tikakukac (#16934) üzenetére


Boond
addikt

Bh előtt mikor indult itt a csevegés, vki írta, hogy 160 ezret keresett rajta, nyilván van olyan is aki keres rajta különböző mértékkel, és esetleg eleve ilyen céllal. Más kérdés, hogy ez azért rizikós.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17015) renatto válasza CptAdamica (#17003) üzenetére


renatto
őstag

Nekem 3 telóból kettőt ma már kihoztak volna, a 3. meg "rögzített" státuszban stagnál, pedig pár perc eltéréssel vettem..

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#17016) eastsider válasza (ex)Cat (#17013) üzenetére


eastsider
nagyúr

Nekem a kék csütörtökös ps4 220v-bol csütörtökön jött meg :)
Emagos cuccok még sehol (i5s,box,serpenyo) (rögzített mind)

[ Szerkesztve ]

(#17017) Balion válasza spammer (#17009) üzenetére


Balion
senior tag

Az még nem érdekelne, csak a Procival és a vga-val ne csináljanak unboxing videókat. Majd figyelem is youtube-on :D

(#17018) renatto válasza Darth_Revan (#16959) üzenetére


renatto
őstag

Úgy látom nyitnak európa felé! :) Legközelebb lehet benevezek így... de ha nem küldik el! :DDD

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#17019) CptAdamica válasza renatto (#17015) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem értem én ezt. Külön rendelés? :)

Megyen!

(#17020) asuskiddd válasza renatto (#17018) üzenetére


asuskiddd
tag

Majd a PS4 Pro-ra. :)

gyerekemelőlvittedelakarácsonyiajándékát :DD, iPohne 20 Pro Ultra Max

(#17021) Mr.Csizmás válasza Balion (#17004) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is csak rögzített :U

pedig itt van az emag raktár a város másik oldalán, és a munkahelyi kézbesítés meg ott a szomszéd háztömb. (nem viccelek, tényleg)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17022) Vangelis válasza Mr.Csizmás (#17021) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor mért nem mész át érte :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17023) Zjunior válasza Darth_Revan (#16959) üzenetére


Zjunior
veterán

Pedig szazalekos aranyban semmi nagy akcio nincs benne:(
Mediamarkt !;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#17024) renatto válasza CptAdamica (#17019) üzenetére


renatto
őstag

Jah. De amit ma hoztak volna az egy rendelés lenne mégis kettőbe jön. :)

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#17025) CptAdamica válasza renatto (#17024) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor mindent szetbontanak. :D

Megyen!

(#17026) Boond válasza Tikakukac (#17011) üzenetére


Boond
addikt

DOA?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17027) Tikakukac válasza Boond (#17026) üzenetére


Tikakukac
titán

dead on arrival :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17028) Boond válasza sagem (#16713) üzenetére


Boond
addikt

Érdekes ált be sincs kapcsolva a wifi, mobil net nincs, ezek az emagos értékelések mindig utólag jönnek :D
Tavaly talán később is indult vagy mi volt, nem tom. de végül maradtam pc-nél...

Jah lehet, hogy az volt az elképzelés, hogy addig csinálok egy regget, mivel este lecsúsztam róla... Aztán végül mégis pc-n csináltam, elbabráltam vele, de mégis sikerült megvenni amit akartam, igaz most meg olcsóbb volt pár ezerrel a 2tb-s hdd :)

Csak most épp aludtam, azt gondoltam majd negyed - fél körül nyitnak tán, tuti nem pontosan. Erre mégis...

Hm lehet jövőre a mobillal karöltve lesz próba :D ha lesz.

Így utólag, lehet az a tabot mégis megérte volna meg venni... (és lehet értelme is lenne :D)
De most már mind1.. jövőre talán full hd-s lesz :D (igazából emiatt is gondolkoztam rajta pl.)

De van logika abban amit mondták. De sokan nem használják azért annyira normál esetben az appot... Vagy mégis?

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17029) Boond válasza Tikakukac (#17027) üzenetére


Boond
addikt

Vágom, az ciki...

Nekem eddig egyszer rossz terméket küldtek. Bár annak értéke picivel több volt mint a rendelt termék, vagy 6 ezerrel... de nem kellett a telefon (utok :D)

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17030) UHHH válasza Boond (#17029) üzenetére


UHHH
senior tag

En rendeltem vagy felmilla korul emagtol, a szortelenitotol a laptopig, minden franko volt. Cegnek is rendeltem, meg ma is nyustolik a laptopokat, stb. :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#17031) Chereiose


Chereiose
addikt

Hétfőn is várhatóak jó akciók, vagy akkor már nem lesz semmi különleges, mint pl. az emagosak voltak? :U

(#17032) Boond


Boond
addikt

Otp-seknek

[ Módosította: #45553408 ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17033) Boond válasza UHHH (#17030) üzenetére


Boond
addikt

Amit én írtam abban az a poén, hogy a fizetés kevesebb volt a csomagért, mint amit tartalmazott, mintha pl iphone-t cserélnének el, és fele annyit vagy még annyit sem kellene a csomagért fizetni.

De olvastam már fordítottját, vki már nem tudom mit rendelt, de dvd-t kapott, és 40 ezret fizetett, mert az eredeti rendelése annyit ért....

bár ebben az esetben tuti kibontattam volna, hogy ha látom ,hogy nem stimmel a dolog kisebb a csomag mint amilyennek kellene lennie, vmi nagyobb dolog volt a rendelés tárgya, ezt pl homáron olvastam, 2 éve.

Szóval nálam pont plusszos eset jött ki. De visszacseréltem. :)
És korrektek voltak tény.

Hát lassan 50-/+ ezernél én is járok biztos, de 50-100 at biztos nem haladja meg.

(#17031) Chereiose
Hm, van olyan sejtésem, hogy hétfőn nem lesz változás emagnál... no mind1 :D
26-28 a jelenlegi akció...

Viszont úgy látom votl tarolás megint, változott az árú készlet, vagy csak átrendezték fene tudja.

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#17034) maj-viktor válasza spammer (#17005) üzenetére


maj-viktor
őstag

Átverésekre gondolok... itthon a rendőrség kiröhög 50E Ft érték alatt... és felette sem reménykedj sokban... főleg ilyen "netes csalások esetén is"... max. ha csoportos, akkor esetleg fogllakoznak vele és akkor is lezárják, hogy boccs, kap 2év felfüggesztettet aztán jóvan!

Ahogy bankkártyás fizetés esetén is a kártyakibocsájtó (MasterCard) tud vállalni garanciát jogosulatlan használat - teljesítés esetén... de sima mezei átutalás esetén a nagy büdös semmit tehetsz, ha átvernek!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#17036) GU-81M válasza Chereiose (#17031) üzenetére


GU-81M
tag

A tavalyi hozzászólások alapján nem kell készülni semmire sem....

(#17037) Silent77 válasza Boond (#17032) üzenetére


Silent77
veterán

Az ilyen hosszú linket, nem tudnád rövidíteni, mert telefonról macerás a másolás. :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#17039) Csabee. válasza Silent77 (#17037) üzenetére


Csabee.
nagyúr

[link] Íme. Pont engem linkelt a kollega :DD

Itt van tovább kifejtve: [link]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#17041) Chereiose válasza GU-81M (#17036) üzenetére


Chereiose
addikt

Gondoltam, azért felnézek majd ide-oda, hát ha lesz valami komolyabb :)

(#17042) maross válasza Csabee. (#17039) üzenetére


maross
veterán

en 50ezrenkent latok 2000-et , rosszat nezek?

megnezem asszonynal mi a helyzet, mert nekem simple van. ott is 50k+ :O

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#17044) Balion válasza maross (#17042) üzenetére


Balion
senior tag

Számla függő. Nekem 10ezrenként 250.

(#17045) Dhampir válasza maj-viktor (#16958) üzenetére


Dhampir
félisten

Ja ja, "merjünk kicsik lenni" az egykori miniszter szerint. :)

Egyébként az tényleg gázos tud lenni, amikor heteken keresztül hajnalokig dolgozik az ember, és végül semmit nem kap érte (vagy jó esetben 1-2 hónappal később a határidő lezárultán túl), de addig mégis be kell fizetni a befizetni valókat, különben úgy meghurcolják, mint ahogyan a csicskáztatókat nem, és mindamellett még enni sem ártalmas dolog.

Ma beszéltem egyik FN-t áruló ismerősömmel, Leé József posztumusz kiadott verseskötetét valaki 500 Ft-ért akarta megvenni. Könyvesboltban 2.500, és törzsvásárlóként sem megy 2000 alá az ára. Mindig akad olyan, aki spórolni akar másokon.

[ Szerkesztve ]

(#17046) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Edigitaltól lassan kezdek bepöccenni. 18-án rendelt cucc még mindig Átszállítás a szaküzletből... Oké, hogy karácsonyi ajándék lenne, de jó lenne nem húznák el addig, vagy nem találnák ki, hogy bocsnincsen...

(#17047) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Tesco-ba -30% van ruhákra még a hétvégén (OFFLINE)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#17048) Tikakukac válasza SUPREME7 (#17046) üzenetére


Tikakukac
titán

Volt ilyen sztori Homáron azt hiszem, mikor 1,5 hónapig mentek a cuccok. Pesten belül én inkább helyhez megyek, mondjuk kb. a boltjaik 2/3-a 10 perc tőlem ;]

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17049) SUPREME7 válasza Tikakukac (#17048) üzenetére


SUPREME7
őstag

A BF-es oldalon nem mutatta, hogy melyik áruházban van a cucc, mentem volna én is. Holnap rájuk csörgök ha lesz 2-3 órám szabad, gondolom nem sűrűn lehet élő emberrel beszélni náluk ilyenkor :D

(#17050) maross válasza SUPREME7 (#17046) üzenetére


maross
veterán

Edigitalnal nekem is volt ilyen sztorim, paypal dispute-ot nyitottam rajuk a végén. Hetekig nem hozták a cuccot (egy szaros 2500 forintos billentyuzetrol van szo), es penzvisszafizetest igertek. Ujabb hetekig és 4x telefonhívás után se voltak képesek 0-rol elmozdulni az ügyben. Dispute után pár oran belul szo nelkul elfogadták hogy szeretném vissza a penzem, es azonnal vissza is ert a penz. Ezért minek kellett az embert szivatni...

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.