Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) m3tr0 válasza rasky (#10948) üzenetére


m3tr0
senior tag

Emag így szállított? :Y
Black Friday alatt mindent ilyen macskás dobozba raknak nem?
Meg amúgy is kéne nekik csomagolni rendesen, számlát azt a saját menüből tudsz letölteni, gar.levéllel együtt.

De most csodálkozom.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#10952) Tomi0703 válasza m3tr0 (#10951) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nálam Xboxot és tévét is csomagolás nélkül hozták, dobozukra ráragasztva az a szállításos cucc. :(((

A tegnapra ígért edigitalos rendelésemről meg semmi infó. Írtam a Royalnak is meg az ediginek is, de senki nem válaszolt...

[ Szerkesztve ]

(#10953) assemble válasza Mr.Csizmás (#10950) üzenetére


assemble
addikt

Ugyanez nalam is.
A dologban a poen, hogy a honlapjukon jelenleg is azt irjak, hogy raktaron van 2 boltjukban is: [link]
Ezzel kulon fel is hivtam oket, hogy tisztazzuk, es azt mondtak, hogy akkor rosszul szerepel az oldalon.
Ami nincs kizarva, de igy azert kicsit gyanus, hogy inkabb a megrendelt aron fogyott csak el, valojaban viszont nem..

(#10954) Because


Because
őstag

nekem sehol a csomagom emag-tól... email jött, hogy átvehető boltban semmit se tudnak róla, pick pack pont keresője nem ismeri...

(#10955) andrisms válasza m3tr0 (#10951) üzenetére


andrisms
aktív tag

A D-Link routert és az xbox-ot én is így kaptam meg. Szimplán rá voltak ragasztva az adataim.
A parfümöt pedig bubis borítékban kaptam.

Szerintem amíg nem sérül szállítás során a doboz/termék, addig nincs vele semmi gond, viszont nagyobb az esélye így, hogy valami baja lesz.

(#10956) updog válasza m3tr0 (#10951) üzenetére


updog
senior tag

Nekem az emagtól sarokcsiszolóreszelő jött anyósnak, sima fehér bubis borítékba csomagolva...

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#10957) rasky válasza m3tr0 (#10951) üzenetére


rasky
senior tag

A web azt írja, hogy a dobozban lesz...más termékhez ott a weben, itt nincs, gondolom a gyári garancia miatt.

Macskás dobozba szerintem csak az értékesebb, illetve kisebb cuccokat teszik. Egyébként meg ne nézze már a postás mit rendeltem, semmi köze hozzá...illene becsomagolni valamibe.

A botmixer pl így jött, bontva...

[ Szerkesztve ]

(#10958) sagesz93 válasza Tomi0703 (#10952) üzenetére


sagesz93
addikt

Érdekes, hogy az ipad viszont be lett rakva egy dobozba, rengeteg bubis cucc benne.

Az összes többi cucc viszont semmilyen csomagolás nélkül... Fura.

(#10959) fornettisuti válasza m3tr0 (#10951) üzenetére


fornettisuti
veterán

telok macskas dobozban jottek, fenykepezo macskas nylon zsakba (zsakbamacska)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10960) vasi89 válasza andrisms (#10955) üzenetére


vasi89
addikt

De ha valaki egy nagy műbránert rendelt akkor ott már ciki ha nincs becsomagolva :DDD

(#10961) Mr.Csizmás válasza assemble (#10953) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az enyém is :K [link]

az emailben kapott linkre kattintva oda is visz. mit szólnának, ha bevinném a kinyomtatott emailt, hogy átvegyem? :)) ha ellenkeznek, jöhet az üzletvezető + vásárlók könyve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10962) IG55 válasza Mr.Csizmás (#10961) üzenetére


IG55
senior tag

Szerintem semmi. Nem lehet, hogy joguk van ehhez?

(#10963) fornettisuti válasza vasi89 (#10960) üzenetére


fornettisuti
veterán

vagy ha hasznaltat kuldenek ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#10964) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Nem olvastam most vissza, mert nincs rá időm munka közben. Csak azt az észrevételt, tapasztalatot szeretném veletek megosztani, hogy felhívtak a Best Byte-tól, hogy nem tudják teljesíteni a samsung 64gb-os rendelésem, mert elfogyott a termék (pedig én is akkor rendeltem, amikor újra rendelhető volt, és úgy tudom itt többen rendeltek azután)
Szóval kérdeztem a hölgytől, hogy ez hogy lehet? Mondta, hogy volt bőven készleten, de olyan sokan rendeltek, hogy elfogyott és jelenleg nem tudnak többet rendelni.
Mondtam, hogy nekem ez jövőre is megfelel ha ismét tudnak majd rendelni, de mondta, hogy nem tudja pontosan, hogy mikor tudnak és így ezt nem tudják teljesíteni.
A rendszer nem működött jól és ezért tudtam leadni én is és más is a rendelésem, amikor már nem volt készleten.
Ti mit ajánlanátok. Nyugodjak bele, vagy lehet ezzel még valamit kezdeni, hogy mégis hozzájussak a termékhez?
Hozzáteszem az Alle-ban és a Váci úton azt írja, hogy van raktáron, de erre azt mondta a hölgy, hogy tudják és dolgoznak rajta, mert ez hibás adat.

Szóval ettől a cégtől most szerettem volna először rendelni, de rögtön egy negatív tapasztalattal indultam. :(
Járt más is hasonlóképpen mint én BF alatt?

(#10965) athomi válasza Tomi0703 (#10952) üzenetére


athomi
veterán

A TV-t szerintem sehol nem szokták, ott a lezárt saját doboza. Amúgy az XBox-ot se tették semmibe.

(#10966) Mr.Csizmás válasza IG55 (#10962) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

sub: BestByte rendelés visszaigazolás

RENDELÉS BRUTTÓ VÉGÖSSZEGE: 5 799 HUF

[...]

Köszönjük megrendelésedet, ezen e-mail a rendszerbe történt beérkezést igazolja. Kérjük, várd meg, míg kollégáink feldolgozzák a megrendelésed! Erről hamarosan telefonon vagy SMS-ben értesítenek.
A rendelések kiszolgálása beérkezési sorrendben zajlik. A kimagasló megrendelésszám miatt a szállítási idő akár 10 munkanapra is kitolódhat. Megértésed köszönjük!
További szolgáltatásokkal kapcsolatos igényeidet jelezd!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10967) xtevo


xtevo
őstag

Megjött ma a csomagom. (Tegnap jött sms, hogy ma hozzák) MPL hozta, korrekt volt a srác, mondta, hogy bontsam ki, nézzem meg, egészen nyugodtan. Tökéletes állapot, új cucc. Öröm bódottá' :B Számla nekem is e-lóbánat volt...

(Bosch MUM48R1 robotgép) - Többi rendelés, ami nem emag-os, arról semmi hír még...)

[ Szerkesztve ]

(#10968) KaiotEch válasza Mr.Csizmás (#10966) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Engem most hívtak, hogy az 5db rendelt pendrive közül egyiket sem szállítják, mert már nincs készleten. Engem meg amúgy ez a része nem érdekel. Akkor állítsanak be egy limitet és ne lehessen többet rendelni.

(#10969) sagesz93 válasza KaiotEch (#10968) üzenetére


sagesz93
addikt

Biztos, hogy volt limit hisz egyszer csak kiírta, hogy elfogyott. Tehát nagyon benézhették a dolgot... azért ez is elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#10970) tgbrfv válasza KaiotEch (#10968) üzenetére


tgbrfv
tag

Irány a GVH.

(#10971) KaiotEch válasza tgbrfv (#10970) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ó annyit nem ér az egész. Lesz itt helyette III. VGH :D

[ Szerkesztve ]

(#10972) crey válasza dorika87 (#10964) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Esetleg alternatív megoldást fel tudnak-e ajánlani?

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#10973) dropopi válasza assemble (#10953) üzenetére


dropopi
aktív tag

Sajnos nagyon is lehet valós a dolog, én is jártam már úgy náluk, hogy amit megrendeltem, hogy személyesen átveszem a boltban, az mégsem volt a bolti készleten. Persze nem hagytam annyiban, kötöttem az ebet a karóhoz, hogy akkor márpedig helyettesítő terméket adjanak helyette - ami mellesleg valamivel magasabb árkategóriás termék lett végül. Úgyhogy ha konkrétan ez a pendrive nincs, akkor harcoljátok ki szerintem, hogy adjanak másikat, legalább a nem lévő tudásával megegyezőt, vagy jobbat / drágábbat.

(#10974) dorika87 válasza crey (#10972) üzenetére


dorika87
őstag

Nem tudnak felajánlani, és az a vicces az egészben, ha egy másik üzletet felhívok akiknél a honlap szerint van raktáron, ők azt mondják, hogy ha a mai áron bemegyek érte akkor oda tudják adni. (mivel csináltam direkt egy mai rendelést)
szóval az egész cég egy.... huh nem is mondok semmit.
Szóval lényeg, hogy ha ma megrendeled simán el tudod vinné a mai 10499-es áron, legalább a váci úti boltban ezt mondák nekem.

(#10975) marilllyo


marilllyo
veterán

Beküldtem ismerősömet az edigital-ba, hogy kérdezzen már rá, hogy mi van. Esetleg nem lehetne-e azt, hogy átküldik a boltba és ott átveszem a házhoz szállítás helyett. Azt mondta a srác, hogy nem. Központi raktárból küldik a cuccost...és most a megnövekedett forgalom miatt várnak, hogy összejöjjön több csomag egy adott régióra és úgy küldik ki a futárt, hogy ne kelljen egy faluba 3x is bemennie egy héten.
Azt mondta a srác...karácsonyig kiküldik a csomagot. :D Kössz. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#10976) Exelsior24 válasza dorika87 (#10974) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ez bizony a vásárlók totális megtévesztése és átverése, GVH , fogyasztóvédelem, vagy akármi nem tudom pontosan hova kell ilyenkor fordulni. Amit leírtál abból 100%-osan kiderül, hogy van nekik, csak így utólag már mégsem akarják kiszolgálni az akciós rendeléseket. Hozzáteszem, hogy az Edigitál is ugyan erre játszik rá, azért nem küldenek el egy csomó rendelést még mindig. Felháborító amit ezek az üzletek megcsinálnak a vásárlókkal. :((

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10977) kiszi07 válasza dorika87 (#10964) üzenetére


kiszi07
senior tag

Mennyél be a két bolt egyikébe és kérdezd meg, hogy van-e ? Majd ha lesz mond, hogy teljesítsék a rendelésedet, én tuti ezt csinálnám ;]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#10978) radi8tor válasza marilllyo (#10975) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha az ígért szállítási időn túl érkezne meg, akkor meg kell lebegtetni nekik fogyasztóvédelmet.
(gondolom a megrendeléstől nem akarsz elállni)

⭐ Stella

(#10979) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Döbbenet, hogy mennyi c....nykodást (elnézést, ennél jobb szót nem tudok rá mondani, várom a javaslatokat) sikerült összehozni a kedves áruházaknak... Így várja az ember legközelebb a piszkos módon beharangozott BF-et. Mert ha szépen csendben meghirdetnek egy kisebb akciót, ahol van 1-2 nagyobb fogás is, akkor senkinek nem lenne semmi baja. Na de így, hogy média telekürtölve, bitang akciók meghirdetve, aztán küldik a használt cuccokat, megírják napokkal később, hogy bocs, mégsincs (közben meg van...), meg ez az utólagos szállítási díj ingyenes meghirdetése után. Katasztrófa, Balkán. Illetve az se, ugye az emag tavaly teljesítette az elárazott laptopok rendeléseit.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10980) marilllyo válasza radi8tor (#10978) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem... bár hülye voltam mert BF előtt kellett volna megvennem... 3 héttel a BF előtt ugyanannyi volt az ára a cuccoknak amiket vettem. R.H. botmixer meg grillsütő. Az "ünnep" előtt meg felvitték az árát 3-3.000 Ft-tal. Már itt lennének karira becsomizva. :(((
Én voltam a hülye...mert akkor hirtelen úgy gondoltam, ha előre utalom az árát akkor majd én prioritást élvezek. Holott most esett le, hogy pont hogy azokat fogják kiszolgálni előbb akik utánvéttel kérik mert azok visszamondhatják ugyebár... és akkor nincs pénz. Az enyém meg már ott van...szarnak rám. Jámbor legény vagyok én....nekem ez karácsonyra kell...addigra jöjjön meg.

...és lehetőleg ne úgy nézzen ki a csomag mint ha Ace Ventura kézbesítette volna... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#10981) radi8tor válasza Csapoati (#10979) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Úgy látom ezeket leginkább a multik csinálják. Kisebb boltok nem ilyenek. Én pl boldog vagyok a 15%-os ExtremeAudio fejhallgató kuponnal, amit olyan termékre tudtam beváltani ami raktáron se volt (náluk az egész webshopban érvényesek voltak a leárazások). Egy 50000-es cuccnál már sok az a 15%.

marilllyo: akkor is hivatkozz a vállalt szállítási határidőre. Gondolom az oldalon nem 3 hetes idő van megadva.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10982) Exelsior24 válasza fornettisuti (#10959) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

A fényképező nekem is macskás nylon zsacsiban jött :D

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10983) Ciccuka válasza dorika87 (#10964) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ne hagyjátok annyiban! Az ő hibájuk, nem a tied, oldják meg ahogy tudják. :W

Best-Byte Samsung 64GB usb 3.0 pendrive

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#10984) dropopi válasza dorika87 (#10974) üzenetére


dropopi
aktív tag

Akkor viszont vásárlók könyve, fogyasztóvédelem, stb simán.

Most megnéztem, a nagykernél - Ramiris - ami ugye a bestbyte üzletek mögött áll; azt írja a webshop, hogy nincsen készleten, az elérhetőség 1-3 nap. (Aztán hogy ez utóbbi adat valós-e, azt nem tudom ellenőrizni, mindenesetre kértem egy mail értesítőt, ha beérkezne ebből a termékből)

De sok más 64-es flash drive van a ramirisben most is elérhető - rendelhető, szóval az Alle és a Váci úti bolt simán nagyon ajánlottan illene, hogy valamiképpen teljesítse a rendeléseket.

Szóval mindenképpen követeljétek ki szerintem... akár összefogva is többen, akik ugyanígy jártak.

+

Nekem szokásom amúgy a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság papírzacskójában vinni műszaki termékeket, ha valami gond lenne velük, és szándékosan jól láthatóan kiteszem mindig az üzlet ügyintézője elé, és abból veszem ki a terméket... de ha még nincs is termék, akkor is simán lehet egy ilyen szatyorral "nyomatékosítani" az igényt. Eddig amíg így tettem, mindig meg lett oldva a problémám. :)

(#10985) #79621120 válasza Mr.Csizmás (#10928) üzenetére


#79621120
törölt tag

Pü .

(#10986) rocket válasza Mr.Csizmás (#10966) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez csak az automatikus visszaigazolas, nem minosul szerzodeskotesnek.

"Az elektronikus kereskedelemben a webáruház árukészletének közzététele nem ajánlattételnek, hanem ajánlatra történő felhívásnak minősül. Internetes áruházakban a szerződés a kereskedő elfogadó nyilatkozatával jön létre, nem pedig a fogyasztó megrendelésével. Vagyis a szerződés valójában csak akkor jön létre, ha a kereskedő visszaigazolta Önnek azt, hogy elfogadta a megrendelést (ez nem tévesztendő (!) össze azzal az automatikus elektronikus visszajelzéssel, mely arról tanúskodik csupán, hogy a megrendelése beérkezett a kereskedőhöz)."

Kaptal volna SMS vagy telefonos visszaigazolast, hogy a termek atveheto akkor lehetne irni a vasarlok konyvebe:

"Amennyiben a vállalkozás visszaigazolta Önnek a rendelés elfogadását és abban közölte a teljesítés feltételeit, majd utólag arról tájékoztatja Önt, hogy a terméket mégsem tudja az adott áron értékesíteni, úgy Ön továbbra is kérheti a termék meghirdetett áron való eladását, további vita esetén azonban békéltető testületi eljárásban van mód megegyezésre jutni."

Nekem jutott 32GB-os, ejfel utan kb. 3 perccel rendeltem, irasi sebessege USB2.0 szint.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#10987) Csapoati válasza radi8tor (#10981) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igen, érdekes módon a kicsik nem szívóznak, pedig nekik több múlik egy adott vásárláson. Ne mondja nekem senki, hogy az Edigital nem tudna benyelni pár, saját hibájukból azonnal nem teljesíthető megrendelést... Sokkal nagyobb a negatív reklám értéke, mint a pozitívé, de ezek szerint ott se nagyon tanultak közgazdaságtant vagy marketinget. Nekem egy félév volt csak utóbbiból, mégis tudom, hogy 1 rossz szájízű vásárló 10 elégedettel ér fel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10988) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Trógerság a bolt részéről, de nesztek:
megbízható eladótól olcsó 64GB-os pendrive (2hét alatt megjön):
[link]
6E... ott is annyi volt BF akciósan, nem!? (szal én mondjuk a memóriakártya - pendriveos BF vásárlásokat nem értem... ennél olcsóbban biztos nem kaptok valós kapacításút és tekintve a feltorlodott BF-es rendeléseket időben is ugyanott vagytok sztem)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10989) hupee


hupee
csendes tag

Ha már Black Friday tapasztalat.
Én az ExtremeAudio-tól vásáróltam pénteken egy JBL Charge 2+-t 39.999 Forintért. Ami most ugyan itt 54.999 (ennyi volt 1 hónappal ezelőtt is, régóta szemezek vele).
Nem egy 70%-s leértékelés, de azért szépnek mondható így is szerintem. Megvásárlás 9 óra 11 perckor volt. Amikor is, abból a színből, amit vettem, még 6db volt raktáron (megjegyzem több színben is volt ennyiért). Jött róla azonnal e-mail, hogy vásárlás rendben, kiválasztás szerint GLS futárponton tudom átvenni utólag fizetve, ingyenes szállítással és majd a GLS jelzi, ha ott a csomag.
GLS ma (kedd), dobott egy sms-t, hogy megérkezett a pontra, ami a lakhelyemtől 1 kilóméterre van és mehetek érte. Terméket átvettem 40 ezer forintért, minden rendben vele. Így én megvagyok elégedve.
(Amazonon nem volt ez a termék akciósan Fekete Pénteken)

(#10990) Csapoati válasza maj-viktor (#10988) üzenetére


Csapoati
nagyúr

3 hét míg ideér, aztán ha rosszat kapsz, vagy másmilyet, állhatsz neki a balhénak - természetesen angolul és az se két nap lesz.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10991) maj-viktor válasza Csapoati (#10990) üzenetére


maj-viktor
őstag

Elmúlt 2-3év alatt én / ismerősi köröm legalább 50+ db-ot rendelt már tőle (kártya - pendrive) és egyikkel sem volt gond... pont ezért is írtam... 2hét meg tőle gyakorlatilag percre pontos! Minden más külföldi csomagra 1hónapot mondanék, de tőle tényleg 2hét alatt itt van... nagyon ritka, hogy több, akkoris max pár nap "késés" van csak

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10992) KaiotEch válasza maj-viktor (#10988) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen ezt mi is tudjuk(én is tőle szoktam venni), de cégnek vásárolni nem lehet csak úgy...

(#10994) maj-viktor: Igen, csak onnan nincs számla, így nem tudok elszámolni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#10993) radi8tor válasza maj-viktor (#10991) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt úgy mondod, mintha egy pendrive soha nem romlana el. :)
Ne áltasd magad. Bármikor elromolhat és akkor lehet kínába küldeni. (gondolom ezekkel nem foglalkozik az európai disztribútor)

⭐ Stella

(#10994) maj-viktor válasza KaiotEch (#10992) üzenetére


maj-viktor
őstag

Úgy valóban más tészta...
(bár gyakorlatilag ugyanott vagy vele nettó áron)

(#10993) radi8tor1
Külföldis topikban volt róla szó, hogy elromlott (bizonyíték mellékelve neki) nem kellett visszaküldeni, szónélkül küldött újat! Nem egy ilyen tapasztalatot olvastam róla (ezért is írom nagyon korrekt... gyorsan postáz - olcsó és szemben a sok kamu kapacítású alis eladóval, eredeti - valósat kapunk), de ok, akkor nem írtam semmit - csak segíteni akartam, ha ennyire pendrive van szüksége az embernek)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10995) tixem válasza dropopi (#10984) üzenetére


tixem
addikt

Istenem de felesleges lenne ezzel fogyvédre mászkálni, *****ni el rá az időt és az energiát. Pedig nagyon nem szoktam annyiba hagyni az ilyen ügyeket, de tudomásul kell venni, hogy ezekben az akciókban korlátozott a készlet és kész. Az, hogy a nagykerben van egy tonna ilyen pendrive az tökmindegy. Ők egy bizonyos hányadát akciózták be, ami elfogyott és az akció végeztével az akciós ár megszűnik létezni.

A rendelés visszaigazolás mailben meg nem minősül semmilyen hivatalos nyugtának, így ha nem tudják teljesíteni akkor sem történik semmi.

Engem is felhívott egy csaj tök normális hangnemben közölte, hogy mi a szitu, én is mondtam, hogy akkor sztornó. Tudomásul vette és automatikusan (persze nyilván ez az eljárás) kérte a számlaszámom, hogy hova tudják utalni az árát, amit kártyával kifizettem online. Szép napot viszhall.

End of story. Majd veszek ebay-en.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10996) Lala6


Lala6
őstag

Az emag szállít az MPL-el és a DPD-vel is.
Kollégám már tegnap megkapta a fényképezőgépét, a DPD hozta ki. Az én csomagom az MPL-nél volt, tegnap este 7-kor hozták volna, persze csak 4-ig dolgozom. Ma fél 4-kor felhívtam a postát, megadták a futár számát, ő mondta, hogy ma sem ér már el hozzám, megbeszéltünk egy találkahelyet útközben és sikeresen átvettem a csomagot.
Azt mondta az MPL szállító, hogy két sikertelen kézbesítés után visszaküldik a csomagot a feladónak, telefonon nem hívott engem. Rengeteg csomagot kapnak egy napra, azt mondja, hogy képtelenség kiszállítani mindent, kevés az emberük rá.

Jött ma edigital-tól is csomag, eddig csak 1 a három rendelésből. Becsomagolva nem volt, csak simán a doboz oldalára tették a címkét és a számlát egy tasakban.

(#10997) pohár válasza Lala6 (#10996) üzenetére


pohár
félisten

nekem a Sprinter (meg DPD) fogja hozni a csomagot az eMagtól, hamarabb találsz olyan futárcéget, akikkel nincsenek szerződve még :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#10998) mycso válasza Lala6 (#10996) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Emagról a rendelésem egy része nekem is megjött DPD hozta. Háromfelé volt csomagolva...
Illetve nálunk is ez a telefonon egyeztetett összefutás működött.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#10999) Exelsior24 válasza maj-viktor (#10988) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Pont most rendeltem tőle, memória kártyát a fényképezőbe amit vettem, meg a telefonba, sokan ajánlották több fórum topikban is, remélem nem lesz gond vele. :)

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#11000) Bazsee71 válasza maj-viktor (#10991) üzenetére


Bazsee71
őstag

+1

Már vagy 6. eszközt rendelem tőle, mind hibátlan és eredeti, a szállítás pedig legrosszabb esetben volt 3 hét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.