Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11251) ZS3NI válasza Mr.Csizmás (#11249) üzenetére


ZS3NI
őstag

:DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11252) gabi182


gabi182
tag

Emag Hama uRage, most volt itt a futár, tényleg román kiosztású a bill, nem vettem át természetesen, a futár rendes volt, mondta hogy nyugodtan bontsam, még segített is.

(#11253) Saccco válasza gabi182 (#11252) üzenetére


Saccco
nagyúr

A bontás fizetett szolgáltatás. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11254) koxx válasza SUPREME7 (#11243) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így ahogy mondod, felesleges feszültséget generál, nincs rá szükség.

(#11255) zaskar válasza Mr.Csizmás (#11249) üzenetére


zaskar
senior tag

Na jól nézünk ki, ráadásul a kollégám kezdő felhasználó, a végén majd intézhetem helyette a visszaszállítást is:) Még az a szerencse, hogy nem én ajánlottam neki, nem engem fog szidni:)

(#11256) Vertigo18 válasza gabi182 (#11252) üzenetére


Vertigo18
addikt

Emag, tablet, Black Friday... A sok baromságon kívül, ami c@r benne, még a kezdőlap is az emag-ra van állítva a böngészőjében... A román emagra! :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#11257) Mr.Csizmás válasza zaskar (#11255) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a felhozatalt nézve kb. a samsung, lenovo, meg asus tablet volt emberi használatra alkalmas :o

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11258) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#11176) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

No, harmadik nap csak sikerült eljutnia hozzám is a futárnak. Most járt itt vmivel 9 előtt és még mindig viszi ki a csomagokat. Beszéltünk pár mondatot, elég brutál a helyzet.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11259) vasi89


vasi89
addikt

Voltam ma Edigitalban és úgy látszik elég sok eset volt ahol "használt" cuccokat értékesítettek újként. Ma bárki bármit vett a srácok átnézték az összes cuccot h biztosan új e. Ez mondjuk dícséretes de még mindig fejetlenség van náluk a BF miatt...

(#11260) Flashback


Flashback
addikt

Életmód magazin 1.0 :D

Vegyetek gyümölcscentrifugát! Az Emagos BF akcióban vettük mi is. :)

Marha jó!

3 alma, 3 narancs, 1 kiwi, 2 répa, egy kis citrom :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11261) bobooo válasza fi:zi'k (#11258) üzenetére


bobooo
addikt

Nekünk 20.a óta jön az edigital rendelés :))) úgyhogy már kiis lett fizetve meg minden...

(#11262) parkr válasza Flashback (#11260) üzenetére


parkr
őstag

végülis csak a lényeget veszi ki belőlük.
én inkább használom a fogaimat ( amíg van mit) :)

(#11263) CactuS válasza parkr (#11262) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Remek italokat lehet vele készíteni, jobb, mint az a sok cukros szar, amit manapság lehet kapni. Nem tudom mi bajod vele.

Ezt inni kell, nem enni. ;]

m3tr0: A zoxigént.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#11264) m3tr0 válasza parkr (#11262) üzenetére


m3tr0
senior tag

Mit vesz ki belőlük? :D
A vitamint? Vagy a rostot? :DDD
Mert ha apróra szelsz egy almát akkor már nincs benne vitamin vagy mi?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#11265) parkr válasza m3tr0 (#11264) üzenetére


parkr
őstag

a rostot, pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#11266) rgranc


rgranc
aktív tag

Hama uRage billentyűzet/egér kombó: szintén román kiosztású, de már a dobozán is szerepel kívülről, így ki sem bontottam. Kíváncsi vagyok ki tudják-e cserélni magyarra (nekem a csere is jó lenne), vagy jön a pénz vissza...

(Szerk.: tegnap a gyerekek vették át, nem én, így már csak ez az opció maradt.)

[ Szerkesztve ]

(#11267) marilllyo


marilllyo
veterán

Van itt valaki aki még a Black Friday-es csomagját várja edigitalról? Kezdek bepöccenni. Most már 2 hete rendeltem...és ki is fizettem és semmi. :((( Azóta az oldalon már a második leakciózás van persze...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11268) m3tr0 válasza parkr (#11265) üzenetére


m3tr0
senior tag

szerintem kevered a préseléssel,"dzsúzozással" ,na abból kimarad a rost, a turmixban benne marad, attól lesz pépes...de ez itt már nagyon off :B

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#11269) tupacamaru válasza marilllyo (#11267) üzenetére


tupacamaru
veterán

Na azt nem kellett volna, kifizetni. Akkor már lehet hogy megkaptad volna rég.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#11270) ittakary válasza marilllyo (#11267) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ma hozták meg nekem az utolsó darabot, a Mini 2-t.

(#11271) fi:zi'k válasza m3tr0 (#11268) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez se nem turmix, se nem prés. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11272) rellif válasza zaskar (#11247) üzenetére


rellif
senior tag

2 napja jött,semmi gond vele.Pár hónapos modell,nem sok info van róla. ;)

(#11273) Yayoh válasza rgranc (#11266) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem hiszem hogy tudják cserélni, én pénz vissza fizetést kértem, írtam nekik hogy én nem fogom fizetni a vissza utat, mert az ő hibájuk hogy nem tüntették fel hogy milyen kiosztású a billentyűzet, válaszként jött is hogy ők állják a postát, töltsem ki az oldalon lévő űrlapot, majd jön a futár és a pénzt vissza utalják.

[ Szerkesztve ]

(#11274) Atlantisz48 válasza marilllyo (#11267) üzenetére


Atlantisz48
őstag

Én az emagtól várom az árut, elsejére ígérték a kiszállítást de sehol semmi eddig.
Valamilyen Sprinter futárszolgálat fogja kiszállítani. Szerintem holnap telefonálok egyet.
És az az érdekes, hogy a a futárszolgálat webes felületén nem tudok rákeresni sehogy a csomagomnak, hogy éppen hol van. Még jó hogy utánvételes fizetési módot választottam :D

(#11275) Mr.Csizmás válasza marilllyo (#11267) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mutatok jobbat, ezt még a Joy? Glamour? kuponos napokon rendeltem :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11276) zoltan6 válasza Mr.Csizmás (#11275) üzenetére


zoltan6
őstag

Nem semmi,van amikor Kínából 10-12 nap alatt itt a cucc. :(

(#11277) Because válasza rgranc (#11266) üzenetére


Because
őstag

és ez miért meglepő tescoban a trust gamer bill török kiosztású ;]

[ Szerkesztve ]

(#11278) Tomi0703 válasza marilllyo (#11267) üzenetére


Tomi0703
őstag

En. Hetfon elvileg kiszallitottak, kedden pedigjott az email, hogy koszonjuk a vasarlast. Termeszetesen nem jott semmi. Tegnap felhivtam oket es azt mondtak, hogy az uzenet automatikusan megy (wtf?) es legkesobb jovo het kozepere hozzak a cuccost.

(#11279) marilllyo válasza Tomi0703 (#11278) üzenetére


marilllyo
veterán

Te el tudtad érni őket telefonon??? Hogy csináltad? :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11280) Megane2000 válasza gabi182 (#11252) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Az szép.. Jó hogy magyaroknak is beakciózzák a román kiosztásút..

(#11281) Tomi0703 válasza marilllyo (#11279) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tegnap 5 ora korul hivtam oket. Viszonylag "gyorsan" ~5 perc korul kapcsoltak az ugyfelszolgalatos nenit.

(#11282) marilllyo válasza Tomi0703 (#11281) üzenetére


marilllyo
veterán

Többször próbáltad vagy hagytad hadd zenéljen míg nem kapcsolnak?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11283) Turbobacsi válasza marilllyo (#11267) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+1 (jóárasított asus tab) érdeklődő levelemre ez a válasz: jövő héten megkapom...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#11284) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Én is rendeltem egy Hama Urage cuccot, a dobozás rajta is volt hogy román, viszont kibontva nekem angol volt a billentyűzet. Én eleve úgy számoltam vele, hogy angol lesz, csak a Wot-hoz kellett, mert minden másra ott van a vezeték nélküli Logitech. Most akkor vagy nekem volt nagy szerencsém hogy mégis angolt kaptam vagy csak a többiek nem bontották ki a csomagolásból?

(#11285) marilllyo válasza Turbobacsi (#11283) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát remélem karácsonyig megkapom én is. Vagy majd a számla pdf-et kinyomtatom és azt csomagolom be és teszem teszem a fa alá. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11286) -Nemtom- válasza bogarfx (#11284) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Angol kiosztással jött nekem is. Azt a pár gombot meg kicseréltem egy régi billről :D

(#11287) rgranc válasza bogarfx (#11284) üzenetére


rgranc
aktív tag

Huha, én nem bontottam ki egyáltalán (minek ha kívülről rá van ragasztva hogy román), de az angol nekem tökéletesen megfelelne... Lehet hogy akkor belenézek este...

(#11288) bogarfx válasza rgranc (#11287) üzenetére


bogarfx
aktív tag

Szerintem tuti neked is angol, én is csak miután átvettem a futártól láttam, hogy ott a kis román zászló, gondoltam na jó megszívatott az emag, de szerencsére kibontás után már nagy volt az öröm :D

(#11289) TaliGa


TaliGa
aktív tag

Sziasztok!
Emagos visszaküldésnél hogyan célszerű eljárni a csomagolás, címzés stb. esetében? Tabletről van szó, ami simán fóliázva jött (nyilván kibontáskor ez lekerült róla), azt vágom, hogy a visszaküldési szám kell a futárnak, de címzett/feladó, bármiféle megjegyzés, csomagolás kell rá?

"So say we all"

(#11290) Silent77 válasza TaliGa (#11289) üzenetére


Silent77
veterán

[link]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11291) TaliGa válasza Silent77 (#11290) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ha nem lett volna világos, kitöltöttem ezt az űrlapot... Arról van szó, hogy az instrukció utána annyiból áll, hogy adja meg a futárnak a visszaküldési számot. És gondoltam nem pőrén kéne csak odanyomni a mancsába a cuccost...

"So say we all"

(#11292) Silent77


Silent77
veterán

Az emag nagyon nincs képben.
Lemondtam egy rendelésem, mert a közelbe találtam olcsóbban.
Lényeg, jött is a levél ,hogy törölték.
Tegnap jön a DPD, hogy hozta csomagot, ma pedig a sprinter is hozta. :DDD
Persze nem vettem át.
Ami kéne, nem hozzák.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11293) Silent77 válasza TaliGa (#11291) üzenetére


Silent77
veterán

Küldtem már vissza, de nem emlékszem, ha nem írják, akkor nem kel semmi, majd a futár ráragassza.
Azért én mindig becsomagolom, és ráírom a címem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11294) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Zavvin újra bf akciók vannak.

(#11295) rasky válasza TaliGa (#11289) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem ma fogják elvinni elvileg, szintén visszaküldés, szerintem nem kell semmi címzés, majd a futár ragaszt rá...elég a visszaküldés száma.

(#11296) rgranc válasza bogarfx (#11288) üzenetére


rgranc
aktív tag

Mindenképpen kibontom ma este a billentyűzetet, és ha angol akkor lemondom a visszaküldési kérelmet (bár már megjött az SMS, hogy a tegnap este igényelt kérelmet jóváhagyták, jön majd érte a futár). Természetesen a visszaküldés ingyenes, ismét ők fizetik a futárt.

Viszont most beszéltem az ügyfélszolgálattal, és úgy tűnik hogy az nem fog menni, hogy ezt visszaküldöm és kérek magyar kiosztásút helyette. Mármint - amennyiben van belőle nekik magyar kiosztású - akkor is az történik, hogy ezt a terméket a BF-es áron veszik vissza, de a magyar kiosztású már új termékként kerülne hozzám - a jelenlegi 15K-s áron... :W

Laptoppal nem volt senkinek ilyen, hogy román billentyűzetkiosztásút kapott volna magyar helyett? :DD

/r.

(#11297) Teki1986


Teki1986
tag

Valószínűleg a DPD, amit megkap telefonszámot az eMag-tól az rossz formátumban van, ezért sok ember nem kapja meg az SMS értesítőket tőlük. Persze ha normális a futár akkor ő fel tud hívni, mert tudja hogy hogyan kell beírni. :) Szóval akinek ilyesmi gondja van, készüljön fel rá. DPD ügyfélszolgálat pedig teljesen gyors és rendes.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#11298) v-man


v-man
őstag

nekem befutott az utolsó bf-es rendelésem is, szerencsére mind az edigis, mind az emagos csomagok hibátlanok voltak, (azt kaptam amit rendeltem és még újak is látszólag :D), a románok ráadásul jó időt is futottak, a futárok is normálisak voltak, találkozunk itt jövőre :))

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11299) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Megjött a Black Friday-es Fifa 16 PC- szoftverem az EMAG-ról!

Nem mintha nagyon érdekelne csak kíváncsi vagyok másnak más cégtől volt e ilyen tapasztalata, hogy a csomagban amúgy semmi nem volt! Se egy blokk se egy számla se nyugta semmi!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#11300) ZS3NI válasza Kiskokó (#11299) üzenetére


ZS3NI
őstag

számla, gari stb online tölthető le az emag honlapjarol.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.