Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) berbatov2


berbatov2
senior tag

Most jott az sms emagtol, hogy 5 napon belul kiszallitasra kerul a ket csomag.

[ Szerkesztve ]

(#11152) VIPowER válasza Scorce (#11146) üzenetére


VIPowER
senior tag

Felesleges lemondanod, hacsak nem "lelkiiseretességből" (van ilyen szó?) :)
Ugyanis kiviszik akkor is ha lemondod (gondolom a futárnak nem szólnak). Legalábbis nekem hozták, és nem először volt ilyen.

(#11153) assemble válasza assemble (#10953) üzenetére


assemble
addikt

Bestbyte folytatas:
Mivel eleg egyertelmuen azt mondtak telefonon, hogy a termek fogyott ki, es nem csak az akcios aron fogyott ki, gondoltam tegyunk ezzel egy probat. Szoval tegnap berendeltem ugyanazt a pendrive-ot a jelenlegi (majd ketszeres) aran, es ma jott is az sms, hogy atveheto. Odamentem erte, megvartam amig a kezembe adjak, aztan elmondtam nekik a sztorit: lenyegeben vagy odaadjak azon az aron, amelyiken eredetileg megrendeltem, vagy beismerik, hogy amit a telefonon mondtak, az teves volt (bar ez igazabol mar ott kiderult, amikor a kezembe adtak a cuccot). 2-3 atiranyitas utan eljutottam a megfelelo emberhez vele, teljesen kedves es segitokesz volt amugy, eloszor o sem ertette a dolgot, aztan utanajart rendesen, mig a vegere kideritette, amit az elejetol sejtettem: valojaban nem fogyott sose el a termek, csak fix darab termeket tudtak az akcios aron eladni - szoval engem es akinek nem ezt mondtak, azt felretajekoztattak telefonon. Mivel elertek az akcios limitet, emiatt nem is tudott ezzel segiteni, azon kivul hogy elnezest kert a tegnapi felretajekoztatas miatt (amirol valszeg nem o tehetett persze).
Egyebkent nekem semmi bajom nincs azzal, ha limitalt darabszamu egy akcio. Azt is elfogadom, ha emiatt visszamondanak egy megrendelest (amig nem elnek vissza vele). Nem is lett volna nagy szuksegem a pendrive-ra. Csak nem szeretem, ha hazudnak vagy hulyenek neznek, ezert szantam ra a fel orat ennek a tisztazasara.
Persze nem akarom a legrosszabbat feltetelezni, es innen nem is bizonyithato, hogy szandekosan felre akartak vezetni, siman lehet h tenyleg csak rosszul tudtak es ezert tajekoztattak felre. Nem is latnam sok ertelmet egy ilyen felrevezetesnek, vevoi oldalrol szerintem igazan mindegy hogy akcios aron fogyott-e el valami vagy tenylegesen, errol hazudni szerintem siman hulyeseg lenne. Csak latva itt, hogy masoknak is ugyanezt mondtak, az biztos, hogy a vevok tajekoztatasat eleg alaposan elcsesztek...

(#11154) Ciccuka válasza assemble (#11153) üzenetére


Ciccuka
veterán

Akkor 3 turnusban minek rakták ki a pendrive-okat? :W

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11155) Gergőke88 válasza f4c3m4n (#11141) üzenetére


Gergőke88
addikt

szintén

(#11156) Ryder1


Ryder1
senior tag

Pickpack ponton rokonnak odaadják meghatalmazás nélkül a csomagot? Vezetéknév és lakcím egyezik az enyémmel.
Honlapon ezt írják: "Bárki átveheti a csomagot Ön helyett is, ha tudja a csomagcímkén feltüntetett nevet, vagy rendelési azonosítót, és Ön megbízik az átvevőben. A csomag átadásakor az átvevőnek igazolnia kell magát, és az átvevő neve, valamint az azonosító okmány típusa / száma az átvételi bizonylaton rögzítésre kerül. Írásos meghatalmazást az üzlet esetenként kérhet."
Most az esetenként kérhet, az mennyire valószínű, hogy meg is történik? Nem lenne rossz, ha nem potyára küldeném el a csomagért. :D Egyébként utánvétes csomagról lenne szó.

(#11157) tgbrfv válasza Ryder1 (#11156) üzenetére


tgbrfv
tag

"
Most az esetenként kérhet, az mennyire valószínű, hogy meg is történik? "

SZVSZ a facekontroll jogszerű bonyolítási módja. Vagyis ha a rokonod/ismerősöd rosszarcú, akkor kérik tőle, de a szabályzatba ezt nem írhatják le. :)
De utánvétnél nem hiszem hogy gond lehet.

(#11158) Ryder1 válasza tgbrfv (#11157) üzenetére


Ryder1
senior tag

Én is utánvét miatt gondolok arra, hogy tuti nem kérnek. Random ember csak nem fizet ki egy csomagot, max az előre kifizettet nyúlná le. :)

(#11159) tixem


tixem
addikt

Megjött az ebay-ről a pendrive-om sinceretytrading-től, múlt héten szerdán este 10 után adtam le a endelésem, tehát gyakorlatilag csütörtökön indult el a dolog. Ma délutánra ideért. Az emag meg még majd csak holnap jön. Egy nap különbség volt a két rendelés között, csak az egyik a világ túlfeléről jött.

Elképesztő, pozitív értelemben véve

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11160) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Mekkora, milyen es mennyi volt ez a buvos pendrive, hogy ennyien rendeltetek?

#11158) Ryder1: a 70k-s xboxot kifezetnek paran. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11161) Ryder1 válasza Tomi0703 (#11160) üzenetére


Ryder1
senior tag

35k-s tablet. Mondjuk még ez is jó vétel. :D

(#11162) Mr.Csizmás válasza Scorce (#11146) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem francia van, vakon gépeléssel mi a probléma? magyar kiosztás rámegy, hosszú í, ő, ű, stb. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11163) tixem válasza Tomi0703 (#11160) üzenetére


tixem
addikt

5800 pénz, és ez lett volna az

Amúgy ebay-en azt néztem, hogy detto ugyanilyen pendrive-ja van az adata-nak is. Csak felirat más, többi ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11164) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#11162) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

p.s. a billt átveszem jutányos áron, ha nem kell :R :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11165) Yayoh válasza gabi182 (#11148) üzenetére


Yayoh
aktív tag

A doboz külsején rajta van hogy Román, sajnos én későn vettem észre.

(#11166) pohár válasza tixem (#11159) üzenetére


pohár
félisten

nekem napra pontosan egy hónappal később jött a tőle rendelt cuccom, bár nem volt égetően sürgős, de 6k-ért megérte a 32-es Sandisk Cruzer Extreme :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11167) Boond


Boond
addikt

Egész biztos, hogy csak én látom a megrendelést, ediginél... :(
Érdekes mod a vasárnapi rendelés 3 nap alatt meg jött. Abból pedig 20, óta nincs, változás, "összekészítés alatt", tuti, hogy rendszer hiba, és nem is tudnak róla... de ha majd lesz időm rákérdezek...

Csak gondoltam másnak jelzem, mivel nem csak én vagyok így.

A többi lassacskán beér/lecseng... Csak ez az ED-s nem... kár votl törölni a duplát, amit meghagytak (8 rendelésből 6-ot töröltek a 7.-et én a 8. azóta is összekészítve)

(#11168) ittakary válasza Gergőke88 (#11130) üzenetére


ittakary
nagyúr

Elindult a Mini is. Holnapra érkezik, ha BPi vagy (~99%)

(#11169) Boond


Boond
addikt

Már ha engedi kibontani fizetés előtt...

(#11170) rayoliviero válasza ittakary (#11168) üzenetére


rayoliviero
veterán

02.12.2015 16:32 Budapest (HU)〉 A küldemény beérkezett az elosztó központba.

Nekem is így áll, remélem holnap megkapom, ha vidéki vagyok (Debrecen).

Nem tudja valaki? Ha a DPD nem találja az adott címen az átvevőt, akkor legalább szokott telefonálni?

(#11171) Sz_Imre válasza rayoliviero (#11170) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Mindig előtte telefonál, hogy az illető ott van-e a megadott címen. Bár azt nem tudom, hogy ha nem találja a címet akkor is telefonál a futár.

(#11172) XtremLor válasza Sz_Imre (#11171) üzenetére


XtremLor
őstag

A royaltol mindig hivnak az tuti a dpd-tol szinte soha.......szoval futarja valogatja.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11173) loracska válasza Ryder1 (#11156) üzenetére


loracska
csendes tag

helyettem vették már át többször, nem volt gond belőle. név+személyi szám + aláírás kell, de ha rokon veszi át, sztem simán aláírhatja a nevedben is, ha neked ez nem gond :P

(#11174) Megane2000 válasza rayoliviero (#11170) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Nekem telefonált hogy csomagot hozott. Mondtam hogy szuper csöngessen be 3-4 szomszédhoz valamelyik átveszi. Így is lett! :)

(#11175) Flashback


Flashback
addikt

Az EDIGIs használt telefon ügyének befejezése következik:

A sztori vége az lett hogy bementem személyesen az EURÓPA CENTER-ben található szaküzletükbe ami egyben szerviz, és raktár is.
Itt szó nélkül kicserélték. Nagyon kedvesek / jó fejek voltak!
Viszont az ügyfélszolgálat egy ruppót sem ér az elmúlt 3 napi teljesítményük alapján. Remélem visszahallgatják a beszélgetéseinket...

Tanulság ha bármi probléma van az EDIGIvel ami az ügyfélszolgálaton keresztül problémás akkor irány az EURÓPA CENTER.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11176) fi:zi'k válasza rayoliviero (#11170) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem 2 napja a futárnál van két csomagom is. Tegnap és ma is jött sms, hogy mikor akarják kézbesíteni, de semmi. Mondjuk az egyikhez 21:35-22:35 között időpont volt megadva, kész kabaré. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11177) Scorce válasza Mr.Csizmás (#11162) üzenetére


Scorce
tag

Az a helyzet hogy sokszor összekeverem, hogy melyik betű melyik, most is olyan a billentyűzetem ami külföldi, egy magyar billel azért csak könnyebb. Ha átakarod venni a billt privátban megbeszélhetjük.

[ Szerkesztve ]

(#11178) tixem válasza Flashback (#11175) üzenetére


tixem
addikt

Csak nem mindenki lakik Pest megyében. Te speciel jól kijöttél belőle, de az a baj, hogy ez nem megoldás. Ezt akármelyik üzletükben így kéne csinálni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11179) LógaGéza válasza fi:zi'k (#11176) üzenetére


LógaGéza
addikt

Fél11 fele volt nálam egy MPLes futár (nem BF-es csomagot hozott ;] ), ő mondta, hogy az utóbbi napokban piszkosul megnőtt a csomagszám, folyamatosan túlóráznak, mindig későn végeznek, ráadásul a központi elosztóban is hatalmas a fejetlenség - és ez csak Békéscsaba :) El tudom képzelni mi lehet a többi helyen...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#11180) rayoliviero válasza fi:zi'k (#11176) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálam pedig az baj, hogy amikor szállítanák, tuti, hogy nem azon a címen fogunk tartózkodni. Előre a fene nem gondolta volna, hogy ennyi idő lesz a kiszállítás. A futár majd bepróbálkozik a megadott címen, nem lesz ott, aki átvenné, aztán fogja magát és ennyivel le is zárja a dolgot, nem fog telefonálni, a DPD-t ismerve.

Ezért írtam nekik e-mailt, hogy a csomagomat Pickup pontra vigyék ki a megadott szállítási cím helyett és ott átveszem. Remélem, sikerül nekik ezt a rettentő nehéz feladatot végrehajtani.
Vagy még az jutott eszembe, hogy kora reggel lehet el kellene mennem a DPD depóba, hátha ott át tudnám venni, mielőtt még odaadnák a futárnak.
Plusz a másik probléma, hogy barátnőm nevére rendeltem, mivel előre azt hittem, neki kell majd átvenni a munkahelyén, de holnap pont nem fog dolgozni, tehát nekem kell. Csak kérdés, hogy nekem odaadják-e majd a csomagot, amikor megyek érte. Mondjuk megvan minden adatom hozzá.

Telefonon nem könnyű elérni a DPD-t, e-mailre nagyon remélem, hogy válaszolnak.

(#11181) Because válasza rayoliviero (#11180) üzenetére


Because
őstag

pick pack pont a sprinteré ha jól tudom, nem hiszem, hogy DPD oda le tudja rakni

(#11182) Because


Because
őstag

ja igen, ma reggel pedig végre ez fogadott:

A csomag átadásra került a Feladó részéről.
Várható pontra érkezési nap: a küldemény felvételét követő 2-4. munkanapon

ahhoz képest, hogy az emag emailjében már 30-án az átvevő helyen volt most eljutottunk idáig :D

[ Szerkesztve ]

(#11183) Atomantiii válasza Ryder1 (#11156) üzenetére


Atomantiii
őstag

Az ott lévő személytől függ. Vettem már át pár csomagot pick pack ponton, volt olyan, hogy semmit nem kértek.

Volt olyan, hogy elkérte a személyimet és felírta szabályosan a számát, de olyan is volt, hogy ideadta és töltsem már ki neki azt a kis papírt amit kell. (személyi igazolvány vagy jogosítvány száma + név szokott kellene + egy aláírás).

Ha pedig nem a címzett veszi át akkor kipipálja, hogy meghatalmazott és gondolom ugyanezek kellenek neki. De akár még kérhet is meghatalmazást, ha valami fontoskodó személyt fogsz ki.

Az a poén, hogy az sms-t már reggel 5-kor küldték, hogy csomagom érkezett, míg e-mail-t majd olyan 8 óra körül, de akkor már rég nálam volt a küldemény.

[ Szerkesztve ]

(#11184) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van itt olyan aki megkapta már a Sneakerz-ből rendelt ruháit/csomagját?
Csütörtök van, de sehol semmi, se egy email se telefon....

Üdv

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11185) rayoliviero válasza Because (#11181) üzenetére


rayoliviero
veterán

DPD pickup pontra gondoltam.

(#11186) Gergőke88 válasza rayoliviero (#11185) üzenetére


Gergőke88
addikt

Én előbb beszéltem velük, és átkértem oda a csomagot.
Inkább mint, hogy egy futárra várjak napokig...

(#11187) v-man


v-man
őstag

A már két napja átvett emagos csomagról jött ma sms, hogy öt napon belül kiszállításra kerül... már megint?? legalább xbox 1 lenne, de csak nyomtatópatron :)

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11188) Gergosz2 válasza Predator2 (#11184) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nekem kedden megjött. Gls futár hozta, előtte email, telefon jött.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#11189) ittakary válasza ittakary (#11168) üzenetére


ittakary
nagyúr

a fenét érkezik ma... én is megkaptam az "5 napon belül" sablonSMSt. ilyen nincs!!

(#11190) Gergőke88 válasza ittakary (#11189) üzenetére


Gergőke88
addikt

Hívd fel őket....

(#11191) rayoliviero válasza Gergőke88 (#11186) üzenetére


rayoliviero
veterán

En is azt akarom, csak telefonon nem tudom oket elerni. Neked hany perc utan vette fel az ugyintezo?

(#11192) Gergőke88 válasza rayoliviero (#11191) üzenetére


Gergőke88
addikt

nehezen csörgött ki egyáltalán. de utána nem volt tobb 3-5 percnél

(#11193) rayoliviero válasza Gergőke88 (#11192) üzenetére


rayoliviero
veterán

:R

(#11194) updog válasza v-man (#11187) üzenetére


updog
senior tag

Nekem is írtak, szintén már átvett/fizetett rendelésről. Szerintem valaki a send to all-ra bökött a "nyugtassuk meg a customereket" üzenetnél :D

Mondjuk nekem mindegy mert utánvétes, én mégeccő ki nem fizetem, ha kihozzák megint :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#11195) ittakary válasza Gergőke88 (#11190) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem szükséges, az 5 napos SMS után fél órával küldték, hogy ma szállítanak... Öcsém... ezt a kavarást :U

(#11196) Silent77 válasza Silent77 (#11103) üzenetére


Silent77
veterán

Ma jön 1 doboz kutya kaja, 350ft. :D
Komolyan nem értem miért szedték szét.
A kitekatról semmi hír. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11197) XSiGma


XSiGma
aktív tag

Emag küldött mailt még tegnap,hogy átvehetem az egyik 220voltban a rendelésemet,odamegyek és nincs ott a cucc.Van baj még mindig. :F

(#11198) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem is megjött az emagos, Black Friday-es csodatablet...

Az első beállítások után, amint fellépek a Google Play Áruházra és elkezdenék letölteni, azonnal leáll az alkalmazás. Innentől a Google Play alkalmazás csak teljes rendszer visszaállítás (értsd: reset) után tudom használni, akkor is csak egyszer, és akkor is csak addig, amit az előbb leírtam...

Kiváncsiságból feltettem rá egy apk-t (Angry Birds), elindítás után UGYANAZ!

Megy vissza, hát a tököm, az! :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#11199) XtremLor válasza XtremLor (#10227) üzenetére


XtremLor
őstag

Eleg gyorsan lezavartak, Szombaton kuldtem a szamlaszamom, tegnap mar a kartyamon volt a penz, +1 piros az Edigitalnak amiert visszautaltak a kulonbozetet ilyen hamar!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11200) Jeanne d'Arc válasza rayoliviero (#11180) üzenetére

Dpd egy kabaré. 2 napja várok csomagot és nem hozzak. Itthon vagyok jönnek az SMS-ek hogy ekkor, meg ekkor hozzak a csomagot de semmi. Meg telefont sem eresztettek meg és állítólag nem voltam a címen... :@

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.