Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) spammer válasza kadet93 (#17990) üzenetére


spammer
veterán

kb. :C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#18002) n00n válasza maross (#17997) üzenetére


n00n
őstag

Nem rég jött meg kollégának is a serpenyő. Kb. 15-20 centis karc az oldalán. Mivel a teflonos része sértetlen, így nem fog reklamálni. De ez nagyon gáz az Emagtól gyerekek. Értem, hogy hajtás van, meg ilyenek, de akkor is illett volna normálisan becsomagolni... Igaz, hogy csak 1500 Ft volt, de mi garantálja, hogy a drágább dolgok épségben megússzák? Tegnap láttam egy Xbox One-t is, hát annak is kritikán alulian nézett ki a gyári zöld doboza. Majd megkérdem, hogy nem-e sérült meg a gép...

(#18003) SybenX válasza n00n (#18002) üzenetére


SybenX
őstag

Én 2 serpenyőt is rendeltem,de szerencsére hibátlanul értek ide mai nap + megjött a 7k-s telefon és egy hajszárító mind épségben.

(#18004) maross válasza n00n (#18002) üzenetére


maross
veterán

Teflon resze nekem is hibatlan, nem eladni vettem, elégedett vagyok a deallel. Már ki is vittem az elődjét a kinti tároloba (oldala benyomva, "teflon" (haha) részén megszamlalhatatlan karc, oldala alja full dzsuva). Öröm ránézni az újra. Csak butasag egy egy ilyen jo akciot ugy lezarni, hogy a vevok felenek ott egy kis keseru iz a szajaban.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18005) p87


p87
senior tag

Ma végre meghozta a sprinter a P9 lite telót, szerencsére minden rendben vele.
AC68U router még nem akar mozdulni.
Illetve volt még ágynemű rendelésem is emag-on egy bizonyos Orange Automobile forgalmazótól, szintén semmi mozgolódás, még mindig rögzített állapotban van.
Valaki rendelt már ettől az Orange Automobile -tól korábban vagy black friday alkalmával?

[ Szerkesztve ]

(#18006) NorDezs válasza NorDezs (#17653) üzenetére


NorDezs
senior tag

Most jott a mail, úton van az Xbox :)
Akciós gold-ot tud valaki?

(#18007) zoltan6 válasza n00n (#18002) üzenetére


zoltan6
őstag

Ez a serpenyő már a kartonba is így jön,hiába csomagolja be az emag,tescoba,vagy akárhol veszed,csak fel van akasztva a polcra,utána meg rakod be a bevásárlókosárba,ennek ez a gyári csomagolása,az a papirdarab a közepén.

(#18008) Lala6


Lala6
őstag

Na, nekem is megjött a 4 rendelésből 3. 1 DPD még tegnap, 2 MPL ma, a serpenyő sértetlen, de nekem is csak a macskás zacskóban volt.
1 rendelés még el sem indult, természetesen az, ami kártyával kifizettem. Nem sürgős, azért is fizettem kártyával, de azért mégiscsak nettó szemétség, hogy azt nem küldik, ami már fizetve van.

(#18009) torma1981 válasza Lala6 (#18008) üzenetére


torma1981
veterán

Én 3 dolgot rendeltem de még egy sem indult el. :D És nem is előre fizetve.

(#18010) Zsorzsi77 válasza torma1981 (#18009) üzenetére


Zsorzsi77
csendes újonc

Ez is nettó szemétség.

Minden skorpió g.ci. Ja meg rák.

(#18011) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

lassan tele lesz az apro volt akcios tv-vel. :C
2-3 at rögtön láttam már :)

(#18012) biadam


biadam
csendes tag

Game.co.uk -ról xbox-ot lehet rendelni? Kihozzák?

(#18013) JegesEmber20 válasza biadam (#18012) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

20x le lett írva, hogy fifti-fifti.

(#18014) biadam válasza JegesEmber20 (#18013) üzenetére


biadam
csendes tag

Szia! Bocsi, de ennyi oldalt nincs erőm átolvasni.
Ha nem hozzák ki, visszafizetik az ár teljes százalékát?

(#18015) Tikakukac válasza biadam (#18014) üzenetére


Tikakukac
titán

A keresőt pont erre találták ki :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18016) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#17847) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Felhívtam őket telefonon ,azt mondták küldik vissza a futárt és az egész készüléket ki cserélik...
Sajnos külön talpat nem cserélnek ,csak az egész tv-t egyben.
Mivel a TV-nek ezen kívül semmi baja az égvilágon ,inkább el nézem ezt a kis apróságot ,működésileg és stabilitásban sem okozz gondot ,ki tudja a csere tv milyen lenne ,inkább hagyom az egészet.

(#18017) Executioner válasza biadam (#18014) üzenetére


Executioner
tag

(#18018) torma1981 válasza Executioner (#18017) üzenetére


torma1981
veterán

Nem igaz. Még is többeknek megjött a cucc.

(#18019) JegesEmber20 válasza torma1981 (#18018) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Megjönni megjöttek? Mintha az rémlene, hogy sikerült elérni a shipping/shipped statust.

(#18020) koxx válasza Zsorzsi77 (#18010) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Be kéne fejezni a hisztit. Min 5 hsz-ed töröltem már a topikból, unalmas...

(#18021) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#18016) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csak ha majd elakarod adni esetleg akkor nem lesz plusz pont. Sony ebből a szempontból amúgy elég rugalmas és korrekt, pl távirányítóm elromlott, írtam nekik emailt, 2 nap múlva hozta a futár az újat, a régit oda se kellett adni.

[ Szerkesztve ]

(#18022) Wictor


Wictor
senior tag

Másnak is törölte a Telekom az S7 rendelését indoklás és jelzés nélkül? Ma kihozták a többi terméket, a netes felületről pedig estére eltűnt a függőben lévő telefon rendelés. Mailben, vagy ügyfélszolgálaton érdemes inkább érdeklődni?

[ Szerkesztve ]

(#18023) JegesEmber20 válasza Wictor (#18022) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Ez érdekes, szerintem mind a 2-t próbáld meg.

(#18024) Mr.Csizmás válasza Wictor (#18022) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

reklamáld meg, nekem az S4-et törölték tavalyelőtt, aztán 1430+email panasz hatására a listáról kaptam, "egyéni kedvezmény" tétellel lett levonva az ár a BF szintjére.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18025) Game-over válasza taranis (#17952) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én is rendeltem a két terrás vinyóból, egyedül már csak ez a rendelésem nincs elindítva (mondjuk időrendben is ez volt a legkésőbb).

(#18019) JegesEmber20Azért remélem miután feladták nem fogják visszafordítani a csomagot :W

A GAME-ről meg annyit, hogy nem a súlykorlát a probléma (mostmár), hanem nem enged fizetni a rendszer magyar címmel és/vagy kártyával semmit (még digitális cuccokat se)

(#18026) Tigerclaw válasza maross (#17997) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gyanús hogy mennyi karcos Tefal serpenyőt kaptok... Arra tippelek, hogy az EMAG megvett egy szállítmány szépséghibás serpenyőt féláron és azt akciózta le. Gondolj bele, hogy ha boltban látnád, valószínűleg nem vennéd meg.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18027) maj-viktor


maj-viktor
őstag

[moderálva]

Amit akartam: csak ma 4db SMS-t kaptam 2-2, azokról, amik tegnap megjöttek... O.o
(de ahogy olvastam ez a normális.... hogy a tegnap megkapott csomagokra ma jön SMS, hogy ma hozzák)

Ám 1db múlt pénteki edigital asszem rögtön hétfőn megjött
1db telekom, rögtön hétfőn megjött
1db emag, rögtön hétfőn megjött
1db Media Markt, hétfőn megjött
(ezek mind pozitívumok)

persze ezeken felül is vannak még rendelések, aminek se híre - se hamva... de basszus ilyen akciónál nem csodálok a mennyiséget... szállítási határidőt is valami 2hetet vállaltak, szal nem értem a sok "reklamálót", olcsón is kaptad és legyen villámgyors is, mi!?

Ja igen, volt egy bookline is, arra asszem pont ma kaptam sms, hogy átvehető (postapontra kértem), így az is... péntekről kedd-re megkapva totális tök gyors!

Mi volt még!? Ja volt egy mobilx (na erről semmi infó, emag-osoknál legalább belépek és látom hogy mi van... becsomagolva vagy futárnak átadva vagy bármi, de szerencsére ez is csak pár ezres)
ja meg volt az a gruppi izé... onnan is 1db kemény ezer forintos próbát bepróbáltam... de őszintén amit arról olvastam... (simán lehet hogy az az ezrest is behúzták majd... majd meglátjuk ott is valami 15munkanap szállítást írtak, így csak 3hét után van értelme igazán reklamálnom, ja és pont ezután elgondolokztam, hogy itt nem volt UV, csak előre utalás & bankkártyás fizetés... mondom jól van most egy ezres próbát megér szal bankkártyás fizetés... pont azon gondolkoztam, hogy egy ilyen cégnek még bankkártya adatokat adtam meg!? Aztán rájöttem, azért ennyire nem voltam hülye... mert átvitt a talán CIB bank fizető oldalára... szal mondjuk az a része nem para)
gruppi panasz: http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=140017

Számomra pozitív az első igazi BF élményeim... pedig tavaly - tavalyelőtt is voltam - figyelemmel kísértem, de most költöttem igazán! (több százezret)

[ Módosította: radi8tor ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#18029) toeki válasza NorDezs (#18006) üzenetére


toeki
senior tag

nekem is megjött az email a 150 fontos "Xbox One 1TB HD Console with Gears of War 4" -ról.

We've shipped your order! It should be with you very soon.

ha megjön irok róla, de szerintem innen már sétagalopp :B

Azt hiszem te linkelted be az akciót úgyhogy thx!!!

(#18030) JegesEmber20 válasza Game-over (#18025) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

A sok ph-s rendelés... besokallt a GAME :D
Jövőhétre ígérték, vagy már péntekig itt lesz?

(#18031) Game-over válasza JegesEmber20 (#18030) üzenetére


Game-over
aktív tag

Elvileg 3-10 munkanap, gyakorlatilag nekem a nov. 18-i játékom sem érkezett meg még tőlük...

(#18032) sambenez válasza Game-over (#18031) üzenetére


sambenez
addikt

Az még nincs 10 munkanap.

(#18033) Game-over válasza sambenez (#18032) üzenetére


Game-over
aktív tag

Ja bocsi, azt nem írtam hogy arra csak 3-6 nap szállítást ír (a BF miatti cuccokra él csak a 10 munkanap).

(#18034) athomi válasza Tigerclaw (#18026) üzenetére


athomi
veterán

Lehetséges. Tavaly az black friday-es LG TV-k képében volt egy nagy folt, mint utólag kiderült felvásároltak egy jó adag gyári hibás LG TV-t...

[ Módosította: radi8tor ]

(#18035) B-L-A-C-K válasza athomi (#18034) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi lett a sorsa?

(#18036) agabe válasza Tigerclaw (#18026) üzenetére


agabe
addikt

En hibatlan karcmenteset kaptam.
Inkabb az lehet a gond, hogy sima zacskoba van csomgolva es szallitas kozben esetleg baromira nem figyelnek ra es akinek nincs szerencseje annak karcos lesz mire megkapja.

(#18037) Tikakukac válasza agabe (#18036) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha a zacskó sértetlen és nem szöggel van becsomagolva, akkor nyilván úgy is lett feladva.

Nem az első sztori lenne amúgy, divat kiszórni érdekes dolgokat kiskerekben, sajnos tudok mesélni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#18038) radi8tor válasza agabe (#18036) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én sem hiszem hogy szállítás során sérülne meg ennyire. Azokat a raktárban szerezte, ezért lett leárazva...

⭐ Stella

(#18039) Balion


Balion
senior tag

Na vajon a procinak mi lesz a baja? Lehet át se veszem. Na meg a vga. Ennyi stresszt :-D

(#18040) maross válasza Balion (#18039) üzenetére


maross
veterán

vga-t mit lehetett jo aron behuzni? hadd fajjon a szivem..

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18041) WayneGace válasza athomi (#18034) üzenetére


WayneGace
őstag

Erről esetleg valamilyen forrás?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#18042) Because válasza maross (#18040) üzenetére


Because
őstag

nekem megérte vidékre egy rx 460 3000ft-tal olcsóbban és ingyen postával, 5000ft is pénz :)

(#18043) radi8tor válasza maross (#18040) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én ezt láttam máshol. Bár én szeretem a Mini-ket. :)

⭐ Stella

(#18044) Balion válasza maross (#18040) üzenetére


Balion
senior tag

Annyira nem volt borzalmasan jó ár, de a két ventis Asus strix rx 470 62 volt. Most olyan 68 körül van a legolcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#18045) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#18021) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Van egy olyan érzésem hogy így járok a legjobban,ez legyen egy tv nek a legnagyobb baja! :K
Ilyenkor sok a selejt ,ezen már nem is csodálkozok.

[ Szerkesztve ]

(#18046) athomi válasza WayneGace (#18041) üzenetére


athomi
veterán

Bocs, benéztem, nem BF-en értékesítették a TV-t. [link] És a vége az lett, hogy ki tudja mi az igazság. :DDD Mindenesetre a végén megoldódott a probléma, az emag visszautalt.

[ Szerkesztve ]

(#18047) Mr.Csizmás válasza Balion (#18044) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jaja, kár hogy "csak" 4 gigás volt, behúztam én is. meg 40k-s i5, meg 7k-s lézernyomtató.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18048) Balion válasza Mr.Csizmás (#18047) üzenetére


Balion
senior tag

Na majd ne kíméljük őket az első két hétben, amikor még simán el lehet állni :-)
Prime95, meg furmark 0-24-ig :-D

(#18049) maross válasza radi8tor (#12646) üzenetére


maross
veterán

Nem rossz, egy aquas 1050ti még mindig pariban van vele a vermerseklet szerinti 8-12 ezer forintos watch dogs 2 kuponnal. Ha még van naluk. szerk: az is ilyen mini, teny hogy a palit név kevesbe cseng patinasan :))

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#18050) Mr.Csizmás válasza Balion (#18048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gépet is venni kellene köré, az adatlapomon lévő holnap megy postára :DDD

ezt elszúrtam kicsit, mert lőhettem volna rögtön alaplapot és ramot hozzá, nem napokkal később kapcsolva :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.