Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) huliganboy válasza B-L-A-C-K (#6479) üzenetére


huliganboy
addikt

B-L-A-C-K

Ezek a számok mit takarnak?

(#7002) L4mie válasza sagesz93 (#7000) üzenetére


L4mie
veterán

tudom, de akkor még nem derült ki, hogy javíthatalan az aktuális mérlegünk és visszakapjuk az árát. :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7003) Boond


Boond
addikt

Hm, mióta visszatért Ed azóta rossz a karakter kódolás, sok a kérdőjel és egyebek a szövegekben... ez nem túl profi...

(#7004) XtremLor válasza L4mie (#7002) üzenetére


XtremLor
őstag

Tegnap rendeltem belole, meg 10e volt! :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7005) L4mie válasza XtremLor (#7004) üzenetére


L4mie
veterán

így jártam, remélem majd most pénteken le tudok vadászni 1-et olcsóért.

Ami vicces, hogy kínai webshopokban kb 3-4 ezerért odaadják, csak 14 ezer a szállítás :D :))

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7006) kezdő válasza L4mie (#7005) üzenetére


kezdő
senior tag

Én is birtoklási vágyat éreztem ezzel a mérleggel kapcsolatban, de végül beértem egy Lidl-be vett 6999 Ft-os Sanitas bluetooth diagnosztikai mérleggel 3 év garanciával.
Így utólag azt mondom jó döntés volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#7007) NGA válasza syler123 (#6998) üzenetére


NGA
addikt

"Van a tv-knek ajánlott nézési távolságuk, ami 3d-nél közelebb van, onnan kell nézni, ez nem méret függvénye"

Na ez a lényeg. Egy 32"-es tv-n, hogy meg tudd különböztetni a HD és FHD tartalmat, kb 1 méterre kell ülnöd. 3D-nél még közelebb. Monitornál annyiból egyszerübb, hogy ott 50-60 cm-re vagy.

Mi egy 47 nm-es panellakásba vettünk 2,3 méteres nézési távolságra 50"-es tv-t. De ha 3D-t nézek, ez már messze van. Egyébiránt én sem a 3D miatt vettem meg, kb 2-3 filmet néztünk meg rajta, mert még az 50" is kicsi a 3D-re. Na ezért vicces a 32"-en a 3D :-)

32" tv nálunk a gyermekszobában van, a gyermek néz rajta mesét. Kb arra jó, meg xbox-ra.

(#7009) L4mie válasza mmili (#7008) üzenetére


L4mie
veterán

na igen, valahogy így kell.
nem ez a nesztek 11% örüjéééé
vagy van ám akció, csak hoppá már nincs, de azért vehetsz akciós cuccot, HA be tudsz lépni, HA nem fagyunk le, HA a visszaigazolást is megkapod és HA utólag nem töröljük a rendelésed önkényesen.
Hogy tényleg akciósan kapod-e vagy felnyomtuk az árakat és utána "leakcióztuk" az maradjon zsákbamacska de Te csak tapsikolj, hiszen mi akkora királyok vagyunk
stílusban :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#7010) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

576KB akció

Ha volt, akkor bocsi. :B

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#7011) turikoczka válasza MADcat (#7010) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Az 576 akciója olyan lesz h pont megéri bárhol máshol megvenni...:)

(#7012) MADcat válasza turikoczka (#7011) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Lehet, nem játszom. :N
A topik miatt linkeltem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#7013) pohár


pohár
félisten

lesz akció a Samsung Store-okban is, de az, hogy mi, meg milyen áron, még nem tudni... csak múlt héten küldtek hírlevelet, hogy lesz BF, készüljünk

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7014) NGA válasza mmili (#7008) üzenetére


NGA
addikt

Mi vettünk Toshiba TV-t 40e-ért, meg Tchibo kávéfőzőt 5e-ért. A kávéfőző kb 10 hónapig bírta, majd beszart. Javitani nem tudták, csere nincs, igy visszakaptuk az 5e Ft-ot. Fasza, mert a szekrénybe meg ott volt 8e Ft értékben kapszula, mert épp akkor vettünk 8-at, mert igy csak 7-et kellett fizetni. 5e-ért nincs semmi, igy vehettünk drágán másikat. Jól megszívtuk, mert kifutó modell volt.
A tv-ben nem volt digitális tuner, a laptop képét csak piciben rakja ki középre, még szerencse, hogy hdmi volt rajta. Kb 40e Ft-ot ért, végül idős anyukámnak adtuk.

Szóval az biztos, hogy emag-on többet nem veszek semmit.

(#7015) menledge válasza NGA (#7014) üzenetére


menledge
senior tag

Az, hogy te belenyúltál a szarba, miért az EMAG hibája? :U

Ha kicsit utánanézel és nem csak húúú de olcsó megveszem módjára vásárolsz , nem fordul elő ez Veled. Ne kifutó kávéfőzőt vegyél és nem marad rád, nem mellesleg minimális bukással szerintem el tudnád adni a kapszulákat...

TV szintén.. ott van a specifikáció, érdemes elolvasni mielőtt megveszed.
Szvsz. max. saját magad hibáztathatod.

[ Szerkesztve ]

(#7016) Xpredi01 válasza NGA (#7014) üzenetére


Xpredi01
tag

én nem érzem azt, hogy ebben a sztoriban a bolt bármiben is hibás lenne. Ők teljesen korrekten visszaadták a pénzt, ha már javíttatni nem tudtak...
TV: te hibád, nem néztél utána mit tud/nem tud
kávéfőző: akkor már inkább a Tchibót szidnám, hogy ilyen silány cuccra nyomják rá a matricájukat..

(#7017) Laca1212 válasza rocket (#6975) üzenetére


Laca1212
őstag

"129990ft-ot mondanak"
Ha ez igaz...akkor nem lesz nagyon leakciózva. 140K körül van a legolcsóbban a neten jelenleg ez az LG.

(#7018) vond válasza Laca1212 (#7017) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Az szerintem sem lenne túl nagy akció. Talán bekúszik 100k alá. Na az már elgondolkodtatna engem is. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#7019) NGA válasza menledge (#7015) üzenetére


NGA
addikt

A specifikációban nem volt benne, hogy nem tartalmaz digitális tunert. Ez a tv 1 nappal korábban még okostv-ként volt hirdetve. Egyébként még magyar nyelvű kezelési sem volt hozzá. Maga a készülék Mo-on soha nem volt forgalomban, csak török, román, bolgár, albán piacra készült, mindent kihagytak belőle amit csak lehetett. De ez nem sehova leírva, a pontos tipus megadása sem volt helyes, semmit nem lehetett tudni róla. Még a Toshiba oldalán sem volt fent ilyen tipus. Egyszerűen semmi info nem volt róla.

A kávéfőző meg akkor nem volt kifutó modell, csak 10 hónap után lett az, mikor cserélni kellett volna.

Az a baj ezekkel a nagyon leolcsósított dolgokkal, hogy ha tönkremegy, akkor általában cserélni nem tudják, mert már nincs forgalomban, javítani nem lehet, és nem is akarják, mert nem éri meg. Sok esetben csak 4-5 ország BF-ére rendelt tipus, és ha betojik, max annyit kapsz vissza, amennyiért vetted, és bizony annyiért nem fogsz kapni hasonló típust.

[ Szerkesztve ]

(#7020) menledge válasza NGA (#7019) üzenetére


menledge
senior tag

Az a baj, amit leírsz, az még mindig a Te hibád!

Azért kötve hiszem, hogy mind a specifikáció mind a típus rosszul lett volna írva. De a gúgli a barátod, rákeresel a TV-re és, ha semmit nem találsz, nem veszed meg. Ha pedig találsz és jó, és készhez kapsz mást, akkor vagy nem veszed át, vagy ha átvetted és észreveszed, hogy más a típusa, elállsz a vásárlástól.

Pontosan leírtad az utolsó bekezdésedben a kávéfőzővel is miért hibáztál... Ne vegyél sz*r kapszulás kávéfőzőt és nem jársz így. :)

[ Szerkesztve ]

(#7021) Zjunior válasza NGA (#7014) üzenetére


Zjunior
veterán

Pfff te szegény, aki eredeti árán 20k ért vette meg azt nem vàgjàk àt...'szép gondolkodás, tényleg tiszta átvágás az egész!
Cúnxa, Buttta eMag ne is akciózz!:(

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7022) Laca1212 válasza vond (#7018) üzenetére


Laca1212
őstag

Én is 100K körülire várnám... De a személyes közelharc érte...hát nem tudom. Elég aljának érezném.

(#7023) NGA válasza menledge (#7020) üzenetére


NGA
addikt

"Azért kötve hiszem, hogy mind a specifikáció mind a típus rosszul lett volna írva. De a gúgli a barátod, rákeresel a TV-re és, ha semmit nem találsz, nem veszed meg."

Nem érted. Nem volt megadva a tipus, hogy mi lesz akcióban. Azaz kb 2 perc alatt kellett döntened. Ja és magyar nyelvű menü sem volt benne.

(#7024) NGA válasza Zjunior (#7021) üzenetére


NGA
addikt

Na nézzük. Megveszed 20-ért, majd elromlik. visszaviszed, közlik, csere nincs, javítás nincs, de visszakapod a 20e Ft-ot. Ezért tudsz venni egy hasonló típust, esetleg azt, ami leváltotta.
Azonban ha BF-en veszel valamit sokkal olcsóbban, akkor ha tönkremegy, ebből a pénzből semmit nem veszel. Igy addig jó egy ilyen BF-es termék, míg működik. Ha tönkremegy, és nincs cserelehetőség, akkor a visszakapott pénzből nem tudsz venni másikat.

Hihetetlen mennyire nem értitek mit makogok.

(#7025) raziel01 válasza NGA (#7023) üzenetére


raziel01
veterán

Ha nem tudod mi akkor nem veszed meg csak azert mert olcsó.

(#7026) Boond válasza NGA (#7014) üzenetére


Boond
addikt

Kapszulát azért még el lehetett volna adni valószínüleg :) Vagy venni másik gépet ami tudja azt, igen... túl sok lehetőség nincs...

(#7027) NGA válasza raziel01 (#7025) üzenetére


NGA
addikt

Azt ugye te is tudod, hogy sok terméknél a termék tipusa mögött vannak betűk, sok esetben ezek igen nagy különbséget jelentenek, így ha ezeket nem adják meg megfelelően, akkor teljesen más készüléket kaphatsz. Sony tv-nél is az A, B, C végződés 100ezer Ft-nyi különbséget takar.

(#7028) Game-over válasza Laca1212 (#7022) üzenetére


Game-over
aktív tag

Én is szeretnék venni egyet, de remélem nem lesz harc (legalábbis a tv-ért), mert a hétköznapi emberek nem tudnak erről az akcióról.
Az újságban sincs ár, csak hogy 1 nappal előtte online lesz ár.
A Tesco nem reklámozza agyon ezt most, így csak a bennfentesek tudnak erről (a fórumozók főleg :) )
A másik meg, hogy 8-kor kezdődik, így sokan akkor már munkába vannak, és nem tudják eszközölni.

Én már le is informáltam a Tescomat (ahol vagyok), jelenleg 15 db van raktáron, abból csak jut nekem egy :)
Nekem 130 pont elég lenne, mert akkor én ki tudnám hozni 110 alá :DD

(#7014) NGA: Én is vettem abból a Tchibo kávéfőzőből, és még mindig működik

[ Szerkesztve ]

(#7029) NGA válasza Boond (#7026) üzenetére


NGA
addikt

Igen, mi vettünk egy másik kapszulásat, igy a helyzet megoldódott. Igaz 20e Ft volt, és nem román garancia van rá, hanem hivatalos magyar, de a helyzet megoldódott.

De ha például veszel egy tv-t, ami 14 hónap után beszarik, javíthatatlan, csere nincs, akkor hiába vetted olcsón, és kapod vissza a fele árat, kénytelen leszel venni egy drágát, mert nem várhat a család a következő BF-ig, hátha lesz megint akciós TV.

(#7030) Zjunior válasza NGA (#7024) üzenetére


Zjunior
veterán

Csak jelzem tavaly 12-14 terméket rendeltem emagról, köztük a kávéfőzőt is és működik azóta...
Laptop is minden... :U
Ajánlom ebbe az évbe ne rendelj onnan, marad majd nekünk! ;]

[ Szerkesztve ]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#7031) NGA válasza Game-over (#7028) üzenetére


NGA
addikt

Mázlista vagy. Nekünk a második vizkőtelenítés után ment tönkre. Azt meg meg kellett csinálni, mert a végén már fele mennyiségű kávét főzött le. Szóval ami késik, az eljön :-)

(#7032) Boond válasza NGA (#7019) üzenetére


Boond
addikt

Ezért nem kell csak úgy az Emagról vásárolni (meggondolatlanul), vagy bármelyik boltról amelyiknek nincs magyar székhelye/nem erre a piacra szánt dolgokat árul.

Tavaly én emlékszem elég sokan bosszankodtak itt az Emag megrendeléseik miatt... utólag...

#7020) menledge - Szerintem itt nem a kapszulával van baj :D Attól az még nem rossz dolog...

Amúgy ilyeneket nem igazán vennék bf alatt :D

(#7033) NGA válasza Zjunior (#7030) üzenetére


NGA
addikt

Nem fogok soha semmit rendelni az emagról, még BF-en sem. Megnyugodhatsz.

(#7034) menledge válasza NGA (#7023) üzenetére


menledge
senior tag

Én ezt értem, de akkor máskor nem döntessz így, vagy pedig tudod, hogy ez lehet a következménye.

Arról nem beszélve, hogy 14 napig kipróbálás után el is állhattál volna tőle szerintem.
De kár tovább rágni a csontot, ez nem a bolt hibája, ez egyéni döntés kérdése.

(#7035) Boond válasza Game-over (#7028) üzenetére


Boond
addikt

Mint a régi banki reklámnál stipistopizd le XD :D
De ha ráírod, hogy hibás tuti megmarad azaz 1. :DD

Persze nem gondolom komolyan :)

(#7036) koxx válasza NGA (#7033) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A BF nem a te napod, ennyi, de ettől nem kell telenyomni a topikot hülyeségekkel.

(#7037) ZS3NI válasza NGA (#7031) üzenetére


ZS3NI
őstag

Amúgy ugyanígy jártam én is, a kávéfőző egy fél év után betropált, és csak az 5k-t kaptuk vissza, javítani nem tudták... Nekünk is új gépet kellett venni, mert volt 10k értékű kapszula itthon. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7038) NGA válasza koxx (#7036) üzenetére


NGA
addikt

Az edigital-os BF az jó volt nekem nagyon. Ipad-ot is vettem, egeret is, mindenre hivatalos magyar garancia van. Csak az emag-től nem fogok semmit venni a román garancia miatt. (Mondjuk ott is volt kivétel, az iPhone világgaris volt)
Na mindenkinek sikeres vásárlást az emag-nál pénteken.

[ Szerkesztve ]

(#7039) Game-over válasza Boond (#7035) üzenetére


Game-over
aktív tag

Olvastam az utasításokat a BF-el kapcsolatban, és külön ki volt emelve, hogy tilos visszatartani az árut, hogy az alkalmazottak később megvehessék...... :O

(#7040) agabe : Hát lehet az lesz..... mindegy, 7-ig lezavarom az Emagot (remélem), aztán irány a Tesco és nem mozdulok a raktárajtó elől 8-ig ;]

(#7042) Laca1212: Dolgozóknak van 10%-os kedvezményük, a többi kedvezményt nem részletezném :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7040) agabe válasza Game-over (#7028) üzenetére


agabe
addikt

Meghogy nem fogjak sokan tudni....sajnos ez pont forditva lesz es minimum tolongas tuti varhato.

(#7041) Boond válasza NGA (#7031) üzenetére


Boond
addikt

Ilyesmi miatt nekünk is elromlott egy, évekkel később, de az nem emag volt... (Azt hiszem svájci márka, rendes boltból).

A titok nyitja elvileg az, hogy "ne tarts" benne vizet, csak akkor mikor kell és csak annyit kb amennyit kell, utána öntsd ki. Valami ilyesmi...

(#7042) Laca1212 válasza Game-over (#7028) üzenetére


Laca1212
őstag

Ma hallottam MR2-őn a reklámot, szóval...

"Nekem 130 pont elég lenne, mert akkor én ki tudnám hozni 110 alá :DD"
Ezt hogy érted?

(#7043) Boond válasza menledge (#7034) üzenetére


Boond
addikt

Mivel az emag nem magyar székhelyű cég, kérdés mennyire vonatkoznak rá ezek a szabályok... Valószínűleg inkább a román szabályok határozzák meg a működését nem?

(#7044) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Nem emlékszem volt e már a laptop.hu-n is lehet majd nézelődni meg belehetne tenni a listába is :) [link]

(#7045) ITjunior válasza Laca1212 (#7042) üzenetére


ITjunior
tag

Tudtommal a tesco dolgozóknak van extra kedvezmény, egész évben, mindenre.

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE 1TB ELADÓ ÚJSZERŰ ÁLLAPOTBAN

(#7046) Boond válasza Game-over (#7039) üzenetére


Boond
addikt

Beküldesz ismerőst, vagy családtagot a "hadszíntérre meg van oldva :D

Amúgy persze ez lenne a normális, eljárás amit a utasításba adtak :)

(#7047) menledge válasza Boond (#7043) üzenetére


menledge
senior tag

(#7048) hurenzon


hurenzon
senior tag

Nem kapjuk meg a ps4t. Most kaptam mait. Nem beszerezhető. ...

(#7049) NoMagix válasza hurenzon (#7048) üzenetére


NoMagix
addikt

Dettó!
Gyáva banda! :DDD
Cserébe felajánlották u.a. 139.999,- Ft-os áron!

[ Szerkesztve ]

(#7050) Vangelis válasza hurenzon (#7048) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De drágábban simán be tudják szerezni gondolom!?

Egy bejelentést meér!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.