Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) BiP válasza hurenzon (#38000) üzenetére


BiP
nagyúr

Az kemény. Minden szempontból.
Hogy hajlandó volt ennyit fizetni, és hogy ki is tudta.

Ezek után remélem felismerik a nagy cégek, hogy a jó informatikus aranyat ér.

(#38002) szasanyi válasza SyMbioTe (#37997) üzenetére


szasanyi
félisten

Azzal az lesz/lehet a gond, hogy ha lesz is csak néhány darab amit szinte lehetetlen megvenni, illetve ha pont arra nincs szükség. Na és persze ehhez az első perctől figyelni, ellenőrizni kell - már ha be lehet lépni egyáltalán az oldalra. Én is láttam korábban pár valóban jó ajánlatot, amik addigra elfogytak mire a rendszer beléptetett. De igen, valóban nem lehetetlen, hogy lesz.

(#38003) conexke


conexke
tag

sziasztok most majd tudni lehet megint hogy pentek ejfeltol meg reggel 6-7-8 fele indulnak a dolgok ? :R

(#38004) Kaba válasza conexke (#38003) üzenetére


Kaba
veterán

Hol? Pontosítsd a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#38005) Boond válasza hurenzon (#38000) üzenetére


Boond
addikt

Jó üzlet akkor... - bár előbb utóbb lehet elkapják őket... utána már kevésbé...

Amúgy azt mondják nincs rá garancia, hogy ha fizet vissza is kapja... volt már ellenpélda is.

[ Szerkesztve ]

(#38006) conexke válasza Kaba (#38004) üzenetére


conexke
tag

Szokásos emag extremdigital

(#38007) Kaba válasza conexke (#38006) üzenetére


Kaba
veterán

Az Emag reggel szokott indulni,az Edigitál éjfélkor.Az idén együtt tartják és az Emag plattformján,így szinte biztosra vehető,hogy csak reggel indul majd a közösen kivitelezett BF.

[ Szerkesztve ]

(#38008) xeno204 válasza Kaba (#38007) üzenetére


xeno204
aktív tag

az edigital kora reggel indult és sorban állós rendszerrel, szakaszosan engedte be a vásárlókat a rendszer az oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#38009) Kaba válasza xeno204 (#38008) üzenetére


Kaba
veterán

Igazad van,tényleg sorbaállós volt reggel.

(#38010) conexke válasza xeno204 (#38008) üzenetére


conexke
tag

És olvastam egy ember csak egy dolgot tud majd venni az adott termékből

(#38011) Kaba válasza conexke (#38010) üzenetére


Kaba
veterán

Ez csak a húzótermékekre vonatkozik,melyekből limitált darabszámot adnak el.

(#38013) SyMbioTe válasza szasanyi (#38002) üzenetére

Nyilván, azt nem is lehet elvárni, hogy mindenkinek jusson mindenből is, ez ilyen, valóban résen kell lenni, de egyátalán nem lehetetlen. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#38015) =Mentor= válasza 123xyz (#37977) üzenetére


=Mentor=
őstag

Az a vicc, hogy 15-20-30%-os akciókat egész évben ki lehet fogni a nagyobb oldalakon, nekem 40% alatt senki ne nevezzen Black Friday ajánlatnak egy leárazást Persze azt is tegyük gyorsan hozzá, hogy valódi % és nem előtte felárazott, vagy kamu akció :U :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38016) szabi__memo válasza =Mentor= (#38015) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pontosan. Erről van szó

(#38019) Kaba válasza szabi__memo (#38016) üzenetére


Kaba
veterán

Elindult az Auchan BF.(20K felett ingyen szállítás).

[ Szerkesztve ]

(#38020) hurenzon válasza Boond (#38005) üzenetére


hurenzon
senior tag

75 Mrd forintot követelnek .

(#38021) nobiand válasza hurenzon (#38020) üzenetére


nobiand
aktív tag

Honnan ez az info?

(#38022) xeno204 válasza Boond (#38005) üzenetére


xeno204
aktív tag

természetesen bitcoinban kérik az összeget. lenyomozhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#38023) Timeola válasza Kaba (#38019) üzenetére


Timeola
aktív tag

Szerintem ez elég BB :):
Philips mixer

(#38024) hurenzon válasza nobiand (#38021) üzenetére


hurenzon
senior tag

(#38025) nobiand válasza hurenzon (#38024) üzenetére


nobiand
aktív tag

Ez durva azért. :(((

(#38026) BiP válasza hurenzon (#38020) üzenetére


BiP
nagyúr

Az durva. Mondjuk nem tudtam, hogy global Media Markt, nem csak a magyar.
De 75Mrd akkor is durva.

(#38027) domjant


domjant
csendes tag

emag.ro előzetes ajánlatok:

(#38028) hurenzon válasza BiP (#38026) üzenetére


hurenzon
senior tag

saturn , MM cégnek nem sok , de igen , ekkora összeget csak Amerikában kértek eddig . Ott is ki fizették végül . Valószínű itt is fizetni fognak . Unix is fizetett végül .
Ezek szerint nincs választásuk .

(#38029) xeno204 válasza domjant (#38027) üzenetére


xeno204
aktív tag

ez nagyon gyenge. a késő esti videóban jobb ajánlatok lesznek.

(#38030) raziel01 válasza hurenzon (#38028) üzenetére


raziel01
veterán

Az a baj, hogy az is benne lehet a pakliban, hogy fizetnek aztán nem szedik le a vírust.

(#38031) sb95 válasza raziel01 (#38030) üzenetére


sb95
csendes tag

Pár éve a WannaCry miatt eléggé felkapta ezt a sztorit a világsajtó és született egy-két jó cikk. Már nem emlékszem, talán CNN csinált egy interjút egy épp szövetségi börtönben ülő emberkével, akit pont zsaroló vírus miatt kapcsoltak le.

Na, ő azt mondta, aki fizet, annak mindig leszedik és utána békében hagyják, mert viccesen hangzik, de ebben a szakmában "fő a bizalom". Ha valaki fizetne, de nem szednék le neki, utána senki se fizetne. Ergo, saját magukat szívatnák meg. És amúgy ez logikus.

(#38032) szasanyi


szasanyi
félisten

Olyan webshopról van infója vkinek ahol vitaminok, táplálékkiegészítők (is) kaphatóak és mondjuk - pölö BF keretében- akció van / lesz?

(#38033) BiP válasza domjant (#38027) üzenetére


BiP
nagyúr

Hááát, nem estem hanyatt. Mondjuk mindig úgy indulok neki BF-nek, hogy semmi komolyat nem tervezek venni, de ha van valami kedvező, akkor nyitott vagyok.

Valami Samsung S telefont szerettem volna, de végül nem bírtam várni, vettem egy S10-et használtan 1,5hónapja.
Ez az S20 FE 2021 annyira nem vészes 133e-ért, mondjuk nem is álleejtős.

#38028 hurenzon : Szerintem azért ők is megéreznék. 210millió euró. Még ha ki is tudnák fizetni. Mondjuk a leállás miatti kiesés biztos még nagyobb lenne. Főleg ebben az időszakban. A legrosszabbkor jött nekik.
Gondolom megpróbálják visszaállítani, aztán közben egyezkednek a terroristákkal. (oké, hackerek, de nálam ez a szint már kimeríti a fogalmat)
De ugye semmi garancia nincs arra, hogy ha fizetnek, akkor visszaállítják. Bár a hackerek jól felfogott érdeke, hogy fizetés esetén tartság a szavukat, különben soha senki nem fog fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#38034) KaitouP válasza szasanyi (#38032) üzenetére


KaitouP
veterán

GymBeam Black Friday esetleg? [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#38035) Tikakukac válasza domjant (#38027) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor idén tényleg nem kelünk fel reggel :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#38036) MuMa012


MuMa012
tag

(#38037) szasanyi válasza KaitouP (#38034) üzenetére


szasanyi
félisten

Az ám a kínálat! :DDD Köszi amúgy, de az pár akciós termék pont nem az ami(ke)t keresek.

(#38038) Energie X válasza BiP (#38033) üzenetére


Energie X
őstag

Itthon biztos nem lesz ennyi az S20 FE. Szerintem 170k alatt ne is számolj. Ha lesz is akkor csak mutatóba, tehát 0:00:01-kor már elfogy....

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#38039) Fin10 válasza Energie X (#38038) üzenetére


Fin10
tag

Az azért nem lenne nagy akció, mert most is 170 az emagon. :)

(#38040) szasanyi válasza Fin10 (#38039) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha ránézel az ALZA BF-es árakra - és esetleh korábban is láttál jónéhány terméket ott - akkor láthatod, hogy ott is kábé ua. a helyzet: túlnyomó többségben au. a termék ua. az ár csak BF címkével. :U

(#38041) KaitouP válasza szasanyi (#38037) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne aggódj, én se találtam a kínálatban pont azt, ami kéne, de gondoltam bedobom, hátha. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#38042) ittakary válasza xeno204 (#38029) üzenetére


ittakary
nagyúr

ne aggódj, majd neppelsz mással

(#38044) xeno204 válasza ittakary (#38042) üzenetére


xeno204
aktív tag

az utóbbi két évben semmit sem sikerült elcsípnem... de biztosan igazad van, ha így gondolod.

(#38045) Fin10 válasza szasanyi (#38040) üzenetére


Fin10
tag

Azért az Emag külön kiemelt termékeinél ennél komolyabb akció lesz, itt kb. 150re gondolok.

(#38046) szasanyi válasza Fin10 (#38045) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez is kiderül majd, de én nem konkrétan arra, hanem általánosságban értettem.

(#38047) Fin10 válasza szasanyi (#38046) üzenetére


Fin10
tag

Általánosságban persze nincsenek nagy akciók, de a levélben is kiküldött 'húzótermékekre' valós kedvezményeket adtak eddig.

(#38048) Energie X válasza Fin10 (#38039) üzenetére


Energie X
őstag

SES-ben is 170, megkérdeztük BF-kor 180 lesz.... A magyar piac ilyen. Nem valószínű, hogy lennének akkora akciók. Évről-évre ez megy....

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#38049) AtHoS válasza zenefan (#37998) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Érdekességként a MediaMarkt problémához, bár nem tudom konkrétan hozzákötni, csak furcsa az egybeesés.

Tegnap délután felhívtak a bankomtól, de közben egy barátommal beszéltem így nem vettem fel és a hosszasabb beszélgetés végére ki is ment a fejemből visszahívni a bankot....utólag kiderült, hogy szerencsémre ebből nem lett probléma.

Ma viszont kaptam egy sms-t a bankomtól, miszerint jogosulatlan/csalárd használat gyanúja miatt a bankkártyám használatát korlátozták és hívjam a bank ügyfélszolgálatát (ekkor picit leizzadtam, hogy tegnap elfelejtettem őket visszahívni :W )

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol kiderült, hogy tegnap délután az apple.com irányából többes számú kártyaterhelés jelentkezett, ami szerencsére mind sikertelen volt. (semmilyen apple terméket nem vásároltam korábban, így esetleg megújuló szolgáltatás sincs irányukban)

Kártyaletiltás -> kártyapótlás intézve lett, de elkezdtem nézegetni, hogy az utóbbi időben hol vásároltam online, de nem találtam olyat, ami megbízhatatlannak tűnne ill. több helyen simple fiókon keresztül ment végbe a fizetés.

A topikban emlegetett MM elleni akció viszont elgondolkodtatott, mert volt náluk korábban online bankkártyás vásárlásom :F Bár lehet, semmi köze a 2 esetnek egymáshoz :B

read-only mode on the forum

(#38050) yuing


yuing
őstag

Ma éjféltől lesz valami említésre méltó esemény?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.