Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) koxx válasza Degeczi (#11050) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Azt nem tudtam, nyilván ahol nem enged más lehetőséget ott nem tudsz mit csinálni. De ez elég ritka itthon.

(#11052) XtremLor válasza Tomi0703 (#11009) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem akkor jott ertesito a sikeres kezbesitesrol amikor atadatak a csomagot a futarnak, masnap hoztak..bugos a rendszer. A poen hogy ezt az ugyfelszolgalat se latta, valtig allitottak hogy a futarnal a csomag, mondtam pedig hogy lehetettlen mivel a cimemre, nevemre, a dpd-nel nincs semmi, veluk is beszeltem!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11053) crey válasza Mr.Csizmás (#11047) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mert a magyar vásárlók a legárérzékenyebbek kerek-e világon. Az elmúlt 8 év tapasztalata mondatja velem, hogy a Kelet-europai piacon akármit is mondanak a különböző közvélemény kutatások, a legfontosabb tényező az ár szinte minden esetben. Minden más csak utána jön.

Ilyen piacon csak így lehet érvényesülni. A BF-et meg azért vállalják be, mert a nép kajálja ha nagyjából jól csinálják (pont az árérzékenység okán), viszont a nap végén pozitív a mérleg, nem kis forgalmat generálva.

(Talán Zola007 fejtette ki a mechanikat a BF mögött pár napja pont itt).

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11054) Mr.Csizmás válasza crey (#11053) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezt tudom, ismerem a BF pszichológiáját, de a morgásom még mindig a bestbyte inkorrekt készletkezelési metódusára vonatkozik...ld. mediamarktos kamuárak.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11055) crey válasza Mr.Csizmás (#11054) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én amit írtam, nem specifikusan erre az esetre írtam, meg nem kizárólag a kollégának címeztem, hanem annak a sajnos (nem kevés) usernek, akik verték az asztalt péntek óta a saját hülyeségük miatt. Igazából az övé volt az utolsó kiabálós hozzászólás, és ezért nyomtam válaszra - bár lehet egyszerűbb lett volna új hozzászólást írni, mert így félreérthető.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11056) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Emagtol ma jott a masodik csomagom. Ezt nem dpd hanem gls hozza, semmit nem szoltak elotte hogy jonnenek, de szerencsere otthon volt apum s attudtuk venni.

Emag pozitiv csalodas, a szerencsetlen edigital meg holnap kezbesitene csak a csomagot..

(#11057) szjoci válasza Mr.Csizmás (#11047) üzenetére


szjoci
őstag

nagyon off, de halloween egyáltalán nem ámerikai eredetű ünnep, az persze igaz -ha erre gondoltál- hogy ott van hagyománya, itt meg feledésbe merült ezidáig ;)

(#11058) Mr.Csizmás válasza szjoci (#11057) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

i know bro :R csak a jelmezes marháskodós részére utaltam :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11059) rayoliviero válasza Gergőke88 (#11045) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem sem valtozott semmit tegnap ota, tehat ugy latom, ugyanaz a helyzet lesz nalam is.

(#11060) Gergőke88 válasza rayoliviero (#11059) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nálam:
Csomag elküldve 11.27 16.12

DPD:

27.11.2015 22:13 DPD adatközpont
A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.

Azóta pedig semmi.

[ Szerkesztve ]

(#11061) rayoliviero válasza Gergőke88 (#11060) üzenetére


rayoliviero
veterán

Lehet ra kellene kerdezned Facebookon az Emagtol. En meg nem akarok, mert tegnap este ota all csak igy nekem.

Nekem amugy tegnap egy SMS-t is kuldott az Emag, hogy december 2-4 kozott szallitjak ki.

(#11062) McAdam6


McAdam6
tag

Be kell jelenteni a bankodnak, hogy nem kaptad meg a kifizetett terméket, a bank kivizsgálja és visszavonja a kereskedőtől. (vagy naiv vagyok ?)

(#11063) Gergőke88 válasza rayoliviero (#11061) üzenetére


Gergőke88
addikt

Kérdeztem telefonon, emailben.
Várjak ez volt a válasz

szerk. én is kaptam sms-t, hogy dec1-ig kihozzák...
dpd.. :(

[ Szerkesztve ]

(#11064) rayoliviero válasza Gergőke88 (#11063) üzenetére


rayoliviero
veterán

:(

Rendeleskor nekem 10 napot irt szallitasra, konnyen lehet, hogy annyi lesz belole vagy tobb.

[ Szerkesztve ]

(#11065) crey válasza McAdam6 (#11062) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez egy járható út, de hetek/hónapok. Vodafonnal eljátszottam már. Ráadásul négyszereplős egyeztetés - te, kereskedő, te bankod, kereskedő bankja. És kell hozzá, hogy igazolja a kereskedő, hogy valóban nem történt áru átadás.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11066) Zjunior válasza Gergőke88 (#11060) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha tegnap jott sms ma kapod meg :)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#11067) Gergőke88 válasza Zjunior (#11066) üzenetére


Gergőke88
addikt

pénteken jött ;)
mmint az emagtól.

[ Szerkesztve ]

(#11068) Schizoka


Schizoka
aktív tag

BF en rendelt router tegnap megjött , amit előző este rendeltem már akciós tv fali tartót azt még mindég rögzített rendelésnek írja!

(#11069) rayoliviero válasza Gergőke88 (#11067) üzenetére


rayoliviero
veterán

En felhivom a DPD-t, hogy mondjanak valamit, bar kizartnak tartom, hogy a weboldalukon ne frissitettek volna a csomag helyzetet.

(#11070) f4c3m4n válasza Gergőke88 (#11060) üzenetére


f4c3m4n
csendes tag

Pontosan ugyanezek a dátumok nekem is.

A megrendeléshez tartozó adatok továbbításra kerültek a DPD részére.

És az sms is szintén nov. 28.-dec 1.

Te is iPad mini 2-re vársz?

(#11071) Minstrel


Minstrel
senior tag

A sima postás ma hozta a HP nyomtatót, nem MPL meg nem futár, viszont a rendeléskövetésnél "futárszolgálattal magyar posta van írva", de lényeg, hogy megjött gyorsan. :)

(#11072) rainwood válasza Gergőke88 (#11067) üzenetére


rainwood
csendes tag

Nálam is ez a helyzet. Pénteken jött SMS, hogy a rendelt csomagot nov 28. és dec 1. között szállítják ki.

DPD-nél ennyi a bejegyzés 11.27-i dátummal: DPD adatközpont - A megrendelési adatok továbbitva a DPD felé.

Ma ugye dec. 2 van, és még nem kaptam meg a csomagot (egy másik emagos csomagot, amiben parfüm volt tegnap kihozta a DPD).

Tegnap írtam emagnak, hogy nézzenek már rá a csomagra, mert a bejegyzés szerint még a DPD csomagközpontjába sem jutott el a csomag. Ma kaptam választ, mely szerint:
"a szállítás ideje a rendeléstől számított 7-10 nap. Mivel az adott megrendeléshez már elkészült a csomagszáma, így annak módosítására csak a futárszolgálatnál van lehetőség."

Egy szóval sem írtam hogy módosítani akarnám a rendelést. Másrészt nem értem, miért küldenek SMS-t azzal hogy dec. 1-ig kiszállítják, ha aztán mégsem.

(#11073) Schizoka


Schizoka
aktív tag

most kaptam sms t hogy átvehetem a ppp-on!
az emagnál meg rögzített rendelés. :)

(#11074) Because válasza Schizoka (#11073) üzenetére


Because
őstag

itt csak ennyi:

A csomagot még nem adta át a Feladó szállításra.
További információért kérjük keresse a Feladót (webáruházat)

(#11075) Gergőke88 válasza rainwood (#11072) üzenetére


Gergőke88
addikt

f4c3m4n: igen

Akkor többen is DPD_re várunk...

(#11076) Tomi0703 válasza XtremLor (#11052) üzenetére


Tomi0703
őstag

Egyik forumtars is hasonlo cipoben jar mint en. Gumit rendelt o is. Neki is kuldtek tegnap a koszonjuk a vasarlast emailt, de neki mar megjelent a csomagszam a Royalnal es ma hoztak volna neki, csak visszamondta.
Nekem tovabbra sem talal ilyen szamon csomagot... Ma felhivom az edigit, hogy mi a helyzet mert mar kezd kisse idegesiteni...

[ Szerkesztve ]

(#11077) Ciccuka válasza dropopi (#11011) üzenetére


Ciccuka
veterán

Egyetértek veled ;)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11078) fornettisuti válasza Minstrel (#11071) üzenetére


fornettisuti
veterán

biztos, hogy nem sima postás (aki leveleket meg mütyűröket hurcolja), rendes csomaghurcolós mpl volt az.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11079) Hav3l


Hav3l
tag

fornettisuti(#11078):

Válasz akart lenni:
nálam is a sima postással küldték volna ki mert odáig viszi csak az mpl futár

[ Szerkesztve ]

(#11080) pohár válasza rayoliviero (#11069) üzenetére


pohár
félisten

nekem egy rendelésemet kettészedték, mindkét felét a DPD hozza, ugye van a régebbi (tegnapi), ami mindenkinél este 10 körül futott be a DPD-hez (és ez azóta is változatlan állapotú), most viszont kaptam egy SMS-t az eMagtól, hogy elindították a rendelésem 2. felét is, ami ugyanúgy DPD-s lesz, és a nyomkövetés ennél a csomagnál már működik, ez is tegnap éjjel lett igényelve az eMagtól, és ma délelőtt volt a pesti depójukban a cucc, szóval ha minden igaz, holnapra meg fogjuk kapni ezeket

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11081) Laca1212 válasza Megane2000 (#11015) üzenetére


Laca1212
őstag

Enyém hétfőn jött és már el is adtam. Vettem helyette apróról egy Tesco-s LG-t :)

(#11082) sapizee válasza Gergőke88 (#11075) üzenetére


sapizee
csendes tag

Szintén Ipad Mini2-re várva, DPD, nov. 27-i értesítés óta semmi fejlemény

(#11083) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az eMAG a magyar postán keresztül küldi a csomagomat, sehogy sem sikerül nyomonkövetnem, AWB: PBMAG0*58*3*80012730010900 azonosítót adták meg hozzá valaki elmagyarázza, hogy miért nem sikerül? Mindig ezt az üzenetet kapom: Az alábbi azonosítóhoz nem található csomaginformáció.

(#11084) Chosen válasza HaZsolt (#11083) üzenetére


Chosen
addikt

Még nem él valószínűleg a kódod. Nekem eddig mindig csak szállítás napján aktiválódott, előtte ugyanezt írta ki,

(#11085) -Nemtom- válasza HaZsolt (#11083) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

Nem vették még fel, vagy nem került még be a rendszerbe. Posta trackingje 1 napos csúszásban van mindig.

(#11086) Nayrobi válasza HaZsolt (#11083) üzenetére


Nayrobi
őstag

Csak az első 13 karaktert kell beírni a posta oldalára, nem az egész azonosítót.

(#11087) Charliehun15


Charliehun15
csendes tag

Játéknet :

"Kedves Vásárlónk!

Rögtön a közepébe vágok: sajnos a mára ígért csomagod valószínűleg egy napot késni fog, mert nem készültünk el vele időben. :( Nincs mit szépíteni, a Black Friday környékén beérkező rengeteg rendelést nem tudtuk olyan ütemben feldolgozni, ahogyan szerettük volna.

Elnézésed kérem a történtekért - hogy kicsit enyhítsek a bosszúságodon, hadd ajándékozzalak meg egy 500 forintos kuponnal, amelyet 2016. március 31-ig bármikor felhasználhatsz. A kuponod kódja: ..............., amelyet a vásárlás végén, a Fizetési oldalon kell beírnod a megfelelő mezőbe.

A csapatom nevében is köszönöm a türelmedet és a megértésedet,

Üdvözlettel,

Őri Gergely
ügyvezető"

Az Emag-os Samsung M3 1 Tb külső merevlemezről meg semmi infó !

Úgyhogy , eddig még semmit nem kaptam meg ! De ami késik nem múlik :D

[ Szerkesztve ]

(#11088) antikomcsi válasza crey (#11042) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Örülök, hogy vannak még itt józan emberek is!

(#11089) Janaboy válasza Charliehun15 (#11087) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez a normális hozzáállás..
Kíváncsi lennék, hogy majd ezután az edigitaltól, bestbyte-tól meg még pár cégtől mennyien vásárolnak a jövőben..

Janaboy

(#11090) updog válasza updog (#10939) üzenetére


updog
senior tag

Megjött az edigitalos Asus Memo 7 refurb. tablet, épp pattan fel rá a Lolli - OTA :)

Megjegyzem, két, kb fél centis fényes folt is van a kijelzőn, ami igaz hogy csak fehér képernyőkön látszik, de elvileg "Minden ilyen tanúsított, felújított termék teljes körű átvizsgáláson, tesztelésen és alapos tisztítási folyamaton megy keresztül". Na mindegy, egyelőre nem ér annyit hogy ezen most fennakadjak :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#11091) Charliehun15 válasza Janaboy (#11089) üzenetére


Charliehun15
csendes tag

Nem is problémázok rajta! Csak karácsony előtt jöjjön meg , mert gyerekeknek lesz ajándék a fa alá ! :D

(#11092) lorcsi válasza Janaboy (#11089) üzenetére


lorcsi
veterán

ugyanannyian :K
az idő megszépíti az emlékeket

(#11093) Because válasza Charliehun15 (#11091) üzenetére


Because
őstag

hasonló a hozzáállásom, legalább "spórol" nekem pénzt az emag... nem létszükség költenem :)

(#11094) JegesEmber20 válasza Charliehun15 (#11087) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Korrekt válasz, korrekt ember.

(#11095) Joker88


Joker88
őstag

emag-os rendelés ma beérkezett..

[Xiaomi Mi 5000mAh power bank]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#11096) Ciccuka válasza crey (#11042) üzenetére


Ciccuka
veterán

Akkor legyen ott egy számláló, ami pontosan mutassa az aktuális akciós készletet! :W
Előtte meg, hogy mennyit terveznek pontosan akciósan eladni.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11097) Flashback


Flashback
addikt

"Edigital - használt készüléket kaptam" kálvária folytatódik:

Szerdára ígért garanciafutárt vártam csak vártam. Délután hívtam az ügyfélszolgálatot (most csak 8percet kellett várnom) Az mondták valami rögzítési gondjuk volt és nem lett berögzítve a futár mára. Most akkor rögzítette péntekre. Persze egy email-t vagy egy telefont sem kaptam hogy ne várjak feleslegesen...
Pénteken ha megint elcseszik, vissza kérem a lóvét. Türelmes voltam eddig de már elegem van...

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11098) Flashback válasza Flashback (#11097) üzenetére


Flashback
addikt

Felhívtam őket újra hogy akkor hozzák-e a csere készüléket. Azt mondták nem! Elviszik a terméket bevizsgálni először és majd a szakvélemény után... Kérdezném akkor a 3 napos cseregarancia hogy is van??

Akkor mondtam a pénzt visszakérném, erre azt mondták hogy vagy futárral elküldöm (saját költségen) vagy bemegyek személyesen egy ED üzletbe és ott kitöltök egy elállási nyilatkozatot és két hét múlva vissza utalják a pénzt...

KÖSZÖNÖM EDIGITAL!!!!!

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11099) JegesEmber20 válasza Flashback (#11098) üzenetére


JegesEmber20
aktív tag

Van pofájukBüdös banda

[ Szerkesztve ]

(#11100) ittakary válasza sapizee (#11082) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én is pont ugyanennyit látok.... Fene essen bele! :( jöhetett volna egyszerre minden

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.