Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) pazo77


pazo77
tag

Nekem nagyon érdekes volt az Emagos BF rendelés , amit legelsőnek igazoltak vissza és postáztak , azt kaptam meg legutoljára . Még az érkezéséről szóló SMS is megérkezést követő második napban jött :D

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#11502) attiati válasza sagesz93 (#11482) üzenetére


attiati
veterán

A rendelésem felét a mai napig nem tudták teljesíteni, mert hogy elkeveredett a cuccom. (reflexshop.hu)
Állítólag többet adtak el a webshopban, mint ahány készleten volt a boltokban.
Nem én voltam az egyetlen panaszos a boltban.
Emailekre akadozva válaszolnak (kb 10-ből 1-re), helyettesítő terméket akarnak felajánlani.

mondjuk azt gondolom, hogy ez egyik sem az én hibám és oldják meg ők

Mit lehet csinálni egy ilyen webes akciós rendeléssel, amit nem teljesítenek?
Lehet kérni, hogy fizessék ki a különbözetet pénzben?
Vagy hogy mindenképpen szerezzék be nekem a terméket?

Visszaigazolták a rendelést BF napján, 2 héttel utána visszaigazolták, hogy átvehető. Aztán semmi, mert nincs meg.

[ Szerkesztve ]

(#11503) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Az emag-os szülinapi akciós kupont (vásárolt termék 10%-a) tényleg csak ezekben a kategóriákban lehet felhasználni :F :W

A vásárlási utalvány 2016. január 23. és 2016. február 7. között érvényes és váltható be az eMAG által forgalmazott termékekre, a következő kategóriákban:

Notebookok, Apple iPad tabletek, Televíziók, Vetítőkészülékek, DSLR fényképezőgépek, Mirrorless fényképezőgépek, Videokamerák Asztali számítógépek, Hűtőszekrények, Mosó- és szárítógépek, Mosogatógépek,Beépíthető mosógépek, Beépíthető mosogatógépek, Beépíthető hűtőszekrények, Beépíthető sütők, Beépíthető főzőlapok, Beépíthető mikrohullámú sütők, Klímaberendezések, Lejátszók és vevőegységek, Erősítők, Samsung telefonok, Lenovo telefonok, Apple iPhone telefonok

Mert akkor semmit se ér valójában. Cicakaját vásároltunk jó lett volna ezt is arra fordítani.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11504) gerii válasza Ciccuka (#11503) üzenetére


gerii
addikt

Cicukám, olvasni kell vásárlás előtt. ;]

(#11505) Ciccuka válasza gerii (#11504) üzenetére


Ciccuka
veterán

Már Veszett fejsze nyele ;]

Hiába örültem mikor kaptam :W

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11506) Lala6 válasza Ciccuka (#11505) üzenetére


Lala6
őstag

Én tavaly jártam így, pelenkát vettem a gyereknek, aztán vehettem volna neki akár egy iphone-t is kedvezményesen :)

(#11507) =Mentor= válasza syl5 (#11498) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ne haragudj de ez színtiszta trollkodás részedről, tényleg nagyon jó áron vannak ott cuccok.

(#11508) rocket válasza =Mentor= (#11507) üzenetére


rocket
nagyúr

[link]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11509) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Sportdirect-en ingyenes volt a szállítás EU-n belül Fekete-Pénteken meg Tegnaptól Ma reggelig.
Jövőre érdemes lesz figyelni és lehet, hogy még lesz ilyen akció tőlük idén.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11510) Zola007 válasza Ciccuka (#11509) üzenetére


Zola007
veterán

jókor szólsz :U ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11511) Silent77 válasza Zola007 (#11510) üzenetére


Silent77
veterán

Másik totyikba időben szólt, be is rendeltem pár dolgot. :)
Abba igaza van, hogy hátha lesz még ilyen, érdemes figyelni. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11512) Ciccuka válasza Zola007 (#11510) üzenetére


Ciccuka
veterán

Itt is szólt valaki

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11513) Zola007 válasza Ciccuka (#11512) üzenetére


Zola007
veterán

ezt a totyikot nem ismertem, köszi :K

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11514) motoflug válasza Ciccuka (#11512) üzenetére


motoflug
őstag

Ez ma éjfélig érvényes? :R Ja látom, délelőttig.

[ Szerkesztve ]

(#11515) Ciccuka válasza motoflug (#11514) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sajnos csak reggel 10:13-ig lehetett csak

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11516) rocket


rocket
nagyúr

Factcool tenyleg sportsdirect koppintas, nagy reszben jo nagy felarral, de vannak termekek amik olcsobbak, es 12000ft felett ingyenes a kiszallitas elore fizetve, utanvetellel +300ft.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11517) Ciccuka válasza rocket (#11516) üzenetére


Ciccuka
veterán

Sportsdirect-re épülnek:
www.monkey-sports.hu
www.factcool.hu
www.coopydoo.hu

Akkor nem csak én vettem észre. Lehet onnan is rendelik meg a kedves vevőnek annyi az egész.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11518) rocket válasza Ciccuka (#11517) üzenetére


rocket
nagyúr

Valoszinuleg van nemi raktar keszletuk, de SD a "nagyker".

A kamu eredeti arak azert viccesek mindegyiken :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11519) Ciccuka válasza rocket (#11518) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az a beetetés része. A banggood-on is szinte minden második termék valahogy akciós. :U

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11520) =Mentor= válasza rocket (#11516) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ja csak Angliában alacsonyabbak az adók és a járulékok, ha a magyar webshopokhoz hasonlítjuk bőven olcsó még így is.

(#11521) Dave™ válasza =Mentor= (#11520) üzenetére


Dave™
nagyúr

A sports directnek van itthon is boltja, pl. a Pólus Centerben is.

(#11522) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

Szerintem én leszek az utolsó, aki még nem kapta meg a BF-es motyóját. Na de holnap, ha minden igaz, megérkezik:)
Mall rendelés volt, amit vásárlás után fizettem is.

(#11523) Sefter válasza Dave™ (#11521) üzenetére


Sefter
veterán

Csak az angol webshophoz képest kb dupla áron...

Psn ID: sefter_hun

(#11524) rocket válasza =Mentor= (#11520) üzenetére


rocket
nagyúr

Azert akkora kulonbseg nincs adokban, hogy a legtobb termek ~30-50%-kal tobbe kerüljön FC-n (ami raadasul Cseh szekhelyu ceg), mint SD-n.

Ami elony FC-n, hogy olcsobb a szallitasi dij (sot ugye ingyenes 12000ft felett), es ha valami nem jo 900ft-ert vissza lehet visszakuldeni, Angliaba biztos dragabb lenne.

SD akkor jo, ha nem kell semmit visszakuldeni (megha ingyen posta van :) ), par termeken bejohet a joval magasabb postakoltseg kulonbozet (3290ft-tol indul), a joval alacsonyabb araknak koszonhetoen az FC-hez kepest.

Kis random osszehasonlitas:
Lee Copper pulover FC 3774ft , SD 2370ft

Nike pulover: FC 19252ft , SD 14615ft

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11525) rocket válasza rocket (#11524) üzenetére


rocket
nagyúr

Rendeltem par dolgot FC-n 14981ft volt a termekek ara,Paypal-on fizettem igy a kiszallitas ingyenes.
Ugyanez SD-n 9590ft a termekek ara + 3290ft a kiszallitas, osszesen 12880ft lett volna.

Olcsobb visszakuldes miatt rendeltem FC-n, mert nem bizok a merettablazatokban, de legkozelebb mar ha tudom a valodi mereteket (puding probaja az eves :) ), jobban megeri SD-rol rendelni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11526) Mr.Csizmás válasza rocket (#11525) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

arena plaza -> próba -> cikkszám és méret feljegyez :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11527) rocket válasza Mr.Csizmás (#11526) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem biztos lett volna amit rendeltem, akik jartak a boltokban azt irtak, hogy a raktar keszlet megse kozeliti az online rendelhetot.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11528) elszabi válasza rocket (#11527) üzenetére


elszabi
tag

megerősíthetem. én pár hónapja voltam, h majd méretet veszek pár cucchoz. talán, ha 1-2 db-ot találtam egy hosszú listáról. ráadásul felvilágosított az eladó csajszi, h nincs számítógépes raktárkészlet, amin meg tudná nézni nekem, h van-e náluk az adott termékből. "azok vannak, amik ki vannak téve az üzletben".

(#11529) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Akinek esetleg van az emaghoz valami kuponja és nem használja az adhatna nekem. :R

Amúgy egy BF-es ágynemű még mindig nem jött meg. Szőnyegplázáé, írtam is nekik, de nem válaszoltak. Ugyanezen a napon rendelt másik ágynemű már rég megérdekezett tőlük.

(#11530) Zola007 válasza Dave™ (#11521) üzenetére


Zola007
veterán

én is megerősítem, hogy semmi köze a Sportsdirect áruházi (debreceni) készletnek a weblaphoz.

Ezt az osztályvezető mondta, gyakorlatilag két külön vállalat, csak franchise.
Illetve finoman megjegyezte, hogy sokszor kapnak "B-kategóriás" árut
Én nem szeretek ott vásárolni, maximum ruhát, de sportszert és cipőt nem ott vennék.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11531) KaiotEch válasza rocket (#11524) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ki a fene fizet ki 15eFt-ot egy pulóverért? Pláne ami egy nagy szürkeség és egy pipa van rajta. :U

(#11532) Boond


Boond
addikt

"Kedves xy

Az alábbi termék(ek) nemrég megérkeztek Önhöz. Köszönjük, hogy az eMAG.hu-n vásárolt!

Ajánlaná az eMAG-ot barátainak, családtagjainak vagy munkatársainak?

Kérjük, válaszoljon egy 0-tól 10-ig terjedő skálán ahol a 10-es azt jelenti, hogy feltétlenül ajánlaná, a 0 pedig, hogy egyáltalán nem ajánlaná. "

Erre meg mit írjak? :D

Előzménye: rossz terméket küldtek
- futár majd jelez.
- futár kb 1 héttel később hívott, hanem 8 nap, akkor meg már nem volt alkalmas, egyéb okok miatt (különben is ez az egyeztetés?)
- megírtam neki, hogy mikor lesz alkalmas, nem jelentkezett, (mai napot írtam neki), kíváncsian várom, vajon megint 1 hét lesz mire jelentkezik?
- ebből kifolyólag a terméket még hírből sem láttam. (ezt a konkrét terméket, amihez az értékelés jött, amihez nem votl értékelés azt megkaptam :DDD )

- Viszont a másik két terméknél nem votl gond ott jót küldtek. Hm lehet kapnak 3 pontot. Bár igazából csak 3-ból kettő volt sikeres... - á már értem, mert ez votl az utolsó rendelés, azért, jött csak erről.

Ed-n meg 1 nap alatt teljesítik a rendelést, mait. Igaz az nagyon korai volt... Pedig azt vártam volna, hogy elcsúsznak vele... de úgy látom nagyon igyekeznek...

[ Szerkesztve ]

(#11533) Vertigo18 válasza Boond (#11532) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nos, nekem is ma adták meg a "lehetőséget", hogy a szar tabletjük árát levásároljam. Persze addigra már vettem hozzá tokot náluk, meg billentyűzetet, a kisfiam biztosan örülni fog a karácsonyfa alá kerül egy tok, meg egy bill, de no tablet! Majd megmondom neki, hogy biztos rossz volt idén, ezért nincs ajándék... ;]

Persze, ha le szeretném vásárolni az árát (20k), akkor azt kell tapasztalnom, hogy az első 10 colos tablet éppen 2.5x annyiba kerül, mint ez volt, így esélyem sincs.

Küldtem nekik egy szép kis levelet, meg egy fényképet a fiamról, remélem szétszakad a szívük! :W

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#11534) Boond válasza Ciccuka (#11503) üzenetére


Boond
addikt

Ez már tavaly is így volt utána döbbentek rá páran, hogy ez "így nem túl jó". De hát ez van/volt/vélhetőleg lesz is.

(#11535) Gergőke88 válasza Vertigo18 (#11533) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mire szamitottal egy 20e ft-os 10colos tablettol?
Valaki fegyvert tartott a fejedbez, hogy rendelj hozza tokot egybol? :U

(#11536) Boond válasza Vertigo18 (#11533) üzenetére


Boond
addikt

Megmondod, ez olyan modern, hogy már nem is látszik :D

De most komolyan, miért nem kérted inkább vissza a pénzt? akkor ott vehettél volna ahol akarsz/ jobb ajánlatot látsz. Én ezt a terméket elvileg direkt emiatt rendeltem itt. Ha ma rendelném akkor biztos nem innen, eleve nem lenne olcsóbb, mint máshol, sőt talán még több is lenne. A konkrét termékkel remélhetőleg nem lesz gond, már ha meg kapom majd :)

(mert nálam gyakorlatilag téves kézbesítés történt, a csomag tartalmát illetően.)

- egyébként ha még nem telt le a 14 nap/ a visszavásárlási gari ideje ami kb 30 nap akkro még visszaküldheted a tokot/bill-t.

hm, érdekes, hogy jelzik emagnál, hogy van újra csomagolt ajánlat is, gondoljátok, hogy ezt bf-ről küldhették vissza? :D

http://www.emag.hu/asus-zenpower-univerzalis-kulso-akkumulator-10050mah-kek-90ac00p0-bbt004/pd/DLW5YYBBM/?ref_rmd=540510_rmd&ref_id=32499247#res

hm jó lesz oda figyelni majd a termékekre :)

[ Szerkesztve ]

(#11537) Mr.Csizmás válasza Vertigo18 (#11533) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

T-nél van asus padfone 8gb LTE, az a legalja a használhatónak, 29.9-ért.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11538) I2oli válasza Boond (#11536) üzenetére


I2oli
tag

van rá külön oldal: http://www.emag.hu/ujracsomagolt

(#11539) maj-viktor válasza Zola007 (#11530) üzenetére


maj-viktor
őstag

http://homar.blog.hu/2013/11/05/sportsdirect_com-osok_a_teljes_idegosszeomlas_szelen

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#11540) balint82 válasza Mr.Csizmás (#11537) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem az nem padfone,hanem fonepad.

Google Pixel 4a

(#11541) Mr.Csizmás válasza balint82 (#11540) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindig összekeverem, köszi :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11542) Zola007 válasza I2oli (#11538) üzenetére


Zola007
veterán

Kell hozzá egy anyagi szint, hogy valaki megrendeljen, aztán visszaküldjön egy 1 millás TV-t
Ahhoz még inkább, hogy ezt valaki újra meg is vegye :) .

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11543) Boond válasza I2oli (#11538) üzenetére


Boond
addikt

Ezt nem is tudtam. Azért procit, meg hdd-t talán kicsit neccesebb nem?

(#11544) rocket válasza Zola007 (#11542) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezek a 10% kedvezmenyek viccesek, a nem gyari bontatlan csomagolas -30%-nal kene induljon :)

Sajnos egyre gyakoribb, hogy nem gyari csomagolasu termeket akarnak uj araban eladni, en ezert nem kerek sose hazhozszallitast, hiaba ingyenes, kuldenek egy bontottat annak a visszakuldese maceras.
Telefonalgatas, visszakuldes penzbe (futar)vagy idobe (szemelyesen) kerul, es utobbi esetben lehet nincs masik ami bontatlan.
Nem azert vasarolok meg egy termket, hogy a vegen ures kezzel, es az araval tavozzak.

Elobb-utobb modositas kellene az elallasi jogszabalyban, mert ez mar kaotikus ami zajlik, egyreszt vasarloi oldalon (sokan napokig tarto ingyen hasznalatnak gondoljak az elallasi jogot es sportot uznek belole), masreszt kereskedoi oldalon (ujkent , uj termek araban adjak el a foleg elallasi jogbol visszavett termekeket).
Azt nem tudom van-e a Magyar jogalkotoknak lehetosege valtoztatni rajta,mert EU szabvany, de valamit muszaj lesz tenni, hocipom tele van azzal, hogy szinte mar konyorogni kell egy uj, gyari csomagolasu termekert.

Ebben a topikban is tobben irtak BF ota, hogy bontott termeket kaptak.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#11545) bugizozi válasza zsolt501 (#11485) üzenetére


bugizozi
őstag

Végül kiderült, hogy azért nem frissül a csomag nyomonkövetés, mert a dpd nem találja a csomagom... eddig meg össze-vissza hazudoztak, mindig azt mondták h majd holnap, majd holnap viszi a futár...persze várhattam így :W
Beszéltem az eMag-gal, azt mondták nem egyedi eset, aznap délelőtt 5-en jelezték már h nincs meg a csomagjuk. Megrendelték a terméket a nevemben újra, az eredeti árral, majd 1-2 napra rá átírták a bf-es akciósra. Ezt megint a dpd fogja kihozni, kíváncsi vagyok hogy mikor :U
Egy biztos: a jövőben próbálom kerülni az olyan helyeket ahonnan csak dpd-vel küldenék a terméket, mert már az ismerőseim is mondták hogy többször volt velük rossz tapasztalatuk...

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#11546) Ciccuka válasza rocket (#11544) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hobbit űznek a kibontogatásból. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11547) Boond válasza rocket (#11544) üzenetére


Boond
addikt

Ezt kellett volna berakni BF kor ide :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=r2NDwiaAjEk

(#11548) foregister válasza foregister (#11487) üzenetére


foregister
tag

BF-es eMag csomagról még mindig semmi, a senki földjén van: eMag sem lát semmit, Posta sem tudja hol van, mivel az MPL csomagkövetőjében továbbra sem jelenik meg, kb ugyanazt tudják róla, mint én: egy raktárban van.

eMagnál láthatóan feladták, hogy pontos dátumokat közöljenek: már múlt héten pénteken is e hét pénteket mondtak, ez azóta átment dátum nélküli kommunikációra.

Mivel szülinapi ajándék lett volna múlt hétre még az is probléma, hogy az előre kifizetett kb. 60e Ft most áll a semmiben és ha karácsony után érne ide, akkor legalább veszek valami mentő ajándékot. Igazság szerint már azon sem fogok csodálkozni, ha megérkezik és nem fog működni, így a mentőajándék borítékolható.

Ha nem lettem volna ilyen sóher, hogy spóroljak 10-15e Ft-ot, most megspóroltam volna magamnak egy fejfájást. Ráadásul a tavalyból már tanulhattam volna, ahol ugyanez játszódott le az egyik ismerősömmel, szintén az eMaggal.

Az igen az nem nem

(#11549) torma1981 válasza foregister (#11548) üzenetére


torma1981
veterán

Nem értem miért fizettek előre? Kerjétek pick-pack pontra, vagy házhoz utánvéttellel ha bankkártyával akartok fizetni. Már van terminál a futároknál is.

(#11550) Zola007 válasza torma1981 (#11549) üzenetére


Zola007
veterán

Főleg, hogy az utánvétes csomagra jobban is vigyáznak a futárok, mint arra ami már ki van fizetve,
Mert ha sérül és még pénzt se lát a feladó belőle, akkor ott valaki tuti meg lesz ejnyebejnyézve.

GLS csomagpontnál ellenben vigyázzatok, mert nem mindenhol lehet kártyával fizetni. Én ma basfáztam rá éppen, edzeni mentem utána, nem vittem magammal KP-t, csak kártyát

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.