Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) Ciccuka válasza Vertigo18 (#11198) üzenetére


Ciccuka
veterán

Használtat küldtek neked is?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11202) XtremLor válasza Ciccuka (#11201) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem csak gyarilag ****, a play store osszeomlik, a tabletes topikba mar irtak nem egyedi eset....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#11203) thomeef válasza Vertigo18 (#11198) üzenetére


thomeef
őstag

Minek vesztek ilyen hulladék marhaságokat? :D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11204) ZS3NI válasza thomeef (#11203) üzenetére


ZS3NI
őstag

Mert olcsó :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11205) Vertigo18 válasza thomeef (#11203) üzenetére


Vertigo18
addikt

Gyereknek nem veszek 100k-s tabletet, hogy elb@cca!

Ezt ennyiért nem sajnáltam volna, had nyomogassa két foci, meg kutyázás között! De akkor már működjön!

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#11206) Gergőke88 válasza ittakary (#11195) üzenetére


Gergőke88
addikt

En ugye reggel hivtam oket, hogy bemegyek a depoba.
8.17kor sms hogy 5 napon belul.
10.01 sms hogy a futar 10.11-11.11 kozott csomagot hoz ki.
Mondom fasza....
De szerencsere felhivott a sofor es le tudtam vele beszelni egy talalkat.
Ugyhogy Emagos ipad mini 2 megerkezett.... Vegulis 6 nap alatt ideert ami nem annyira rossz.

(#11207) pohár válasza Jeanne d'Arc (#11200) üzenetére


pohár
félisten

nekem épp most jött sms tőlük, hogy 14:17 és 15:17 között fog jönni az egyik csomagom, hát mondom ez igen, ezt szépen behatárolták, ilyet még nem is láttam, csak a sablon 8-17 órát :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11208) andersen32


andersen32
csendes tag

Páran írták, hogy azt remélték, hogy bankkártyás fizetés miatt nekik előbb hozzák ki neki a terméket.

No itt a tévedés. Én a BF után rendeltem ED-tól, és én is ezt hittem. A helyzet az, hogy ezzel csak azt lehetett elérni, hogy kb. 8-10 nappal a rendelés után hozzák ki a terméket, tehát a sor végére kerül az ember.

Azt nézem, hogy akik viszont BF-kor rendeltek, de nem fizettek előre (hanem személyesen a futárnak) azok sok esetben 2-3 nap alatt megkapták a rendelt cuccukat.

Végül ED szerint teljesen logikus, aki neten vásárol, és kifizeti a terméket, az büntetni kell, söt konkrétan ő a hülye vásárló.

Ennyi erővel csak be kelett volna menni egy boltba, ahol raktáron van a termék, és aznap, ott helyben fizetve már haza is lehetett volna vinni.

De akkor minek üzemeltetnek webshop-ot, ha ott nem lehet normálisan vásárolni ?

(#11209) fi:zi'k válasza pohár (#11207) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Annyira ne örülj neki, lásd itt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11210) pohár válasza fi:zi'k (#11209) üzenetére


pohár
félisten

hát az enyém kicsit reálisabb időpontnak tűnik :D
de a csomag már a debreceni depóban volt reggel, majd jön a futár ma valamikor

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11211) Sziszilabi


Sziszilabi
csendes tag

Én is rendeltem egy emagos, Black Friday-es Wink Highway Tablet-et, igaz még nem kaptam meg...
Lehet ennyi negatív után, át sem kéne vennem, de azért megkérdezem, próbálta valaki a beépített gps-t?

[ Szerkesztve ]

(#11212) Laca1212 válasza Vertigo18 (#11205) üzenetére


Laca1212
őstag

Mennyi volt amúgy?

(#11213) f4c3m4n válasza Gergőke88 (#11206) üzenetére


f4c3m4n
csendes tag

Na grat! Sms-t én is kaptam, délután 3-4 között jön a futár.

Jó szórakozást a kicsikéhez! :))

(#11214) bugizozi válasza pohár (#11207) üzenetére


bugizozi
őstag

Én is most kaptam SMS-t a DPD-től, hogy 18:45-19:45 szállítják...:Y direkt a munkahelyre rendeltem, mondván úgyis ott vagyok, de hát nem dolgozom este 8-ig :W

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#11215) Predator2 válasza Gergosz2 (#11188) üzenetére


Predator2
addikt

Thx

Írtam nekik fb-on. Küldik csak el vannak havazva.

Szállítási költséget felszámoltak neked?
(én alapból 10k felett rendeltem) így elméletileg ingyenes

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11216) Sziszilabi válasza Laca1212 (#11212) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Emag Black Friday-es Wink Highway 10" Tablet 19.900 Ft.

(#11217) Laca1212 válasza Sziszilabi (#11216) üzenetére


Laca1212
őstag

Annyira olcsónak sem mondható akkor. Tesco BF-es 10e ft-os tab teljesen jól használható. :)

(#11218) gerii válasza Sziszilabi (#11216) üzenetére


gerii
addikt

Azigen, ez brutálisan gagyi, tipikus mire b@sszam el a Deákom kategória.

(#11219) rayoliviero válasza Jeanne d'Arc (#11200) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én megszereztem a futár számát és lebeszéltem vele, hogy összefutunk majd valahol a városban, ahol neki megfelel. Ez felgyorsítja az eseményeket remélhetőleg.

bugizozi: Meg kellene szerezned valahogy a futár számát és lebeszélned vele, hogy este már nem leszel a munkahelyeden és találkozzatok máshol. Mert csak ha nagyon nagy szerencséd van, akkor fog hívni. Bepróbálkozik majd este a munkahelyeden, nem leszel ott és annyival lezárja a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#11221) bugizozi válasza rayoliviero (#11219) üzenetére


bugizozi
őstag

Na igen, de amit találtam két telefonszámot (normál, kék) az mindkettő foglalt pedig kb 5 percenként próbálkozom :( [link]

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#11225) rayoliviero válasza bugizozi (#11221) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát a DPD weboldaláról nem is fogod megtudni, ezeken a számokon nem adják meg a futár számát. Nekem itt a Ph-n segítettek, beírtam, hogy tudja-e valaki a debreceni DPD futárok számát és kaptam többet is. De több futár is van egy városban. De ha már egy futár számát megtudod, akkor esélyed van, hogy megadja a kollégája számát (utca alapján, ahova kéred a kiszállítást).

(#11226) bugizozi válasza rayoliviero (#11225) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi ez jó ötlet! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#11227) rayoliviero válasza bugizozi (#11226) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen.

(#11228) maj-viktor válasza andersen32 (#11208) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én pont ezért rendeltem edigital esetén FoxPost csomagautomatába, illetve emag esetén Pick Pack pontra... (Foxpost-os pár nap alatt letudva)... pick packos meg talán ma... bár amilyen hülye rendszerük van... már mindenféle értesítőt kaptam 3x voltam.... semmilyen csomagról nem tudnak... most e-mail és SMS-t kaptam, talán ma már tényleg ott lesz / átvehető... de ezt a káoszt... FoxPost-osra nem lehet panaszom gyorsaság tekintetébe! De ez a pick packos... no comment! Ja és utánvételes mindegyik! (korábbi panaszoknól okulva én már nem fizetek ezeknek előre... persze vicc az egész, hogy tényleg még azt büntetik aki van olyan hülye, hogy fizessen azonnal és ne csak utólagosan... aztán lehet át sem veszi)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#11229) pohár


pohár
félisten

wow, épp az előbb robogott el előttem a DPD-s futár, na mondom veszem a pulóvert, aztán megyek ki, hát mire kiértem a kapuhoz, már az utca közepén volt, adta át a csomagját valakinek, na mondom engem hogy sikerült kihagyni :D

bár nem is volt még 14:17, a pontosság lehet a mindenük ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11233) rayoliviero válasza pohár (#11229) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én találkoztam futárral a Teva környékén, úgyhogy végre megvan a csomag. Még jönni fog egy GLS is, tegnapi rendelés, de még nincs találat a tracking numberre.

(#11236) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Nah nálam is dolgozik a edigi, már a webox felvette a csomagot... :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11237) pohár válasza rayoliviero (#11233) üzenetére


pohár
félisten

nekem is meghozta, 14:20-ra vissza is jött :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11238) koxx


koxx
MODERÁTOR

Kérjük mellőzni a ki mennyiért vette / adta el dolgokat, nem tartozik a topik témájához.

(#11239) gabi182


gabi182
tag

DPD futár sms jött az előbb, hogy a Hama uRage billentyű,egér, pad este 19:20 és 20:20 között jön, szóval elég sokat túlóráznak a sok csomag miatt, este írok hogy nekem is románt hozott-e!

(#11240) TaliGa válasza XtremLor (#11202) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Wink tablet (emag). Dettó ugyanez. Play Áruház összeomlik, és hogy még szebb legyen védőfólia nélkül érkezett, mély karcokkal a kijelzőn, szóval vmi bemutatódarab lehetett.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#11241) r3dsnake válasza koxx (#11238) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A mikor kinek szállítják ki mennyivel relevánsabb? Vagy a 3 oldalon keresztüli pendrive-os rinya? Lement már az esemény, szvsz bármi ezzel kapcsolatos elférhetne. Alig van hozzászólás úgyis.

[ Szerkesztve ]

(#11242) Sziszilabi válasza TaliGa (#11240) üzenetére


Sziszilabi
csendes tag

Nálam is hasonló a helyzet a tablettel, megy vissza a feladónak. :)

(#11243) SUPREME7 válasza r3dsnake (#11241) üzenetére


SUPREME7
őstag

Szvsz inkább az a bajuk, hogy sokaknak csípi a szemét a téma, ezáltal "flamekeltő". Bár én se értem ezt a túlszabályozást, se itt, se a BB topikban

(#11244) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Ma mondta a DPD futár hogy a megadott intervallumban kell lecsippantani a csomagot. Napi szinten 80%-ot hozni kell nekik. Nálam várni kellett neki 5-6 percet, utána kaptam meg a csomagot.
A posta által hozott kutyakajáról semmi hír. Trackinget se látja a posta rendszere.

[ Szerkesztve ]

(#11246) HaZsolt válasza Nayrobi (#11086) üzenetére


HaZsolt
őstag

Megoldódott, nem én voltam a béna, hanem ők voltak 1 napos csúszásban.

(#11247) zaskar


zaskar
senior tag

Ebből a tabletből nem rendelt valaki? Én rendeltem egyet kollégámnak (13900 Ft volt) ma jött meg, kíváncsi leszek rá, nem lesznek-e vele gondok, mint a Wink csodával...

(#11248) Tomi0703 válasza Sziszilabi (#11242) üzenetére


Tomi0703
őstag

Haveré is összeomlik... Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy android topik? :DDD

(#11249) Mr.Csizmás válasza zaskar (#11247) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

biztató :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11250) gerii válasza Mr.Csizmás (#11249) üzenetére


gerii
addikt

Szerintem direkt szopatják magukat ilyen szarokkal, nem hiszem el hogy komolyan jó vételnek ítéli valaki ezeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.