Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) AcHanGE4 válasza Ákinard (#41000) üzenetére


AcHanGE4
tag

Köszi! Át fogom venni, úgy mondtam volna le, ha simán lehet törölni és megrendlem újra díj nélkül. De így is jó lesz. Csak nem szeretném, hogy végül mégse jön ki mert sikerült törölniük :)

[ Szerkesztve ]

(#41002) Ákinard válasza AcHanGE4 (#41001) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Ja neem, nem tudja törölni, mert már úton van. Ezért írta vissza, hogy már csak a futárnál tudod visszautasítani.
Vinni fogják, ne aggódj.

(#41003) AcHanGE4 válasza Ákinard (#41002) üzenetére


AcHanGE4
tag

Jó van, megnyugodtam :)

(#41004) BiP válasza BiP (#40994) üzenetére


BiP
nagyúr

Emag oldal/app még nem jön be, de árukeresőn már látszik az új ár. (28 vs 43 :(( )

(#41005) MuMa012


MuMa012
tag

Aldi és Lidl is BF akciózik csütörtökön. Hol vannak már a régi 9 ezer Forintos aksis erős csavarozós idők... :)

(#41006) vendingo válasza Ciccuka (#40996) üzenetére


vendingo
veterán

Munkahelyemen rengeteg ilyen mikró van használatban évek óta, illetve itthon is ilyet használunk. Melóban kapja az ívet rendesen, sokan is használjuk, semmi baja.

MuMa012: hatalmas akciók. A most Bf akciós bosch robotgép az aldiban 33 ezer. Tavaly karácsonykor 17 ezerért vettem, amikor új üzletet nyitottak a városban. Plafonig álltak a gépek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#41007) PuffyMinnie válasza vendingo (#41006) üzenetére


PuffyMinnie
tag

Szerintem jó vétel. Ennyiért meg főleg. Nekem is a kedvencek között volt, de nem jött össze. Most hogy nem több tízezres attól még használható. Arra amire használja egy hétköznapi ember megfelelő nagyon is.

Ha az elméd arra ösztökél, hogy beszélj, próbálj helyette figyelni!

(#41008) salapp válasza fege87 (#40997) üzenetére


salapp
addikt

Nálunk pont azért van már egy ilyen, mert fapados. Gusztusos a kinézete. Egy tekerőgomb és kész. Arra, hogy fél perce bemenjen a rizstej vagy egy percre egy tányér étel, pont tökéletes.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#41009) salapp válasza Ciccuka (#40996) üzenetére


salapp
addikt

Sokat segítenek az ÁK-s vélemények :DDD
Persze azért a 140-ből a többség 5 csillagot adott, az számít már.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#41010) Endless válasza BiP (#40989) üzenetére


Endless
aktív tag

Tegnap én is adtam le rendelést 37k-s Tefal edénykészletre 690Ft volt az easybox-os szállítás. Ma szintén annyiért lehet megvenni ingyenes szállítással…

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#41011) Ciccuka válasza salapp (#41009) üzenetére


Ciccuka
veterán

Hát igen, jó kis mosógép :D

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41012) Czimby válasza Ciccuka (#40996) üzenetére


Czimby
addikt

Nekem az elődje volt, full ugyanez csak más a műanyag előlap desingja.
Kb 2év alatt elkezdett sárgulni minimálisan a műanyag(ajtó/gombok) pedig hőszigetelt üveg ablak van tehát UV fény minimális megy át rajta.
A másik nagyobb probléma, hogy a beltérben a zománc 2 helyen is elkezdett hólyagosodni, tehát rozsda van alatta(körömnyi vagy kisebb de akkor is zavaró).
Így már a garázsban pihen egy ideje.

Teljesítményre kicsit gyengébb volt mint a 10éves Whirlpool(800w) ami előtte volt használva, de egyébként működik tette a dolgát.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#41013) vacs válasza PuffyMinnie (#41007) üzenetére


vacs
veterán

A tegnap eMag-os Gorenje mikró szerintem nem volt jó vétel (persze ár/érták arányban oké volt)!
Nagyon pici, gyengén melegít, illetve a tekerő gomb teljesen sima, ha nem tökéletesen tiszta/száraz a kezed, akkor alig lehet elforgatni, mert elcsúszik!
Anyóséknál van ilyen, gyűlölöm!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#41014) classic B


classic B
aktív tag

Emagos rendelés nyomkövetésénél azt írja, hogy sikertelen a kézbesítés, újra megpróbálják. Nem is értem. Biztos csak akadozik a rendszer. :F Nálatok is ezt hozza?

(#41015) , válasza classic B (#41014) üzenetére


,
addikt

Nekem már november 6. óta hoznak egy csomagot. Egyszer megpróbálták kézbesíteni az automatába, nem sikerült, azóta hozzá se nyúltak.

(#41016) bajnokpityu válasza vacs (#41013) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Bb volt viszont a múltkori media marktos. Nagyon jól és egyenletesen melegít.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#41017) Ciccuka válasza Czimby (#41012) üzenetére


Ciccuka
veterán

Remélem olyan nagyon rossz azért nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41018) Talib21 válasza classic B (#41014) üzenetére


Talib21
tag

Biztos nincs hely az automatában, ezért ia találták lehet a 2 órás átvételi nyereményjátékot. Nekem öblítő, pelenka csomag ma 9-kor meg is jött már automatába , elég gyorsan dolgoztak :)

(#41019) Imilenni


Imilenni
addikt

Rizs főzőt látott esetleg valaki?

Press "F" to pay respects.

(#41020) vendingo válasza Talib21 (#41018) üzenetére


vendingo
veterán

Minden automata fullon van. Mpl, fox, emag...
Pár napja beszéltem mpl futárral, napi 3x töltik, viszik az automatákat, de mindig fullon vannak. 1 nap csúszással kaptam meg a csomagom. Én a továbbiakban az mpl-nél postai átvételt fogok választani, ha sürgős a dolog.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#41021) Ákinard válasza vendingo (#41020) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Postai átvétel és ha sürgős szavak egy mondatban, mostanàban erősen hatnak :DD
Nálunk kmes sorok vannak (2 ügyintézőhöz) amióta bezártak 2 kerületi postát, és ahogy hallom vidéken sem jobb a helyzet :-(

(#41023) Tikakukac


Tikakukac
titán

Poénból írtam egyik neppernek, hogy akkor 1 órán belül vihetem-e az emagos laptopot. Micsoda izzadások jöttek válaszban :DDD

Srácok, értem én, drága a kenyér, de legalább amíg kiviszik, azt várjátok már meg a hirdetésekkel :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#41024) Sefter válasza Tikakukac (#41023) üzenetére


Sefter
veterán

Ki tudja mikor kapja meg...pláne ha automatába kérte.
A másik kedvencem, amelyiknek arra sincs pénze, hogy átvegye, ezért a boltnál találkoztok és elkéri előre a zsét... :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#41025) Remiel válasza Sefter (#41024) üzenetére


Remiel
őstag

mondjuk az már a legalja... :(

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#41026) Tikakukac válasza Sefter (#41024) üzenetére


Tikakukac
titán

Az az igazi mélység, igen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#41027) Degu82


Degu82
kezdő

Tegnapi euronics asus tuf gamer laptopról tudott valaki 200ért? Én mire megtudtam este már nem volt. Persze a sok szemetet linkelgette mindenki ami semmivel nem volt olcsóbb mint máskor. Gondolom aki tudott róla az vagy neppelni akarta vagy passz. Ennyit a bf meg best buyról. Az érteles dolgokat senki nem osztja meg.

(#41028) erdey_a válasza Degu82 (#41027) üzenetére


erdey_a
őstag

ne itt hisztizz ;]

Vérboci

(#41029) HunChris válasza Degu82 (#41027) üzenetére


HunChris
senior tag

Vagy tudott róla, de 5 éve sem volt gamer az a laptop.

(#41030) spae válasza Degu82 (#41027) üzenetére


spae
aktív tag

Melyik volt az? Én is valami gamer laptopot néznék...

(#41031) axlfsi válasza Fifi (#40984) üzenetére


axlfsi
veterán

... hát majd meglátod, de légy résen, mert 2021.11.11-n én kuponnal jobban jártam a platinumshopnál, mintha a BF-re vártam volna (ezt az eladók egyébként előre elárulták nekem).
Akkor még (és szerintem idén sem lesz ez másképp) a csúcsmodelleket nem akciózták BF-kor (nem csak náluk, sehol Magyarországon).

Tavaly ennyi volt a V15 (btw imádom, életem egyik legjobb befektetése, pedig nem olcsó, egyáltalán!)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#41032) koxx válasza axlfsi (#41031) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Talán rémlik mintha még privátban is beszéltünk volna róla :)

(#41033) AtHoS válasza Degu82 (#41027) üzenetére


AtHoS
nagyúr

gamer lapos topikban tuf, katana, nitro kategóriát elkerülősnek írják. Dell G15, Legion, Asus Rog gépeket javasolnak

read-only mode on the forum

(#41034) Gallmix válasza Endless (#41010) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Én ezért is hagytam tegnap a bf-et és előtte vásároltam... semmit sem változott az ár, viszont ingyenes volt a kiszállítás :D

(#41043) spae válasza AtHoS (#41033) üzenetére


spae
aktív tag

Mi a baj velük?

(#41044) AtHoS válasza spae (#41043) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem vágom ezt a részét, én MSI Katana-ra kerestem rá és ezt találtam [link]

Rá kell kérdezni a topikban, de gondolom, hogy a gépek belső felépítése miatt lehetnek problémásak (gyenge hűtés -> throttling, alacsony TDP-s VGA, stb..)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#41045) SyMbioTe válasza BiP (#40994) üzenetére

Már nem azért, de miért nem nézted meg magadtól? :F

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#41046) spae válasza AtHoS (#41044) üzenetére


spae
aktív tag

Én is ilyesmire gondoltam...

(#41047) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Pech aki ilyet kapott BF-kor

Pár másodperc ezzel is elment

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#41048) carlo válasza Ciccuka (#41047) üzenetére


carlo
csendes tag

Később...

(#41049) IntelKiller7 válasza carlo (#41048) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kiegek. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#41050) =Mentor= válasza axlfsi (#41031) üzenetére


=Mentor=
őstag

Én egyszerűen léptelen vagyok megérteni, hogy miért dob ki valaki egy ilyen felturbózott "morzsaporszívóra" százezreket... Ok sokkal kényelmesebb, nem kell 220-ba dugni, zsinórt ráncigálni, porzsák stb de egy normál porszívóban már töredék ennyiért is a legjobbat kapod. Számomra a kényelem nem ér meg 4-5x felárat. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.