Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) Taci válasza Geri8 (#9963) üzenetére


Taci
addikt

Ha lesz még más "jelentkező" is, jó lenne, ha a topikgazda beírná a fenti összefoglalóban egy külön szekcióba. Köszönjük! :R

(#10052) Lala6 válasza MADcat (#10049) üzenetére


Lala6
őstag

Nem rossz a PCX, és szoktam ott vásárolni, mert közel van, de az akcióik tényleg nevetségesek. Nevetni szoktam a hírleveleken, amikor a szállítási díjjal "akcióznak", más cég simán elengedi, ők csak a felét... :D

(#10053) Jeanne d'Arc

Ez a topic pörög a legjobban komolyan mondom! :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#10054) HagaNRG válasza parkr (#10030) üzenetére


HagaNRG
őstag

Én végül még berendeltem egy hetek óta halasztgatott Bright White fogfehérítőt, 26 ezer helyett 16k-ért a gyári webshopból. (ezt mondjuk spec tényleg már hónapok óta halasztgattam, mert nem vagyok annyira biztos a hasznában, hogy 26k-t adjak érte)

(#10055) MADcat válasza Lala6 (#10052) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jaj, nem az a bajom, hanem a szerverpark, a hekkker támadás stb... elsőre poén volt, de már unalmas. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10056) Newyorker válasza Gedeon31 (#10050) üzenetére


Newyorker
addikt

Persze, mert minden cég minden évben a készletének egy részét Bf-ezze!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10057) lajthabalazs válasza torma1981 (#10042) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én nem emlékszem rá, hogy a kiállított termékek alatt, mögött dobozban állnának az adott típus további példányai, hogy ha valaki betéved a "boltba", levegye a polcról, betegye a kosarába és menjen vele a kasszához. Persze fogyóeszközt tartanak, pendrive, memóriakártya, telefontok, kábelek, de LCD TV-t nem fogsz bolti készletről venni.

(#10048) Pluessm Aci

mall.hu-ból kinézném, hogy megpróbálnak visszavitt terméket elsütni mégegyszer újnak. Egyszer vásároltam náluk még fiatal koromban, mert amerikai ár alatt tartottak egy elég drága fejhallgatót, de soha többet. A webshop, kommunikáció és az ügyfélszolgálat borzasztó. És persze szlovák számlával érkezett, ami alapvetően nem gond, mert nem akartam elszámolni, de ilyen cégekkel nem üzletelek.

Asus tablettel kapcsolatban: egyetértek, amelyik terméket nem tudják szállítani 1 napon belül, az nem saját készlet, és az enyém is három napig utazott. Semmi gond nincs azzal, hogy az edigital a forgalmazó készleteit adják tovább, pont ez a lényege a webshopnak.

[ Szerkesztve ]

(#10058) marilllyo


marilllyo
veterán

Edigital-ról vett valaki valamit a Black friday alkalmával? Egy hete várom a cuccost. Ki is fizettem már...de még semmi. :( Telefonon elérhetetlenek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#10059) Megane2000 válasza marilllyo (#10058) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Én vettem. Nekem sem jött meg. És félteszámláztak, stornó számlát meg nem képesek csinálni. Majd megy egy panaszlevél. Messziről kerülöm őket.

(#10060) radi8tor válasza marilllyo (#10058) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elég nagy baj az nekik, hogy megvette őket egy másik cég. :)

⭐ Stella

(#10061) Dave™ válasza marilllyo (#10058) üzenetére


Dave™
nagyúr

Egy hűtőt, tegnapig nem történt vele semmi, tegnap viszont változott a státusza, átadták szállításra, hétfőn hozzák.

(#10062) madarasz92 válasza marilllyo (#10058) üzenetére


madarasz92
őstag

Vettem egy Xbox-ot egy Asus tabletet.. Az Xbox megjött a tablet még nem :))

(#10063) Vangelis válasza marilllyo (#10058) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a tablet most jött meg. A nokia vésztöltő is ma.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10064) maj-viktor válasza Newyorker (#10056) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ez valaki számára nem egyértelmű!? :O

Persze az xbox-ból is csak 60db-uk van/volt összesen... még véletlenül sem mondjuk a 5.000db-os készletükből 60db-ot áldoztak be BF-re csalogatónak...

Van egy adott készlet, és ha abból sok van / sok beragadt azt kiszórják "akciósan", a népszerű - amúgy is gyorsan fogyókat miért akcióznák le, amikor úgyis elmegy majd "idővel", ha meg megmarad a végén 1-2 vagy 10-es tétel.... akció! Utolsó darab - csomagolássértült - kiállított darab stb. (sosem voltál még egy Tesco-ban)

Így az adott mikrót is... ez egy 1napos akció volt... jóhogy ma már újból ott van "rendes áron" és ami esetlegesen tegnap elfogyott, ma is van! (miért kéne egy kereskedőnek ma is akcióznia azt a darabot? és ha azt mondta, hogy na tegnap ebből most 100db akciós, de amúgy van belőle 1.000db és holnap már drágább lesz... szoktak ilyen "akciós újságok is lenni", hogy mégjobban elhitessék veled, hogy valamiből kevés van és oda írják, hogy 10-100db, korlátozott készlet)

Tesco-s BF-el most mi volt!? Volt 5db TV 200db vásárlóra

Tesco titok könyvet sem olvastad!?
A birka nép a használhatatlan szarokat is megveszik, ha ráírják, hogy akciós

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10065) lajthabalazs válasza Vangelis (#10063) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Én boltba kértem, mert a futárokat ki nem állhatom, reggel 8 és este 8 közt, vagy aznap, vagy másnap, inkább sétálok egyet ebédszünetben. Csütörtökön jött meg mindkét pakk, a TF103C és egy csomó kábel. Kb 20 perc várakozás volt a boltban, elég kultúrált volt a közönség, szóval ki lehetett bírni, meg mobilnettel az ember nem unatkozik.

(#10066) attiati válasza Gedeon31 (#10050) üzenetére


attiati
veterán

Nem készletsöprés van BF-kor.
Az előre eltervezett, eladásra felkínált darab fogyott el.

(#10067) Tin válasza maj-viktor (#10064) üzenetére


Tin
veterán

azért azt lássuk be, hogy az emag készlete az akció során NULLA volt.

a tesco áruházanként dobott ki 10-20-30 (nem 5) darabot párszáz embernek, és láttad a videókat, nem kicsi volt a felháborodás.

az emag meg 5 millió potenciális vásárlóra dobott ki 60 xboxot, kb ugyanennyi ipad-et, és jó ha feleennyi mikrót. számold át, ez olyan, mintha a tesco minden hiper- és szupermarketjébe 1-1 darabot vinne. az akció a tescós tévén még több is volt, mint az xbox-on. vagy fordítva, ha az emag 5000 db akciós xbox-al készülne.

szóval.. azt hiszem, mindenki levonhatja a tanulságot. hiába jók a szerverei, az emag idén számomra legalja volt.

(#10068) athomi válasza marilllyo (#10058) üzenetére


athomi
veterán

1 porszívót. Bolti átvételt kértem. Másnap jött az üzenet, hogy átvehetem az üzletben. Kb. 5-en álltak előttem, ami 50 perc várakozással járt és 250,-Ft parkolódíjjal. Amikor sorra kerültem közölték, hogy nekik nincs raktáron, csak a központi raktárban van, de kiszállítják ahova kérem. Kedden meghozták.

(#10069) gabx76 válasza marilllyo (#10058) üzenetére


gabx76
senior tag

Nekem ma jöttek meg Pick Pack pontra a cuccaim, de csak apróságokat vettem: LED égők, autós inverter, tolómérő. :)

MADcat: Igen, megjött mind. Az Édesanyámnak szombaton rendelt csomagot már szerdán átvehette a futártól.

[ Szerkesztve ]

(#10070) MADcat válasza marilllyo (#10058) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Három csomagot rendeltem weboxra, kettő megjött, a led "izzókra" várok még.
Futárral én sem rendelek, a webox sokkal jobb nekem. :K

(#10069) gabx76

neked megjöttek a LED-ek? :(

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10071) Mr.Csizmás válasza Tin (#10067) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:U csak azert, mert nem jutott neked?

A Davidoff parfumbol se volt sokaig, gondolom ott se ezer db volt a keszlet. :W megis sikerult vennem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10072) denis.p válasza Vangelis (#10040) üzenetére


denis.p
tag

Elektronikus számla, helyett csak pecséttel, aláírással ellátott papírszámla az elfogadható, mivel nem elektronikus rendszerben számol el a cég.
A másik pedig, hogy írhat 27%-os áfa tartamú számlát egy román bejegyzésű és telephelyű cég, amikor a román áfa 24%-os. Hogy fizeti be a nav-nak az áfát?
Sok kérdés felmerül egy ilyen céggel kapcsolatban, ugyanis emag.hu és a magyar telefonszám, valamint a tv-ben hömpölygő emagos FD reklám magyar cégre utalt, de az csak az elektronikus számlából derült ki, hogy nem magyar bejegyzésű és mo-on telephellyel nem rendelkező cég az eladó. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy megbízhatatlan a cég, de magyar vásárlónak nem sok jogérvényesítére van lehetősége a céggel szemben, akár számlával, vagy egy komolyabb értékű termék meghibásodás esetén a garanciájával kapcsolatosan.

(#10073) Tin válasza Mr.Csizmás (#10071) üzenetére


Tin
veterán

amúgy először odaírtam a hsz végére, hogy nem, nem csak ezért mondom, de aztán kitöröltem, mert hátha nem ebbe kötnek bele: de.

olvasd végig még egyszer a hsz-t, és gondolj bele. ha az xboxon és az ipad-en 40e, az akciós mikrón meg 15e-t engedett (hasznáról ne is beszéljünk), az emag összesen az idei BF-en 10 millió forintot áldozott be az akciós készletre.

egyébként 1 db ceruzát nem tudtam venni tőlük. minden kacat volt, vagy alig-akciós termék. tegnap összevásároltam jópár dolgot 100e+ értékben máshol, volt, amit nem is akcióban, miközben emagon is voltak ugyanilyen vagy hasonló áruk, de egyszerűen egyik sem érte meg náluk.

emagon volt egy tucat akciós termék, a többi meg nem volt az, akármi is volt odaírva. sokkal jobban örültem volna, ha az van, mint tavaly, amikor a húzótermék elfogyott hamar (kit zavar), de volt egy rakat másik, kisebb, de használható akciós termék - elvégre ez egy BF, nem pedig egy "árak forradalma".

ezért mondom, hogy az alja.

[ Szerkesztve ]

(#10074) Vangelis válasza denis.p (#10072) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Papír alapú számlát is szoktak küldeni.
rendes adószámmal.

Rendes magyar adószámmal:

Név: Dante International SA
Cím: Virtutii Sugár út, 148. Szám, 6.
Kerület, Bukarest, Románia
Adószám: 26915131-2-51
EU Adószám: HU26915131

Additional tools
VIES – Közösségi adószám-megerősítés

Igen, érvényes közösségi adószám

Tagállam HU
Közösségi adószám HU 26915131
A lekérdezés dátuma 2015/11/28 09:40:11
Név DANTE INTERNATIONAL SA
Cím 030353 BUCURESTI SOS. BUCURESTI NORD UTCA 15-23.
Egyedi hivatkozási szám

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10075) Zjunior válasza Tin (#10067) üzenetére


Zjunior
veterán

Számodra, nekem mind2 évben nagyon jó, igaz tavaly 14 terméket vettem, most csak 4-et, de a megtakarítás 100k volt ... :C (Ha mind2 évet nézem akkor 350k megtakarítás :F )
Tesco-val példálózni nem gyenge...
Menni a tömegnyomorba 10 tv az a nagy árukészlet? :Y
Ezt te se gondolod komolyan

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10076) Tin válasza Zjunior (#10075) üzenetére


Tin
veterán

nem baj ha nem írom le még egyszer ugyanazt?

legyek egy tucat vásárló szemében az elégedetlen, aki nem tudott olcsó xboxot venni, amikor nem is volt rá szükségem.

racionálisan próbáltam leírni a véleményem. a ti érzelmi érintettségetektől függetlenül :)

(#10077) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Azért remélem mindenki kiheverte a tegnapi sokkot és a traumát, hogy nem jutott neki akciós xbox és full HD tv. :DDD Böven ki lehetett fogni más normális, féláras terméket is.

(#10078) tgbrfv válasza denis.p (#10072) üzenetére


tgbrfv
tag

"
A másik pedig, hogy írhat 27%-os áfa tartamú számlát egy román bejegyzésű és telephelyű cég, amikor a román áfa 24%-os. Hogy fizeti be a nav-nak az áfát?"

Pont úgy, hogy betartja a törvényeket.
Bizonyos, alacsony értékhatár alatt minden külföldi webshop a célországokba fizeti az áfát az adott ország áfakulcsával. Az emag meg betartja ezt, szemben a kamuszlovákwebshopokkal.

(#10079) denis.p válasza Vangelis (#10074) üzenetére


denis.p
tag

köszi:)
ha küld a csomagban papíralapú számlát, úgy már ok :)

(#10080) Vangelis válasza denis.p (#10079) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem volt eddig mindig benne számla.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10081) spammer


spammer
veterán

Az én véleményem is az, hogy szar volt az idei BF. Az emagnál eddig is minden héten voltak gagyi, kamu akciók, gondoltam most a BF-en megerőltetik magukat (mert a tavalyi egész korrekt volt), de még ezen az egyetlen napon sem lehet bízni már bennük sem. Edigitálról és a többiről meg jobb nem is beszélni. Cyber Monday még ennél is nagyobb tripla nulla lesz, úgyhogy ez a szezon ennyi.

szerk: ja és nem, nem akartam Xboxot venni, nem savanyú a szőlő. :N

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#10082) lajthabalazs válasza Tin (#10073) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Fura hozzáállás valakit azért hibáztatni, mert olcsón ad valamit, de csak korlátozott számban. Ha azt igérné, hogy jut majd mindenkinek, akkor jogos lenne a kritika. De minden épeszű ember tudta, hogy a jó ajánlatokból csak a szerencséseknek fog jutni. Az edigital-t lehet utálni, mert a technikai problémák mindenkinek sok bosszúságot okoztak. De az emag-nál szépen tisztán lecsúszott az ember a legjobb akciókról, viszont a többiből - ha akart - tudott vásárolni.

Ez olyan, mintha nem téged húznának ki az autónyereményért, és utána soha többet nem mennél Spar-ba, mert micsoda szemétség, hogy ingyen autót kínálnak, de nem jut mindenkinek.

(#10083) Zola007


Zola007
veterán

Látom vannak itt érdekes emberek, akik a tipikus "kisujjam nyújtom, erre az egész karom kéne" típusba esnek.
Jelentsétek fel a viharba a Tescot, az Edigitalt, meg Emag-ot is azért mert MERTEK akciózni egy vagon cuccot.
Ja, hogy nem csak az Xbox, TV, mikró volt akciós, amire mindenki buzul?
Akkor már semmit nem ér az egész, igazatok van.
Utoljára leírom: ez ÜZLET, nem a Máltai Szeretetszolgálat

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10084) denis.p válasza tgbrfv (#10078) üzenetére


denis.p
tag

Akkor igazad is lehetne, ha az eladó bejegyzése, vagy legalább a telephelye magyar lenne, de az emag nem felel meg ezen kritériumok egyikének sem.
Mindig a kibocsátó cég az országa szerinti forgalmi adóval kell ellátni a számlát! Vásároltam már pár cuccot EU-ból és EU-n kívül is :)
Mint magyar veszel németországban, vagy bárhol a világon elektronikus úton valamit, akkor az a termék a kibocsátó ország forgalmi adójával van terhelve.

(#10085) maestro87 válasza Megane2000 (#10059) üzenetére


maestro87
őstag

Edigital nekem is múltkor félreszámlázta az eneloop aksikat. Az első adagnál szóltam, hogy rossz a számla. Erre ők azt mondták hogy csak akkor tudnak új számlát kiállítani ha előtte kitöltök egy papírt amit a céggel aláíratok, lepecsételtetek és ezt az egészet lefotózom, majd e-mail-ben elküldöm nekik.
Persze a második adagot is félreszámlázták... Ekkora idiótákat. :U De akkor ezek szerint még most sem sikerült a rendszerükben ezt az "apró hibát" kiküszöbölni. Ha ezt sem tudják kijavítani, akkor hogy is várhattuk el tőlük BF-en, hogy működni fog az oldaluk? :U

Lehet jelentkezem oda informatikusnak, úgy hogy nem is értek a szerverekhez, webprogramozáshoz. De szerintem felvennének így is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10086) Tin válasza spammer (#10081) üzenetére


Tin
veterán

így, ahogy leírod. ha kiveszem az emag készletéből az xbox-ot, akkor számomra nem volt semmi jó dolog. semmi. egy miklróüt akartam, de lecsúsztam róla (nagy kaland, pár ezressel drágábban megveszem máshol), egy egeret néztem még, az iponnál megvettem olcsóbbak. a kingston fülest is néztem, edigital ugyanennyi, iponnál olcsóbb. más fülesek, edénykészletek, egyéb cuccok: mindent máshol vettem meg.

egy ceruzát nem tudtam náluk rendelni, mert semmi sem érte meg. pedig vagy 10 termékkategóriába ruháztam volna be, ha van értelmes.

tavalyi sokkal jobb volt. a húzótermékeken kívül is volt rengeteg 20-30% valós akciós termék, amiből be lehetett vásárolni, és jó áron volt, jó feltételekkel. idén semmi ilyesmi.

lajthabalazs: nem a húzótermékekről van szó!!!!!!

Zola007: vedd le az emag kínálatából azt az 5 db tényleg akciós terméket. mi marad?

[ Szerkesztve ]

(#10087) Zola007 válasza denis.p (#10084) üzenetére


Zola007
veterán

Jogi személy rendelése esetén Magyarországon elfogadott számlát állítanak ki?
"Az eMAG.hu oldalon megtalálható összes terméket magyar cégként forgalmazzuk és adjuk el vásárlóinknak, így jogi személy rendelése esetén 27%-os áfás számlát állítunk ki. Ez a dokumentum Magyarországon teljes mértékben elfogadott, így az áfa visszaigénylése lehetséges. "

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10088) Zjunior válasza Tin (#10076) üzenetére


Zjunior
veterán

Én meg leírom az, h nem találtál magadnak való akciót az nem a mi hibánk :(...
Kávéfőzőt vettem Emagtól amit egész évben köröztem 65 ről, 35k volt...
Macska kaja 14kg elég egy életre 8000 huf volt ...
Kérlek mutass másik akciót ami említésre méltő volt, és onnan kellett volna venni? :F

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10089) Zola007 válasza Tin (#10086) üzenetére


Zola007
veterán

pont az amit én vettem:
mosópor, kutyakaja, daráló, turmixgép. Ezen spóroltam úgy 15-20 ezret.

Gondolkodtam még egy sarokcsiszolón és egy mikrón, de flexet inkább csak tavasszal veszek, mikróból meg úgy döntöttem, menjen a régi amíg bírja.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10090) thomeef válasza spammer (#10081) üzenetére


thomeef
őstag

Adom, én csak egy nomrális 48-as tvT szerettem volna karácsonyra, erre vártam hónapok óta. Természetesen semmi. Ugyh rendeltem akció nélkül. Magyarországon felesleges értelmes akciókra várni, mert azok nem léteznek:D

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10091) Tin válasza Zjunior (#10088) üzenetére


Tin
veterán

figyelj, én mindent máshonnan vettem meg, leírtam feljebb is már egyszer.

az emagon egyszerűen nem voltak értelmes olyan akciók, amikre azt mondtam volna, hogy na ez megéri. tavaly meg voltak. persze a húzótermékeken kívül, mert az szerencsekerék, de nincs is jelentősége.

mikró, füles, egér, dac, telefon, edények, és sorolhatnám: egyiknél sem volt direkt típushoz ragaszkodás, és mégsem tudtam egyikből sem venni emagnál. ez elég széles és átlagos spektrum, és mégsem tudtak nyújtani hozzá semmit, vágod? erről beszélek, nem arról, hogy lemaradtam az xbox-ról, amit 3 hónap után eladtam volna, miután karácsony és szilveszter között játszom vele 3x.

Zola007: a háztartási cuccok nem voltak akkora akcióban, asszony dm-ben ponttal jobb áron elhozza, átnéztük. kutyám nincs. turmixgépet vettem pár hónapja, az előző éppen gariztatás alatt az euronicsnál. a többim van. mikró kellett volna, de lesz.rom, lesz akció másho is.

[ Szerkesztve ]

(#10092) Zjunior válasza Tin (#10091) üzenetére


Zjunior
veterán

Aha értem a logikát, szval megvetted máshol drágábban pár ezerrel mint inkább emagon... ;]
Én még1x leírom edénykészlet Tefal 8 darabos 45k ról 25 volt az is megérte meg sorolhatnám NEKEM mind a kettő évben :U !
Most se látok linket, honnan kellett volna vásárolnom :K

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10093) zoltan6 válasza Tin (#10086) üzenetére


zoltan6
őstag

Én sok mindent vettem még olcsóbban az xbox-on kívül, :DD vettem mosógépet 15-el olcsóbban,blu-ray lejátszót 10-el olcsóbban,mobilt 15-el olcsóbban, okos mérleget 6-al olcsóbban a nagyobb értékű dolgokat direkt BF-re időzítettem,egész évben erre spóroltam.és alaposan utánajártam előtte mi mennyibe kerül.felkészülve tudatosan vásároltam.
Ugyanúgy a kollégám is erre a napra időzítette a tűzhely,és főzőlap vásárlást,és milyen jól járt vele.féláron megkapta.

(#10094) Tin válasza Zjunior (#10092) üzenetére


Tin
veterán

megvettem máshol olcsóbban. frankón. edigital, ipon, kisebb webshopok, telekom, stb. csak kicsit több energiát fordítottam az utánanézésre, és jobban lehetett vásárolni.

tefal edénykészletet meg nem veszek. pár hónapja dobtam ki 2 serpenyőt és 1 wokot, 1 évesek sem voltak, feljött a teflon.

zoltan6: nagy háztartási gépet én itthon vettem, pont nem emagkor kellett minden, annál azért meggondolnám a gariztatás miatt, de elhiszem, hogy ezek jó akcióban voltak.

[ Szerkesztve ]

(#10095) kramligergo


kramligergo
csendes tag

Edigitalon rendeltem Bosch porszívót múlt pénteken, de a rendszer nem működött kifogástalanul, ezért 7 db-ot igazoltak vissza (6 személyes átvét, egy kiszállítással PPP-re XIII. ker.be). Múlt héten egyet átvettem személyesen, de a többit törölték, sőt annak sincs már nyoma a rendeléseim között, amit végül megvettem. Veszprémben van az állandó lakóhelyem (számlázási cím), erre most csütörtökön megjelent szüleimnél egy futár, hogy akkor hozta a porszívót, ők meg nem értették teljesen, így kifizették. Így most 2 porszívóm van, szerencsére egy családtagnak kell... Némi zavart érzek az erőben...

(#10096) Zjunior válasza zoltan6 (#10093) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem is az ismerőseim nagyrésze elégedett volt, szval nem értem a felháborodást,meg fikázást.
Ha nem lenne eMag kilehetne törölni a többi akcióval...
Telekomnál se volt semmi, edigital ne is említsük...
iPon évek óta szar, mikor építettem PC-t 5 éve akkor voltak jók.... :K

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10097) Tin válasza kramligergo (#10095) üzenetére


Tin
veterán

nem bírták levezényelni a srácok:D tipikus magyar mentalitás, "elég lesz a Jóska meg a Fecó, nem kell több ember"....

nekem most jött meg egy BF-es edénykészlet 1 órája, kicsit 1-2-nek le van verve a pereme, de mindegy, ezért vissza nem küldöm. 1-2 hónap után úgyis így nézne:D

Zjunior: Telekomnál féláron vettem telefont. iponnál egeret alig többért, mint az emag (de lejön az áfa).

az MM volt nagyon karcsú az idén, és az edigital húzóakciói. az emag meg szerintem általánosságban volt gagyi, persze, aki arra készült, az spórolta a százalékokat serényen.

most jönnek a hiperek karácsonyi akciói, majd ott megveszem a maradékot.

[ Szerkesztve ]

(#10098) tgbrfv válasza denis.p (#10084) üzenetére


tgbrfv
tag

"
Mindig a kibocsátó cég az országa szerinti forgalmi adóval kell ellátni a számlát! Vásároltam már pár cuccot EU-ból és EU-n kívül is :)"

Ez NEM igaz.

Pont hogy a célország áfáját kell felszámítani egy bizonyos határ fölött. Ahol te vásároltál, azok voltak a szabálytalanok.

(#10099) maestro87 válasza szakalistvan (#9911) üzenetére


maestro87
őstag

Akik így számlával együtt árulják a TV-t aprón pofátlanul nagy haszonnal (37-40k), azt a vevő nem nyomhatja fel a nav-nál?:) Ha ugyanannyiért adod tovább mint amennyi a számlán szerepel az szerintem még legális, de ha többért, az szerintem már nem az. A törvény nem csak a használt/megunt vagy saját készítésű termékekkel való kereskedést engedélyezi 600 ezer forint bevételig?
Ebay-ről rendelt számla nélküli cuccokkal vajon mi a helyzet, az mennyire legitim?

És valaki már meg is vette az LG Tv-t 127k-ért (kiszállítás folyamatban). :C

(#10098) tgbrfv: itmedia.sk is 20%-os áfás számlát ad. Most tegnap kérdeztem az eustock.hu-t, és a válaszból ítélve az sem 27%-os számlát ad. :(

[ Szerkesztve ]

(#10100) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Emag ma hozza a rendelt mosogepet. Ez alig tobb mint 24 ora a rendelestol leadva.
Korrekt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.