Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) vasi89 válasza Because (#10899) üzenetére


vasi89
addikt

Úgy látszik az euronics-nál ez rendszeres csak minket előre tájékoztattak h csak kiállított darab van a hűtőből amit nem is értek mert kb becsomagolva volt kiállítva. Jelen esetünkben elképzelhető h tényleg csak 1 db-ot kaptak de ez elég szomorú... Ami viszont sokkal gázabb volt h nem csomagolták vissza rendesen csak körbe volt tekerve fóliával. Végül is sehol nem sérült a hűtő és tényleg karcementes így átvettük de elég gáz ez a hozzáállás tőlük is...

(#10902) sagesz93 válasza zaskar (#10896) üzenetére


sagesz93
addikt

Nagyon jó az a black fridayes doboz... :)
[kép1]
[kép2]
[kép3]
[kép4]

[ Szerkesztve ]

(#10903) madgie válasza vasi89 (#10901) üzenetére


madgie
titán

Nálunk kihozták horpadtan is a használt hűtőjüket (városon belül), úgy fordítottam vissza a komákat, hogy nem gondoljátok ezt komolyan...

(#10904) Because válasza vasi89 (#10901) üzenetére


Because
őstag

euronics egy lerakat, ami kint van azt is adják el... nem is vásárolok tőlük

(#10905) zaskar válasza sagesz93 (#10902) üzenetére


zaskar
senior tag

Úgy látom, nálad is almás terméket rejtett... :) Az mini vagy Air?

(#10906) Vertigo18 válasza sagesz93 (#10902) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért majd ellenőrizd, hogy vannak-e benne fényképek! ;]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10907) IG55 válasza vasi89 (#10901) üzenetére


IG55
senior tag

Ha már Euronics:

Havernak is kiállított hűtőt vittek ki, aztán reklamásió hatására visszavitték, kihoztak egy rendeset, plusz 5000 Huf kárpótlás.

Én egy olajradiátort rendeltem webshopon, személyes átvételnél látom, hogy koszos, kibontott, csomagolásba visszatákolt. Nem vittem el persze.

Ez az üzlethálózat szerintem a kispénzű, kisembereknek szól, akikkel a picivel jobb árnak köszönhetően bármi megtehető.

(#10908) marilllyo válasza =Mentor= (#10841) üzenetére


marilllyo
veterán

Itt is semmi. "Összekészítés alatt"...pedig ki is fizettem online bankkártyával egyből. Gondoltam hátha valamelyest prioritást élvezek akkor....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#10909) vasi89 válasza Because (#10904) üzenetére


vasi89
addikt

Nálunk vagy nagyon jól hazudott vagy tényleg aznap rakták ki a hűtőt de még csak ujjlenyomat sem volt rajta. Vannak jó áraik de nekem az volt az első vásárlásom és egyenlőre az utolsó is :D Más üzlet se nagyon van. MM meg sok esetben drágább mindenkinél.

@madgie: ahogy pakolnak nem is csodálom... kb nekünk is leb.szták és már egyből is tolta elém a papírt h akkor írjam alá... De mondtam neki h várjon csak türelmesen mivel alapból úgy volt h gyári csomagolásban hozzák szóval az a minimum h megnézem nincs e sérülése.

@IG55: Szerintem minden boltban jól megy az emberek hülyítése. Tény h az euronics alapból egy "igénytelenebb" hálózat. Most már kicsit azért kulturáltabb az egész de amikor bemész és minden össze-vissza kirakva a polcokra. Az eladók szakértelme, hát azt inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#10910) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Megjött a Black Friday-os, emagos Hama egerem POSTÁN! :U

Hát ez meg hogyan? Többe került a feladás, az tuti, hiszen egy ajánlott levél is többe fáj nekik is, mint 590 Ft, ráadásul ez utánvételes is volt... Nem értem...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10911) mepet válasza Flashback (#10875) üzenetére


mepet
addikt

Nem vitték, visszaadták a nagykernek, a nagyker meg az edigihez. Szerintem csak a tesco-ban hibáztak, ez egy teljesen normális ügymenet. Becsúszik az ilyen, ez nem minősíti az eladót a legkevésbé sem. Ha korrekten kicserélik, akkor szerintem nincs ok a hisztire.

(#10912) Gergosz2 válasza Vertigo18 (#10910) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nem MPL vitte?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10913) zaskar válasza Vertigo18 (#10910) üzenetére


zaskar
senior tag

Ennyiért tán még Kínából se kapsz egeret... :)

[ Szerkesztve ]

(#10914) pimmi válasza Vertigo18 (#10910) üzenetére


pimmi
senior tag

nekem a 15 kiló mosópor tegnap reggel 9 kor itt volt MPL futárral, :F

(#10915) Hav3l válasza Gergosz2 (#10912) üzenetére


Hav3l
tag

Nekem tegnap jött sms hogy valószínűleg hétfőn kiszállítja a hp microservert az mpl, vártam hogy hozza a futár erre a postára hozták (jobb így nekem) de itt falun így megy hogy lerakják a postán és ő vigye ki.

(#10916) sagesz93 válasza zaskar (#10905) üzenetére


sagesz93
addikt

Ez "csak" egy mini 2. Jó kis szerkezet.

(#10917) kiszi07 válasza Petykemano (#10883) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nem az ő terhük lesz az a termék, hanem a nagykeré. Ők meg küldik tovább a céghez :)
ui: Ha jó fej a cég, akkor fizeti a postát

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#10918) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Garagestore.hu-ról rendeltem péntek hajnalban 2 cipőt, visszaigazoló email nem jött, írtam nekik, válasz nem jött semmi, már le is modntam róla, erre most jött email, hogy érkezik a futár a cipőkkel. :D

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#10919) Sanyi.il válasza ThuG4LifE (#10918) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

nekem tegnap hozták a péntek éjfél után pár perccel rendelt 2 cipőmet :)

(#10920) Exelsior24 válasza ThuG4LifE (#10918) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nekem ma reggel 9:30 körül hozta GLS a csomagot Garagestore-tól. :))

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10921) rocket válasza radi8tor (#10867) üzenetére


rocket
nagyúr

Azert, hogy minnel tobben tudjak meg, hogy a 14napos elallassal visszavitt cuccokat ujkent probaljak tovabb adni, es sokszor meg torolgetesre, gyari resetre se tellik.

Egyre gyakoribb ez sajnos, beprobalkoznak hatha bejon, ha megse bocsanatot kernek, majd ujra eljatszak a kovetkezo vevovel, amig valaki meg nem tartja az uj termek araban vasarolt bontott, hasznalt termeket.

Nehany oldallal korabban pont errol volt szo.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#10922) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem most jött 3 egér egy telefon.

MPL számla nincs,.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10923) UHHH


UHHH
senior tag

emagos rendelesek, masnal nincs olyan hogy POSTAN ATVEHETO, ha beuti a ragszamot?
meg sem probaltak kezbesiteni, az latszik nalam... hozzak mar hazhoz, hivjanak mar fel!
2015.11.29 00:24 Országos Logisztikai Központ
Küldemény információ: Küldemény postai átvétele 2015.11.29 01:25 Országos Logisztikai Központ
Küldemény információ: A küldemény továbbítás-, szállítás alatt 2015.11.29 21:57 Pécsi Logisztikai Üzem
Küldemény információ: A küldemény feldolgozás alatt 2015.11.30 06:16 Pécsi Logisztikai Üzem
Küldemény információ: A küldemény továbbítás-, szállítás alatt 2015.11.30 06:55 Pécs 2 posta
Küldemény információ: A küldemény feldolgozás alatt 2015.11.30 07:42 Pécs 2 posta
Küldemény információ: Postán átvehető

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#10924) madarasz92 válasza UHHH (#10923) üzenetére


madarasz92
őstag

Neked kell bemenni a postára érte .. Lehet hogy próbálták már nálad kézbesiteni ebből úgy néz ki szerintem.

(#10925) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Telekom ádvent :D Samsung Galaxy Core Prime VE 23990 huf

December 1-től minden havi díjas konstrukcióban vásárolt készülékünk mellé 5.000 Ft-os tartozékkupont adunk online rendelés esetén! :C :DD ha valakinek nem kell, jóáron átveszem ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10926) Sterilzona válasza Mr.Csizmás (#10925) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Mit vennel a kuponbol?
Nekem van (10000 felett minusz 5000),de tartogatom, meg ugy nem talaltam semmit.

(#10927) Ryder1


Ryder1
senior tag

Kaptam emailt, hogy megerkezett a csomagom(emag) a pick pack pontra és 7 napom van átvenni. Ha ez nekem nem felel meg - kéne még 1-2 nap-, akkor a pick pack ponton kéne egyezkedni, vagy a Sprinternél? Vagy nem lehet időt kérni és buktam a rendelést, ha nem veszem át?

(#10928) Mr.Csizmás válasza Sterilzona (#10926) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

táskát pl :B

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10929) OccsE


OccsE
aktív tag

Nekem ma jött meg a Telekom-os Sony DSC-WX350B fenykepezogep. Nagyon komoly kis masina!

(#10930) EG0


EG0
aktív tag

eDigitaltól több, mint egy hete (fekete péntekjük után!) rendelt cuccokhoz tegnapra kértem kiszállítást. Persze értesítés nélkül nem jött meg. Felhívtam ügyfélszolgálatat, de már ott is azt mondja automata, hogy megnövekedett forgalom, bla-bla, késünk, egyeztetni nincs lehetőség.
1, Miért nem készültek fel a kiszállító céggel is egyeztetve a saját akciójuk forgalmához?
2, Miért kérdezi meg weboldal rendeléskor, mikorra hozzák, ha nem akkora hozzák? Nem véletlenül kértem konkrét napra!
3, Miért nem értesítenek időben, hogy képtelenek teljesíteni a vállalásukat, miért nekem kell telefonálni?

(#10931) radi8tor válasza EG0 (#10930) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Többet kellett fizetned a kiszállítás miatt, hogy adott napra kérted vagy az csak esti kiszállításnál van?

⭐ Stella

(#10932) Zola007 válasza Ryder1 (#10927) üzenetére


Zola007
veterán

nem lehet egyezkedni, nekik meg van adva egy határidő, aznap visszáruzni kell akármi van
valakit küldj érte

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10933) maj-viktor válasza radi8tor (#10873) üzenetére


maj-viktor
őstag

Még ha visszafizeti stb., akkoris a teljes történetet jó le írni, hogy más is lássa mire "képesek"... és ha tudnád hány ilyen lehet csak van aki nem viszi nyilvánosságra, pont a "macera miatt" és így palizzák be az embereket... ez szimpla átverés! Egy használt / kiállított darabot adni teljes áron! (persze csak ha reklamálsz, akkor lesz valami lépés... és akkor még ott van a faktor, hogy aki "benyeli" és nem reklamál - hány ilyen sügér van)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#10934) numera007


numera007
tag

Emag-os BF rendelés ma Pickpack ponton átvéve (utánvéttel), az Edigital nevű cégnél bankkártyás fizetés után áll a rendelésem, ahogy másoknak is nekem is "összekészítés alatt". Sztem tudom, hogy innentől kitől nem fogok vásárolni többet. :N

(#10935) Gergosz2 válasza radi8tor (#10931) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ő adott napra kérni azt hiszem nem kerül többe. Sőt még ha adott napra kéred akkor előtte egy email is jön amivel még arrébb lehet csúsztatni, vagy akár csomagpontra is lehet kérni. (Ez utóbbi GLS-nél tuti így van, a többinél nem rémlik).

Úgy rémlik a szombati kiszállítás feláras, estiről eddig nem is hallatom, hogy létezik. Persze sok webshopnak van ilyen-olyan szerződése a futárcégekkel, ami simán eredményezheti azt, hogy ezek egyike sem kerül plusz pénzbe.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10936) SUPREME7 válasza numera007 (#10934) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem meg az edigital rendeléseim van ami még aznap elérhető lett, de a legkésőbbi is 23-án hétfőn. Nekem az emagos rendelésem van azóta is összekészítésre várva, szóval ez nem hiszem, hogy mérvadó.

(#10937) Ryder1 válasza Zola007 (#10932) üzenetére


Ryder1
senior tag

Valahogy sejtettem. Megprobalom megoldani.

(#10938) Tigerclaw válasza numera007 (#10934) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem azt eddig is tudtuk, hogy ez se az edigital, se az emag, vagy az euronics, stb. nem egy Amazon. Megvannak a határaik nekik is. Egy ilyen BF-CM-es karácsonyi roham esetén várható volt felakadás. Az eltűnt rendelés, meg visszaküldött, használt dolgok újra eladása már más tészta, de pár nap késés nálunk még belefér jelenleg. Legalábbis a többség tolerálja a dolgot. Nyugatabbra már akkor is lemondják a rendelést, ha nem jön meg nap közben a megfelelő órában.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#10939) updog válasza numera007 (#10934) üzenetére


updog
senior tag

Az edigital azt írta, "6-8 munkanap" is lehet a kiszállítás - nos, ma írtak, holnap érkezik a nov.20-án rendelt tablet. Határeset, elfogadjuk :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#10940) athomi


athomi
veterán

Nem kaptam semmilyen értesítést az emag-os rendelésemmel kapcsolatosan, hogy ma jön a csomagom. Tegnap este még az mpl oldalán a nyomkövetésnél is az volt kiírva, hogy nincs csomag náluk. Erre ma reggel újra megnézem, és írja hogy már nov. 30-án a központban volt a csomag, most meg kiszállítás alatt. SMS-t sem kaptam, egyszer csak megjelent az mpl. :)

[ Szerkesztve ]

(#10941) RZozo válasza updog (#10939) üzenetére


RZozo
aktív tag

Nálam még mindig nem jött a november 20-án rendelt, kifizetett xbox360 az edigitaltól. A tucatnyi küldött üzenetemre sem reagáltak.
Ma megyek az üzletbe borítani az asztalt. Lassan GVH és fogyasztóvédelem következik.

Jobb cég ilyenkor kompenzálni szokott. Mikor rendeltem 100ezer Ft feletti összegért hangfal szettet más cégtől és az eladó cég csúszott a küldéssel, felhívott, normálisan elmondta, hogy mi a helyzet és felajánlott a késésre tekintettel a termékkínálatukból kiegészítő terméket ingyen egy 4-5ezerFt-os sub kábelt.
Egy ilyen edigital szintű cég ezt nem is tudja elképzelni, hogy így is lehet.

(#10942) UHHH válasza madarasz92 (#10924) üzenetére


UHHH
senior tag

ebbol az tunik ki hogy nem probaltak kezbesiteni.felhivtam oket es megerositettek, nem probaltak meg kezbesiteni, postan atveheto. mondtam, hogy ugyan kezbesitsek mar, koszi... ez a magyar posta logisztika 2015 vegen!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#10943) Gedeon31 válasza RZozo (#10941) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az Edigitalnál panaszod van nem reagálnak rá szívok egy ideje velük.

(#10944) MADcat válasza Gedeon31 (#10943) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én beszéltem ma velük, normálisak voltak.
Nálam kikerültek tételek a megrendelésből, amit a honlapon látok.
Azt mondta hiba van a rendszerben, de látja a rendelésem, meg is kapok mindent, ne aggódjak.
Türelmemet kérte. Ennyi. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10945) Gedeon31 válasza MADcat (#10944) üzenetére


Gedeon31
addikt

A gond ,akkor van átvetted már a terméket utána sz@rnak rád.

(#10946) tipuka válasza tixem (#10829) üzenetére


tipuka
addikt

adtam én is nekik 1 csillagot, meg még körbe küldtem, h mások is adjanak rá egy csillagot. :D

[ Szerkesztve ]

(#10947) RZozo válasza Gedeon31 (#10943) üzenetére


RZozo
aktív tag

Állításuk szerint utánanéztek és kiküldték a terméket, csak a PickPack Pont nem értesített, a terméket meg visszaküldte. Edigital pedig visszautalta a pénzt, amit persze még nem látok. Edigital rendelés tájékoztatójában, sehol nem látszott, hogy Pickpack pontra került. :F
De a pécsi üzletben normálisak voltak, újra megrendelték nekem a BF-es áron, elvileg pár nap múlva érkezhet.
Ettől még az edigital kommunikációja, ügyintézése egy nulla, ami a teljes galibát okozta, a pécsi üzletben lévő alkalmazottak igyekeztek ezt helyrehozni, nekik piros pont, persze várjuk ki a végét...

(#10948) rasky


rasky
senior tag

Én többet nem rendelek az emagtól...több csomagom jött most tőlük...de a csomagolást nem ismerik. :W

A gyári dobozra ráragasztják a címem és cső..ráadásul van olyan csomagom, amiben se garancia nincs (weben azt irja, hogy a csomagolásban lesz), se magyar nyelvű útmutató, illetve bontott állapotban érkezett. (nem én vettem át, mert én tuti visszaküldtem volna azonnal)

(#10949) Teki1986


Teki1986
tag

Én még nem kaptam az eMag-tól olyan csomagot, ahol előre szólt volna a futár/cég, hogy melyik nap jönnek...
Mindegyik csak hív, hogy a futár vagyok és itt állok az ajtó előtt. 8 termék 4 különböző futár céggel, szép megoldás.

i5 2500k,Asrock Extreme 4,Ati HD6950

(#10950) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

bestbyte, 64G pendrive

felhívnak azzal, hogy nem tudják teljesíteni, és beszerezni se fognak tudni :C trógerság kimaxolva, leülhet a marketworld mellé :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.