Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) Mr.Csizmás válasza Flashback (#11098) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

NFH :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11102) Janaboy válasza Flashback (#11098) üzenetére


Janaboy
veterán

Nee, ez most komoly?

Janaboy

(#11103) Silent77


Silent77
veterán

Pénteki emagos rendelésem.
Whiskas Mini Menus nedves macskaeledel, 12x50 g 3db
Kitekat tasakos macskaeledel, Házias menü, 4 x 100g 1db
Mara Dog kutyaeledel, Máj, 1250 g 1db
Mara Dog kutyaeledel, Vadhús, 1250 g 1db

Kaptam még vasárnak sms-t, hogy Whiskas Mini Menus nedves macskaeledel, 12x50 g 3db és Mara Dog kutyaeledel, Vadhús, 1250 g 1db hozni fogják 1-2 napon belül.
Utána jött még egy sms, hogy Mara Dog kutyaeledel, Vadhús, 1250 g 1db is várható.

Ma megjött az első, már csak azt nem értem, miért szedték szét? :U
Most majd külön jön 350ft-os kutyakaja?
A másik macska kajáról semmi hír, lassan rájuk írok.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11104) radi8tor válasza Flashback (#11098) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Cseregarancia teljesen más téma. Te esetedben azt akarják kivizsgálni, hogy valós dolgot állítasz (képek vannak benne azelőttről, hogy megvetted a telefont, stb).

Cseregarancia hibásan érkezett készülékre értendő, de akkor is vissza kell küldened nekik, nem adnak puszira rögtön újat.

Kicsit úgy érzem ebben az esetben, hogy nem akarsz együttműködni velük, pedig a szabályok rád is ugyanannyira érvényesek (ÁSZF és társai).

Silent77: külön rendelted, ami külön jött? Akkor tiszta sor, ők nem vonják össze a rendeléseket (nagyobb munka lenne, mint külön-külön feladni).

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11105) Silent77 válasza radi8tor (#11104) üzenetére


Silent77
veterán

Természetesen egybe. :K
A kutyakaját csak azért raktam hozzá, hogy ne 1000ft legyen megrendelés. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11106) Flashback válasza radi8tor (#11104) üzenetére


Flashback
addikt

De mint írtam nem csak hogy használt volt hanem hibás is...

Az zavar hogy hétfőn ígérnek valamit. Nem teljesítik. Majd péntekre meg tök mást ígérnek.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11107) radi8tor válasza Flashback (#11106) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az valóban nem túl korrekt, de valószínű 150%-on pörög most az ügyfélszolgálat.
Értem, hogy nem akarsz pluszban fizetni a visszaküldés miatt, de Magyarországon ez sajnos nem így működik.
(amazon pl. visszatéríti 100%-ban a visszaküldés során felmerült postaköltségeket)

⭐ Stella

(#11108) crey válasza Ciccuka (#11096) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Wut?!

Esetleg ne kössék a kedves vásárló orrára, hogy mennyiért kapták meg a forgalmazótól, ezen mennyit keresnek (vagy veszítenek), ki volt a beszállító, és amúgy annak a usernek a telefonszáma és otthoni címe aki az akciós oldalra az adatokat feltölti - hogy ha valamit nekünk nem sikerült megvenni, akkor el lehessen hozzá menni, és jól megverni?

Sőt, kis mosoly fejekkel lehetne értékelni, hogy az adott terméken lévő haszon, mennyire minősül "extraprofitnak", és ha elég szomorú fejecske összegyűlik, akkor törvényileg lesz kötelező az extraprofitot csökkenteni csak "simaprofittá".

Flashback: na ez az a kategória, ahol már mehet az anyázás.

antikomcsi: Hát látod. Falra hányt.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#11109) maj-viktor válasza fornettisuti (#11044) üzenetére


maj-viktor
őstag

Pont ezen az elméleten voltam én is... hogy fizessünk bankkártyával, akkor biztos "prioritást élvezek"... aztán rájöttem, ezek úgyis szarnak rá, hogy én kifizettem előre szemben mondjuk a "kamu utánvételes - át nem vevős emberkével"... leszarják (bár ha én vállalkoznék biztos előrébb / biztosabb megrendelőnek venném azt aki előre fizet, mint aki kikéri UV-el, aztán vagy át veszi vagy nem... sajnos ilyenek az emberek)

Rendelési sorrendet néznek és ha előre fizetsz csak futhatsz a pénzed után... (ha épp rendszerhiba - hekkertámadás, akármit kamuznak) épp ezért edigitaltól szigorúan csak személyes átvétel, ha meg kiszállítás, akkor csakis UV-el... emag esetén ugyebár nuku személyes, így csakis utánfizetés! (sajnos ez van... ebay/paypal-on "előre fizetek"... rendes értékeléses emberkének aprón akár előre utalok (hogy lássa komoly a szándékom), nagyobb érték esetén csakis személyes... de ilyen edigital webshopok esetén már a sok rossz tapasztalat / olvasott tapasztalatok után csakis UV! (pedig drágább így feladni (már ha én lennék az eladó), és fura módon ha én adok el - működik az előre utalás, mert olyan értékeléseim vannak... nem húzok le senkit, stb. persze mindig akadnak ilyen 0értékeléses UV-el fizetni akarók... volt, hogy belementem, fűt fát ígért e-mailbe, telón, hogy neki milyen nagy szüksége van rá, meg biztos fizet (ugyebár én ezzel érveltem, hogy nekem van 100+ pozitívam, de tök új vagy... 0 értékeléssel, feladom - nem veszed át és bukok 2-3E Ft oda-vissza ptkg.-et), aztán persze nem vette át... jajj nincs pénz, jajj beteg lett a kutyám, meg kutyafüle indokok...
Jófogásos futár ilyen szempontból jó... mert ingyen visszahozzák... bár ott is röhejes az arány! Eladtam valamit 4x... abból 3x nem vették át így, de legalább nekem nem került pénzembe, mert a GLS ingyen visszahozta... bár én nem értem az ilyen embereket, akinek nincs pénze, az miért rabolja az én időmet (pénzemet), szórakozzon az anyjával!

Annyiban jobb, hogy most pl. van a vaterafutáros módok (nem feltétlenül kell hozzá vatera reg), és 1.000-1.500 Ft-ért is lehet utánvételezni (míg ha a mezei postára bemész ott 2.500 Ft-nál kezdődik ez a történet)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#11110) Flashback válasza radi8tor (#11107) üzenetére


Flashback
addikt

Sarkított leszek de én magasról teszek rá mennyi dolguk van. Én a buta vevő vagyok, fizetek valamiért és megkapom...

Hétfőn ígérték hogy jön a futár az új termékkel és a használt vackukat visszaadom. Mindenki boldog.
Még én telefonálgatok hogy hol van a beígért futár majd kiderült hogy nincs is ilyen a rendszerbe...

Azon gondolkodom hogy bemegyek személyesen és lerakom eléjük a készüléket majd visszakérem a pénzt.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11111) maj-viktor válasza Because (#11048) üzenetére


maj-viktor
őstag

Szintén... csak rendeltem valamit emag-ról... Nov.30.-án e-mail átvehető... voltam 2x (tegnapelőtt - tegnap), nem is hallottak a csomagról (pick pack pontos UV)

edigital-os BF rendelés meg átvettem, amikor még nem is vettem át, meg összekészítés alatt az amit átvettem...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#11112) MADcat válasza Silent77 (#11103) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

kávégép idén kimaradt? ;] :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11113) maj-viktor válasza McAdam6 (#11062) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen... több hét "nem teljesítés estén" reális elképzelés... bár kérdés, hogy "bankkártyás fizetés volt" vagy előre utalás... előre utalás esetén b*szhatod... bankkártyás fizetés esetén meg a kártyakibocsájtó garanciát vállal és valami 180napon belül lehet a nem teljesítettt - hibás tranzakció esetén CHARGEBACK eljárást kezdeményezni... de ez túl friss ügy! 1. a bolttal kell beszélni... (az meg visszafogja utalni a pénzt) 2. ha mégsem, akkor lehet a bankodhoz menni / rendőrségre

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#11114) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#11115) maj-viktor válasza Ciccuka (#11114) üzenetére


maj-viktor
őstag

Képet miért nem küldtél Flashback!? :O

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#11116) radi8tor válasza Flashback (#11110) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Írásban kellett volna a hétfői dolgot kérned, bár hangfelvétel van róla, csak az nem a te birtokodban.
Ha szükséged van a telefonra (nem csak olcsón akartál venni valamit), akkor talán olcsóbb személyesen bevinned.

⭐ Stella

(#11117) Flashback válasza maj-viktor (#11115) üzenetére


Flashback
addikt

Küldtem, de azt nem rakták ki.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11118) Flashback válasza radi8tor (#11116) üzenetére


Flashback
addikt

Bemegyek ma csak ezért vidékről. Így még benne vagyok a 3 napban.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#11119) Megane2000 válasza Ciccuka (#11114) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Nem semmi.. Hihetetlen mit meg nem engednek maguknak!

(#11120) Because válasza maj-viktor (#11111) üzenetére


Because
őstag

változott a helyzet nálam, kicsit bővült a kiszállítás, ahhoz képest, hogy már megérkezett :D

Kiszállítási időintervallum:
2015.12. 1 - 2015.12.11

(#11121) Silent77 válasza MADcat (#11112) üzenetére


Silent77
veterán

Nem volt normális. :D
Azóta már nem kapszulázunk. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11122) sutykuru válasza radi8tor (#11116) üzenetére


sutykuru
tag

Pontosan ezért jó minden beszélgetést rögzíteni.

(#11123) Traxx válasza Flashback (#11118) üzenetére


Traxx
őstag

Miért 3 nap? Mivel neten rendeltél, 14 napod van az elállásra a vonatkozó jogszabály szerint - ez az edigi oldalán is fel van tüntetve: [link]

Egyébként ha bemész, akkor én kérnék egy panaszkönyvet, és leírnám a történetet, erre reagálni kötelesek a törvény szerint. Én legalábbis már csakazértsem hagynám annyiban...szemétség, vagy nem.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#11124) Gedeon31 válasza Flashback (#11098) üzenetére


Gedeon31
addikt

Így szívtam velük legutóbb szintén.

(#11125) tope válasza Traxx (#11123) üzenetére


tope
addikt

Pontosan, 14 nap internetes vásárlás esetén a tv. szerint

UI: Bár Ő cserét mond

[ Szerkesztve ]

(#11126) ZS3NI válasza sutykuru (#11122) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ezeknél a cégeknél minden beszélgetés rögzítve van, keresre ki kell adniuk.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11127) Gedeon31 válasza sutykuru (#11122) üzenetére


Gedeon31
addikt

Csak azzal nem érsz semmit mivel neked közölnöd kell azzal akivel beszélt ezt a beszélgetést rögzíted. Csodálkoznék ,ha nem raknák le egyből.

(#11128) berbatov2


berbatov2
senior tag

Van olyan rajtam kivul kozuletek, akinek a megrendeles visszaigazolasa ota se kep se hang? Emag.

(#11129) ittakary válasza berbatov2 (#11128) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mini 2-nek még se híre se hamva

(#11130) Gergőke88 válasza ittakary (#11129) üzenetére


Gergőke88
addikt

Noh beszéltem DPD-vel.
Az a szitu, hogy az EMAG kik.rta kamionnal az összes árut. Ennek feldolgozása folyamatban van, ezért látszik, hogy elküldve, de még nem érkezett be...
Türelem,türelem, türelem :(

[ Szerkesztve ]

(#11131) MADcat válasza berbatov2 (#11128) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jaja :D
Most küldtek ajánló emailt a rendelt termékem mellé :D
Válaszoltam, hogy igazán vicces fiúk vagytok, mert még a rendelt terméket sem kaptam meg :D Várom válaszukat :C

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11132) Because válasza berbatov2 (#11128) üzenetére


Because
őstag

már át se veszem hiába küldik, meggondoltam magam :P

(#11133) MADcat válasza Silent77 (#11121) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

kerülöd a bajt mi? :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11134) sutykuru válasza Gedeon31 (#11127) üzenetére


sutykuru
tag

Nem is a bíróságra akarok vele szaladgálni, de hatásosabb mint a Cavinton.

(#11135) athomi válasza radi8tor (#11107) üzenetére


athomi
veterán

Annyira véded őket, pedig egy tróger az edigital, főleg ha garanciális problémáról van szó. ;)

(#11136) czanga


czanga
őstag

Rendeltem aqua-tól cyber monday alatt egy ilyen leértékelt Typhoon 5.1-es hangszóró szettet, "hátha" alapon. Nem vettem még át, de érdekelne a véleményetek, hogy nagy hülyeség volt e. :P A vicc, hogy 2.1-ként használnám TV-re kötve filmezéshez. Tehát alapból nincsennek nagy elvárásaim.

(#11137) Silent77 válasza MADcat (#11133) üzenetére


Silent77
veterán

Inkább iszom a finom kávékat. :))

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#11138) Tomi0703 válasza czanga (#11136) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én is rendeltem egyet a 40k-s emagos tévéhez, mert borzasztó a hangja. :DDD Még ha szar is annyit talán megért. :DDD

Na a Royalnál még mindig nincs ilyen csomagszám amiről az edigital már tegnap megküldte, hogy kiszállítva és köszönjük a vásárlást. Úgy volt, hogy ma felhívom őket, de sajnos időm sincs rá főleg ahogy olvasom 10 perces várakozások vannak. Holnap megpróbálom elérni őket, met telefonon mind a Royalt és az edigitalt is lehetetlen elérni. Szegény öregapám meg egész nap otthon ül és várja a gumit hétfő óta...

[ Szerkesztve ]

(#11139) raziel01 válasza athomi (#11135) üzenetére


raziel01
veterán

Én 2 éve vettem náluk akciós tabletet. Konkrétan olyat kaptam amin már le volt véve a kijelzővédő fólia és millió hajszálkarc volt az előlapon. Cserélték mikor visszavittem de eléggé verni kellett hozzá az asztalt.
Jött azzal az eladó, hogy én levettem a fóliát és én karcoltam össze.
Mondom tényleg logikus, hogy veszek egy tabletet, hazaviszem és összekarcolom azért, hogy másnap kérjek egy ugyan olyan tabletet és ezért még utazgatok is.

Mondjuk azon kívül vagy 10 alkalommal vettem már tőlük mást ott nem volt gond, sokszor olcsóbbak mint más meg jól jön az ingyen posta.

(#11140) Exelsior24 válasza Charliehun15 (#11087) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Nekem pont most érkezett meg az eMAG-os Samsung M3 1TB, de már November 30-án a DPD raktárában volt, és tegnapra vártam, hogy hozzák. Aztán ma délelőtt jött SMS, hogy 13:45 és 14:45 között hozzák, de mivel a másik DPD-s csomagom is csak este futott be a 13:20-14:20 helyett ezért sejtettem, hogy semmi nem lesz belőle amit kiküldenek időpont eddig sosem jött be nekik, de azért 17:48-kor beesett vele a futár az előbb.

Csak 1 átlátszó zsugor fólia volt rajta, amire a küldemény adatos matricát ráragasztották, de szerencsére nem volt rajta semmi sérülés, pedig egy fekete eMAG BF-es doboznak örültem volna. :D
Sprintes-es futár is befutott napközben a LED égősorral.

Szóval nem kell aggódni, szépen lassan érkezgetnek a csomagok szerintem mindenkinek, legalábbis amiket eMAG-ról rendeltem, még ha késett is 1-2 napot ahhoz képest amit az első sms-ben írtak, de rendben megérkeztek.
Biztosra veszem, hogy a futárszolgálatok is rendkívül le vannak terhelve, másképp a vinyó se állt volna 2 napot az elosztó depóban.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#11141) f4c3m4n válasza Gergőke88 (#11130) üzenetére


f4c3m4n
csendes tag

No, fejlemény!

02.12.2015 17:35 Budapest (HU)〉
A küldemény beérkezett a feladó depóba

Akkor ez szerintem holnap itt lesz!

[ Szerkesztve ]

(#11142) radi8tor válasza athomi (#11135) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem védem őket, még ha így is tűnik. Csupán rávilágítok arra, hogy a vevőre is vonatkoznak szabályok (ÁSZF).

Más kérdés, hogy Magyarországon nem a vevő az első, mint mondjuk Amerikában (ahol üveges szemekkel néznek egy 40000 Ft-os óra vásárlás után mikor kérsz róla blokkot - minek, ha anélkül is tudod intézni a garanciális ügyeket).

⭐ Stella

(#11143) gabi182 válasza czanga (#11136) üzenetére


gabi182
tag

Én még Shopline-ról rendeltem pár hete/hónapja. (ugyanolyan áron, mint amin cyber mondaykor volt)

Én meg vagyok vele elégedve, ezért az árért szerintem elég jól szól.
A kábelei elég rövidek, így az 5.1 hatást el kell feljeteni, nem lehet messze rakni őket egymástól.

(#11144) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Edigitalos csomag ma jott meg...raktarrol.

(#11145) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Ha esetleg valaki lemaradt, aqua kingston v300-ból rendeltem egyet 12990ft-ért, de mégsem tartok rá igényt. Rendelés azonosítóval átvehető a dohány utcai üzletben. Ha valakinek kell, privátban :)

[ Szerkesztve ]

(#11146) Scorce


Scorce
tag

Sziasztok!

Yayoh fórumtársunknak megjött az emagtól rendelt hama urage gamer starter (bill, egér, pad) kombó és azt mondja, hogy román kiosztású, nem pedig magyar. Én is megrendeltem, de nekem még nem jött meg. Holnap egyből telefon, hogy ha román akkor ne küldjék. Gondoltam szólok, hogy más ne járjon úgy mint Yayoh.

Gerii: Ott a pont! :)

[ Szerkesztve ]

(#11147) gerii válasza Scorce (#11146) üzenetére


gerii
addikt

WASD azért megvan az a lényeg ;]

(#11148) gabi182 válasza Scorce (#11146) üzenetére


gabi182
tag

Az frankó, még nekem sem hozták ki, kibontom majd a futár előtt, és ha tényleg román, akkor nem veszem át. :) Köszi hogy szóltál, nem bontottam volna ki.

(#11149) Lala6


Lala6
őstag

No, megjött minden rendelésem, 2 emag, 3 edigital. Minden rendben, de a követés szolgáltatások nem érték utol a futárokat :) Átvettem két csomagot a DPD-től és kb. fél óra múlva jött egy sms, hogy holnap fogják kézbesíteni :)

(#11150) Cathy07 válasza Flashback (#11118) üzenetére


Cathy07
csendes tag

A homárra nem, de IDE szerintem érdemes írni!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.