Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) , válasza Timeola (#39988) üzenetére


,
addikt

Én még soha nem kaptam tőlük semmiféle "vigasz kupont", sem pedig árkedvezményt késések miatt. Volt, hogy fél évet késtek a csomagjaik, még olyankor sem. A múltkor egy boltba rendelt cucc késett 2 hetet, személyes átvétel volt, de olyankor sem adtak semmi kedvezményt. Hogy mi kell ahhoz, hogy valaki mégis kapjon, azt elképzelni sem tudom, de állítólag tényleg néha szoktak adni ilyenkor árkedvezményt vagy kupont.

(#40002) Sordoran válasza , (#40001) üzenetére


Sordoran
addikt

Gyanítom csak arra érvényes amit ők forgalmaznak, raktáron van és miattuk csúszik. Tehát ha külső partner árulja, vagy nincs is raktáron a termék, vagy a futárszolgálat keverte el a csomagot, ezekben az esetekben széttárják a kezüket, nekik nincs közük a késéshez. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40003) AssAssynn válasza Sordoran (#40002) üzenetére


AssAssynn
őstag

Hát nekem van, ami már egy hónapot csúszik, írtam is nekik levelet, amire csak egy sablon "reméljük már megoldódott" szöveg érkezett. Természetesen ők a forgalmazók, de csesznek rám. Valószínűleg soha nem is fogják kiküldeni, persze most is raktáron van náluk.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#40004) Sordoran válasza AssAssynn (#40003) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor nem tudom. Itt most kiemelték hogy black friday rendelésem késése miatt jár, szóval lehet csak erre vonatkozik.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40005) , válasza Sordoran (#40002) üzenetére


,
addikt

Én kizárólag olyan termékeket szoktam Emagtól rendelni, amit ők forgalmaznak. Külsős cég cuccait közvetlenül a külsős cégtől szoktam megrendelni. Ami nincs nekik raktáron, olyant eleve nem rendelek, mert ki tudja, mikorra szerzik csak be. Számomra nem probléma, hogy nincs kedvezmény késés miatt, sehol máshol sincs ilyen, viszont érdekes, hogy vagy bizonyos Emag üzletekben, vagy bizonyos Emag üzletek bizonyos eladói esetében (vagy fogalmam sincs, hogy milyen esetekben), de elvileg van lehetőség kedvezményre is.

(#40006) magickonfig válasza Sordoran (#39995) üzenetére


magickonfig
tag

Ezt hol írják, hogy kapsz 3.000Ft os kompenzációs EMAG kupon ha késik a száálítás 11.29.-ig?
[késés] a weblapjukon dec. 3.- ig van ígérve, de nincs szó semmilyen kuponról :F

Az egyik 1db BF rendelésem dec. 30-án érkezett és van még 1db NF rendelés amiről semmi hír. Zéro kupon eddig , pedig mind2 terméket az emag forgalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#40007) Sordoran válasza magickonfig (#40006) üzenetére


Sordoran
addikt

Idézem a levelet:
Tudjuk, hogy legalább egy Black Friday rendelésed nem érkezett meg hétfőre (11.29.) az általad választott üzletbe, esetleg még mindig kézbesítés alatt van. Kiemelten dolgozunk a rendelések szállításán és biztosítunk, hogy mindent megteszünk a lehető leghamarabb történő kézbesítés érdekében. Amint a rendelésed megérkezik az üzletbe, email és SMS üzenetben is értesítünk.
Köszönjük a türelmed, az okozott kellemetlenségért fogadd el bruttó 3 000 Ft értékű eMAG vásárlási utalványunkat, melyet az elkövetkezendő 30 napon belül használhatsz fel bármely 10 000 Ft feletti rendelésed esetén, az eMAG által forgalmazott termékekre.

Hogy én miért kaptam, és esetleg más aki hasonló cipőben van miért nem azt nem tudom. Lehet mert üzletbe kértem? Vagy több rendelésem volt? Passz. Gyanítom az üzletben történő átvétel lesz a kulcsszó, hiszen a levélben csak ezt írják, ha futárosoknak is járna, akkor sablon levélben benne lenne az is.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#40008) Kaba válasza magickonfig (#40006) üzenetére


Kaba
veterán

Ez nem egy járandóság,szabadon kompenzálhatják a vevőt.

(#40009) Manitou válasza Ciccuka (#39954) üzenetére


Manitou
addikt

kb 13e volt a szék BF-ben 3000-es emag kuponnal , annyiért nem vártam csodát, és ha végre sikerül összerakni nem annyira lesz rossz.
Majd hétvégén lesz időm újra nekifeszülni a témának.

(#40010) magickonfig válasza Sordoran (#40007) üzenetére


magickonfig
tag

:R thx

(#40011) pyxystyx válasza Manitou (#40009) üzenetére


pyxystyx
tag

Nekem tegnap este megérkezett a szék, 20 perc sem kellett kicsomagolni és összerakni, minden szépen illeszkedett. Ez bontatlan csomag volt.
Az űlőlapja nekem kissé keskeny, a két karfa nyomja a combomat, de én 100 kg fölött vagyok. A gyerkőcők meg az asszony azt mondják, hogy egész kényelmes.
A bf árát megérte, de az állítólagos 30 ezres listaárát nem adnám érte.

(#40012) renatto válasza eboostr (#39981) üzenetére


renatto
őstag

És meg is érkezett. :DDD Az ajándék kuponnal a “BF” 1TB HDD már csak 7k. :C

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#40013) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Szombaton Easybox-ba visznek ki (vidék)?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40014) erdey_a válasza Ciccuka (#40013) üzenetére


erdey_a
őstag

igen. mostanság vasárnap is

Vérboci

(#40015) Ciccuka válasza erdey_a (#40014) üzenetére


Ciccuka
veterán

Köszi! :R

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#40016) fcbarca válasza renatto (#40012) üzenetére


fcbarca
őstag

Van ennyiért emag-on hdd?

(#40017) nyul105 válasza renatto (#40012) üzenetére


nyul105
senior tag

milyen tipusu ?

(#40018) renatto válasza nyul105 (#40017) üzenetére


renatto
őstag

ADATA

#40016 fcbarca BF-kor volt 9.990-re leárazva.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#40019) Llew válasza fcbarca (#40016) üzenetére


Llew
senior tag

+ renatto #40012
BF-en volt pár darab 1T-ás adata 10000-ért

ja frissíteni kéne

[ Szerkesztve ]

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#40020) nyul105 válasza renatto (#40018) üzenetére


nyul105
senior tag

ja hogy kulso, akkor értem, belsore nem lett volna bb.

(#40021) Tikakukac


Tikakukac
titán

Emagnál tényleg szétgurult a minden is. Az össze-vissza számlázott, egyberakott és szétbontott rendeléseket megfűszerezték egy két elkavart címmel is, de a kedvencem, hogy mostanra lettek szétbontott majd egyberakott megrendelések, amik papíron át lettek véve.

Amúgy pont teszek rá, mert jellemzően én kerülgetem az emagot is, de amikor céges pénzek mennek, na akkor az más :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#40022) kissdani válasza Tikakukac (#40021) üzenetére


kissdani
senior tag

Engem is jó megszivatott ma az Emag jött sms hogy átvehető a boxban a csomag 15km kocsikázás és csak megy a karika azon a sz@ron... :S A telefont nem veszik fel elérhetetlenek de majd holnap jön a email hogy nem vettem át a cuccot.
Mondjuk ha visszanézik a kamera felvételt az lesz a legkisebb bajuk, mert kapott rendesen mint anno a nyerőgép.. :DDD

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#40023) sambenez válasza kissdani (#40022) üzenetére


sambenez
addikt

Aztán nehogy te is nézzél ha visszanézik a felvételt. :D

(#40024) kissdani válasza sambenez (#40023) üzenetére


kissdani
senior tag

Csak nem.... ;]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#40025) Mr.Csizmás válasza sambenez (#40023) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

érdekes lesz egy búvárszemüveges majom vs easybox meccs :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40026) kissdani válasza Mr.Csizmás (#40025) üzenetére


kissdani
senior tag

Holnap nézzétek a híradót.. ;]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#40027) kano válasza kissdani (#40022) üzenetére


kano
nagyúr

És erre büszke vagy? :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40028) koxx válasza kano (#40027) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Van az a szint amikor ezt csinaljak emberek.

(#40029) Czimby válasza kano (#40027) üzenetére


Czimby
addikt

Múltkor elpicsázta egy foxpost automata, azóta edzett, hogy több ilyen ne legyen :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#40030) Tikakukac válasza kano (#40027) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindenkinél van ez a szint, hidd el. Nálam mostanság lesz egy hasonló szitu, nem tudom ki és mikor hozza elő, de egyszerűen a végtelen türelem és nyugalom is kifogy. Épp chatelek az emagos ügyfelessel és csak ugyanaz a szajkó van újra és újra. Amivel nem vagyok előrébb. Kiállított számla van egy komolyabb összeggel úgy, hogy amúgy egy tétel hiányzik róla. Státusz átvett.

Hiába mondom neki, hogy én értem, hogy te látod, hogy nincs kiküldve még (ami eleve parás, mert raktáron volt 2 hete és azóta is van), de nálam jelenleg igen aggasztó a szitu, amivel nem tudok mit kezdeni. Bontsátok szét akkor rendesen, ahogy máskor is sikerül, rakjatok több számlát, de ez így sem törvényi sem semmilyen más módon nem állja meg a helyét. Excelt vezetek már arról milyen csomag merre és mit csinál. Mert én hülye megint vállaltam, hogy a családtagok ajándékait amit kinéztek berendelgetem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#40031) kissdani válasza kano (#40027) üzenetére


kissdani
senior tag

És kimondta hogy büszke vagyok... De mi baj is van ezzel hogy leirtam? Vannak olyan emberek akik a másikon csak egy kis fogást is találnak már bele is állnak... Nem ismersz magadra?

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#40032) South Velen válasza kano (#40027) üzenetére


South Velen
addikt

Az emag kihozza az emberből az állatot.

Olyan mint egy inverz snickers. :U :DDD

(#40033) Vangelis válasza South Velen (#40032) üzenetére


Vangelis
nagyúr

fejlődésben tartunk!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40034) takacs tamas válasza South Velen (#40032) üzenetére


takacs tamas
csendes tag

Ez pontosan igy van.... amit művelnek a BF laptop rendelésemmel, az elképesztő. Minden platformon ahol sikerül kapcsolatba lépni velúk, azt hajtogatják, nincs mert csak. Ha nem tetszik menjek a fogyvédhez. Egyébként megyek, csak én is megrugdosnám valamelyiket :((( :))

a mai világban bármi megtörténhet

(#40035) w.miki


w.miki
veterán

Emag csomagvisszaküldés ügyben kérnék tanácsot.
Visszaküldtem egy notit, az MPL vitte el.
Több mint egy hete semmi hír róla. Ez normális, vagy intézkedjek valahogy?
Csomagszám

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40036) Kaba válasza w.miki (#40035) üzenetére


Kaba
veterán

Hívd fel az ügyfélszolgálatot.

(#40037) w.miki válasza Kaba (#40036) üzenetére


w.miki
veterán

Mármint kiét? Vagy írni lehet egy emil címre?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40038) Kaba válasza w.miki (#40037) üzenetére


Kaba
veterán

Emag,írhatsz is,de az lassúbb lesz.

(#40039) Beni2360 válasza w.miki (#40035) üzenetére


Beni2360
félisten

Lebeszelted velük 14 napon belül a vissza küldést? Rabolintottak? Arror mondani kellett volna, hogy hova, hogyan, stb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40040) Jake5 válasza Jake5 (#39987) üzenetére


Jake5
csendes újonc

Az én mini kálváriám eközben megoldódott.

- A csomag, ahol átírták a rendelési dátumot és a fizetés időpontját 12.04-én kiszállításra került.

- A másik csomagnál, ahol a bontott routert akarták rámsózni, a visszaküldött eszköz árát jóváírták, az újat pedig BF áron kiküldték. Egyetlen szépséghiba, h a szállítás költségét nem nullázták ki, azt ki kellett fizetnem (újra) de cserébe kaptam egy 3 hónapig használható azonos értékű kupont, tehát mondhatjuk, hogy a végén nagy panaszra talán nincs okom. Az új termék bontatlanul, gyári fóliával érkezett :)

(#40041) w.miki válasza Kaba (#40038) üzenetére


w.miki
veterán

Emagnak írtam messengeren, ők is látják, hogy a postán van, nem tud mit csinálni állítólag.
Keressem a postát... hát nem tudom, annak van-e értelme....
Béla bátyám emagnál nem kell beszélni, kattintasz 2-t a rendelésed után, és 30 napon belül automatikusan visszaküldheted.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40042) erdey_a válasza w.miki (#40041) üzenetére


erdey_a
őstag

kabátot küldtem vissza 28-án, easy boxon keresztül, még az sem érkezett be hozzájuk az app szerint.
általában 5 nap szokott lenni az átfutási idő amíg érkeztetik, de szerintem a BF miatt most úsznak.
volt már pár visszaküldésem, nem szokott gond lenni.

Vérboci

(#40043) w.miki válasza erdey_a (#40042) üzenetére


w.miki
veterán

köszönöm :R :R

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40044) Beni2360 válasza w.miki (#40041) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, Én is kattintottam az akciós hosszabitora de csak 1x és nem beszéltem velük, pedi lenne mit mondanom miután törölték. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#40045) Boond válasza Beni2360 (#40044) üzenetére


Boond
addikt

Én már átvettem :) Igaz a sajátom :)

(#40046) RZozo


RZozo
aktív tag

emag-nál sok termék beragadt BF után, persze a kinézett BF-es 100e Ft-os Asus laptopot is 185-ért adják. Igaz, most levásárolható kuponokat adnak a vásárlás után 15%-ot, amit meghatározott feltételek szerint lehet felhasználni, így számolva kb. 157ezerét már majdnem a nyerészkedők által kínált áron meg lehet kapni közvetlenül az emag-tól, ha valakit érdekelne.

(#40047) Top cat válasza RZozo (#40046) üzenetére


Top cat
őstag

Feltéve, hogy ott van rajta a 15% visszajár plecsni.
Mert állandóan változik a dolog.

(#40048) RZozo válasza Top cat (#40047) üzenetére


RZozo
aktív tag

Igen, az egy kicsit random, illetve nem mindig azt az árat mutatja a kampány oldalon, mint rákattintva termék lapján. Pl. egy HP laptopnál egy drágább ár szerepelt.
Mindegy, én inkább az Alza-n rendeltem laptopot. Ott egyértelmű 10%-os kedvezmény volt ilyen laptopokra. Nem nagy a választék, de nem kell szórakozni még kupon beváltással jövőre háromszor +5% kedvezmény miatt.

(#40049) Mr.Csizmás válasza RZozo (#40048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha rendelsz valamit, akkor rögtön jön a kupon. vettem egy zoknit, 10 perccel később megjött az 500 ft-nyi jövő márciusban érvényes kupon.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#40050) p87 válasza Mr.Csizmás (#40049) üzenetére


p87
senior tag

Ki is fizetted?
Én is azért vettem egy Philps tv-t, direkt néztem kint volt a 15%, én még nem kaptam kupont, de nem is fizettem ki, majd boltba veszem át, akkor fogom.
Remélem jön is utána a kupon.

#40051Mr.Csizmás
Akkor úgy érdekes, rendeltem mást is szintén 15% megjelöl termékek, egy órája ugyanígy boltba, ezután se kaptam.
Na majd kiderül ha átveszem, boltba is rákérdezek, szabályzatot átfutottam de nem találtam benne, hogy mikor/meddig kell kiküldeniük.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.