Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Tomi0703 válasza marilllyo (#11282) üzenetére


Tomi0703
őstag

Zenélt amíg nem kapcsoltak.

(#11302) KTU


KTU
addikt

Extrémdigi, DPD,
Tegnap küldtek mailt hogy ma hozzák a csomagot,
Ma másikat hogy, ja de még se,

"Értesítjük, hogy a(z) Extreme Digital Zrt. partnerünk által az Ön részére feladott csomag(okat) előrejelzésünkkel ellentétben a mai napon nem tudjuk kézbesíteni."

01.12.2015 22:24-óta náluk van
:(((

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11303) Laca1212 válasza Nayrobi (#11294) üzenetére


Laca1212
őstag

Van valami értelmes?

(#11304) Rainman05


Rainman05
tag

Én egy fejegységet vettem Emagtól Black Friday alkalmából Írtak egy sms-t 12.01 kor hogy jó hírünk van a csomagot tovább adták Sprinternek.és 12.02-12.04 között kihozzák.Rá írtam Emagra is meg futár cégre hogy mai nap várom őket.Futár cég vissza írt flegmán hogy ők nem kapták meg csomag se.(Na mondom ugrót a bóravalótok) Kocsi már elő lett készítve beszerelésere ugye mert írták hogy péntekig itt lesz.Egyszerűbb lett volna inkább nem hazudgálni nekik és megmondani hogy ne várd a csomagot te hülye.
Extrembe meg 20-án rendeltem cuccot azóta se kaptam emailt se semmilyen választ hol a csomag.Így töröltem. Azt meg vettem máshol. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11305) Sefter


Sefter
veterán

Mennyi volt az emagos ipad mini 2?
Hány gigás verzió?

Psn ID: sefter_hun

(#11306) sagesz93 válasza Sefter (#11305) üzenetére


sagesz93
addikt

16gb asztroszürke - 90k --- > 60k

(#11307) Because válasza Rainman05 (#11304) üzenetére


Because
őstag

ugyan ilyen üzit kaptam... se híre, se hamva se volt. na de most sms érkezett a pick pack pontról, hogy átvehető a cuccom

[ Szerkesztve ]

(#11308) Zola007 válasza KTU (#11302) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem meg nem küldtek semmit, de az előbb hívott a DPD futár, hogy hozna csomagot, 2 percen belül itt van.
Mondom király, szólhatott volna hamarabb is, hova tegyek zsebre hirtelen egy 18 kilós kutyatápot :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#11309) Nayrobi válasza Laca1212 (#11303) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nagyjából ugyanazok mint egy hete.

(#11310) Rainman05 válasza Because (#11307) üzenetére


Rainman05
tag

Na akkor te szerencsés vagy :) Én már a héten nem is reménykedek hogy kihozzák.

(#11311) 01andris


01andris
tag

Nekem jött sms és email is hogy a kombinált hűtőszekrény hétfőn hetedikén érkezik.Ma délelőtt telefon hozzák a hűtőt,jó hogy vettem ki pénzt.A gond hogy a falunkban ma áramszünet van :) nem tudták kipróbálni.Remélem nincs semmi gond vele mert nagyon jól néz ki.

(#11312) MeGabee


MeGabee
senior tag

Nekem tegnap-tegnapelőtt két részletben megjött minden rendelésem az EMAG-tól MPL által,öröm-bódogság :DDD

A gyerek legója emag-os dobozban bubifóliázva,minden más a natúr gyári csomagolásában.Semmi se sérült,semmi se hibás :C

Nálam jelesre vizsgáztak a románok.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#11313) Boond válasza bobooo (#11261) üzenetére


Boond
addikt

Ma jutottam el odáig (időben, meg amúgy is), hogy rákérdezzek, mivel az összes többi rendelés már meg jött, még a múlt vasárnap rendelt csomag is megérkezett.

Kiderült, náluk "törölt" státuszban van az, ami nálam még mindig nyitott/ aktív rendelés, és összekészítés alatt írja az oldal. Ezt mondta az ügyfél szolgálatos legalábbis.

Ez azért érdekes, mert erről a megrendelésről még 2 levelet is kaptam az nap, az egyik reggeli megrendelést kötően, a másik pedig estefelé mikor átnézhették őket- gondolom.
Több levél viszont nem jött. Ellenben a törléssekkel amit a rendszer végzett, azokról jött vissza értesítő, de ez nincs köztük meg is néztem... meg amúgy is hogy lehetne, ha még mindig nyitott megrendelés.

A lényeg a lényeg, felvettek egy bejelentő/hiba lapot, és keresni fognak telefonon (műszaki kollégák). Ha "jogos", akkor visszaállítják a megrendelést - mondta ügyintéző.

Így kíváncsian várom a fejleményeket, de itt a fórumot olvasva, nem én vagyok az egyedüli, így esetleg javasolt másnak is szólnia/ jeleznie akinek van 20 nyitott megrendelése, és még nem törölte/mondta vissza. Viszont szeretné megkapni/ha előre mozdulna az ügye. (pl telefonos ügyfél szolgálaton, normális keretek között, amúgy az ügyintéző hölgy normális, rendes volt).

+ Ha látják, hogy több embernél van ilyen, az is számíthat valamit, gondolom.

Igaz nálam utánvétes, de akkor is.

#11274) NagyZL
Nálam volt Sprinter, DPD, mind hozta, max az oldalon írt kiszállítási idő nem volt pontos, pl mert még meg sem kapta akkor a futár, csak folyamatban votl a csomag átadása a cégnek.

Ha van kiszállítási száma/csomagszáma, vagy futár ideje kiírva, akkor pár napon belül elvileg meg fogod kapni. Zökkenő mentesen.

- Igaz ez edigis tapasztalat.

Sprinternél én sem tudtam... de még nem jelentett semmit, rendesen jött a cucc, és ált. hívnak is.

Szintén utánvét, az a legegyszerűbb :)

#11275) Mr.Csizmás BF alatt nem volt jobb ajánlat? :D

Amúgy általában ilyen hosszú ideig nem szoktak váratni... Legalábbis nálam nem jellemző, max Bf cuccoknál volt nagyobb (max 1-2 hét) tavaly december 1. rendeltem pár cuccot, pc ház, meg egyebek, 6.ára már mehettünk érte átvenni (személyes átvétel boltban). Bár het úgy gyorsabb, általában úgy szoktam venni dolgokat...

De persze van amikor házhoz szállítással, pláne ha kisebb értékről van szó/bf van.

"ezt még a Joy? Glamour? kuponos napokon rendeltem "

Akkor én is gondoltam már rá, de aztán halasztottam... inkább bf-ig... más kérdés megérte-e....

(#11279) marilllyo szinte rögvest kapcsoltak kb 2-3 körül, hívtam őket.

[ Szerkesztve ]

(#11314) Boond válasza marilllyo (#11282) üzenetére


Boond
addikt

Nyilván várok, azonnal, úgy sem fognak kapcsolni de párpercen belül kapcsoltak a max bf alatt volt olyan 20 perc fél óra. Most meg kb pár perc, de gondolom több dologtól is függ hányan teszik le, /vannak előtted :P :D

(#11315) Because válasza Rainman05 (#11310) üzenetére


Because
őstag

jajám, már az új monitoron olvaslak titeket (mégis átvettem :) )

(#11316) wolruf


wolruf
őstag

Na, eddig nem sikerült megjönnie semminek (se eDigital, se emag cuccok). Az emag máig ígérte az egyetlen, általuk eddig feladott dolgot, az edigitalnál nem BF-es volt (csak az a 10% kedvezményes), ott azonnal szállítható volt, még mindig csak összekészítést írnak. Szomorú dolog ez.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#11317) TaliGa válasza rasky (#11295) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Ma minden értesítés nélkül, kb. tíz perce elvitte a futár. Ragasztott rá egy címkét, meg adott egy elismervényt, és kész. Be sem csomagoltam, semmi jelölés, natúr doboz, fogta, oszt vitte... A visszaküldési számot se kérdezte.

"So say we all"

(#11318) marilllyo válasza Boond (#11314) üzenetére


marilllyo
veterán

NA most felvette... :DDD Igazán beújíthatnának ilyenkor valami meló-diákos gyerekeket vagy nem tudom...
Azt mondta...átadásra vár a futárnak. ...Jövő héten megGYÜN! Na már csak abban bízom, hogy azt...és úgy küldik ahogy a nagy könyvben meg van írva... :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#11319) rasky válasza TaliGa (#11317) üzenetére


rasky
senior tag

Szintén...visszaküldtem, ahogyan jött...natúrba, bontva...pont ahogyan jött. Kértem egy bontatlant. :K

(#11320) =Mentor=


=Mentor=
őstag

2 hete hiába várok az edigitaltól rendelt cuccra, nem baj több olyan hibát nem követek el, hogy tőlük rendelek.

:W :U

(#11321) numera007


numera007
tag

Valami zavar van az erőben. Tegnap jön egy email a DPD-től olyan 21:40 körül, hogy mai (12.04) jeles napon szállítanak, előtte értesítenek még egyszer.
Pár percre rá jött az edigtal-tól egy email, 22:00-körül, hogy még aznap (12.03) kiszállítanak.

És ma (sem)nem történt semmi.

Ja és 2 hete kifizetve bankkártyával. Kár volt.

(#11322) bajnokpityu válasza numera007 (#11321) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem egyszer csak napokkal renelés után egyszercsak jött email, hogy törölték a rendelést.
a cucc azóta is ugyanannyiért ott figyel a weblapjukon. :F

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#11323) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Holnap jön weboxra edigi rendelésem, kitartás megy ez! :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11324) libamajas


libamajas
tag

Vett valaki Chuwi Hi8-at? Meddig bírja az aksija játék mellett, illetve meddig bírja ha mondjuk csak netezel?

(#11325) raziel01 válasza libamajas (#11324) üzenetére


raziel01
veterán

3,5 óra kb mindegy mit csinálsz vele. Ebben gyenge. Én azt mondom 24 ezret megért, mert a kijelzője viszont gyönyörű meg gyors a masina.

[ Szerkesztve ]

(#11326) Turbobacsi válasza =Mentor= (#11320) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

+1

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#11327) libamajas válasza raziel01 (#11325) üzenetére


libamajas
tag

Akkor itt valami nagy elírás lehet.
Top 5 tablet karira

(#11328) raziel01 válasza libamajas (#11327) üzenetére


raziel01
veterán

4000 mAh-ás és 4 óránál senkinek se bír többet.

(#11329) libamajas válasza raziel01 (#11328) üzenetére


libamajas
tag

És ha vennék bele mondjuk egy 6000mAh-at? Akkor meddig bírná?

[ Szerkesztve ]

(#11330) raziel01 válasza libamajas (#11329) üzenetére


raziel01
veterán

Nem cserélhető az aksi. Nem találsz akkora méretben nagyobb aksit. Meg amúgyis rá van forrasztva az alaplapra.

(#11331) libamajas válasza raziel01 (#11330) üzenetére


libamajas
tag

Az android jobban eszi az aksit mint a win?

[ Szerkesztve ]

(#11332) raziel01 válasza libamajas (#11331) üzenetére


raziel01
veterán

A Win jobban eszi.

(#11333) gerii válasza raziel01 (#11332) üzenetére


gerii
addikt

Mi van ha a dual miatt merül ennyire?
Nekem a W8.1-es Lenovom 6-7 óráig bírja, 1280x800.as kijelzővel 4700-as akkuval.

[ Szerkesztve ]

(#11334) vgyuri válasza libamajas (#11329) üzenetére


vgyuri
őstag

Vegyél power bank-ot, azzal is nyersz pár órát.

[ Szerkesztve ]

(#11335) raziel01 válasza gerii (#11333) üzenetére


raziel01
veterán

Attól hogy dual nem fut egyszerre a két oprendszer.

(#11336) rgranc


rgranc
aktív tag

eMag ügyfélszolgálatnak nálam piros pont: a Hama billentyűzetre tegnap este (kibontás nélkül) online jeleztem az elállási szándékom, aztán ma (miután a fórumon többen is írták, én is kicsomagoltam, utána kiderült, hogy a csomagoláson írt románnal ellentétben nekem is angol) kétszer is hívtam őket, mindkétszer 1-2 percen belül felvették, udvarias volt az ügyfélszolgálat, és stornózták gond nélkül a visszaszállítást.
Ja és ma (pont egy hét alatt) külföldről is megjött a szintén itt ajánlott mymemorytól rendelt pendrive is.

(#11337) libamajas válasza gerii (#11333) üzenetére


libamajas
tag

Milyen Lenovo?

(#11338) McAdam6 válasza MADcat (#11323) üzenetére


McAdam6
tag

Videózd le, amikor nyitod a weboxot, hátha üres (megtörtént!)

(#11339) Janaboy válasza libamajas (#11324) üzenetére


Janaboy
veterán

Van topicja, keresd meg!

Janaboy

(#11340) icecave válasza raziel01 (#11325) üzenetére


icecave
nagyúr

Eddig csak a netezést próbáltam. Igen, nekem is 3,5 óra és lehet tölteni. Játékot nem próbáltam. Viszont ennyit nagyon megért az biztos. Már nem érdekel, mennyit ül az asszony az iPadon :D

Szóval az akku nagyon gyenge pont, valamint a hangszóró is. Ez van.

(#11341) gerii válasza libamajas (#11337) üzenetére


gerii
addikt

Miix 2 8

(#11342) Laca1212


Laca1212
őstag

Hétfőn 2 éves emag akció! Most láttam a reklámot tv-ben.

(#11343) raziel01 válasza icecave (#11340) üzenetére


raziel01
veterán

A hangszóró tényleg nagyon rossz. Nem hinném, hogy plusz egy ezresért nem tudtak volna bele jobbat rakni.

[ Szerkesztve ]

(#11344) Manitou


Manitou
addikt

Van valaki,akinek emagos BF rendelésnél a rendelés státusza még csak rögzített rendelésnél tart?

Másik két rendelésemet megkaptam, de ennél az egynél se kép se hang, igaz nem emag a forgalmazó hanem valami más cég, csak emagon keresztül vettem.

Azt írják akár 10 nap is lehet a kiszállítás, de az hétfőn le is fog járni, de kötve hiszem, hogy addigra meg fogom kapni az előzmények alpján.

(#11345) Scytha


Scytha
tag

Vett valaki emagról nagy háztartási gépet? Én egy hűtőt vettem, de múlt péntek óta semmi visszajelzés. Az e-book olvasó már megjött kedden. 10 napot írtak ugye, szóval bőven van idő (már ha munkanapra gondoltak), csak érdeklődök.

[ Szerkesztve ]

(#11346) Boond válasza Laca1212 (#11342) üzenetére


Boond
addikt

Mik lesznek?

Úgy értem van róla valami infó tájékoztató lap vagy bármi ilyesmi?

(#11344) Manitou azt nem írja ki szállítja? pl posta xy futár? Mert akkro valószínüleg rajtuk is múlik.

[ Szerkesztve ]

(#11347) Zoty4


Zoty4
őstag

Black fridayes tapasztalatok Emaggal

Jo sok mindent rendeltem.

-Ezek kozul a mikro volt a legelso rendelesem, ez ma jott meg utolsokent.
A xiaomi mi scale okosmerlegbol a zart csomagolason belulrol a 4 tartozek elem ki volt lopva/ magyar hasznalati utasitas nem volt, youtuberol uzemeltem be, mert csak kinai jelek/hasznalati ut,utato volt hozza.
Ezeket leszamitva minden rendben volt.

(#11348) 01andris válasza Scytha (#11345) üzenetére


01andris
tag

Írtam ma jött meg a kombinált hűtőszekrény.

(#11349) fornettisuti


fornettisuti
veterán

bf-emag kipipalva
szerdaig minden (5) rendelesem kezhezvettem

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11350) Manitou válasza Boond (#11346) üzenetére


Manitou
addikt

Nem írja, csak azt hogy ki a forgalmazó cég. Futáranak még át se lett adva a rendelés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.