Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) Exelsior24 válasza Flashback (#10846) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Na neee :Y , tudsz lőni róla pár képet nagyon kíváncsi vagyok, hogy néz ki amit küldtek.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10852) tixem válasza Flashback (#10846) üzenetére


tixem
addikt

na ez viszont instant homár :U nem sül le a pofájukról a bőr

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10853) Boond válasza Flashback (#10846) üzenetére


Boond
addikt

Na az mehet is vissza :D

"503 - Service Unavailable
Sajnos kérését nem tudtuk teljesíteni, mivel a RIOS R6 motor éppen frissítés alatt áll. Kérjük próbálja meg újra."

:D Akkor ezért töltöget időnként itt is :D

[ Szerkesztve ]

(#10854) Flashback


Flashback
addikt

10 percet hallgattam az ügyfélszolgálati zenét majd felvették. Az ÜFSZ csaj nagyon meg volt lepődve. Mondtam hogy ez komoly erre azt mondta elhiszi mert ilyet kitalálni sem lehet. Sűrű elnézést kért és mondta hogy szerdán jön a garancia futár egy új termékkel...
Fotózzak, látni akarjátok? :U

gerii: Alcatel Idol 2 mini

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10855) Exelsior24 válasza Flashback (#10854) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Aham lőhetnél pár képet róla, ilyenről még sosem hallottam, hogy Edigi használt vagy kiállítási cuccot küldött volna ki. :(

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10856) Gergőke88 válasza Boond (#10843) üzenetére


Gergőke88
addikt

Irta hogy a teljes lakasfelszereles. Az konnyen tobb szazezer ft. (Huto,suto,fozolap,mikro,paraelszivo,mosogep,mosogatogep...)

(#10857) bul07 válasza Exelsior24 (#10855) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát pedig nem egyedi eset
Homáron olvasni haszonlót, linkeltem is már itt is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10858) andrisbandi válasza Flashback (#10854) üzenetére


andrisbandi
őstag

Úgy néz ki ebbe az irányba megyünk.
- Az emagos BF-kor megkérdezte egy csóka, h szerintük az új autókra is vonatkozik a 14 napos elállás joga?
Úgy gondolta a vásárlás után 2 x kimegy vele Németbe, majd visszadja, "mert joga van hozzá".

Volt aki még bátorította is.
Remélem csak trollkodtak, mert annak elég jó...

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#10859) Boond válasza Gergőke88 (#10856) üzenetére


Boond
addikt

Na ja úgy lehet... az más, de akkor ő nagy tételben vásárolt, kb "egyszer alkalom".

(#10860) FNZ válasza andrisbandi (#10858) üzenetére


FNZ
őstag

most mond azt, hogy nem volt jó a felvetésem a kocsikázással :DD
nem akartam megcsinálni, csak felvetődött bennem a kérdés

[ Szerkesztve ]

(#10861) Flashback


Flashback
addikt

A beígért képek :) Nagyítható. Homárra hogy kell írni? Emailben elküldeni a sztoryt?

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10862) VIPowER válasza Flashback (#10846) üzenetére


VIPowER
senior tag

Nekem visszaküldött szendvicssütőt küldtek. Persze csak azután derült ki miután kibontottam. Nem volt kedvem szarakodni a visszaküldésével, de bekaphatják a fa..t. Remélem az előző tulajok semmi csúnyaságot nem csináltak benne, mert már pár szenyát letoltam. :D

(#10863) berbatov2 válasza VIPowER (#10862) üzenetére


berbatov2
senior tag

Hehe!
Az ilyen sztorikat szoktam megtartani inkabb magamnak :)

(#10864) VIPowER válasza berbatov2 (#10863) üzenetére


VIPowER
senior tag

Én is, de már ittam. :D

(#10865) radi8tor válasza Flashback (#10861) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tudom pipa vagy rájuk, de először nem a céggel kéne felvenned a kapcsolatot? :U

⭐ Stella

(#10866) Boond válasza radi8tor (#10865) üzenetére


Boond
addikt

Már rendezték is...

http://logout.hu/tema/black_friyday_2014_11_21_ha_mar_olcsobb_akkor_se_v/hsz_10854-10854.html

[ Szerkesztve ]

(#10867) radi8tor válasza Boond (#10866) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor meg végképp nem látom értelmét miért kellene erről homárra írni.

⭐ Stella

(#10868) Exelsior24 válasza Flashback (#10861) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Ez bizony egy kiállított darab, amit több száz ember végignyomkodott és végigtapogatott már jó ideje, meg persze a külső borítása is sérül, karcolódik, kopik a sok ide-oda rakosgatástól, az ilyet jó esetben fél áron szokták utána kiárusítani, de hogy vadi újként eladják valakinek, hát ez nagyban minősíti az adott áruházat.

Azon a Homár blog oldalon jó kis cikk lesz belőle ha elküldöd nekik. Ott fent van egy nagy piros gomb, hogy "Ide írd meg, ami kiakasztott" és ez az e-mail címük: homarbox2014@gmail.com

Elég ideges lennék, ha rendelnék egy új telefont és kiküldenének egy ilyet helyette. :((

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#10869) w333 válasza Flashback (#10861) üzenetére


w333
félisten

Azt a k*rva :Y azonnal vinném is vissza (fogyivédelemmel együtt) :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10870) Cathy07 válasza radi8tor (#10867) üzenetére


Cathy07
csendes tag

Azért lássuk be, hogy az sehogyse kóser, hogy újként adnak el használt terméket. Jó ezekről tudni, nem baj, ha kitette. És mit látszik, nem is az első és egyetlen esett. Csomagolás sérült cuccról is olvasni, pedig újként azt se lehetne eladni.

(#10871) Gergosz2 válasza Boond (#10866) üzenetére


Gergosz2
veterán

a "jön a garancia futár" dologgal még abszolút nem rendezték a dolgot. Majd ha kézbe kapja a készüléket és az tényleg új lesz akkor. Ja és persze nem fél év alatt szállítják ki.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10872) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Vajon Extrémék olvassák a fórumot? :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#10873) radi8tor válasza Cathy07 (#10870) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, hogy nem kóser, de ha a kereskedő mindent megtesz annak érdekében, hogy rendezze a dolgot, akkor a másik félnek is korrekten kellene eljárnia. Nem?

⭐ Stella

(#10874) koxx válasza Exelsior24 (#10868) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Amíg korrekt az eladó cég addig felesleges hülyeségekkel teleírni a homárt és egyéb fórumokat. Beismerték, hogy elcseszték kap másikat, ennyi. Btw a homárra posztolók igen jelentős részénél erőteljes user error van, nem kevés a funkcionális analfabéta.

(#10875) Flashback


Flashback
addikt

Igazából nem voltam sokáig mérges a végén már röhögtem az egészen. De még mindig nem tudom felfogni hogy, hogy került vissza a Tescoból a "körforgásba" majd az Edigitálhoz???

Vajon ezért kellett várni mert az utolsó darabot vettük meg a disztribútor raktárának a mélyéről??? :U

Nem szabad ilyenen idegeskedni, ez csak egy telefon, nem ér annyit!

Koxx: Ez azért nem user error. Itt valaki komolyan eltolt valamit! :DD Feldobom a Homárra nehogy valaki kibontson egy használt terméket és úgy hagyja... Kijöhet még az Edigi belőle, ha korrektül rendezik. Még semmilyen igazolást nem kaptam amúgy.

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10876) Cathy07 válasza radi8tor (#10873) üzenetére


Cathy07
csendes tag

A homáros rész szerintem is sok, tök felesleges. Amúgy én már nem is olvasom, mert az esetek 90%-ban azt érzem, hogy a kedves vevő tolta el a dolgokat. :D De itt korrektül leírta, hogy mi történt, hogy hogyan reagált a cég. Ha ez egy elszigetelt eset lenne, akkor én is azt mondanám, hogy felesleges ezért írni ide, de mivel rögtön jött rá a szendvicssütős sztori...

(#10877) B-L-A-C-K válasza Exelsior24 (#10810) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nálam is van egy ilyen, kutyának egy 340Ft-os labdára írja ezt...:D

Flashback: Érdekes dolog, de szerintem a alcatel hibázott nem is az edigi, de a lényeg korrekt hozzáálásuk volt azért, és küldjenek is újat. ;)

[ Szerkesztve ]

(#10878) w333 válasza MADcat (#10872) üzenetére


w333
félisten

Remélem ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#10879) Tomi0703 válasza =Mentor= (#10841) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én gumit rendeltem. Pénteken elvileg átadták a Royalnak és ma kellett volna kihozniuk, de semmi. Royal trackingje szerint ilyen csomag nem is létezik. Egyik itten fórumtárs is rendelt, ő írt nekik mert neki sem hozták. Edigi azt mondja, hogy átadták a Royalnak, a Royal pedig nem is tud a csomagról.
Na most mivan??? :W :D

(#10880) bul07 válasza Flashback (#10875) üzenetére


bul07
nagyúr

Készíts te is egy szép egyedi képet vele és hátha a következő vevő aki újként megveszi kirakja majd valahova :)

Vagy kapcsold be a védelmeket így egyből kiderül majd hogy újra eladták e a telefont :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10881) icecave válasza Tomi0703 (#10879) üzenetére


icecave
nagyúr

Royal-al már szívtam én is párszor... pontosabban szívattak meg párszor. Volt,hogy lerohadt a kiszállító kocsi, csak épp elfelejtettek szólni, hogy ne várjad te marha, hiába ígértük mára, nem jön. Mikor felhívtam őket és ez kiderült, még nekik állt feljebb,hogy mit pattogok, majd következő nap megkapom, nem tudják, miért olyan nagy probléma. Mondom mert feleslegesen vettem ki szabit, most meg vehetek ki mégegyet.. Nem hatódtak meg túlzottan.

(#10882) Flashback válasza Tomi0703 (#10879) üzenetére


Flashback
addikt

Az totál káosz. Ugyan nem gumit rendeltem de amikor azt írta az edigi a saját oldalán hogy teljesült a kiszállítás, még a depóban volt a csomag... :D

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10883) Petykemano válasza VIPowER (#10862) üzenetére


Petykemano
veterán

Én értem, hogy azt a terméket is el kell adni, mert nem engedhetik meg maguknak, hogy benyeljék költségként, amit a(z előző) vásárló visszavitt, nem kért, de amúgy - elvileg - hibátlan. Hibásan visszavitt készüléket újra újként eladni azért még nagyobb pofátlanság.

De ennek van piaca, ha jól tudom úgy hívják, hogy "refurbished", azaz gyárilag ellenőrzött, bevizsgált, felújított, stb és újracsomagolt készülék, ami nem használt abban az értelemben, hogy nem kiszolgált, de nem is vadonat új, amit még soha nem tartott a kezében senki. És ugye ezt szokás jelezni is amellett, hogy árkedvezményt adunk rá.

Ha ilyen termékekből tartanék az egész BF meg CB, meg egyéb vásárokat, üsse kő, még úgy is jó lenne, mert jelentősen olcsóbban hozzá lehetne jutni olyan termékekhez, amit az ember szeretne és amiről az ember úgy nyilván tisztában is lenne, hogy nem vadiúj. De új ként elpasszolni "akciósan" (<= 20%-kal olcsóbban, mint a termék más üzletben megtalálható listaárának 120%-a) görénység. Remélem ezért jól megbüntetik őket.

A marketing stratégia elég bosszantó, de úgy vettem észre nem annyira magyar sajátosság. Asszem gearbesten néztem videókártya árakat. 38-56%-os leárazások, aztán a kedvezményes ár átszámolva pont annyi, mint a magyarországi ár.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#10884) Boond válasza Gergosz2 (#10871) üzenetére


Boond
addikt

Jó, akkor jóhiszeműen azt gondolná az ember, hogy időben, megadott napon érkezik, és az ígértek szerint új termékkel cserélik, ezzel megoldva a problémát.

De biztos nem így lesz...

(#10875) Milyen igazolás kellene? jön a futár csönget/telefonál odaadja a cuccost, max aláírsz valamit aztán ennyi volt. + Odaadod a másik darabot...

[ Szerkesztve ]

(#10885) Flashback válasza Boond (#10884) üzenetére


Flashback
addikt

Sajnos már volt már ilyen 3 napon belüli problémám. Szoktak küldeni emailt hogy felvették a hibát stb.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10886) Zjunior válasza B-L-A-C-K (#10877) üzenetére


Zjunior
veterán

Macskafűvel vezetek 190 huf-ért? ;] ;]

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#10887) Tomi0703 válasza icecave (#10881) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem még nem volt bajom velük. Bonyolítja a helyzetet, hogy a gumit mamáéknak rendeltem, papám meg direkt ezért el sem mozdult otthonról. :) Mondták is, hogy többet nem rendelünk onnan. Emailozni nagyon nem szoktak, de a futáraik mindig felhívnak mielőtt jönnek (ezt kb. csak ők szokták megcsinálni, se a dpd, se a postás futár nem hív).

(#10882) Flashback: Edigital oldalán nekem az állapotok általában 1 napot késnek. :D

Pedig pénteken még gondolkodtam is, hogy inkább rendelek gumit nekik emagról és visszamondom az 1 hete beszállítás alatt lévő rendelést az edigin, de pont mikor rendeltem volna küldtek email, hogy összekészítés alatt van a cucc. :D

(#10888) #81562624


#81562624
törölt tag

van ebben az országban normális, megbízható üzlet? :U ott b.sznak át, ahol csak lehet, mi meg szépen beletörődünk.

(#10889) B-L-A-C-K válasza #81562624 (#10888) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Néha mindenen hol előfordul ilyen, és ezt világszinten értem, szóval nem kell meglepődni.

(#10890) #81562624 válasza B-L-A-C-K (#10889) üzenetére


#81562624
törölt tag

ez egy nagyon szomorú világ...

(#10891) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#10889) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

*mindenhol

carrick16: Igen, főleg mert nem jutott valakinek ipad2 mini... ;]

(#10892) Gergosz2 válasza #81562624 (#10890) üzenetére


Gergosz2
veterán

Máshol sem jobb a helyzet.

Pl elég megdöbbentő volt látni, amikor a Target vagy a Wall Mart raktárosai baseballt játszottak a frissen jött iPad-ekel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10893) Cickánykoma válasza Real_Necro (#10655) üzenetére


Cickánykoma
tag

GreenAqua-nál anno 5 perccel éjfél előtt átnyomták a szervert így a BF rendelésem csütörtökön 23:59-kor lett leadva. Péntek délután már GLS-nél volt, hétfőn meg át is vettem...

Nekem azóta sem küldték, naponta ránézek, de csak "folyamatban" van.
Annyira nem is a határidők vagy tervezett tevékenység miatt sürgetném őket, inkább csak abból a szempontból kényelmetlen a helyzet, hogy előre utaltam a cuccok árát (komplett akváriumszett, berendezéssel együtt, nem párezer Ft) és lassan másfél hete nem történt semmi. :( :F

[ Szerkesztve ]

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#10894) SUPREME7 válasza radi8tor (#10873) üzenetére


SUPREME7
őstag

Persze, miután megbuktak, gyorsan van megoldás, de nem inkább előtte kellett volna? Mondjuk nem próbáljuk meg eleve átverni, mert többet bukik rajta a bolt mint amit nyer, ha a vevő észreveszi. És ne mondja senki, hogy nem tudták, hogy használt motyó... Menjen csak a homárra a dolog (még akkor is ha emiatt az életbe nem üzemeltetnék webáruházat, mert a vevő is úgy húz le ahogy akar a 14 napos idióta jogszabállyal)

(#10895) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

2015.11.30. résztvevők voltak:
Aqua electromax | Számítástechnika, műszaki cikkek
eBike.hu | Kerékpárok, sportruházat, kerékpáros kiegészítők
Media Markt | Műszaki cikkek

2015.11.27. résztvevők voltak:
576KB | Játékszoftver, konzol
Acer shop | Számítástechnika, mobil
Best Byte | Számítástechnika, műszaki cikkek
Bluechip | Számítástechnika, műszaki cikkek
Book 24 | Könyvek
CD Galaxis | Szoftver
electrostore | Műszaki cikkek
Elektro Outlet | Háztartási gépek, műszaki cikkek
eMag | Vegyes
Euronics | Műszaki cikkek
Extreme Audio | Audió
First Phone | Mobil
Foramax | Számítástechnika
Garage Store | Ruházat
Hellovadász | Vadászati kellékek
HT Trade | Biztonságtechnika
iStyle | Apple termékek
Játék Net | Játékok
koobe.hu | Mobil, műszaki cikkek
Konzolvilág | Játékszoftver, konzol
Kventa | Számítástechnika
Laptop.hu | Számítástechnika, mobil
LED Leet | Világítástechnika
MALL.HU | Vegyes
Marso | Gumiabroncsok
Media Markt | Műszaki cikkek
mobilix | Műszaki cikk, számítástechnika
Netdepo.hu | Audió
notebook.hu | Számítástechnika, mobil
Oaziscomputer | Számítástechnika
Octogon Audio | Audió
Office Depot | Irodaszer
Oneplus | Mobil | Külföldi
Oppostyle | Mobil | Külföldi
Play Max | Sportruházat
Praktiker | Barkács
Premier Outlet (pdf) | Ruházat | "Offline"
Proda | Műszaki cikkek
reflexshop.hu | Szabadidő, Sport, Játék
Rufusz Computer | Számítástechnika, műszaki cikkek
Samsung Experience Store | Samsung termékek
Shopline.hu | Vegyes
Speedshop | Mobil, műszaki cikkek
Stream Audio | Audió
Style bolt | Mobil, műszaki cikkek
Szafari Sport | Sportszer
Tesco | Vegyes | "Offline"
Tripont | Műszaki cikkek
Vatera | Vegyes
VIP-Parfüm | Parfüm
VIP Phone | Mobil
Whisky Net | Alkohol, Élelmiszer
Zaj DJ | Audió
Auchan - 2015.11.26 - 29 | Vegyes | "Offline"
Jysk - 2015.11.26 - 29 | Lakberendezés

2015.11.20. résztvevők voltak:
Advesphoto
CD Galaxis (könyvek)
Click Shop
digitcam
Extreme Digital
Fashion Days
Green Aqua
Laptop Szalon
Magyar Vadászbolt
Market World
Media Markt
Players Room
Rufusz Computer
Radium.hu számítástechnika

⭐ Stella

(#10896) zaskar


zaskar
senior tag

Tegnap megérkezett az első csomagom emagról, amit BF-en rendeltem. Postafutár hozta, iPad Air 2, originál, fekete Black Friday felíratú dobozban. Remélem, a tōbbivel sem lesz gond.

(#10897) _Moriarty_ válasza Flashback (#10861) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Edigital nekem is küldött nemrégen egy használt transmittert. Felvettem velük a kapcsolatot, korrekten rendezték. Futár jött, elvitte, majd hoztak egy bontatlant. Azért nagyon meglepő, hogy újként értékesítik a 14 napos elállással visszaküldött termékeket.

(#10898) Megane2000 válasza zaskar (#10896) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Jó neked :)

(#10899) Because válasza w333 (#10869) üzenetére


Because
őstag

nekem a telekomnál és az euronicsnál is a kiállított darabot akarták odaadni... pedig személyes vásárlás volt...
telekomnál majdnem, hogy felháborodott a nőci mert nem viszem el az összetaperált telefont (egybeesések végett alcatel idol 2 mini s)
euronicsnál a srác mondja menjek a pénztárhoz fizetni hozza a készüléket, már majdnem átadtam a pénzt amikor odalép és benyögi akkor becsomagolta a kiállított darabot

(#10900) madgie válasza koxx (#10874) üzenetére


madgie
titán

Bazinagypluszegy, a homár nálam nagyrészt a hisztikeltő hülyegyerekek szócsöve, akkor sem vállalnék közösséget velük, ha tényleg valamivel megszivatna xy eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.