- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hcl: Eszelős szívatás : kijelzőtükrözés 2026
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Penge_4
veterán
"Hol? (ha nem vagyok indiszkrét)"
Bár nem engem kérdeztél, de Angliában pl. vannak pubok, ahol elfogadják. Gondolom nem Magyarországon fizetett vele.
"A bankbetétekre 100% az állami garancia. Viszont állami garancia a BTC-re sosem lesz, mivel nincsen személyhez rendelve a wallet, így technikailag lehetetlen megoldani."
Nem lehetetlen. Ahogy a készpénz sincs személyhez kötve, mégis ha bemész a bankba egy köteg húszezressel és feltölteted a számládra, akkor ugyanott vagy. Onnantól, hogy te a kp-t kiadtad a kezedből és a bank könyvelési egységévé vált, már érvényesek rá a törvények. Ugyanez egy Bitcoinos "banknál" is megoldható lenne.
Mellesleg a köteg húszezresről sem tudja senki, hogy azt te törvényesen kerested meg, vagy éppen előtte késeltél meg pár embert érte az utcasarkon, esetleg fehérgalléros bűnözésből származik-e. A banki ügyintéző "digitalizálja" a pénzedet és onnantól az már a számládon van. Persze ahogy a pénzen található azonosítók (sorszám, stb.) alapján is lebukhatsz ilyenkor, ugyanúgy a Bitcoinnál is lebukhatsz a blokklánc visszakövetése alapján.
Szóval hol itt a különbség?
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Le Mans Ultimate
- Érdemes elővenni a Diablo II-t: érdekes újdonságot kap a játék
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Építő/felújító topik
- PlayStation 5
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Audiofil és gamer? Az ASUS megpróbálja
- Milyen Blu-ray írót?
- További aktív témák...
- Eladó 6 darab DDR4 16 Gb Sodimm, illetve 2 darab DDR5 16 GB Sodimm
- Eladó három darab SSD. 2 x 1 TB illetve 1 x 2 TB
- több db DELL P2419 vékony kávás full HD 1920x1080 IPS monitor HDMI - gari + számla
- iPhone 17 256 GB Párakék - Bontatlan - 1 év gyári Apple garancia, Hivatalos Apple Resellertől!
- iPhone 17 512 GB Párakék - Bontatlan - 1 év gyári Apple garancia, Hivatalos Apple Resellertől!
- Dell Latitude 9420 i5-1145G7 14" FHD+ 16GB 512GB 1 év garancia
- Samsung Evo 970 Plus 500GB Nvme SSD!
- Új autó elsősegély doboz 2030 augusztusig jó
- iPhone 17 256 GB Sage - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- HP Victus Gaming Laptop INTEL I7-14700HX / RTX 4070 32GB RAM 1TB SSD Gari
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


