Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Bitcoin topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Penge_4 válasza ignorant (#1081) üzenetére


Penge_4
veterán

Csak pár napja kezdtem el érdeklődni, mikor lehozták a legutóbbi, áramszámlás postot ITCafén.

Egyébként a régi cikkeket olvasgatva nekem inkább a pangás a feltűnő. Volt a Ruxum, nem működik (pedig akkor milyen nagy reményekkel harangozták be), volt a GLBSE, ami ma már szintén nem működik, ezen kívül egy rakás ilyen-olyan bitcoinnal foglalkozó oldal tűnt még el, amik linkelve ott vannak a pár évvel ezelőtti postokban, azóta meg regisztrálatlan domain és társai.

(#1084) csaba951: "Nem lesz egy egyszerű dolog beárazni a termékeket. Mindenképpen nagyobb árfolyammozgásokkal fog a dolog járni."

Írnak egy scriptet, ami vásárlás előtt csekkolja az aktuális USD/BTC árfolyamot és az alapján árazza be a terméket. Nem tűnik nehéznek. Már most is sok oldal csinálja ezt, ahol fizethetsz forintban is, de az ár az aktuális árfolyamnak megfelelő ár lesz.

"A lényeg az, hogy rövid időn belül annyi számítási kapacitás jelenik meg, a hálózatban, hogy a bányászásért kapott pénz nem fedezi ennek a hálózatnak az amortizációs (eszköz megtérülési) és fenntartási költségét."

Épp afelé haladunk, hogy alacsony fogyasztású célgépek jelennek meg, amik sokkal nagyobb teljesítménnyel rendelkeznek. Szóval ha eddig megérte 1000 wattokat párszáz megahashért beáldozni, akkor miért is ne érné meg 30 wattokat párszáz gigahashért beáldozni?

(#1097) poli27: Komolyan érdekelne, mennyi az a kevés, amiért nem éri meg 30 wattos kis izéket üzemeltetni? Az 1500Ghps-es Mini Rignél nem láttam árat, de az 50Ghps-es gépnek 2490 USD (574 130 HUF) volt az ára. 20 BTC-nél visszahozza az árát, utána meg már csak keresel vele. Áramba meg mi 30 watt? Egy router, egy NAS vagy 1-2 kompakt fénycső is elfogyaszt annyit.

(#1102) albinolynx válasza Penge_4 (#1101) üzenetére


albinolynx
őstag

Az összes kocka BFL 30W-os fogyasztással üzemelne majd?
Jó alternatívát adhat az asic-os 66GH/s-es. Az 620W körüli fogyasztással fog üzemelni.
Bocs, csak a szemem nem szúrja ki: BFL mini rig ~1.2kW / ~15.300$

A másik, hogy mire hozzánk eljut, addigra szerintem nem egy embernek lesz már otthon x db 50GH/s kockája. Legalábbis én nem csak egyet állítanék csatarendbe.

[ Szerkesztve ]

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1103) albinolynx válasza albinolynx (#1102) üzenetére


albinolynx
őstag

Kicsúsztam az időből...

Lehet nem életszerű adatok.
Butterflylabs Mini Rig - 25.200MH/s - 1.250W - 15.295$

A most rig-nek nevezett 1.500GH/s teljesítményű.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1104) ignorant válasza Penge_4 (#1101) üzenetére


ignorant
senior tag

"Csak pár napja kezdtem el érdeklődni, mikor lehozták a legutóbbi, áramszámlás postot ITCafén."

Rovid kapcsolatod ellenere, eleg hirtelen vonsz le kovetkezteteseket.

"Egyébként a régi cikkeket olvasgatva nekem inkább a pangás a feltűnő."

Hat a pangasnak nem neveznem az elmult eveket, eretelem szeruen eloszor csak kisebb nevek fogjak hasznalni, minel nagyobb egy ceg annal jobban meg kell gondolnia a lepeseit, es altalaban hosszabb idobe tellik mire reagalnak.

Mint korabban irtak sokan, ennek ido kell, evek. Ha nem talasz semmit amit bitcoinert vennel, akkor nezz vissza kesobb, lehet hogy lesz, lehet hogy nem. teljesen mind1.

btw, en peldaul internetes szolgaltatasokat sozktam BTC-vel venni, VPN, domainek, sok mindent meg lehet talalni ha utana nezel. (domainekhez namecheap-et szoktam hasnzalni pl, nem kicsi ceg)

(#1105) #68216320


#68216320
törölt tag

Valaki pár szóban elmondaná, hogy ezek a kernelek (diablo, poclbm, phatk, diakgcn) miért is választhatóak a cgminerben? Amelyikkel jobban megy a gpu azt használjam?

(#1106) #68216320 válasza #68216320 (#1105) üzenetére


#68216320
törölt tag

Illetve mitől lesz az Unconfirmed rewards-ból Confirmed rewards mondjuk a coinotron pool-ban?

(#1107) Penge_4 válasza ignorant (#1104) üzenetére


Penge_4
veterán

"Ha nem talasz semmit amit bitcoinert vennel, akkor nezz vissza kesobb, lehet hogy lesz, lehet hogy nem."

Én egyelőre még gyűjteni szeretném, csak nem tudom mivel, mivel bányászatra alkalmatlan a gépem. Nem azért hiányolom a szolgáltatásokat, mert én akarom elkölteni, hanem mert fellendítené a Bitcoin piacot, ha azok költenék el, akiknek rengeteg van belőle.

(#1108) GuMipOkE válasza Penge_4 (#1107) üzenetére


GuMipOkE
senior tag

Lehet venni is. Bár most óvatosan vásárolnék, mert $140 felé halad az árfolyam. Minél magasabb az árfolyam, annál inkább késztetheti a jelentős készlettel rendelkezőket a "realizálásra".

(#1109) Penge_4 válasza GuMipOkE (#1108) üzenetére


Penge_4
veterán

Azért szeretnék inkább ingyen (vagy valami munkával) hozzájutni. Én már pár BTC-nek is örülnék, de jelenleg 140 dollárom sincs. Meg ha már itt tartunk, bankkártyám sem.

(#1110) GuMipOkE válasza Penge_4 (#1109) üzenetére


GuMipOkE
senior tag

Boldog ember vagy. :)

(#1111) albinolynx


albinolynx
őstag

Pedig úgy tűnik érdemes lenne bezsákolni egy keveset. A bányászat már elúszott a számunkra, még ingyen árammal is.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1112) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

21Ghash/s with an FPGA Card

4 GBP-ba került neki a 3 kártya szállítással. :C

⭐ Stella

(#1113) albinolynx válasza radi8tor (#1112) üzenetére


albinolynx
őstag

Már linkeltem és ez bukó. Önmagában a kártya semmit sem jelent. Ez csak HW önmagában, nem tud vele mit kezdeni a bányás program.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#1114) csaba951 válasza radi8tor (#1112) üzenetére


csaba951
veterán

Olvasd már a videó aláírásait is! Ez egy egyszeri, alkalmi vétel volt. Nem áll széleskörűen rendelkezésre. Még a BFL kockát demozó YT videós srácnál is sokkal nagyobb szerencséje volt ezzel! :))

(#1115) radi8tor válasza #68216320 (#1105) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én sem értek hozzá, de szerintem is így van. Amelyikkel legjobb a számítási teljesítmény azt célszerű használni.

⭐ Stella

(#1116) csaba951 válasza #68216320 (#1106) üzenetére


csaba951
veterán

Lényegében automatikusan megtörténik, semmi tennivalód nincs, csak várni kell.

Reward system
A pool által megtalált blokkokat a hálózaton meg kell erősíteni. Number confirmations oszlopban látod, hogy legalább hány csomópontnak kell jóváhagynia a blokkot, hogy a megkeresett coin a (pool) számládra kerüljön.

Statistics lapon láthatod, hogy melyik blokknak mennyi megerősítésre van még szüksége. Jobb pool-ok azt is kijelzik, hogy melyik jóváhagyásra váró blokkban mekkora részesedésed van.

PPS típusú bányászásnál nem kell várnod, a beküldés után azonnal megy a (pool) számládra a pénz. Kivéve a reject blokkokat, természetesen. Ennek viszont általában nagyobb díjköltsége van a többi bányászatnál.

További információ:
Analysis of Bitcoin Pooled Mining Reward Systems

Az egyes típusok között jelentős eltérés van a jövedelmezőségben, ha az ember naponta csak néhány órát, vagy folyton más poolban bányászik.

Na, én pl. ezért szívtam a Bitmint pool-lal. Nem úgy használtam, ahogy optimális lett volna. :)

Ez az adatbázis integritás védelmének egy része. Egészen addig jól működik amíg nem kerül a hálózati csomópontok többsége (az egyszerűség kedvéért legalább 51%-a) egy érdekcsoport kezébe. Ha ez megtörténik, akkor a csoport (nyilván a saját érdekében) megerősíthet hamis elszámolásokat. És mivel a hálózat többségé ezt a hamis adatot jóváhagyta, a többi csomópont is átveszi mint hiteles információt. Ez a kevés dolgok egyike ami pár óra alatt 0-ra tudja írni a BTC értékét. Örökre.

[ Szerkesztve ]

(#1117) csaba951


csaba951
veterán

Summary of mining pool reward systems
Négy oldalban van összefoglalva a lényeg. Gyakorlatilag alapmű. Tulajdonképpen nyugodtan mehetne az első hozzászólásba is!

(#1118) #68216320


#68216320
törölt tag

Na, a gépem egész éjjel reject-eket gyártott. Cgminer-t újraindítva minden jó volt. Nagyon örülök neki, hogy egész éjjel csak feleslegesen ette az áramot :( Elérkezett a pillanat, hogy befejezzem a bányászatot. Ha valakit érdekel eladó a cucc egyben. Privátban a többit.

(#1119) moonguru válasza #68216320 (#1118) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Én csak pár napja kezdtem a bányászatot, de ilyen hibába még nem futottam!

DE ezt könnyedén elkerülhetted volna... (kis paraméterezéssel)

Nem kéne ezért feladnod!

Én se adom fel, igaz már 3 soros a Batch file... :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1120) moonguru


moonguru
őstag

Jelenleg ennyi az osztalékom: 0.06-0.07% of shares a poolokban (medencékben) már elég jó arány?

Konfigom meg van adva!

De a lényeg HD5850 900/300 vagy 900/900 (VDDC:87A) 5-8 intensity cgminer 2.11.4 Windows 7 64 8GB ram AMD X6 1090T tuning nélkül!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1121) #68216320 válasza moonguru (#1119) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ez nem paraméterezésen múlik, hanem idióta pool-on. Sajnos reject esetén a cgminer nem vált át másik pool-ra így igazából mindegy ha 10 elérést állítok is be.
Másrészt alsó hangon a rendszerem a 4GPU-val 560-570W-ot eszik BTC közben. Sejtheted mennyire örültem 7-8 óra felesleges használatnak.

[ Szerkesztve ]

(#1122) moonguru válasza #68216320 (#1121) üzenetére


moonguru
őstag

Tudom hogy a pool-on múlik!

De talán ez segíthet: --disable-rejecting Automatically disable pools that continually reject shares

Elvileg ez letiltja az adott poolt, és akkor átvált másikra! (nekem már három pool van beállítva, mert tegnap már kettő is leállt) :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1123) #68216320 válasza moonguru (#1122) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az a gond, hogy kb. 0.1-0.5% a reject. Ha folyton pool-t váltogat akkor azzal sem megyek semmire, mert akkor a váltásokra megy az idő és nem termel szinte semmit. Az lenne megfelelő, hogy mondjuk 5% vagy 20 egymást követő reject esetén váltson. De ilyenről nem tudok. Amit írtál, arról jó volna tudni, hogy mennyi után vált.

Amúgy nem hagyom abba csak a reggeli kávé helyett ez az eredmény húzott fel :)

[ Szerkesztve ]

(#1124) supercow válasza #68216320 (#1123) üzenetére


supercow
őstag

próbáld ki a p2pool rendszert, direkt kifizetés a tárcába, nincs központi szerver.
http://p2pool.org/
http://p2pool.info/
https://en.bitcoin.it/wiki/P2Pool

vagy indíts saját poolt, mondjuk Első Magyar Sztahanovista Bányászbrigád néven :D

[ Szerkesztve ]

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#1125) csaba951 válasza #68216320 (#1118) üzenetére


csaba951
veterán

Ha ez vigasztal, akkor én ugyanígy jártam ma a 50btc.com-on! Reject ratio: 37,8%. Viszont nem kellett újraindítani a cgminier-t. Amint megjavult a pool, már ment is fel az accepct. :D

Ha valaki még nem ismerné:
CGWatcher, a GUI/monitor for CGMiner and BFGMiner

Ezt kell módosítani a cgminer paraméterezésében, hogy működjön:

Command-line arguments:
--api-listen --api-allow W: 127.0.0.1

Configuration file entries (separate entries with commas):
"api-listen" : true
"api-allow" : "W: 127.0.0.1"

(#1126) #68216320 válasza csaba951 (#1125) üzenetére


#68216320
törölt tag

Jelzem nekem is a 50btc.com volt a problémám.

(#1127) csaba951 válasza #68216320 (#1126) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem be volt állítva backupnak a btcguild pool, de sajnos nem váltott át rá automatikusan, amikor megnőtt a reject a 50btc.com-on. Na, most majd kipróbálom a --disable-rejecting kapcsolóval! :D

(#1125) csaba951
Helyesen (valamiért rosszul van megadva a saját weboldalán):
Ezt kell módosítani a cgminer paraméterezésében, hogy működjön:

Command-line arguments:
--api-listen --api-allow W:127.0.0.1

Configuration file entries (separate entries with commas):
"api-listen" : true
"api-allow" : "W:127.0.0.1"

[ Szerkesztve ]

(#1128) moonguru válasza csaba951 (#1125) üzenetére


moonguru
őstag

Köszönöm, beüzemelve! :)

Monitor Guru!

(#1129) jones965


jones965
Modder

Srácok, ha valaki vasárnap jön ki a veletech-re, a helyszínen szívesen elfogadnék egy-két tanácsot konfigurálással kapcsolatosan. :)

(#1130) #68216320 válasza csaba951 (#1127) üzenetére


#68216320
törölt tag

En webes klienst hasznalok, mert igy telefonrol is tudom iranyitani. Az hianyzik csak belole, hogy tudjak valtani scrypt es sha256 modok kozott. Azaz ltc es brc kozott. Valahogy taviranyitassal a scrypt parametert oda kellene varazsolni. Egyebkent en nem batch fajlt hasznalok az inditashoz, hanem magat az exe-t inditom es a config fajlba tettem bele a parametereket. Sokkal kenyelmesebb es atlathatobb szerintem.

(#1131) supercow


supercow
őstag

http://mineforeman.com/2013/04/24/slushs-bitcoin-mining-pool-hacked/

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#1132) Cheesy


Cheesy
őstag

Úristen micsoda renderfarmot lehetne ekkora "virtuális" szerverparkból csinálni ekkora számítási kapacitással...
Szerintem ha bedől a mining, akkor majd különböző szolgáltatások miatt vehetik bérbe emberek ezt a "közösséget"... (vagy már így is van)

www.vakbelmutet.hu

(#1133) ignorant


ignorant
senior tag

https://bitcointalk.org/index.php?topic=178275.msg1857561#msg1857561

bitcoin vilagban gyorsnak kell lenni :S

(#1134) Chal válasza supercow (#1131) üzenetére


Chal
addikt

Átolvastam a fórumot is a bitcointalkon, ahol a Slush folyamatosan reportol, de egyvalamit nagyon nem értek:

Nálam a cgminer a 94.23.174.94 IP-t cachelte be még tegnap a stratum.bitcoin.cz -hez, és nyilván amíg újra nem indítottam (amikor olvastam a hírt pár órája) addig ide küldte a hasheket. Viszont ez a Slush által is elismert kompromittált szerver. Mi a francért nem kapcsolják akkor le? Vagy ha már bekapcsolva tartják, akkor marhára remélem hogy azért, mert a tízenx órája oda dolgozó minerek által keletkezett coinok nem vesznek el, illetve nem a támadók kezébe kerülnek.

(#1135) supercow válasza Chal (#1134) üzenetére


supercow
őstag

Én nem bányászok bitcoint, részvétem az érintetteknek.
slush az írta, hogy ezeket az "elveszett" share-eket zsebből visszafizeti. Úgy értettem, hogy utolsó pillanatban csinált egy mentést az adatbázisról, mielőtt a hekker újraindította a gépet valami restore módban. Gondolom a metésből máshol újra felépíti a pool szervert.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#1136) Chal válasza supercow (#1135) üzenetére


Chal
addikt

Azt írták hogy elveszett néhány coin, azt fizetik vissza saját zsebből. Arról nincs szó, hogy mi a fene van a régi szerverrel, miért működik még, és mi történik az oda küldött sharekkel. Ha IP alapján adnád meg a poolt, akkor a 94.23.174.94 (régi, meghackelt szerver) jelenleg is elérhető, és fogadja a shareket. Akinél cachelte a miner kliens, a dns, vagy az oprendszer az IP-t, ÉS még nem indította újra ezeket, azok jelenleg is oda dolgoznak.

Mindegy, csak tudják mit csinálnak, gondolom azért nem állítják le, mert az oda küldött sharekkel tudnak mit kezdeni, illetve nem illetéktelenek kezébe kerülnek. De majd mindjárt rákérdezek a hivatalos fórumban.

(#1137) csaba951 válasza ignorant (#1133) üzenetére


csaba951
veterán

Emiatt aztán igazán nem kell bánkódnod! 10 Gh/s - 76 BTC-ért. Na, ez aztán tényleg az évszázad üzlete volt! :(

Bár ez legalább nem papírtigris. Tényleg volt raktáron, és már ki is küldték őket:
first Blade just arrived and in production!
illetve
Less than a week! We paid Saturnday and it arrived this afternoon!

Utóbbi felhasználó már rögtön overclock-olta is a szerzeményt! :))

[ Szerkesztve ]

(#1138) Chal válasza csaba951 (#1137) üzenetére


Chal
addikt

Nem 10db blade + házról van szó?

(#1139) ignorant válasza csaba951 (#1137) üzenetére


ignorant
senior tag

ha BTC-ben veszed, akkor az is fugg hogy mennyiert jutottal hozza a bitcoin-hoz, vagy mennyibe kerult a megtermelese.

Szoval az a 76BTC lehet barmi 0-20K dollar kozott. ;-)

(#1140) csaba951 válasza Chal (#1138) üzenetére


csaba951
veterán

Nem egészen.
Házat eleve nem adnak. Csak a kártya (32 db chip), NIC, tápegység kerül eladásra, doboz nélkül. 10 db ilyen egységre lehetett licitálni, természetesen egy ember több darab egységre is licitálhatott. Végül a 10 unitot 8 fő vitte el. 2-2 fő vitt el 2-2 kártyát, a többiek 1-1 db-ot vettek.

A fotón szereplő pixel75 1 db-ot vett, és nem meglepő módon 1 db látszik a fotón is. :D

(#1139) ignorant
Milyen igaz! Én erre nem is gondoltam! Viszont ezzel nem tudnak majd 76 BTC-t bányászni, mielőtt elavul a gép. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1141) emerico2004


emerico2004
aktív tag

üdv most építenék ilyen rendszert először 1 gépet .

4db 5970 vs 4db 7970 vs 4db gtx590 először ezt kérdezném ...

[ Szerkesztve ]

(#1142) Chal válasza emerico2004 (#1141) üzenetére


Chal
addikt

Felejtsd el szerintem, folyamatosan a bekerülési költséget fogod kergetni, és ha ebben az ütemben haladnak a dolgok, elérni sem fogod azt. GPU minerbe nem éri meg fektetni. Ha adottak a kártyák már ÉS nagyon olcsón tudsz áramot, akkor indítsd el őket, de folyamatosan figyeld a difficultyt, mert lehet hogy pár hónapon belül egy napon arra ébredsz hogy többet fogyasztanak mint amennyit termelnek.

[ Szerkesztve ]

(#1143) supercow válasza Chal (#1142) üzenetére


supercow
őstag

Az ELMŰ áraival számolva ez már most igaz. Ettől függetlenül egy könnyen bányászható altcoin még lehet "nyereséges" - bármit is tekintünk annak - ha időbel elkezdi, sokáig csinálja az ember és fel is fut az adott coin.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#1144) csaba951 válasza emerico2004 (#1141) üzenetére


csaba951
veterán

+1 - (#1142) Chal
Nvidia kártyákat meg eleve felejtsd el! Játékra jók, BTC bányászatra nem. Még a Titán sem!

Ha most veszed az AMD kártyákat, akkor arra számíts, hogy 2013 szeptember végén eladod az egészet. Ezzel, meg az addigi bányászattal (mínusz villanyszámla!) talán keresel egy kis pénzt. 10% haszonnál többre ne nagyon számíts, örülhetsz ha egyáltalán keresel rajta valamit!

[ Szerkesztve ]

(#1145) emerico2004 válasza csaba951 (#1144) üzenetére


emerico2004
aktív tag

300k -ért tudok most venni 6db 5970-et az szeptemberben is fog ennyit érni gondolom..

(#1146) gyuszi78


gyuszi78
tag

ezzel találkozott már valaki?

meg tudná vki magyarázni hogyan is mukodik?

(#1147) moonguru válasza emerico2004 (#1145) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Csak meg ne tudják hogy bányásztál vele! :)

gyuszi78:

Piramisjáték!

"1 GH/s of hashing power is added every 16.19 BTC deposited" talán nem kéne belevágni...

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#1148) emerico2004 válasza gyuszi78 (#1146) üzenetére


emerico2004
aktív tag

hmmmm új vagyok a témában de ez egy mlm-s bitcoin szerintem..... linkeld a "pókernetes" topicba szerintem :B

(#1149) sparks válasza gyuszi78 (#1146) üzenetére


sparks
senior tag

Igen, találkoztam. Nem nagyon érdemes most foglalkozni vele. Be lehet szállni a buliba 0.1 BTC-től és szépen "kamatozik" a dolog, ahogy bányásznak vele. Kapsz a pénzedért bányász kapacitást, de most ez igen karcsú és ráadásnak a megtérülés 2 év körül van. (Elvben, ahogy kapnak Asic gépeket, sokkal kifizetődőbb lesz, hiszem ha látom) Persze lehet beszervezni magad alá újabb ügyfeleket, és akkor a százalékod növekedni fog. Sajnos refund egyáltalán nincs addig, amig 100%-ra vissza nem termelted a pénzedet. Ennél klasszisokkal jobb megoldás AsicMiner share-eket venni, azt bármikor eladhatod és hozzák a részesedést a bányászat után.
De ha valaki ki akarja próbálni a pyraminingot, akkor ezekkel a linkkel regisztrálhat:
http://www.pyramining.com/referral/3asthcyf7 2013-02-25 18:49:18 UTC still active
http://www.pyramining.com/referral/sdrm8gbfp 2013-02-25 18:49:18 UTC still active

:))

[ Szerkesztve ]

(#1150) Spirit válasza emerico2004 (#1148) üzenetére


Spirit
őstag

Óhh, már emlékszem Rád. Te voltál a tulaja egy 5970-nek amit memóriahibásként adtál el(új tulaj természetesen tudott róla), majd rám akarták elsózni azt a kártyát. :D Hát Miattad nincs a piacon egyetlen 5970-es sem? :D

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Bitcoin topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.