Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) zzola


zzola
félisten

Ez mióta elérhető fegyver?

(#11502) #65537792 válasza zzola (#11501) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez nem az első Tides of war fegyó?

(#11503) zzola válasza #65537792 (#11502) üzenetére


zzola
félisten

Fogalmam sincsen! :DDD

(#11504) Rigormortiis válasza #65537792 (#11502) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De. Ez az.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#11505) RangerFox válasza warcat (#11498) üzenetére


RangerFox
veterán

Persze, a multi része érdekel jobban. Amúgy a BF1 war storijai tetszettek, csak persze rövidek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#11506) warcat válasza RangerFox (#11505) üzenetére


warcat
veterán

Akkor vedd meg nyugodtan, amcsi amazonon még mindig 29.99$ a digitális, 8500Ft környékéből kijön és azért csak nem dőlsz a kardodba ha végül nem jön be.

Illetve próbálhatsz kérni valakitől aki elő van fizetve (vagy akár EA supporttól) 7 napos Origin access trialt, ha belengeted,hogy meg akarod venni a játékot csak bizonytalan vagy, szoktak adni, 10 óra próbaidőt jelent BFV-höz amiben elérhető az első war story +korlátlan multi.

EA: It's in the crate!

(#11507) zzola válasza warcat (#11506) üzenetére


zzola
félisten

*PS4

(#11508) zzola


zzola
félisten

Így kora délután hihetetlen sok PRO van PC-n. Épp hogy felcsillan a 6x scope, már kapom is a fejest. Most vagy tényleg 10-ből 6-8 játékos ennyire profi-no és én vagyok a balfasz-vagy már folyamatosan veszik a cheat-et. :W

(#11509) jozefgucci1 válasza zzola (#11501) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Első Tides of war fegyó amit meg lehetett szerezni és most a játékba belépve nekem is feldobta , hogy amit nem szereztem meg az meg tudtam venni 1200 mityinka volt csak .

Elég sok a sniper sajna és a nem városi mapok kivételével az összes kedvez nekik csak azt nem értem , hogy mit évez abban ha az utolsó sorbol lövi végig a csatát :U :W Az előbb mentem egy Conquest-et Aerosrom-on ahol csak a C csipa mentes terület . Normál csapat hiányában ki is léptem .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11510) zzola válasza jozefgucci1 (#11509) üzenetére


zzola
félisten

Én most 3 körből is kiléptem, Többség sznájperpiosta volt illetve sokadjára a balfaszok közé sorsolt a gép.

(#11511) RangerFox válasza warcat (#11506) üzenetére


RangerFox
veterán

Köszi szépen a segítséget! :R

(#11512) sixpak válasza zzola (#11508) üzenetére


sixpak
nagyúr

Gondolom nem újdonság, hogy a játékosbázisnak legalább a fele csal, vagy így vagy úgy...mégis mi gátolná meg őket??
Az EA szarik rá magasról, nem fogják kibannolni a saját játékosaikat, ha ezt tennék, akkor elfogyna a közösség. Fillérekért lehet beszerezni a csalásokat, mire bannolnák őket, addigra ingyen lesz a játék, nincs visszatartó erő, az kellene mint néhány játékban, megfogják, örök ban a fiókra, de erre esély sincs, nincs játékos, nincs bevétel, ezért nem tesz semmit a világon az EA a csalók ellen.
Ráadásul a legtöbb patkány okosan csinálja, épp csak annyira, hogy mindig a scoreboard tetején legyen, 90-100 körüli killel meg néhány halállal, ez nagyon nem szúr szemet senkinek, átlag feletti játékos, gondolhatná az egyszerű player, ami persze orbitális faszság, nincs ilyen, ez nem atomfizika vagy agysebészet, ha valaki játszott már néhány 10 órát a játékkal és nem az első multis játéka, van pályaismerete, akkor ugyanannyi esélye van, mint másnak, de mégis mindig vannak olyanok, akiknek nincs gyenge napjuk, mindig hozzák a kötelezőt.
Én már nem húzom fel magam ezen, megszoktam már.
Engem sniperrel szednek le a legtöbbször és kizárólag one shot, one kill. (nem vicc vagy barokkos túlzás, mióta tolom a játékot, csak egy lövéssel szedtek le).
Rühellem a sniper kasztot, kipróbálni sem vagyok hajlandó, de vicces, hogy egy lövés vagyok bárhonnan, igazából megijedni sincs időm, csak eldőlök, mint a rohadt nád. :D
Szóval ez ilyen, két lehetősége van az EA-nek, bannolnak minden csaló férget, macros csicskát vagy szemet hunynak ezek felett és megmarad a fizetőképes bázis...gondolom nem nehéz kitalálni, hogy melyik mellett tették le a voksukat.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11513) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az utolsó Overture fegyvert, azt a svéd cuccot meg lehet már venni? A Selbstlader 1906-ot már vagy 2 napja meg lehet, a VGO meg már megvan amióta elérhető.

Szerk. Nem lehet még, most néztem.

[ Szerkesztve ]

(#11514) Qtya123


Qtya123
őstag

JU-88A bombázónál szerintetek a 4 darab 500 kg-os, vagy az 1 db 1000 kg-os bomba felé kellene fejleszteni? Mennyire erős az ezres?

Másik kérdés:
Mi az általánosabb a repülőgép irányítására? Én a 3-ban, 4-ben nem repülőztem nagyon, viszont az 1942-ben igen. Ott WASD és nyilak kombinációjával irányítottam. A Bf5-ban is így teszek. Viszont most látom, hogy sokan WASD+ egérrel tolják.

(#11515) Newyorker


Newyorker
addikt

Ezt a Ribeyrolles 1918 és a M1897 Shotgun fegyvereket hogyan tudom előhozni?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#11516) Aventador91 válasza Qtya123 (#11514) üzenetére


Aventador91
őstag

4db 500assal jobb menni. ha jól bombázol 2vel megvan egy tank, így 2 tankot is ki lehet szedni egy adaggal

(#11517) Locutus válasza Qtya123 (#11514) üzenetére


Locutus
veterán

Én a 4db 500-as felé fejlesztenék a helyedben. Univerzálisabban bevethető. Főleg mióta több a reload idő, elég sok üresjáratod lenne 1db bombával, ami nem is biztos, hogy mindig célba talál.
Én amúgy wasd-egér kombóval repülök, teljesen jól megy.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#11518) zzola válasza Newyorker (#11515) üzenetére


zzola
félisten

Belépsz a játékba és megnézed, hogy megvan-e.

(#11519) Newyorker válasza zzola (#11518) üzenetére


Newyorker
addikt

Kac kac! Ülj le, egyes!
Nem látom se az assault, se recon, se medic, se reconnàl, hol találom?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#11520) FollowTheORI válasza Newyorker (#11519) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ha megvan akkor ott pedig... ha nincs akkor az armory-ban nem vetted még át.

A Ribeye az assault, a másik shotgun meg support fegyó.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11521) zzola válasza Newyorker (#11519) üzenetére


zzola
félisten

A shotgun az support! :DDD
1-es, ülj le fiam!
:DD

[ Szerkesztve ]

(#11522) FollowTheORI válasza nincsnév007 (#11481) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

+ 50% az assigmenteket csinálja azért... abszolút olyan hülye feladatok vannak hogy ne vegyél részt a játékban amíg csinálod ezeket szinte sehogy... 50% tuti ezért van ilyen.

Level Cap meg mások is jól látják ezt, hogy ez az assignment rendszer egy fos és olyanok csinálták akik sose játszottak még BF-el. Már a BF1-nél is amúgy.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11523) Astroboy válasza FollowTheORI (#11520) üzenetére


Astroboy
őstag

Ribancroller. :DD

(#11524) FollowTheORI válasza Astroboy (#11523) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Én csak Ribi-nek hívom amúgy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11525) Fitzgerald válasza Newyorker (#11519) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Armory? Ott jelennek meg először elvileg. Ha ott elfogadtad őket, megjelennek az adott class fegyverei között. Ha nem, írj a supportnak.

(#11526) nagybá válasza Qtya123 (#11514) üzenetére


nagybá
senior tag

Van valami beállítás amivel meglehet csinálni, hogy ha pl. space-t nyomod, akkor a lehető leggyorsabban kanyarodik adott sebességen. JackFrags egyik tutorial videójában beszél róla, szerintem az is hasznos lehet neked!

(#11527) omfgk válasza FollowTheORI (#11522) üzenetére


omfgk
addikt

A BF1-es Sniper Shield-es feladatot még a BF5-ben nem sikerült überelni.

Szerencsére csak 5 kill volt ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#11528) FollowTheORI válasza Qtya123 (#11514) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Azért mert célozni elég pontosan és finoman követni a célt csakis egérrel tudod... még a joy is lassú hozzá.

Szóval igen a WASD + egér a legjobb... ezzel tudsz a legfinomabban és leggyorsabban reagálni bármire.

A másik amit megtehetsz hogy a nyilakra rakott orr felhúzást átteszed a space-re, ezt sokan megcsinálják mert így lehet a legagresszívebben fordulni... bedöntöd a gépet és húzod az orrát fel. :)

Esetleg mellé bal ALT-ra teheted az orr előre/le-döntését... néha azis jól jöhet negatív fordulásra. Lőni úgyis egérrel fogsz nem kell a space-re...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11529) Gyula84


Gyula84
veterán

:W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11530) #65537792 válasza Gyula84 (#11529) üzenetére


#65537792
törölt tag

Katt egy másikra és jó lesz. :W

(#11531) FollowTheORI válasza Gyula84 (#11529) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ne csítejjé... ;]

Nekem ilyen még nem volt, de unavailable simán befoglalt saját pontra már igen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11532) jety91 válasza FollowTheORI (#11531) üzenetére


jety91
őstag

Nekem a kedvencem az amikor dominationban senki sem el es nem tudok leeledni a random pontra...

(#11533) omikron23 válasza Gyula84 (#11529) üzenetére


omikron23
senior tag

Nalam mar volt ilyen, es igazabol nem is a class-al volt problemaja a szervernek, hanem a kivalasztott fegyverrel. Ezt lecsereletem es minden gond nelkul tudtam folytatni a jatekot.

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#11534) Astroboy válasza Gyula84 (#11529) üzenetére


Astroboy
őstag

Okos szerver, megismeri a gonoszt. ;]

(#11535) craftsman01 válasza zzola (#11508) üzenetére


craftsman01
senior tag

Üdv, magá a játék valahogy sokkal mássab mint az elődök,Bf3-ban Bf1-ben bármilyen játékmódban elöl vagyok ölés/pontszerzés szinten,de itt szinte csak halok nem túlzás feléledek halok feléledek halok próbáltam járművel hátha úgy jobban adja de NEM megyek öt métert felrobantanak,kész agybaj ez a game. :((

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#11536) zzola válasza craftsman01 (#11535) üzenetére


zzola
félisten

Sok múlik a squadon! Mennyivel jobb játszani ismerősökkel, más az ember szájíze, miután tucatszor felélesztenek! Idegenekkel ez nem igazán működik! :W

(#11537) FollowTheORI válasza craftsman01 (#11535) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Taktikusabb a játék... próbálj a csapattal mozogni és csak korlátozottan rambózni meg ilyesmi. :)

Énis a rambós féle vagyok, még scouttal is megyek előre általában teszem le a spawn segítek foglalni stb, de el kell fogadni ez picit más. Mondjuk nem is jó a K/D-m, sose volt jó emiatt, de ugyanúgy évezem ettől még. :D

De pont ezért jó, mert végre picit más. :K
Cserébe nem kell tunkolni az ellent.
Egyébként az inf play, nagyon hasonlít a Hardline-hoz... nekem azis bejött a BF4 után kész felüdülés volt. Lehet nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11538) Qtya123 válasza FollowTheORI (#11528) üzenetére


Qtya123
őstag

Én ma próbálgattam kicsit egérrel, de katasztrófa. :) Nagyon be van égve nálam a nyilas mozgatás. Még az orr fel, le megy egérrel, de a jobbra balra mozdulattal ugye a saját tengelye körül kezd el forogni a gép. Na azzal vagyok bajban. Húzom az orrát, hogy célra tartsak és közben véletlenül bemozdítom oldalra az egeret, akkor azt sem tudom hol vagyok. :DDD

Na majd gyakorlom még kicsit, de leginkább a bombázóval repülök. Ha nem tudom megszokni ennél a géptípusnál talán nem a legnagyobb baj, elvégre nem igazán alkalmas dogfight-ra.

(#11539) jsk válasza craftsman01 (#11535) üzenetére


jsk
senior tag

Casual játékos vagyok, időm kevés. Eddig van összesen 23 órám a játékban. Az elején én is estem-keltem. Folyton meghaltam. Élesztés, mint olyan szinte nem is létezik a Bf1-hez képest. Azóta lassítottam a játékomon, nem rambózok. Valamint igyekszem olyan squad-ba menni, ahol van medic. A Conquest játékmódot kerülöm, ott szinte csak hátulról lőnek le. Ajánlom a Breakthrough-t. Fegyvert is a mapnak megfelelően választok. Látványos a javulás. Most már a TTK sem zavar, sőt kifejezetten élvezem. (Hasonlít a SoF2 real damage modjához, amelyben 15 éve 1-2 lövés kellett a killhez, ennél gyorsabb játékmenet mellett).

(#11540) polgi803 válasza Rigormortiis (#11470) üzenetére


polgi803
őstag

Már vagy 2 hete BF4-ezek ... :) ...is

[ Szerkesztve ]

(#11541) tyielow válasza zzola (#11536) üzenetére


tyielow
aktív tag

Adom!
Pár napja beruháztak régi COD-os pajtik és máris volt egy 4-fős squad. Discord meg minden, sokkal élvezetesebb :)

Más: Assignmentet nem lehet addolni in-game? Csak a menüben? Mert akkor ez elég bullshit...
A spawnolós bug télleg bosszantó, főleg dominationon nem enged sehova se deployolni. De a kedvencem mikor random elmennek hangok. A voice eltűnik, a tank hangja eltűnik, stb... :(((

YouTube: toty1ka

(#11542) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

De jó nektek, nekem van egy régi haverom aki olyan hisztiket lever meg rage quiteket nyom, hogy egészen hihetetlen. Már rendesen nem szeretek vele squadban játszani. Egy harmincas valakiről van szó, de valahogy mégsem jut el nála a tudat szintjére, hogy minél többet játszol = annál jobb leszel idővel, illetve minél jobban hisztizel, annál szarabbul fog menni. Amúgy meg kb. 6 órányi játékideje van 60% körüli w/l és 1.15 körüli k/d ratio-val, ami nem is olyan rettenetes. De inkább sír mint egy fürdős kurva, a hiszti meg sajnos toxikus, ragályos dolog, sokszor nekem is elveszi a kedvem az egésztől amikor már a harmincadik jetirománkurvaanyádozást hallgatom Discordon, aztán közli meccs közepén, hogy "kiléptem".

[ Szerkesztve ]

(#11543) Dawe5325 válasza Fitzgerald (#11542) üzenetére


Dawe5325
csendes tag

Fuuuu bakker nekem is van egy ilyen Haverom, de majdnem minden játéknál ezt el játssza, de ő 40 kategória :DD

(#11544) bul07 válasza tyielow (#11541) üzenetére


bul07
nagyúr

Na látod pont ez a cél, hogy a COD-os játékosok szokjanak át ide azért olyan gyengék semmik a járművek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11545) Astroboy


Astroboy
őstag

Most felrémlett BF4-ből a világ egyik legjobb jetesének TS előadása tavalyról:

"...pi pii piii - mondta- pi pi pii és mééér a g.ci mééér. De méér?" :DDD

Néha még a pro-k is kiakadnak, sőt, sokszor hallok olyan inkompetens kifakadást a BFV-közben veteránoktól, hogy a hajam égnek áll.

(#11546) viking_arc válasza Fitzgerald (#11542) üzenetére


viking_arc
tag

Érzelmi intelligencia teljes hiánya(?!), szvsz teljesen feleslegesen mondod neki. :DDD Nálunk ha összejön a csapat dc-n, akkor elég jókat szoktunk játszani, még úgy is, ha elpics@znak. :DDD

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#11547) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Adtam 1 esélyt a Gewehr 43-nak. Már értem miért rohangál minden ember ezzel. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#11548) Horec


Horec
tag

BFV-ből fele annyi fogyott, mint a Bf1-ből
1. Battlefield 3 - 4.68M
2. Battlefield 1 - 2.80M
3. Battlefield 4 - 2.72M
4. Battlefield: Hardline - 1.51M
5. Battlefield V - 1.40M
6. Battlefield: Bad Company 2 - 1.39M
7. Battlefield: Bad Company - 0.44M

[ Szerkesztve ]

(#11549) RBN válasza Horec (#11548) üzenetére


RBN
csendes újonc

Mert egy sz@r.. HC modot a nepnek :))

(#11550) FollowTheORI válasza RBN (#11549) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Lol... és az miben segítene? :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.