Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Úgy néz ki megtaláltam a véletlenszerű kilépések okát.
Az volt a jelenség, hogy játék közben teljesen random módon egy pillanatra megállt, és szó nélkül bezárta magát. Se egy hibaüzenet, se infó az eseménynaplóban. Több dolgot is próbáltam, propetya85 fórumtársat még privátban is zaklattam kérdéssel, még egyszer köszönöm neki a segítséget.
A megoldás nálam az lett, hogy vírusirtót cseréltem. Kasperskyt használtam, és Esetre váltottam. Kasperskynél az ő tűzfalát használtam, most a Windows sajátját. Nem tudom, hogy a tűzfal csere vagy a vírusirtó oldotta meg, de most már nem kísért a dolog. Több hete szívtam vele rendszeresen. Örömöm megosztom, hátha máson is segít. :)

(#11352) pendre54 válasza efegyke (#11349) üzenetére


pendre54
addikt

Jó, én is általában este 9 körül kezdem, igaz én már a 65-höz közeledve, max a macskát tudom akkorra lefektetni :D . A zenéje viszont tényleg profi, főleg minőségi cuccokon. Nekem alapvető hobbim a zenehallgatás, ahhoz meg vannak elég komoly cuccaim, amit persze játékokhoz is használok. (DAC : [link] nyitott fejes: [link], zárt fejes: [link], órajel generátor: [link] )
Egyébként a játék teljes zenei anyaga, 1,5 óra elérhető a Spotify-on, és mivel én prémium előfizető vagyok, a legjobb minőségben kapom. Ingyenes változatban is jó minőségben elérhető.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11353) myke7


myke7
tag

Engem ma 2-3x kidobott (server disconnected) Itthon nem tapasztalok hibát a BO4 fut szépen...
Másnál is akad hasonló gond? Mit lehetne ezzel csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#11354) gyuribácsi88

Hát a k/d-m nekem se a legjobb, viszont én a win-re megyek, nem a k/d arányra, ha arra gyúrnék, ugyan olyan paraszt lennék mint azok akik erre mennek és azért mindentől távol hasalva kempelnek, vagy a pálya szélén ülnek egy tankban. Kár hogy az ilyeneket nem lehet szavazással kivágni a játékból. [kép]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11355) zzola válasza gyuribácsi88 (#11354) üzenetére


zzola
félisten

#csakisakádéalényeg

[ Szerkesztve ]

(#11356) omfgk válasza gyuribácsi88 (#11354) üzenetére


omfgk
addikt

Gondolom 32-es játékmódokat tolsz. Ott jóval nagyobb változást tud hozni egy db jó játékos is akár.

72% Conquest vagy Grand Operationsben lehetetlen. (Kivéve ha az ember ragequitel, vagy csapatban tolja)

[ Szerkesztve ]

(#11357) Pro!Petya válasza NY_A (#11351) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A lényeg hogy akkor most már normálisan fut ;)
Köszi az infót.
Nekem is van egy ehhez a random kilépéshez:
Én konkrétan egy ram subtiming érték miatt szívtam, mint utólag sikerült rájönnöm.
(biost frissítettem kb egy hete és azóta usb-ről töltöm be a profiljaim és egyik este elfelejtettem visszarakni a kiteszteltet, és másnap vagy 4x kilépett random, akkor találtam meg a problémát :DDD )

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11358) #65537792 válasza pendre54 (#11352) üzenetére


#65537792
törölt tag

Az kemény. Remélem ennyi idősen én is tolom még. :C :R

(#11351) k3z3w

Win10?

[ Szerkesztve ]

(#11359) Qtya123


Qtya123
őstag

Na a Trial-al játszottam kicsit (kb 3 órát). Tényleg nagyon fontos a squad. Szerintem sokkal jobban mint eddig. A járművek viszont nagyon nem mennek nekem. Főleg a repülők. Nyilván meg kell szokni, de én nagyon nem érzem még. Nekem kicsit infantry központúnak tűnik a játék.

Amúgy az effektek és az apró részletek nagyon tetszenek, a hanghatások meg főleg. Bár kicsit pörgős nekem már ez a játék. A Bf1942 még "nyugis volt", a Bfbc2 is megszokható volt számomra. A 3-tól kezdve viszont nekem néha sok. Csak úgy kapkodom a fejemet az egy négyzetméterre jutó akciók és emberek számától. :)
Ezt valahogy sosem tudom teljesen megszokni.

[ Szerkesztve ]

(#11360) NY_A válasza #65537792 (#11358) üzenetére


NY_A
őstag

Igen, Windows 10.

Kissé elmélyülve a fórumban megtaláltam a számomra tökéletes beállításokat.
DX12 on
Future Frame Rendering off
Texture Quality Ultra.
Texture Filtering Ultra.
Lighting Quality Low
Effects Quality Low
Process Quality Low
Mesh Quality Ultra.
Terrain Quality Ultra
Undergrowth Quality Low.
Antialiasing Post-Process TAA High.
Ambient Occlusion HBAO.

Gyakorlatilag lofagi-tól nyúltam majd az egészet, köszönöm neki. Eddig a Geforce Experience-re bíztam a beállítás javát.
Így 1440p-ben nyertem kb.30 FPS-t, simán van átlagban 120-130, és a látvány is rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#11361) gyuribácsi88 válasza omfgk (#11356) üzenetére

Egyik se talált, csak 64-es CQ-t játszok. Amúgy nem lehetetlen, csinálom amit kell, pontfoglalás/védés, tankok kiszedése, a WOT-ból idetévedt tankos potatok a kedvenceim, azokat a legjobb móka kiszedni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11362) omfgk válasza gyuribácsi88 (#11361) üzenetére


omfgk
addikt

Akkor nem tudom mit csinálsz ennyire jól. :Y

link

A csávóka gyakorlatilag éjjel nappal tolja, sokszor csapatban. Már a BF1-ben is neki volt a legtöbb killje.
Az esetekben többségében Assault és támadja rendesen a tankokat. Nos neki épp 72%.

De ,hogy egy konzolos példát is hozzak akit sokan emlegetni szoktak.

link

Szintén elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#11363) Lendova válasza omfgk (#11362) üzenetére


Lendova
őstag

A kilépést jókor... :DDD
Ehhez jóval átleg feletti teljesítmény kell squad szinten szinte mindig.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11364) nagybá válasza myke7 (#11353) üzenetére


nagybá
senior tag

Nekem kiderült, hogy a Killer miatt volt egymás után sokszor disconnect-em :/
BFV prioritását áttettem 1-re és azóta nem volt disconnect :)

(#11365) F e Z o válasza NY_A (#11360) üzenetére


F e Z o
veterán

Milyen vga-val, ha szabad kérdezni?

H2O über alles!

(#11366) NY_A válasza F e Z o (#11365) üzenetére


NY_A
őstag

GTX 1080-al. Egész jól optimalizálták DX12 alatt a játékot, BF1 használhatatlan volt vele. Ez meg jobban fut mint DX11-el.

(#11367) kisselandras válasza zzola (#11342) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nem manipuláltam a szoftvert vegához meg hozzá se nyúltam nem is húznám föl nekem jó így ahogy van most a legfrissebb van fönt :R más szoftver meg nem nagyon van fent olyan csak a hard disck sentinel

Most még stabil most nem dobott ki :C

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#11368) zzola válasza kisselandras (#11367) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#11369) Góliát válasza Cseri0058 (#11344) üzenetére


Góliát
senior tag

Szintén zenész! :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#11370) zzola


zzola
félisten

Ilyen lóf@szjóska módon megírt gci sz@r játékot még nem adtak ki ezek a zsi***!
:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#11371) Hajdi válasza efegyke (#11331) üzenetére


Hajdi
senior tag

Én anno a BF3-at toltam, amikor csak időm engedte. Ment is viszonylag jól.
Azóta átvándoroltam mmo és rpg irányba, most pedig csak kelek fekszek BF V-ben.
Nekem visszaszokni nehéz FPS-re.

Viszont az élesztés utáni beakadt szellemképek nem segítenek ebben. Tegnap egy egész bokor ragadt be a képernyőn :D

"The Man Who Sold the World"

(#11372) IntelKiller7 válasza zzola (#11370) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nagyon haragszol erre a játékra. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#11373) zzola válasza IntelKiller7 (#11372) üzenetére


zzola
félisten

Nem a játékra haragszom, hiszen az nem személy! Arra, aki az áldást adta arra, hogy ezt ki lehet adni.
Tele van kib@szott nagy fatális hibákkal! Javítani nem javítják, de persze a mikrotranzakciók már jöhetnek... :W

(#11374) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

A kedvencem mikor egy adott pontra lespawnolok és vagy fél kilométert kell futnom az anócásban rejtőzködve a sniperpisták elől hogy odaérjek ahova szeretnék, vagy berak a hirig közepébe aztán mire észheztérnék már a teremtővel koccintok megint.

F.P.S. FOREVER!

(#11375) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Tegnap kétszer jártam úgy, hogy ráéledtem a csapattársra, és meg se mozdítottam az egeret már halott voltam, mert a nyakamba szórt a bombázó..:D Volt még egy érdekesség.. V1 es rakéta ölt meg, de a közelemben sem volt a robbanás..:D Vagy csak elmaradt az animáció és a hang?:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#11376) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

A másik dolog hogy nem tudom megkülönböztetni néha az ellenséget igy lövök mindenre mint a barom, volt hogy egymás mellett lövöldöztünk össze vissza az ellenféllel mire rájöttünk nehezen hogy nem egy csapatban játszunk..... De ugye a sniperpistáknak nehezükre esik a ellenfél jelölése vagy lehet hogy nem is tudja némelyik hogy van ilyen opció.....

F.P.S. FOREVER!

(#11377) Bismarck24


Bismarck24
tag

Valaki nálam hozzáértőbb mondja már meg hogy kell ezzel a játékkal játszani? Sniperként kezdtem és azzal is akarok játszani. Csapatjáték azt jól tudom, 40 fele közeledve a k/d arányt inkább hagyjuk. Gewehr puskát használok, de mire újratölt már rég a másvilágon vagyok. Felkelek nagynehezen vagy élesztenek, bár ez ritkább és már dobok is egy újabb hátast. Honnan jött a golyó, hát lövésem sincs😀 Mi érteme van a sniper castnak, az hogy hátulról támogassam a csapatot?

(#11378) sixpak válasza zzola (#11373) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jó lesz az, lesz majd antibug pack 29.90-ért. :D
Amúgy én nem nagyon játszok vele, nem kell az idegeskedés, Steamen winter sale van, inkább onnan válogattam.

Soha nem gondoltam volna, hogy a BF1-nél lehet lejebb, de most már azt mondom, hogy ez minden idők leghulladékabb része a sorozatnak (Hardline nincs meg, arról nem tudok nyilatkozni), pedig vannak jó dolgok benn, ttk ilyenek, de nem áll össze az egész, ennyi tartalommal kiadni egy játékot 80 euróért, a világ szégyene.
Már az elején fejcsóválva néztem, ahogy ment az ováció a premium kihagyása miatt, innentől azt csinálnak, amit akarnak, nem kötelezi semmi őket a további tartalmak készítésére, de az emberek nem látnak az orruknál tovább, húúú de jó, nincs premium!

A BF5 mindenképp kuriózum abban a tekintetben, hogy így még nem basztak át játékos közösséget, gyakorlatilag semmi nincs a játékban abból, amikkel promózták, majd lesz valamikor....vicc.
Aztán ott van a millió bug, a használhatatlan játékosok (amire általában nem szoktam kitérni, mert mindenki úgy játszik ahogy tud vagy akar, de különösen bosszantó ez egy olyan részben, ahol különösen nagy hangsúly lenne a csapatmunkán)...de számomra a legfájóbb pont mindenképpen a tartalom hiánya, 8 mappal kiadni egy multira kihegyezett játékot, amiből 2 volt az alpha/betaban és ráadásul ebből 2 egyforma, meg egy töltelék fos map, a havas, nem tudom mi a neve.
Ha lenne még 6-8 map, biztos visszaszoknék rá, de így....

Lehet várni nagy reményekkel a következő részt és fohászkodni, hogy jobb legyen, lásd a BF1-nél meglévő hibák melyeket 1 év után a community nyomására javítottak, az új részben viszont megint kiadják ugyanúgy ezek az istentelen balfaszok!!!
Mondanám, hogy az EA a hibás, nem a Dice, de ez egy faszság, olyan alapvető dolgok nincsenek meg, melyek a korábbi részekben alapnak számítottak és csak a fejlesztőkön múlik, pl. customization az üres vehicle spawn helyeken!
A sever browserben több mint egy hónapja nincs találat a grand operationre!!!
Pedig van, csak más néven kell keresni, az első néhány hétben működött rendesen.
A 4 óta nincs meg a feature, hogy a szerverkeresőben lásd az éppen futó parti állását, hogy ne az utolsó 30 mp.-re érjél be.....na mindegy, a sor végtelen.

Szóval felesleges reménykedni, minden résszel szarabb lesz, ezt nem én mondom, hanem a tapasztalat ezt mutatja.
Ott a Garden Warfare 2, ami szintén az EA szárnyai alatt lett fejlesztve, több mint 2 éves játék, néhány napja jött hozzá egy majd' 5 gigás frissítés, hihetetlen mennyiségű új tartalmakkal megfejelve az amúgy is elképesztően sok tartalommal bíró játékot....szóval nem feltétlen a gonosz EA a hibás mindenért....ettől függetlenül persze rohadjon rájuk a pálmafa, valamelyik paradicsomban, mert tönkrebaszták a legkedvencebb játékomat. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11379) Pro!Petya válasza zzola (#11373) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Tegnap mikor együtt nyomtuk volt egy olyan hogy megfeküdtem, Endre élesztett de közben leszedték utána ott feküdtem vagy 2 percig míg valaki jött felszedni :DDD Se meghalni nem tudtam se redeployolni se semmit

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11380) D1L1ZS válasza NY_A (#11360) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Mivel pl. Twisted Steel pályán nekem nem futott olyan jól, így kipróbáltam én is lofagi beállításait és csodák csodájára azon a mapon is szépen fut már! :) Bár én csak Full HD-ban tolom gtx 1060 6 Gb VGA-val, 60 Hzre lockolva, Ryzen 1600x alapon, 16 Gb RAM, SSD-re telepítve!

Látványra nem igen veszek észre változást full ultra beállításhoz képest, főleg nem pörgős akció közepette.

A másik, hogy tegnap este nem dobott ki "server disconnrcted" hibával! :) Csodálkoztam is rendesen. Tartsa meg jó szokását a játék. Korábban kb. 3 próbálkozásból legalább 2x tíz perc elteltével kidobott...

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#11381) kisselandras


kisselandras
senior tag

Hát nem bánám ha itt is behoznák [ezt]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#11382) omfgk válasza kisselandras (#11381) üzenetére


omfgk
addikt

Én eddig 2 makrós hülyével találkoztam. Az egyszerűbb fajta

Mindketten az 1907SF-et használták. 770rpm.
Átkapcsolva - single fire. Őket könnyű volt kiszúrni. 80-100 méterről is pontosak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#11383) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Company Coin-okat hogy lehet szerezni? napi assignment-et tudom, de pl a fegyver stb assignment-ek már csak skineket adnak. (vásárolni tuti nem fogok :D )
Egyébként vicc, hogy felviszek egy X fegyvert a megadott szintig, és nem tudom fejleszteni, mert nincs áldott érmém...

(#11384) F e Z o válasza Sanyi.il (#11383) üzenetére


F e Z o
veterán

Majd érmét is biztos lehet venni pár euróért...

H2O über alles!

(#11385) tyielow


tyielow
aktív tag


Ezt mi a jó istenért nem hajlandó beadni? Már 2 grand operationt is nyertem...

Más: ez a földben elsüllyedő ammo box bug ki lesz valamikor javítva? Nincs jobb dolga az embernek mint a szaros dobozokat hajigálni, mert nem is kerül a földre? :W

Vegyen fel aki akar.

YouTube: toty1ka

(#11386) zzola válasza tyielow (#11385) üzenetére


zzola
félisten

Majd a mikrotranzakciók után...

(#11387) pohár válasza tyielow (#11385) üzenetére


pohár
félisten

nekem nem akarta számolni a 3 killes special assignmentet (3 hs kill 1 élettel, vagy 3 bipodos kill, vagy 3-as multikill, ezek közül 2-t kell megcsinálni hozzá), lehet, mert aktív még a Tides of Waros is?

ott az istennek nem találok építhető stationary fegyókat, ráadásul 5-öt kell abból is felhúzni :( :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11388) F e Z o válasza tyielow (#11385) üzenetére


F e Z o
veterán

A földbe süllyed, a hídról leesik, már ha egyáltalán ad, ha nyomom a 3-as gombot... Ha van, meg sokszor 2-3-szor kell nyomnom E gombot, hogy vegyek fel lőszert... Sokszor emiatt szednek le emiatt... :(

(#11387) pohár : Ha van egy jó stationary weapon - messze az ellentől -, rombold le, s építsd újra. Megint lerombolod, újraépíted, veszel fel lőszert és így tovább. 2-3 perc alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#11389) kisza25 válasza jety91 (#11320) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az a jobbik eset, én van amit már 3xegcsináltam és még nem adta meg

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#11390) myke7 válasza nagybá (#11364) üzenetére


myke7
tag

nagybá:Ez pontosan mit jelent?

Bismarck24: Biztos, hogy sniperként akarod kezdeni? Sztem elég nehéz kaszt, legalábbis a BF1-hez képest mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#11391) warcat


warcat
veterán

Azért amúgy így ünnepek alatt felesleges javításokra várni, ha a csóri kulimunkásokat be is lehet korbácsolni kódolni, a QA és egyéb főnökök biztosan szabadságon vannak,márpedig ha nincsenek a helyükön és a nagy(obb)főnökök ennek ellenére kiadatnak egy patchet, akkor ha bármi szarul sül akkor az mind rajtuk csattan mert nincs kit okolni lejjebb ahogy az szokás, ezt meg nem fogja bevállalni senki.

EA: It's in the crate!

(#11392) tom_tol válasza tyielow (#11385) üzenetére


tom_tol
addikt

Nem minden szerver ad. Tessen leellenőrizni játék előtt, hogy adott szerveren mi a helyzet.

(#11393) laychi


laychi
veterán

Üdv srácok. most kezdtem el tolni a BFV-t

Sajnos kidobál a játék Distributed.com/application error hibákkal(eseménynaplóból kiolvasva,mert egyébként símán asztalra dob hibaüzenet nélkül).
Win10Pro újratelepítve ver.1809,legújabb NV driver(417.35)

Konfig az adatlapomon

Mi lehet a gond? Neten keresgéltem,próbáltam a leírtakat,videókban bemutatott hibajavítási lehetőségeket,de sajnos nem oldódott meg a problémám.

Help pls.

(#11394) beers válasza Hajdi (#11371) üzenetére


beers
addikt

Én nem voltam rossz (persze pro sem) egy bf-ben sem, de ez a bf5....... :W !
Nagyon nem jövök rá mit kellene másképp csinálnom, beállítanom :(!

M&N

(#11395) Juhasz27


Juhasz27
tag

(#11387) pohár

"ott az istennek nem találok építhető stationary fegyókat, ráadásul 5-öt kell abból is felhúzni"

Nem is kell találni. Keresel egyet, dobsz neki 1 anti-tank mine-t, azt szétlövöd és már javíthatod is a stationary weapon-t

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#11396) tom_tol válasza laychi (#11393) üzenetére


tom_tol
addikt

Ezt mostanában kezdte nálam is, ha meglesz a megoldás, szólj rám. Kösz

(#11397) lofagi válasza tyielow (#11385) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az utolsó kört nyerted meg a GOp-ban? Vagy csak 2 kört?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11398) omfgk válasza myke7 (#11390) üzenetére


omfgk
addikt

Szerintem inkább könnyebb mint a BF1-ben.

(#11399) pohár


pohár
félisten

köszi srácok a tippeket, ma nekiesek, kivonom magam a hasznos játékból egy időre akkor :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11400) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

A hibát okozó alkalmazás neve: bfv.exe, verzió: 1.0.68.32584, időbélyeg: 0x5c1007a4
A hibát okozó modul neve: unknown, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x00000000

mi lehet az ismeretlen hiba?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.