Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) Lendova válasza NY_A (#11100) üzenetére


Lendova
őstag

Ha megvan a level 4 vele, akkor van opció reset-re, a respec már nem kerül semmibe.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11102) gery14


gery14
senior tag

Sziasztok egy kicsi off de mégis BF. Bad Company 2 be belépem pc-n megvan a régi profil adatom ami anno a dokumentumkban szerepelt (automata bejeltnezés email stb hát az nem mukodik a régi katonám nem találja de mellé még ujjatsem tudok csinálni gondoltam egykis retro kört tolunk egyik haveromal de igy nem jön össze... :/ :W Ötletek ?

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#11103) prokxy


prokxy
veterán

Tegnap nekiugrottam squadban, magyar srácokkal a bf v-nek, 3 pályát toltam le teljesen, nem ment rosszul, de 2-3 őszhajszálam biztosan lett.
Azért vannak durván hülyeségek a játékban:
- fölösleges, idióta animációk
- gyenge, semmire sem való tankok, nevetségesek de tényleg, fura is volt, hogy senkinek nem kell, van belőlük a bázison állandóan
- TTK rendszer elég szar
- enemy láthatósága kb 0, főleg a hidas, mocsaras mapon, de a hegyi pályán is borzalom
- spotolás nincs, aki meglátja hamarabb a másikat az nyer
- csaló, 3 körben 1, ez vagy véletlen vagy tényleg több van, de ahogy olvasom az utóbbi lesz. 58-3, esélytelen lelőni, nem vagyok rossz játékos, de 1 hit állandóan lmg-vel, fejessel, mindenkinek, gg
- unalmas mapok, 0 revolution
- ez is a tizenévesek játéka lett a butított dolgokkal, nem mellesleg 0 csapatmunka, fingja nincs mit kell csinálni, sorolhatnám

Szóval hozza a szokásos, utóbbi években fellelhető BF színvonalat. Jó volt ez a BF, amikor még a 3-4-gyel toltuk, azóta egyre szarabb.
Nem hiába van 1,5 hónappal a megjelenés után féláron... :U

Mindenesetre jól elvoltunk squadban, TS-en, ez tetszett. Csapatban el lehet vele ökörködni, de az, hogy komolyan játszani, tényleg nyerni akarni és nem elszarni, nehéz. Mert hiába vagy skilles, a játék néha olyannyira szívat a logikai, programozási és motorbeli hülyeségeivel, hogy az első komolyabbnak felfogott kör után leszarod az egészet és röhögsz azon, hogy akad fent a tank a füvön, kilő az enemy a fedezék mögül miközben nem látszik ki semmije, egy BF-ben a járművek arra jók, hogy eltaxizz vele az adott pontra, sorolhatnám...egynek nagyon örülök, nem vettem meg teljes áron. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11104) zzola válasza prokxy (#11103) üzenetére


zzola
félisten

A 0 csapatmunkáról nem a játék tehet ..
Képzeld mit szólnak azok, akik teljes áron vették még...

[ Szerkesztve ]

(#11105) gyuribácsi88 válasza prokxy (#11103) üzenetére

"ez is a tizenévesek játéka lett a butított dolgokkal, nem mellesleg 0 csapatmunka, fingja nincs mit kell csinálni, sorolhatnám"

Én is ezt gondoltam, de el kell hogy szomorítsalak, a legbénább játékosok rendszerint 40+ korosztályból vannak, én is azt hittem hogy a gyerekek ilyen nyomik, de gyanús volt hogy sok esetben a cod-os 12 éves pistikék agysebésznek tűntek a bf v játékosok után, aztán bf alatt bekapcsoltam a voice chat-et, és hát sajnos ez a sok bendzsó akik a pálya szélén hasalnak meg a pálya szélére kiállnak a tankkal, ezek idős(ebb) emberek, nem gyerekek. Múltkor egy pali végig, mindentől távol hasalt, és 3 kill 25 halál volt a statja, mondtam neki hogy kezdjen el játszani mert kivágom a squadból, erre közölte velem hogy én ne magyarázzak neki (első voltam 40 killel ráadásul medic-el) mert ő volt katona :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11106) prokxy válasza gyuribácsi88 (#11105) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom elmúlt évek alatt. :)

zola: ez az egy nem a játék hibája, de a többi sajna igen.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11107) Nemo15 válasza prokxy (#11103) üzenetére


Nemo15
újonc

Sziasztok!
Hogyan lehet magyar csapatban játszani? Bf V -ben kicsit nehéz boldogulni. Squad tagjai sajnos önálló életre kelnek...
Bf I +ben kevésbé van jelentősége ott kb 650 óra játékidőm van idáig, de még ott is szoktam néha puffogtatni.

(#11108) Lendova válasza prokxy (#11103) üzenetére


Lendova
őstag

Lehet még pár kör meg kis ülepedési idő nem ártana. Esetleg elővenni a korábbi címeket kis memória frissítésre. Megvannak a maga bajai a korábbi részeknek is, az mellett, hogy a smooth launch sem a Dice védjegye.
Nem azt mondom, hogy nincs semmi az észrevételeidben, de még sok patch elött állunk. Fog jönni még nagy weapon, vehicle rebalance, movement improvents. A visibility is napirenden van.
Én is azoknak a véleményét osztom, akik inkább látják az irányt a hardcore irányba, mintsem azt, amit a Frostbite éra elkezdett.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11109) #65537792 válasza Nemo15 (#11107) üzenetére


#65537792
törölt tag

Úgy, hogy vegyél fel magyar játékosokat. :D

(#11110) gyuribácsi88 válasza prokxy (#11106) üzenetére

Igen, hát persze, mert a gyerekek nem cod-ot játszanak meg fortine-ot inkább, esetleg pubg-t meg cs-t, hanem battlefieldet, nyilván.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11111) ForRedGlory válasza prokxy (#11103) üzenetére


ForRedGlory
félisten

10 ora szopas utan majd raerzel. :D A tankra is. ;]

(#11112) prokxy válasza Lendova (#11108) üzenetére


prokxy
veterán

Ne érts félre, bizakodó vagyok, mert összességében tetszik, vannak benne jó dolgok, csak egyelőre, így 3 kör után több a negatív, mint a pozitív. :) Várom azokat a köröket, amit a béta alatt nyomtunk. ;)

#11111) ForRedGlory: úgy legyen! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11113) FollowTheORI válasza ForRedGlory (#11111) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jaja... meg kell tanulni hogy máshogy megy... sokkal taktikusabban kell tolni. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11114) jozefgucci1 válasza gyuribácsi88 (#11110) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Szerintem is a gyerekek inkább az általad felsorolt játékokat tolják .Az én gyerekem 13 és annyira nem érdekelte a BF , pedig azért ha az én gépem elé ült a top3-at simán hozta .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#11115) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Hosszútávon remélhetőleg elkopnak majd a semmirekellők, mert megunják. :)

Ünnepek után szerintem erősen le fog tisztulni majd szép lassan a játékközösség.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11116) kisselandras válasza zzola (#11104) üzenetére


kisselandras
senior tag

Teljes áron vettem meg nem bántam meg :D
de akikkel máma játszottam faxxa skacok voltak teljesen kívül állok voltak
Csapat játék lényege az egész éleszteni s nem rohangálni kell
toltam is pár emberel is ott is megvolt a csapat szellem inkább medic vagy support voltam velük
Mondjuk ez a tank história tényleg vicc :DD bele lövők a fasziba s még fut tovább gratula a EA nak :C

(#11107) Nemo15 van saját szerver csak kérd el itt valakitől pls Folow :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#11117) Fitzgerald válasza FollowTheORI (#11115) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Már ha marad valami a játékosközösségből addigra. Ahogy nézem mindenfelé a véleményeket, rohadt sokan unják már a játékot most attól függetlenül, hogy hogyan teljesítenek benne.
Az is látszik már, hogy hatalmas öngól volt ezt az "untold stories" megközelítést választania a DICE-nak.
Szovjetek, amcsik, japánok kellenek ide kb. tegnapra a kapcsolódó tartalommal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#11118) nagybá


nagybá
senior tag

Srácok, 7700HQ kevés a játéknak? :-|
Valaki más játszik még ezzel a CPU-val?
Rotterdamon szörnyű annyira sokszor megakad. Többnyire mikrolaggok (csak érzem az akadást, de annyira nem hosszak, hogy az fps számlálón is lássam) vannak de van néha nagyobb akadás is.

Esetleg megoldást nem tudtok erre? Friss windows-ra lett felrakva a játék és a legújabb driver is, a proci mellett 1060 pörög. 8gb ramom van, ezt úgy érzem érdemes lesz bővíteni, de azért úgy érzem ez a sűrűségű akadás az erős szerintem ahhoz h a ram miatt legyen. HDD-re van telepítve a játék, SSD egyelőre nincs.

(#11119) Lendova válasza prokxy (#11112) üzenetére


Lendova
őstag

Megvannak a hibái, lehet mit szidni benne, csak nem mindegy, hogy milyen körülmények között és mihez képest. :)

Valahol viszont örülök neki, hogy sok a negatív vélemény és az eladások sem úgy pörögnek. Csak realizálják végre, hogy nem lehet ilyen ütemben egy studióból kipréselni a folytatásokat, új címeket.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11120) AAtt1la válasza Locutus (#11085) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ha akna mellett állsz és fegyverrel robbantja fel,akkor szerintem a fegyvert írja ki.

(#11121) kisselandras válasza nagybá (#11118) üzenetére


kisselandras
senior tag

Hát pedig a ram kevés 😂8 GB nagyon kevés már nálam is ugyan ez volt bővíteni kellet sajnos

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#11122) NY_A válasza Lendova (#11101) üzenetére


NY_A
őstag

Értem, köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#11123) FollowTheORI válasza Fitzgerald (#11117) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A valódi BF függő mag az maradni fog... az olyanok, mint pl én. :D

Szerintem lesz elég hogy tudjak/-unk játszani a lényeggel. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11124) prokxy válasza FollowTheORI (#11123) üzenetére


prokxy
veterán

Az a baj, h ha szar, akkor is megveszitek, emiatt simán kiadnak jövőre is egy részt. :(
Ez az amit mond Viktor is...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#11125) FollowTheORI válasza prokxy (#11124) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem hiszem, mert ahhoz kevesen vagyunk... lásd az akciózást meg a játékosszámbővítési kísérleteket. :)

Szerintem (remélhetőleg), most észhez térnek és nyugi lesz pár évig BF fronton.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11126) bul07 válasza FollowTheORI (#11125) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem simán jönni fog következő rész a jövőév végén vagy legkésőbb 2020 első pár hónapjában

Rendes BF-ek közül szerintem ez fogja a legrövidebb ideig bírni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11127) F e Z o válasza bul07 (#11126) üzenetére


F e Z o
veterán

A Hardline szerintem rosszabb volt, nálam az csak a bétáig húzta...

H2O über alles!

(#11128) bul07 válasza F e Z o (#11127) üzenetére


bul07
nagyúr

Én az valami 6-7€ árnál vettem meg, elég jókat szórakoztam vele, van benne 178órám kb

De mondjuk az nem is volt rendes BF

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11129) Bismarck24 válasza sakto (#11099) üzenetére


Bismarck24
tag

Ha jól emlékszem akkor nekem is volt hasonló problémám a játékban. A játék beállítás paneljén kell bekapcsolni a future frame renderinget, az ha jól tudom megoldja ezt a problémát. Több fps-t és magasabb gpu kihasználtságot fogsz látni.

https://www.youtube.com/watch?v=R1cEe74CIdM

(#11130) FollowTheORI válasza bul07 (#11126) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Engem őszintén meglepne... max valami remaster esetleg. Talán. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11131) #07746304 válasza Balagee85 (#10490) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ha az adott héten nem sikerült megszerezni pl ezt:

Week 2: Axis Ratburner Helmet (Axis)

utólag van mód?

(#11132) Lendova válasza bul07 (#11126) üzenetére


Lendova
őstag

Esetleg spinoff, main BF nem lesz jövőre. Se erőforrás, se idő ahhoz, hogy jövőre ezt a címet lecseréljék.
Még a másik studió által készített spinoff Hardline is el lett tolva vagy fél évvel, annyira rossz állapotban volt a BF 4.
A helyzet ugyan nem olyan rossz, mint a 4 esetén a mi szemszögünkból. Viszont az eladások tekintetében rosszul áll az EA. Helyre kell hozniuk a Battlefield hírnevét, mert nem igen van más húzó cím a tulajdonukban. Ezt vagy a mostani cím elég masszív kalapálásával vagy egy agyon polírozott újabb rész kiadásával érhetik el.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11133) bul07 válasza Lendova (#11132) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt hiszed hogy ehhez lesz még valami érdemleges, azon kívül amit tudni lehet :N

Szerintem ez is úgy fog járni mint a SW Bf2, hamar ejteni fogják pedig a mögött még ott volt a Disney is, ami kicsit hajtotta őket, és mégis ejtették

Még a hibajavításokat se tudják kitolni annyira kevesen dolgozhatnak rajta, előző bf részekhez azért havonta párszor toltak javításokat, de ehhez
Már biztos a következő részt reszelik :)

És játékot befolyásoló bugok vannak, minthogy a repülő gépfegyverének a lőszere kifogy és nem tölt újra, volt hogy a tankot nem tudtam megjavítani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11134) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nsa, me irgalmatlanul bebaszva is csináltam 1.5-ös kd/-t , meg másofik lettema csapatban ,reggel óta jégerzek. Ennyit a rutinról

(#11135) Lendova válasza bul07 (#11133) üzenetére


Lendova
őstag

Neked már tavaly halálra volt ítélve a következő rész... :D
Az előző részeknél sem jöttek gyorsabban a patch-ek. Legalábbis ebben az évtizedben nem.

Ha méllyebre akarják magukat ásni, akkor követik az általad felvázolt jövőt. Ami nem elképzelhetetlen, de a trend nem ezt az irányt sugallja.

Én 3 havonta számítok 1 pályára, pár fegyverre minimum.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11136) FollowTheORI válasza bul07 (#11133) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ez szerintem a Battlefield Coin sikerén múlik majd.

Ha bejön, és lesz belőle elég pénz, akkor ezt fogják kalapálni, ha nem... akkor elvegetálnak a következő címig valahogy, ami 2020-ban jöhet majd szerintem. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11137) Canapeace87


Canapeace87
újonc

Sziasztok! Tudja valaki, hogy a Woodland skin a fegyverekhez miért nincs a listában? Ezt kihagyták belőle vagy csak később lesz elérhető? Vagy netán a Deluxe edition kell hozzá?

(#11138) Def26


Def26
félisten

TKK jó nagy szar vagy én felejtettem el ölni. :D Rendszerint 98% életet szedek le az ellenből és 2 -vel elszalad. Nem úgy volt, hogy javítják ezt?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#11139) zzola válasza Def26 (#11138) üzenetére


zzola
félisten

Ez a javított! Vagy semmit nem is csináltak eleve... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11140) jety91


jety91
őstag

2 hete cseréltem kártyát a gépben XFX RX 470 -> MSI GTX 1070 azóta szinte játszhatatlanul laggol minden játék... De viszont ezt fps-ben nem látom sehol, hogy droppolna, hanem szemre nézve mintha kimaradna 1-1 képkocka frissítés. Nagyrészt BF-el játszok, és azt figyeltem meg hogy ha akármit állítok (low->ultra) mindig előjön ez a probléma. Viszont ha bekapcsolom a V-sync-et tökéletesen működik minden...
Kipróbáltam 4k-s TV-n a játékot (FHD-ban) ott egyáltalán nem éreztem ezt, v-sync nélkül sem.

Amiket eddig próbáltam:
- Mindegyik DP port a kártyán
- Másik kábel
- utolsó 5 nvidia driver (mindegyiket DDU után raktam fel)
- Újratelepített windows
- MSI Gaming appban az összes módot kipróbáltam

Van ötletetek hogy mi lehet a probléma?

Megpróbálok a héten szerezni egy másik monitort tesztelés képp, de egyáltalán lehet, hogy egy AOC monitor (ami se nem FreeSync és nem GSync-es, szimpla 60Hz-es) nem "szereti" az nvidia kártyát :F

(#11141) BullKoxa válasza jety91 (#11140) üzenetére


BullKoxa
őstag

Helló gépem az adatadatlapomon . Msi App-t nem is szabad használni, sem a giga sz@rját.

Én 2560 x1440- ben játszom, high, ultra , van ami Low, hogy lásak a fűtves pályán is , ne csak engemet lássanak.

Feljebb írták, A játék beállítás paneljén kell bekapcsolni a future frame renderinget , ezt is próbáld ki . Ja és persze DX11,

[ Szerkesztve ]

(#11142) jety91 válasza BullKoxa (#11141) üzenetére


jety91
őstag

Én sem használtam eddig, csak tanácsolták, hogy hátha el van állítva a kártya más programmal és hogy állítsam vissza a gyári programmal

(#11143) tom_tol válasza BullKoxa (#11141) üzenetére


tom_tol
addikt

"hogy lásak a fűtves pályán is , ne csak engemet lássanak."
Nekem ezt nem sikerült megoldani. Mi a titok? :DDD

(#11144) BullKoxa válasza jety91 (#11142) üzenetére


BullKoxa
őstag

Akkor inkább Msi Afterburner + Rivatuner, ez nekem is fent van az 1080 OC-hoz, és monitorozni.

tom_tol :

[ Szerkesztve ]

(#11145) bul07 válasza Lendova (#11135) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát a bf1-hez azért jött rendesen mert az is reszelni kellet az elején nem kicsit, bf4 is kapta rendesen az elején mert azt is reszelni kellet az elején
Ezt is kellene reszelni de valahogy nem jön

1pálya 3havonta, viccnek is rossz, az 4pálya egy évben, azzal nem tartják meg a játékosokat

Amúgy tojnak ők a játékosok fejére nagy ívben, csak a lóvé dőljön, ha már nem éri meg nekik akkor lehúzzák, már most mennek a számolások hogy hol van az a pont, biztos lehetsz benne

Jó lenne ez csak
Csak több pálya vagy valahogy változatosabb, meg több jármű
Csomó jármű nincs a játékban ami a második világháborúban jelen volt, nincs csapatszállító
Csak ugye annyira kicsik a pályák a járműveknek hogy mondjuk egy Willys MB-el hamarabb érnél a ellenség közelebbi pontjához mint az ottani gyalogosok annyira kicsik a pályák, így inkább nincs jármű

Itt 32embernek 2tank és 2 repülő oszt csá, bf4 városi pályáján bázison 2tnak meg 2gumikerekes(LAV-25, ZBD-09, BTR-90) 2db helikopter, és az első ponton még egy tank, de lehetne még sorolni
És mégse sírták tele a fórumokat hogy hú szemét járművek, hanem vitt egyet és azzal tolta

Itt túl van tolva a COD szintű gyalogos harc, de tényleg, sokszor elnézem hogy nem szól másról a játék csak pontról pontra futkosnak a gyalogosok, és hentelnek, már ha az ellen nem ugyan úgy harcot kerülve futkosik a pontok között, hú de élvezetes

Én most csak Breakthrough móddal játszok
Tegnap este volt egy két élvezetes kör, de sok az agyhalott játékos és elcseszik a játékot, az már régen rossz ha gyalogosként én vagyok az első, mert én inkább járműben érzem jól magam
Repülőzést is élvezem, bombázóval, a többi repülő semmit nem ér
Mióta ráraktam a második adag bombát is gyorsabb élvezetesebb, ledobom az egyiket rárepülök a töltésre váltok a másikfajtára ledobom és rárepülök a töltésre, közben a másik feltöltődött és újra ledobhatom, és így tovább
És főleg a tankok a célpontjaim, az a jó ha egy helyben kempingezik akkor könnyű rárepülni :DDD

(#11136) FollowTheORI

Szerintem túl kevés lesz a játékos ahhoz hogy megérje, mint ahogy írták már mások is itt kezdenek ráunni
És aki unja a pályákat az nem fog pénzt ölni bele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11146) #65537792 válasza BullKoxa (#11141) üzenetére


#65537792
törölt tag

Pont, hogy az AB-val lehet normális beállítani a VGA-t. Én ha nem nyúlok hozzá semmivel, vannak akadások játék közben. Ha finomhangolom a VGA-t, AB-val minden folyékony.

(#11147) gyuribácsi88 válasza bul07 (#11145) üzenetére

A bf4 egy évig szó szerint játszhatatlan volt, több volt a jármű, de kb 5x ennyi cucc volt hogy leszedd őket.

[kép]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#11148) BullKoxa válasza #65537792 (#11146) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hallo! Olvass már rendesen !! MSI APP-t írt . Nem msi afterburnert ! a 2 nem ugyan az !!

[ Szerkesztve ]

(#11149) #65537792 válasza BullKoxa (#11148) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jah...Hát a fasz sem tudta, hogy van ilyen fos. Ezek tényleg szarok.

Amúgy, ha már 1070et vett. DX12 és FFR: Off. :R

(#11150) zzola

Én is így értelmeztem. :DDD De "engemet" ez nem zavar. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11150) zzola válasza BullKoxa (#11148) üzenetére


zzola
félisten

Miért az AB nem MSI APP? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.