Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12101) Pro!Petya válasza BerserkGuts (#12099) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én már cod2 -ről is kickeltem aki a 100-at túllépte! :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12102) SzlobiG válasza Pro!Petya (#12101) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén. :DD

(#12103) kisselandras válasza ron8 (#12096) üzenetére


kisselandras
senior tag

Nálam is szint úgy pedig nekem nitrom van 8gb special játék szaggat fps csökkenés

na meg ezek a pingesek 8 ember pingje 150 volt

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12104) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Gondoltam ránézek a játékra... ahogy látom az életben nem szedi le a patchet. 100-200 kb/s. :W

(#12105) Locutus válasza Astroboy (#12097) üzenetére


Locutus
veterán

Persze, hogy csökkent az FPS, mert automatikus ultrára rakta magát a játék. Legalábbis nálam patch után, holott 1-2 opció lejjebb volt véve előtte.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12106) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én nem tapasztaltam fps csökkenést, ugyan úgy fut, mint előtte. Vége megcsinálták a pálya töltő bugot.

Megyen!

(#12107) sixpak válasza Locutus (#12105) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam eddig is ultrán volt minden, magától így állította be magát még az elején, ment rendesen, most 50 fps....mindegy, úgysem akartam játszani ezzel a fossal, 2 órát nem toltam szerintem idén, csak mondom kipróbálom. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12108) FaTHI


FaTHI
őstag

Csak pár percig de kipróbáltam az nvidia freesyncet. 2080as kártyán szépen, folyamatosan viszi az lg ultrawide freesync moncsin Bfv alatt.

[ Szerkesztve ]

(#12109) d@vee


d@vee
őstag

Feltette a patchet, erre missing online access...-.- Semmit sem állítottam át, valami tipp? Origin bezárás megvolt.

Ja

(#12110) Astroboy válasza FaTHI (#12108) üzenetére


Astroboy
őstag

Köszi! Olvastam, de a tiéd eddig is tudta nem? :F

d@vee:originben repair game?

(#12111) FaTHI válasza Astroboy (#12110) üzenetére


FaTHI
őstag

Sima freesync es moncsi kevés lett volna, ez az új driver műve. Eddig ugye csak a v-sync volt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#12112) atis1224 válasza BerserkGuts (#12090) üzenetére


atis1224
tag

Nálam is 500 k néha fel ugrik 1 m re faszsa

hüvely mate 10 pro

(#12113) Fitzgerald válasza BerserkGuts (#12090) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem volt hogy 40k-ra is lelassult, konkrétan kb. 1 óra alatt jött le a 4 giga, aminek 5 perc alatt kellett volna lecsurognia normál esetben.

Amúgy én is érzékeltem visszaesést teljesítményben (7700k@4.8GHz, 16GB ram, tuning 1080 Ti, létező leggyorsabb SSD), de az az érdekes, hogy csak néhány mapon. Azok közül amelyeken a peccs óta játszottam, a Narvik-on volt eddig a legszembetűnőbb.

[ Szerkesztve ]

(#12114) bul07


bul07
nagyúr

Nehogy már játsszon az ember egy jót
Ép nyernénk védekező oldalon erre

Frissítéssel kapcsolatba meg
Mi az jó édes @&@&@ kell még jobban elhúzni az éledést, így se kevés idő volt mire újra pályára került az ember, akkor meg még berakták ezt a sz@rt hogy még több idő legyen
De még van amikkor baromságokat is mutogat, egy falat vagy eget

Repülőgép kicsit jobb lett, bár pontatlanabb, nem oda dobja mint eddig
Viszont a páncélost én nem érzem az igazinak, én általában légvédelmivel megyek és mintha lassabb lenne a lövedéke meg átmegy a repülőn is , egyszerűen átmegy rajta és nem sebzi a repülőt, eddig se volt túl pontos messzebbre de ezután meg
És ugye fejlesztésbe van gyalogosra lőszer na azt nagyon legyengítették, futott a gyalogos soroztam biztos eltaláltam vagy 10x de nem halt meg, jobban sebez a légvédelmi lövedék gyalogosra mint a sepeciálisan gyalogosra való lövedék
Na ezzz

Van valami új csalás amivel lehet növelni a squad leader pontokat
3-an voltunk egy squadba, én repülőztem nem is figyeltem a pontra
Épen elfoglaltuk a második két pontot ekkor figyeltem fel rá hogy már majd 80.000 pont van
Viszont a squad eredménye nem indokolta ezt, nézzétek meg a képeket
Na ezt magyarázza meg nekem valaki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12115) efegyke


efegyke
tag

Nekem olyan bugom volt délben a játékban hogy Medic-kel nyomom a "C"-t hogy healeljem magam és erreföl Ammo Pouchot ad saját magának. Úgy hogy teli vagyok lőszerrel...

videó róla

[ Szerkesztve ]

(#12116) Bögöly990


Bögöly990
csendes tag

Sziasztok. Azzal lehet valamit kezdeni, hogy ne kelljen minden játék indításnál újra és újra kiválasztanom a főmenüben a tankokat fegyvereket stb, mert kilépés után szépen elfelejti? Másnál is ilyen, köszi. PC

(#12117) FollowTheORI válasza Bögöly990 (#12116) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Általában a profil könyvtár a documents alatt valami írási jog vagy egyéb hiba miatt nem menti... vagy a felhőből tölt vissza rosszat/régebbit.

Első körben érdemes törölni a profil könyvtárat... és beállítani midnet újra, menni egy kört, kilépni és akkor elmenti általában jól utána.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12118) d@vee válasza Astroboy (#12110) üzenetére


d@vee
őstag

Nem segített. Most újra letöltöm az egészet, meglátjuk...

Ja

(#12119) r-chee


r-chee
őstag

Decemberben vettem meg a játékot, s most lett kedvem és időm foglalkozni vele.
Visszakeresve nem szúrtam ki kommentet róla, így megkérdezném: miért nem lehet belépni egyből multiplayer módba, miért kell állandóan beállítgatni az elején a hangforrást, fényerőt, s miért kell milliószor végignézni az unalmas intrót s az ejtőernyős leugrást, hogy megszakítva azt kilépjek a főmenübe??? (végig is nyomtam pedig ezt az "oktató módot2, de nem veszi figyelembe, újra kezdi) :F :F :F :F :F

Csak elszerencsétlenkedtem valamit, vagy ez hiba, s lesz rá javítás utólag? :)

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12120) Fitzgerald válasza r-chee (#12119) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ne legyen ékezet a Windows felhasználó nevedben.

[ Szerkesztve ]

(#12121) sheep válasza bul07 (#12114) üzenetére


sheep
addikt

Ez engem is idegesít hogy ha lelőnek még elszívhatsz egy cigit amíg azt mutatja ki lőtt le és nem tudsz semmit csinálni. Mondjuk ezt a többiek arra használják hogy odajönnek és nyomnak egy tauntot úgyhogy én is ezt fogom tenni.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12122) Qtya123 válasza d@vee (#12118) üzenetére


Qtya123
őstag

DX12-ben toltad eddig?

Nekem ezt a hibát akkor írta ki, ha DX12-re állítottam. DX11-en nincs ilyen gond. Lehet, hogy a patch bekavart nálad. Próbáld meg a 11-12-t variálni.

[ Szerkesztve ]

(#12123) Qtya123 válasza bul07 (#12114) üzenetére


Qtya123
őstag

Látom jól kened a Blenheim bombázóval. Mi a titok? :DD

Nekem a JU88 egész jól megy, de ez az angol bombázó egy katasztrófa. JU88 4x500kg és 16x50kg bombával van nálam felszerelve, a Blenheim meg 8x40lb és 2x500lb ha jól emlékszem.

A némettel odavágom a bombákat és repkednek az emberek, van, hogy néha 10-11 is egyszerre, főlej Fjell pályán. Blenheimel ledobom, aztán vagy semmi, vagy elpusztul 1-2.

(Nem beszélve arról, hogy a hátsó gépfegyverekkel a JU88-ból elég sokszor kilövöm a rám támadó repülőket, a Blenheim egyetlen hátsó fegyvere meg kevésbé sebez, legalábbis én nem nagyon tudom kilőni vele a gépeket.)

[ Szerkesztve ]

(#12124) nullpoint válasza Qtya123 (#12123) üzenetére


nullpoint
senior tag

500kg vs 226kg és 50kg vs 18kg. Ha viszonylag reális a játék, akkor egyértelműen kisebb súlyú bomb kisebbet sebez és kisebb a hatósugara is..

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#12125) Armatura


Armatura
tag

Company coin-ról van valami érdemi infó,hogy mikortól javítják?Gyakorlatilag elfogyott,a napi 300 meg nem nagy kaland.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#12126) Qtya123 válasza nullpoint (#12124) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen, múltkor sírtam itt ezen, hogy miért ekkorra a különbség a két gép között. De van akinek adja a Blenheim is.

(#12127) warcat válasza Armatura (#12125) üzenetére


warcat
veterán

Már javítva van de elvileg nem garantált,hogy mindenkinek.Ha még mindig csak a napi 300-at kapod akkor a pechesek között vagy.

EA: It's in the crate!

(#12128) bul07 válasza Qtya123 (#12123) üzenetére


bul07
nagyúr

Én mindig próbálom azt a pontot bombázni amit ép foglalnak vissza, ott biztos sokan tanyáznak

A 2x500-as szinte csak páncélosokra jó ezzel jó ha 1-2 ember megtudok ölni, a 8x40-es már jobb gyalogság ellen
És én mostanában alacsonyan repülök , így a légvédelmi ágyúk se annyira tudnak lőni mert olyan mélyen bent vannak a földben hogy nem látnak rá a gépre, egyedül a gyalogos rakétákra kell figyelni

Hátsó fegyverrel csak akkor védekezek ha nem bombázó lő rám, mert arra még csak csak hatásos de bombázót felesleges
Bombázó esetén kifárasztásra játszok, az egyik pont köré álok be köríves pályára és a javítást mindig feltöltve körözzek, ha nincs géppuskása sose tud kilőni

Amúgy nem szóltak ezeknek hogy a bombázó gépágyújának a újratöltését csinálják meg, mert még mindig nem tölti fel
Gáz hogy ilyen pancserek fejlesztik akik nem játszanak vele, mert ha hetente pár órát játszanának látnák a hibákat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12129) Locutus válasza Qtya123 (#12123) üzenetére


Locutus
veterán

Lehet azt blenheimmel is. Szerintem nincs akkora különbség a bomba sebzések között, mint amekkorát az lb vs kg sejtetne.

Mind a két bombázóra igaz, hogy nem átrepülős bombázással kell játszani, mert az ritkán jön össze. Magasra kell menni, és legalább amíg kioldod, addig zuhanásban menni, mert akkor kisebb területre koncentrálod a bombákat. Ezenkívül figyelni kell, hogy mindig arra a pontra dobd, ahol spotolva vannak, vagy amit éppen húz le az ellenség. Fjellen meg nem a pontokra, hanem inkább a hágókba kell bombázni, mikor mennek át egy elfoglalt pontról a másikra.

Nerf előtt az 50/0 is megvolt nekem a bombázókkal, most tegnap el tudtam menni 35-ig megint, mert 30-ról levitték 20 sec-re a bomba újratöltődést, szóval kevesebb az üresjárat megint.

Persze ez akkor igaz, ha az ellenfélnél nincs jó vadász pilóta, és/vagy neked van gunnered is.
Amúgy már baromi hatékonyan le lehet szedni a bombázókat is vadásszal, a megfelelő perkekkel. Sőt, sokszor túl könnyen is.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12130) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ezt egy új feature, ha robbanás / tank lövés történik egy fa mellet akkor bepörög? :D

A lépés hangerejének a növelése meg egy kicsit eőrsre sikerült! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12131) Locutus válasza mobal (#12130) üzenetére


Locutus
veterán

Én tegnap nem tudtam eldönteni, hogy most valaki 5 km-re az AA-val lő, vagy közvetlen mögöttem érkezik a folyosón lépdelve :D Szal picit tényleg érdekes lett. (mindezt ráadásul stúdiómonitorokkal)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12132) sheep válasza Locutus (#12131) üzenetére


sheep
addikt

Én ugyan így vagyok vele, kurva lépések mindenütt, és nincs senki sehol.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12133) craftsman01


craftsman01
senior tag

Gyerekek a BF1-et imádom több száz órám van benne. De ez egy rakat fos így 70 óra game után .

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#12134) zzola válasza craftsman01 (#12133) üzenetére


zzola
félisten

:))

(#12135) Locutus válasza craftsman01 (#12133) üzenetére


Locutus
veterán

Figy, nekünk ezzel semmi gondunk. Sőt, minél több fikázó ember visszamegy BF1/4-be, annál jobb. Lassan csak letisztul a játékos közösség itt is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12136) zzola válasza Locutus (#12135) üzenetére


zzola
félisten

Letisztul. Maradnak a csalók, a játék meg a HArdline sorsára jut majd...

[ Szerkesztve ]

(#12137) Locutus válasza zzola (#12136) üzenetére


Locutus
veterán

Persze, ez általánosan bármire igaz. De miből gondolod, hogy ez előbb bekövetkezik, mint a BF1-nél? Na ugye.

Ráadásul pont a csalók maradnak a legkevesebb ideig, mert úgy az élvezet, és a sikerélmény nulla, tehát nincs ami hosszútávon marasztalja őket.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12138) zzola válasza Locutus (#12137) üzenetére


zzola
félisten

Mondjuk ha magamból indulok ki, hogy én is inkább a BF1-gyel játszom szívesebben...és ezzel nem vagyok egyedül. :DDD

(#12139) Locutus válasza zzola (#12138) üzenetére


Locutus
veterán

Bizonyára nem vagy egyedül vele, de általánosítani felesleges.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12140) zzola válasza Locutus (#12139) üzenetére


zzola
félisten

Csak meg kell nézni az eladási adatokat, önmagukért beszélnek...

(#12141) tom_tol válasza Locutus (#12137) üzenetére


tom_tol
addikt

Ezt a csodát erős a BF1-hez hasonlítani.

(#12142) Locutus válasza tom_tol (#12141) üzenetére


Locutus
veterán

Fejtsd csak ki bővebben nyugodtan.

Hogy miért is jobb a papírrepülős csúzlivallövős játék, ami ráadásul több éve csiszolnak, és többszáz órája hozzá is szoktál már, mint az új, amire még hajlandó se vagy időt fordítani, mert valaki lelőtt....

Bár igazából ne, mert uncsi. Inkább a BF1 topikba.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12143) FollowTheORI válasza Armatura (#12125) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Elvileg már javítottak rajta... pár napja nekem is több jött, mint a 300.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12144) FollowTheORI válasza zzola (#12140) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem azt kéne tudni, hanem hogy hányan vannak online naponta... :)
De egyiket se tudjuk.

Eddig nekem mindig talált szervereket, szóval azért annyira nincsennek kevesen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12145) bul07 válasza FollowTheORI (#12144) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert nem nézted még hétköznap délelőtt, olyan 9 körül
Egyes játékmódok halottak, de mondjuk a Breakthrough esetén is van 2-3 német szerver

Azért ennyire kevés szerver még a BF1-be se volt ilyen kicsivel a megjelenés után délelőtt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12146) FollowTheORI válasza bul07 (#12145) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hát figyi, ha hajnal 4kor van... akkor reggel 9kor is kell legyen... de igazad van nem néztem. :D :R

Nem volt még egy játékmód se ahol nem volt szerver.

Azért ez bőven jobb, mint a BF1 volt, ahol még csúcsán se volt néha egy két DLC-s szerver, ahova be lehetett jutni bizonyos napszakokban. Meg ügye a mapválasztás miatt, néha sehova se jutott az ember.
Remélem nem is jön vissza ez a map szavazósdi, bár tudom sokan sírnak érte.
Most a 24/7 Vaux-ot hagyjuk, mert az jó kis daráló, de hosszútávon unalmas. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12147) #65537792 válasza Locutus (#12142) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én most nem értem. Valaki segítsen már. A BF1et védi vagy az 5-öt?

(#12148) mobal


mobal
MODERÁTOR

Akinek nem tetszik... mi hiányzik nektek a játékból?

Srsly, szeretném megérteni és összegyűjteni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12149) Sanyi.il válasza zzola (#12140) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

én úgy tudom, hogy az eladási adatok csak a hard copy eladás számai - nincs benne az origin access + online vásárolt copy.

(#12150) FollowTheORI válasza mobal (#12148) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nekem tetszik, de énis tudnám sorolni... elküldöd a DICE-nak, vagy ott dolgozol? :)

Mert akkor szívesen felsorolom. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.