Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) redingitell válasza FollowTheORI (#12349) üzenetére


redingitell
senior tag

Hát amikor bejött utána én csak azt játszottam a BF1 megjelenéséig. Mindig ugyanazon a szerveren játszottam, és a vége felé is volt sorban állás, hogy bejuss a szeróra.

(#12352) Qtya123 válasza Rigormortiis (#12256) üzenetére


Qtya123
őstag

Volt ennek a Bf4 helizésnek egy másik oldala is. Nem egyszer voltam olyan helyzetben, hogy volt egy ügyes helis, aki kicsit távolabbról operált. Ha kapott egy találatot, azonnal odébb ment kicsit. Azt még elfogadtam, hogy ilyen-olyan zavaró, flare stb miatt nehezebb lőni rá, mert végül is modern kori hadszíntér, van ilyen. De az, hogy a lőszert, zavarókat nem kell újratölteni, a jármű meg magától javul, na ezektől a falra másztam. Szépen meggyógyult és újratöltött 100 méterrel arrébb, majd jött vissza.

Nagyon örülök, hogy itt ilyen nincs.. Számomra ezek a dolgok a bf leggázosabb fejlesztései voltak. Nem is szerettem annyira játszani azokkal. Kivétel a BC, de abban sem tetszett az unlimited ammo.

[ Szerkesztve ]

(#12353) sheep válasza petymeg (#12348) üzenetére


sheep
addikt

A stuka nagyon gyors, kb mint a vadászok (holott a háború egyik leglassabb harci gépe volt, ezért is vonták ki hamar).
Nerfelni kellene a sebességét legalább.
Ne is törődj vele, sajnos a repülésnek nics szinte semmi fizikája, ez van.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12354) Locutus válasza sheep (#12353) üzenetére


Locutus
veterán

Sebességre játszani egyik repülővel sincs értelme, ha épp egy fightert akarsz lerázni. Sokkal inkább lassítani, és kimanőverezni kell, mert akkor általában gyorsan túl is repülnek rajtad.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12355) bul07 válasza sheep (#12353) üzenetére


bul07
nagyúr

A repülőzést nagyon szétcseszték
A földi légvédelmi dolgok szinte hatástalanok megint

Beülök egy légvédelmi ágyúba, és van hogy simán átmegy a lövedék a repülőn és nem sebzi, de van hogy se perc alatt szétszedi és nem tudom miért

Vadászokat meg a stukát nagyon túltolták
És nem csak a földi célpontok ellen hanem a bombázók ellen is
Egyszerűen hiába van géppuskás nem tudja szétlőni azelőtt hogy szét ne lőné a bombázót

De ugyan ez van a páncélos AA-val is, ha kicsit is tud a pilóta semmi esély lelőni, mert annyira keveset sebez rajta, szinte több kell egy vadászba mint egy bombázóba

Amúgy javítás ide vagy oda , annyi hibát hagytak még benne hogy nem igaz

Még mindig nem lehet állítgatni vagy csak kiválasztani hogy milyen repülővel páncélossal akar menni az ember azelőtt hogy megjelenne
Bombázónak a gépágyúja még mindig nem tölt újra
Szerver kereső egy vicc
Lőszeres láda még mindig van hogy eltűnik
Csak így gyorsan pár

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12356) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ti még mindig ilyen régimódiba nyomjátok, hogy tárat használtok? Én már váltottam. ;]

Megyen!

(#12357) #65537792


#65537792
törölt tag

Nem voltam valami aktív mostanában....esetleg az elmúlt 3-4 hétben megint hozzá nyúlhattak a sebzéshez? Azért az MG34-el régen nem kellett....mittomén kb 10 lőszer egy emberben.

Meg a sebesültek csak fekszenek, nem mozognak mint régen és a hátralévő idejüket sem látom.

(#12356) san01

Ilyen többször is volt nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#12358) steele80


steele80
senior tag

Nálam időnként a squad cq iszonyatosan akad. Nálatok is így van, vagy az új Nv driver hozhatta? Mondjuk a régi driverrel nem játszottam ezt a módot.

(#12359) venom8888


venom8888
őstag

minek kellett beletenni a feltamadasnak a keslelteteset? Meg mit valtoztattak?

(#12360) FollowTheORI válasza steele80 (#12358) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nálam nincs gond, meg akikkel játszottam nem mondták... szóval inkább helyi probléma lehet nálad.
Főleg nem sq cq alatt.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12361) CptAdamica válasza #65537792 (#12357) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nagyon feltudja húzni a kis agyacskámat néha. Pálya töltő bug még mindig megvan, néha élesztésnél is olyan állapotba kerülök, hogy nem tudok semmit csinálni, csak játék reset. Medic amikor csomagot vesz magához, azon lőszer icon van... :D Ha megnyomom a Q-t, akkor néha nem hover-ezik a megfelelő icon-ra, csak kattintani lehet, rakétánál még mindig megvan a bug, amikor a képernyő felén csak egy nagy feketeség jelenik meg. Remélem a következő javítás nem 1 hónap múlva jön...

Megyen!

(#12362) #65537792 válasza CptAdamica (#12361) üzenetére


#65537792
törölt tag

Amúgy a rekétás cucc akkor van ha nem tudod hívni, mert cooldown-on van. A medices nekem is volt/van, de attól független gyógyít. Az éledéssel még nem volt gondom csak amit nem rég írtam.

(#12363) k.zozo.


k.zozo.
tag

Melyik fegyvert érdemes ezek közül megvenni, tekintettel a játékban való szűkös mennyiségű játékpénzre?

[ Szerkesztve ]

(#12364) Juhasz27


Juhasz27
tag

(#12363) k.zozo.

Armory-ban max skin-t, fegyverkinézetet veszel, fegyvert nem.

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#12365) sheep válasza bul07 (#12355) üzenetére


sheep
addikt

Nekem az is elég lenne ha a repülőknél kicsit balanszolnák a sebességet. Most kb semmi hatása nincs a gázkarnak, a legnagyobb és legkisebb sebesség majdnem azonos, fullra levett gázzal is lehet egy csomót emelkedni (sőt ufóként lehet emelkedni függőlegesen bármikor), a stuka meg olyan mint egy vadászgép.
És igen, az aa gun szinte semmit sem ér, ha figyel a pilóta simán meglóg.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12366) Aventador91


Aventador91
őstag

ma toltam fjellen egy 50/1-et bomberrel. még mindig easy a játék :DDD mostanában talán többet leszek, már visszaszokott a szemem 60hz-re :D

(#12367) peterson79 válasza k.zozo. (#12363) üzenetére


peterson79
őstag

Meg ne vedd, ezek skinek. Csak csicsa, semmi egyéb funkciója nincs!!

(#12368) k.zozo. válasza peterson79 (#12367) üzenetére


k.zozo.
tag

Uhh, köszi.

Juhasz27 köszi neked is

[ Szerkesztve ]

(#12369) petymeg válasza sheep (#12365) üzenetére


petymeg
addikt

Én azt "bírom", mikor támadom a Stukát, vagy a Ju 88-at Spitfire-rel, belelövöm a fél tárat, közben pilóta átugrik a géppuskás helyére, ő is lő engem, közben a gépe leáll a levegőben, a kis 7,62-es géppuskával tönkrevágja 90%-ban a gépemet, majd rámfordul és utolér és lelő. Mind a 8 géppuskás, mind a gépágyús Spit igen gyenge. De a 109-es is elég gyenge, akármennyire upgradelt a fegyverzete.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#12370) sheep válasza petymeg (#12369) üzenetére


sheep
addikt

A 109-essel én jobban elvagyok, gyújtó lövedékkel simán lekapod a Blenheim-et (a Moszkitónak meg ugye nincs lövésze)
A spit szerintem is gyenge, az .50 kaliberes géppuskák helyett rakhattak volna be 20mm-es gépágyút is megnövelt sebzéssel, főleg hogy a háborúban .50 fegyverzete a Spiteknek sosem volt, a legtöbb spitben 2x20mm ágyú és 2/4 géppuska volt.
A bomberek ellen szerintem sincs sok esélye, kimaxolt fegyverekkel sem, csak többszöri rácsapással, de ahhoz meg szerencse is kell.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12371) fuvi válasza steele80 (#12358) üzenetére


fuvi
senior tag

pár napja raktam újra a win-t + a bf v-öt, és így is microlaggolt elsôre az a játékmód. pár kör problémamentes conquest után visszanéztem és jó lett. lehet szerver volt foscsi

(#12372) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezt a squad conquest-et csak az új fegyver miatt nyomom még párszor, aztán soha többet. Ilyen számú halmozottan visszamaradott játékossal egyetlen más játékmódban sem találkoztam még. 7 meccset buktunk zsinórban.

(#12373) steele80


steele80
senior tag

Az új Nv driverrel akadozott nálam a squad cq. Visszatettem a 417.35-öst és tökéletesen fut. Azt hiszem hanyagolom egy időre az Nv driver frissítéseket, mert nincs semmi értelme.

(#12374) steele80 válasza Fitzgerald (#12372) üzenetére


steele80
senior tag

Egyetértek! :C

(#12375) blaca83 válasza Fitzgerald (#12372) üzenetére


blaca83
őstag

+1

[link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12376) bul07


bul07
nagyúr

Vadászgépeket nagyon túltolták

Egyszerűen lelőhetetlen ha kicsit is tud a pilóta

Bombázót csak elvakultak hívnak le ha másik oldalon van egy netán két vadászgép, két pillanat és vége a bombázónak
Mondjuk így lehet kicsinálni a bombázókat hogy a gyalogos harc zavartalan legyen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12377) Leon77 válasza Fitzgerald (#12372) üzenetére


Leon77
őstag

Első tapasztalatom nekem is ez volt. Aztán egy jó csapatba kerültem és végig kontrolláltuk a meccset, pedig az ellenfélnél volt két idegesítően profi játékos, de a többiek.... :N

És így toltam pár kört. Kár, hogy lutri, mert a legtutibb az tényleg a szoros csata lenne, de annyira, annyira nagy szerencse kell hozzá. Főleg, hogy társak hiányában egyedül tolom.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12378) gyuribácsi88 válasza Fitzgerald (#12372) üzenetére

Nem volt szerencséd, nekem első nekifutásra 4 win egymás után, ettől függetlenül ha nem lesz muszáj, én is nagy ívben elkerülöm ezt a módot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12379) ice cube87


ice cube87
csendes tag

Sziasztok!

Ha valaki még szenved azzal a hibával, hogy játszik a játékkal, egyszer csak megáll a kép és kidobja a windowsba az asztalra, semmi hibaüzenet, csak esemény naplóba látható, hogy hiba volt. Akkor lehet neki is jó ez a megoldás, ami nekem segített. Hetek óta csinálta nekem is, minden létező lehetőséget
kipróbáltam amit neten találtam, de nem lett jó.
A konfigom, alaplap: Gigabyte Z370 Gaming K3, proci: i7-8700, memória: 2x8GB 3600Mhz CL16, vga: GTX 1070Ti.
Még novemberben felraktam az új biost F10 ami támogatja a 9. generációs procikat (description optimized for Intel® 9th Gen Core™ Processors), és akkor nem sokkal kezdődött az egész.
Gondolkodtam, hogy lehet nem kellet volna új bios, mivel 8.generációs procit használok jelenleg is. Utána jártam, hogy ki lehet ütni a jelenlegi biost, és akkor a gyári biost tölti be. (Dual biosos alaplapnál lehet)
Megcsináltam és most az F3 biossal megy a gép, teszteltem és azóta hibátlan egyszer sem csinálta játék közben.
Valahol egy fórumban olvastam, hogy valakinek meg új bios frissítés oldotta meg a problémát, de nem írta, hogy milyen alaplap milyen chipkészlettel.

(Régebben még a memóriákkal próbálkoztam, hogy nem-e a memóriák miatt van, de minden tesztet lefuttatva hibátlan volt, semmi hiba.
Próbálkoztam, hogy alapértelmezetten 2133Mhz-en a memóriák, és XMP profilt betöltve 3600Mhz-en és akkor is csinálta a kilépést játékból.
Sokan arra gyanakodtak, hogy a memóriák miatt csinálja ezt másoknak is, de nem mindenkinek, ahogy nekem se.)

[ Szerkesztve ]

(#12380) Rigormortiis válasza Fitzgerald (#12372) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Miért nem lépsz ki ilyenkor?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#12381) Leon77


Leon77
őstag

Ez haláli. Most nyomtam squad CQ-t és Hamada-n van három obj. A B C

A narrátor meg folyamatosan: Good job, We have taken obj. Delta.... folyton ledeltázta Cecilt :)

Ja, amikor assaultként magamhoz veszem a med kitemet egy kis lőszeres zacsit mutat az eü csomag helyett. Elég amatőr dolgok ezek szerintem.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12382) lofagi válasza Leon77 (#12381) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az ilyen dolgokból lehet jól látni,hogy ennek a játéknak kellett volna még jó pár hónap,hogy normális formában adják ki, de csapni kell a vasat, tartani a határidőket stb.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12383) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

ti milyen CPI, pulling rate és ingame sensitivity-n nyomjátok?

(#12384) EneMy84


EneMy84
tag

Sziasztok. miért van az hogy bármikor indítom a játékot alap beállításokat indít és nem menti el az én beállításomat.? :R

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#12385) blaca83 válasza lofagi (#12382) üzenetére


blaca83
őstag

Multiplayer játék 1000 éve a Battlefield sorozat és azt veszem észre, hogy egyre rosszabb irányba megy a dolog és hülyeségekre pazarolják az időt és a fejlesztéseket.

Alap pillérek hiányoznak amit a játék évekkel ezelőtt tudott és most hiányoznak.
-egymásra csatlakozás, barátok felvétele katasztrofális
-klánprefix (???)
-a battlelog rendszer szinte tökéletes volt, miért kellett tökre cseszni az egészet?

Skineket meg mindenféle baromságokat fejlesztenek, de normális hitreg vagy egy killcam az nincsen.
Százszor fordul elő, hogy 4-5 méterre már a valamilyen fedezék vagy tereptárgy mögött vagyok mikor beadja a
killt az ellenfélnek.

A mostani killcam is egy szemét lett. Haszna semmi, de legalább 5 mp-el meghosszabbítottam a következő éledési periódust.

Kb: ilyennek kellene lennie a játéknak az Alfa és Béta teszt között, majd mikor megvannak az alap és mindenképpen szükséges ráncfelvarrások akkor lehetne elgondolkodni, hogy kiadják-e.

Ezzel rengetek régi motorost és új játékost is vesztenek, mert ez már a vicc kategóriát súrolja szerintem. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12386) guftabi96 válasza Sanyi.il (#12383) üzenetére


guftabi96
addikt

400/1000hz (*polling rate)/20
De amúgy mindenkinek más a kényelmes. Általánosságban elmondható, hogy a dpi-nek érdemesebb nem túl nagy értéket beállítani. Egeres topik összefoglalójában sok infó van a témával kapcsolatban.
(#12384) EneMy84
Keresőben keress rá, nagyon sokszor volt már téma.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#12387) warcat


warcat
veterán

(#12388) lofagi válasza warcat (#12387) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Már rögtön az első kérdés amit én is mindig megfogalmazok. Ugyan ebben mi az élvezet????
Szomorú,hogy van aki erre gerjed...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12389) Leon77 válasza warcat (#12387) üzenetére


Leon77
őstag

vett egy ruszki aimbotot. éljen. ügyes :(

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12390) #65537792 válasza warcat (#12387) üzenetére


#65537792
törölt tag

Király :DD

(#12391) EneMy84 válasza guftabi96 (#12386) üzenetére


EneMy84
tag

Köszönöm szépen
.

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#12392) BerserkGuts válasza warcat (#12387) üzenetére


BerserkGuts
őstag

azért nem semmi kapásból 6ember V2rocket-je van neki :C

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#12393) NY_A válasza warcat (#12387) üzenetére


NY_A
őstag

Ilyenkor mindig elgondolkodok, hogy ennek az embernek vajon mi hiányzik az életéből? Rosszul teljesít az iskolában, szar a munkája, nem szoptatta eleget az anyja, veri a barátnője? Nem értem ebben mi az élvezeti érték.

(#12394) tom_tol válasza lofagi (#12382) üzenetére


tom_tol
addikt

Szerintem nem. Egy hónapig teszteltem, tetszett, megvettem. Gondoltam én naiv, hibákat javítják, hoznák pár új pályát, fegyvert jó lesz. Azóta csak variálnak. Javítás nincs, na jó kaptunk egy pályát és néhány fegyvert. Biztosan maradi vagyok de ha megveszek valami azt ne változtassák akaratom ellenére. Nem ezt a fost vettem meg.

(#12395) kisselandras válasza warcat (#12387) üzenetére


kisselandras
senior tag

Verjem az ilyenbe az ólmot ezek komolyan erre gerjednek semmi értelme így a játéknak :W :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12396) Gyula84 válasza NY_A (#12393) üzenetére


Gyula84
veterán

miért gondolod hogy valami gondja van az életben?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12397) guftabi96


guftabi96
addikt

Amúgy miféle retardált találta azt ki, hogy egy fegyvert úgy tudj kioldani, hogy az ne csak rajtad múljon (Nyerj egy kört XY módban)? Múltkor a Grand Operations most meg a Squad CQ. Komolyan mondom falnak megyek az ilyen f@szságoktól. Még az élesztős résznél vagyok, de már most látom, hogy bele fogok őszülni, mire nem egy csapat világtalan noobbal fog összepakolni. Már eleve az ilyen napi/heti feladatokat utálom, mert sokszor teljesen tönkreteszi a játékot (építs hóembert -> és narvikon a-tól párszáz méterre megy a csata a sárga háznál, mert minden hülye ott akar hóembert építeni :W :W ) Lehet én vagyok a régimódi, de engem rohadtul dühít, hogy az már nem elég, hogy itt vannak a módok, itt meg a fegyverek, játsszatok.

#KeepFightingMichael

(#12398) Rigormortiis válasza guftabi96 (#12397) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ezzel tolják ki a játék szavatosságát.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#12399) gyuribácsi88 válasza Gyula84 (#12396) üzenetére

Mert aberrált dolog ilyen módon játszani, és akinek ez jelenti az élvezetet, az egy beteg ember és kezelésre szorul. Ez nem egy olyan dolog mint a sport, ahol ha doppingolsz akkor elérsz olyan eredményeket amivel komoly pénzeket lehet nyerni, itt a csalásnak azon kívül hogy a többiek játékát teszed tönkre, semmi értelme nincs.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12400) Gyula84 válasza gyuribácsi88 (#12399) üzenetére


Gyula84
veterán

sz@rul ment neki és csal, hogy meddig azt ki tudja, de fölösleges ebbe belegondolni akármit is, látatlanba megítélni valakit hogy egy online játékban mit csinál, hát ti tudjátok :D ha ilyent látok elmegyek egy másik szerverre aztán kész :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.