Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) bul07 válasza Pro!Petya (#12700) üzenetére


bul07
nagyúr

Csapatjáték Rambók játékába, ahol pálya másik feléről lehet osztani a fejeseket és nem távcsöves fegyverrel, vagy két gyalogos kinyír bármilyen tankot erőlködés nélkül

Ha nagyobb lenne a szórása fegyvereknek , ergo közelebb kellene menni az ellenhez akkor egyből nem a pálya szélén kempingeznének

A nagy erőlködésnek ez a kupac lett a vége, még bf1-be is sokkal jobb volt játszani jobb volt a csapatmunka

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12702) FollowTheORI válasza M@rdel (#12678) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Még nincs a képen... de a következőn már ott lesz és le is lőtt már... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12703) Pacy válasza Dtomka (#12699) üzenetére


Pacy
aktív tag

Igen igen remélem. Sehol nem találok erről szóló információkat sajna.

(#12704) FollowTheORI válasza Pacy (#12703) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Coin-ért meg lehet venni őket, ha még nem vettétek meg...

Meg állítólag majd visszahozzák ezeket (vagy valami módot) a fegyverek megszerzésére.

Ennyi tudni most.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12705) guftabi96 válasza bul07 (#12701) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem nálad az idő megszépítette az emlékeket. :D
A BF1-ben is pont annyi hülye volt, mint itt, ha nem több...
----------------
Amúgy a kd nem minden, 0-15-tel is ott lehet lenni az elejében.
Ez mindig is ilyen volt, ez nem kompetetív játék, mint pl egy CS.

#KeepFightingMichael

(#12706) zzola válasza guftabi96 (#12705) üzenetére


zzola
félisten

+1!

(#12707) Gyula84 válasza M@rdel (#12689) üzenetére


Gyula84
veterán

:(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12708) Astroboy válasza guftabi96 (#12705) üzenetére


Astroboy
őstag

Pl. :K

(#12709) atee válasza Pro!Petya (#12700) üzenetére


atee
őstag

65% os fos winrate :) ez ebben a játékban inkább kiemelkedő ha az ember egyedül játszik akkor különösen.
Egyébként sokkal jobban szórakozom még akkor is ha vesztünk néhány ponttal egy szoros meccsen!
Nagy ritkán sikerül full squadot összeszedni ismerősökből. Na akkor sorban jönnek a a best squad/winek.
De abban igazad van, hogy nagyon sok az agyhalott. Nem a k/d arány miatt. Mert ez simán lehet jó vagy rossz a játék stilusból adódóan is. Én pl. a legtöbb esetben keresem az ellent. És nem ritkán vagyok e miatt hátrányba a sok sarkoban kempelővel szemben! Simán hozom a legtöbb esetben a pluszos k/d-t. De előfordul, hogy negatívba csúszom. Sokat foglalolok vagy éppen védekezek. A táblázatot a végén nézem meg és akkor is a topban vagyok rendszerint ha a k/d nem, vagy éppen csak pluszos!

D-day 2002-01-04 01:54

(#12710) protegum válasza Pro!Petya (#12700) üzenetére


protegum
aktív tag

ELO rendszert, hogy hozod össze egy bf-nél? Egy conquest-nél, akár small akár sima, a team-pont sokkal többet számít mint a k/d arány. A tdm-be vagy a domination-be meg inkább az számít. Játékmódtól függően veszi elő majd a stat-ot? Egy sima teambalance-ot, ami csak a létszámot nézi, sem tudnak összehozni. Majd pont egy ennyire bonyolult rendszeren fognak dolgozni, hát alig hiszem.

Atee, én most medic-kel játszom, olyan 0.4-0.6-os k/d-m, de általában ott vagyok a első ötben. Medic-kel és sten-nel nem könnyű pluszos k/d-t csinálni, ha nem vérpisti módban nyomod. Hozzáteszem pont a medic-et hagyják földön legtöbbször, kivéve persze a squadtársak.

[ Szerkesztve ]

(#12711) omfgk válasza Pro!Petya (#12700) üzenetére


omfgk
addikt

Simán bevezetném a respawn time növekedését. pl 5 halál után legyen egy 90-120sec és így tovább...

Sajnos ez fordítva is elsülhet. Látja ,hogy x db halál után nem tud rögtön menni tovább és lehet ,hogy elkezd majd kempelni egy sarokban, 200 méterre a zászlótól. Ami persze részben nem gond, legalább nem pazarolja a ticketet, viszont ha 5-6 ember is ezt a taktikát választja... Simán veszít a csapat.

65%-os fos win rate-m van

Az egész jó. Nekem csak 58%. De most már elkezdett felfele menni, mert ha látom ,hogy a csapat szarik az egészre, akkor kilépek a francba.

Pl : Este Rotterdam Breakth. Az esetek 90%-ban az első szektort azért bukjuk el mert senki nem segít a nyugati oldalt védeni (minimapot nézve, az A feletti részt). Senki. Hiába írom chaten ,hogy ott is kéne alkotni valamit mert megkerülnek a spawn felől... Semmi. Egyedül vagyok ott. Az ellenségből meg 6-10 mindig arra kerül. Amikor rájönnek ,hogy ott át lehet menni akkor meg már a fél csapatuk.
Az emberek nagy többsége, ahol a spawn ledobja, ott marad. Akkor is ha egy helyen 20-an is ott vannak akár.

[ Szerkesztve ]

(#12713) #65537792 válasza EczkE (#12712) üzenetére


#65537792
törölt tag

Jaja most szedi. 4.05GB

Amúgy semmit nem mutat az aktuális updateből. Csak játszik azt közben pofázik.

[ Szerkesztve ]

(#12714) FollowTheORI válasza #65537792 (#12713) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

+ ~21GB-ot még átnyálaz előtte és utána... ilyenkor jó hogy SSD van. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12715) EczkE válasza #65537792 (#12713) üzenetére


EczkE
addikt

Hogy mutatna dolgokat az uj patchbol ha tegnap tette fel a videot a patch meg ma jon? :F :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#12716) #65537792 válasza EczkE (#12715) üzenetére


#65537792
törölt tag

Na ne bassz, tényleg? Csak nem értettem, hogy miért linkelted? Erre elég lenne egy patch notes. Kit érdekel, hogy mit gondol, mert szépen belefűzte néha, hogy "szerintem ezért meg ezért". Na mindegy....

(#12714) FollowTheORI

Nah jah....ilyenkor érezni az előnyét.

[ Szerkesztve ]

(#12717) EczkE válasza #65537792 (#12716) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem pl igy jobb mint tizen akarhany oldalt vegig olvasni. :K De ugye kinek mi.

De csak neked [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#12718) FollowTheORI válasza #65537792 (#12716) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mert a YT influencerek lettek a hírcsatornák, és előre szólnak nekik meg megkapják a infót hogy ilyen videókat készítsenek előre a közösségnek.

Mert ma már senki sem olvas semmit, megnézni videón. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12719) #65537792 válasza EczkE (#12717) üzenetére


#65537792
törölt tag

és (#12718) FollowTheORI

Bocsi, hogy ilyen maradi vagyok. ;]

Köszi a linket. :R

[ Szerkesztve ]

(#12720) peterson79 válasza EczkE (#12717) üzenetére


peterson79
őstag

Ez azt takarja amire gondolok? :

"Players joining on friends that are on a full server will now be placed in the queue instead of
being prompted by the “squad is full” error message."

Magyarán most már lehet olyat csinálni, hogy ha van 8 játékos akik szeretnének egy oldalon játszani, akkor az ötödik az próbál csatlakozni az első négyből valakire, aztán az uccsó három meg az ötödikre már simán tud, mert squadba bedobja őket (feltéve persze, hogy majd lesz elég hely, de idővel ez megvalósul, csak várni kell)

[ Szerkesztve ]

(#12721) EczkE válasza peterson79 (#12720) üzenetére


EczkE
addikt

Elvileg igen, ez az igeret. De majd elesben kiderul. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#12722) sakto


sakto
őstag

Azt tudja valaki hogy a game támogatja a 7.1 -et?
Van egy 7.1 fülesem és csak 5.1 be szol

(#12723) FollowTheORI válasza peterson79 (#12720) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

(#12722) sakto

Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12724) mcmike válasza FollowTheORI (#12723) üzenetére


mcmike
őstag

(#12720) peterson79

"Players joining on friends that are on a full server will now be placed in the queue instead of being prompted by the “squad is full” error message."

Hiánypótló dolog. Ez kb. ugyanaz lehet mint szerverre várni, csak itt nem szerver szinten vársz üresedést, hanem squad szinten. :U

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#12725) protegum válasza peterson79 (#12720) üzenetére


protegum
aktív tag

Ez eddig is működőtt, mert ha 8-an voltunk, egy kilépett a squadból és a maradék rácsatlakozott. De inkább visszahozhatnák az ötös squadot, vagy Bf2 hatosát.

(#12726) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Kíváncsi leszek patch után a Panzerstormra.
PC: 4.05GB
PS4: 2,39GB
Xbox: 2,52GB

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#12728) sheep válasza IntelKiller7 (#12726) üzenetére


sheep
addikt

Jaja én is.
Nekem a Panzerstorm az egyik kedvenc pályám, ha lehetne csak azon nyomnám , meg Arrason.
Plusz Aerodrome meg Hamada :)
Remélem nem cseszik el.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12729) sixpak válasza sheep (#12728) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem követem az eseményeket, ez egy új map lesz vagy csak átalakítják a meglévőt?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12730) EczkE válasza sixpak (#12729) üzenetére


EczkE
addikt

Csak valtoztattak rajta itt ott hogy a gyalogosoknak kicsitt jobb legyen. (Tobb fedezek)

Asszem mindenféleképpen!

(#12731) sheep válasza sixpak (#12729) üzenetére


sheep
addikt

Csak átalakítják. tesznek bele pár fedezéket a nyílt terepre, meg az F pontot átdolgozzák ha jól emlékszem, kb. ezek az újítások.
(nah, megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#12732) sixpak válasza EczkE (#12730) üzenetére


sixpak
nagyúr

+sheep: köszkösz....ránézek este.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12733) sixpak válasza sixpak (#12732) üzenetére


sixpak
nagyúr

Letöltötte a 4 gigát, most meg még 20 és felet....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12734) Hopkins95 válasza Marmonkanna (#12727) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezen jót nevettem :DDD

Tailgunner: Bogey on our six!
Pilot: Drop an ammo pouch.
Tailgunner: What?!
Pilot: Trust me, just do it!
Tailgunner: I don't see how this will... bogey down...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12735) sixpak válasza sixpak (#12733) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, megvan miért töltött 24 gigát, lol :D

Gyors próba után: ez még mindig minden idők legszánalmasabb multiplayer játéka, tényleg csak remélni tudom, hogy belerokkan ebbe az EA (sok esély nincs rá, a többi húzócím miatt), de legalább a Dice, akik megannyi fantasztikus játék után elénktolták ezt a foskupacot. :K

5 perc játék gyors mérlege: Aerodrome map, nem tudok járműbe spawnolni, lebasz valahova a pálya legszélére, kemper a látómezőmbe, nem lát engem, lehasalok, mert nagyon rángat a szar machine gun, sima rálátásom van, de a földet lövöm, odafordul végem, neki nincs láthatatlan fal. :D
Milyen mp játék az, ahol a grafikai beállítások buzerálásával előnyre tesz szert valaki?? Gyakorlatilag a vegetáció, mint olyan megszűnik fedezéknek lenni, mindez 2019-ben egy AAA kategóriás játéknál.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12736) Locutus


Locutus
veterán

Csináltam nektek screenshotokat új panzerstormról :D

(na jó, valójában fasza lett a map, de HDR-ben valamiért ilyen képeket csinál...)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12737) Gyula84 válasza Locutus (#12736) üzenetére


Gyula84
veterán

szép színes :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12738) bul07 válasza sixpak (#12735) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen ez a frissítés se váltotta meg a világot, sőt szerintem rosszabb lett mint volt

Ami eddig
A vadász gépekkel nem csináltak semmit, bombázót fél sorozattal kilövi, földi AA vagy a jármű AA alig ér valamit ellene

Egy újdonság is van C gombra lemegy az animáció hogy EÜ csomagot elhasználja de nem megy fel, EÜ csomi is megmarad, vagy 10x próbáltam de nem használta el
Mondjuk azon már meg se lepődünk hogy lőszeresnek mutatja ;]

Ez így pár kör alatt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12739) raubisoda


raubisoda
senior tag

Jó lett na...mióta volt norbiupdate azóta minden kör végén a kövi map töltése egy örökké valóság(tesztelve 20percig csak fekete képernyő és tölt).Szánalmas egy szarkupac lett ez a játék. :W

104 pozitív és 0 negatív https://outervision.com/power-supply-calculator

(#12740) CptAdamica válasza raubisoda (#12739) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is ez volt most, első adandó alkalommal! :DD Szánalmas.

Megyen!

(#12741) whwywho


whwywho
lelkes újonc

Lehet egy rövid, lényegre törő kérdésem?
Olyanokat olvastam, hogy bugos a a játék.
Mennyire megy simán a kilépés a játékból, más szóval a bf1-es anomália megfigyelhető itt is?
vagyis, két játék közötti töltés közben ki tudsz lépni?

Illetve, másik problémám.
Elindul a játék, betölt, és nem érzékeli a billentyu leütéseket, mennyire szokványos ez?

[ Szerkesztve ]

(#12742) sixpak válasza whwywho (#12741) üzenetére


sixpak
nagyúr

Quitting?
Van rá példa itt is, mondjuk én a BF1 óta alt+F4-el lépek ki mindig, pont emiatt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12743) CptAdamica válasza whwywho (#12741) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha rögtön a kör végén lépsz ki, akkor csomó ideig tölt, viszont, ha megvárod, hogy betöltsön a következő map, akkor gyorsan kilép. Már ha betölt a kövi map...

Megyen!

(#12744) Qtya123


Qtya123
őstag

Ezt most komolyan kérdezem, hogy a fejlesztők tényleg csak a végleteket ismerik ebben a játékban?
Ha módosítanak valamit az csak a két szélsőség lehet? Korábban halk volt a lépés, múltkori patch során meg túl hangos.

A mostani patchnél dettó véglet, csak most AA terén. Korábban az AA nem sokat ért a bombázók ellen. De most hurrá, itt a másik véglet.... Kapok 3 lövést az AA guntól, vagy egy Flakpanzertől és végem. Gyakorlatilag elmenekülni esélytelen, csak akkor, ha alapban elég messze vagyok. Lebombázni őket csak akkor lehet, ha épp nem figyel.
Ja és minden pistike az AA gunokban, meg a Flakpanzerekben ül. Előbb Arrason teljesen általános volt, hogy tankok terén csak Flakpanzerek voltak játékban az ellenségnél. Egyszerre több...
Nincs ezeknek realitás érzékük? Megint ennyire nehéz megtalálni a középutat?

Eddig itt ujjongtam, hogy végre egy BF, amiben a régi battlefieldeket idézi a repülőzés (visszamenni javítani/tölteni). Erre most ezzel a "javítással" még jobban tolják erőszakkal az embert a gyalogos harcba az ilyen hülyeségeikkel? :W

[ Szerkesztve ]

(#12745) petymeg


petymeg
addikt

Szevasztok!

Pár napja nem léptem be, mert legutóbb nem lehetett. Most nézem, jön lefele egy 20 gigás update. Ez mi lenne?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#12746) #92540160


#92540160
törölt tag

Már majd' lefőttem, mint a kávé, hogy ilyen hamar vissza kell telepíteni, mert helyrehozták a gémet, de hálistennek megúsztam egyelőre. Viszont biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb meglesz csinálva.

Minden respect azoknak, akik önfeláldozóan rászánják a szórakozásra félretett szabadidejüket erre a szerencsétlenül járt battlefield 5-re, és segítenek elégedetlenkedni a sokaságnak. Bár már egyre ritkábban, még azért rendszeresen olvasom ezt a topikot, várva, hogy mikor húzzam le újra a már kész játékot. Nagyon jó a BF1, de már kicsit rongyos. Vágyom erre a szarra, lenne már kész. Mikor lesz kész? Lesz új map? Ott vagyunk már? Vezethetek? :))

(#12747) CptAdamica válasza Qtya123 (#12744) üzenetére


CptAdamica
veterán

BF1-ben is ez volt, totál elbaszták a sok AA-val a repülést. Biztos a DICE-nak annyira jól megy, hogy a fejlesztőket egy csapat majomra cserélték. Most őszintén egy ilyen ammo kit kinézetű cuccot veszek magamhoz, amikor gyógyítom magam probléma hogy nem jön ki nekik a belső teszteken? (De, ha ez lenne a legnagyobb probléma, azt mondanám oké) Vagy már olyan jól megy, hogy belső tesztelő csapat sincs? Szánalmas, amit most leművelnek, egy hatalmas, nagybetűs SZÁNALOM.

Érdekes, hogy megjelent most a RE2, beletoltam már 10 órát és egy darab buggol nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#12748) steele80


steele80
senior tag

Frissítettem mentem két kört. Most frissült a Windows és nem indul el a játék. Gyakorlatilag nem történik semmi, ha az ikonra kattintok, vagy próbálom elindítani az originben. Ez van nálam. :(

(#12749) gabor7th válasza steele80 (#12748) üzenetére


gabor7th
addikt

Nálam is volt ma ilyen, gép újraindítás után már mentek a dolgok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#12750) steele80


steele80
senior tag

A KB4476979 Összesítő frissítést a 1809-hez NE TELEPÍTSÉTEK FEL! Nem fog utána elindulni a játék!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.