Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) steele80 válasza gabor7th (#12749) üzenetére


steele80
senior tag

Én leszedtem a frissítést és elindult. Aztán visszaraktam és nem indult el. Most megint leszedtem és elindult.

(#12752) Dtomka


Dtomka
veterán

De jó lenne 1 olyan, hogy mielőtt csatlakoznék 1 szerverre látnám hogyan áll a mecs. Sokszor van úgy, hogy csatlakozok és pár ticket van hátra...

(#12753) nagybá válasza Dtomka (#12752) üzenetére


nagybá
senior tag

Jajj ne is mondd, az lenne a fasza, ha quick match-et lehetne indítani specifikus mapra. Akkor minden megoldódna!

(#12754) Marmonkanna


Marmonkanna
tag

g1 stukával ha meredeken zuhanva dobod az aknákat, akkor utoléred őket a levegőben és felrobbansz... dzsíízösz! :C

tényleg minden majom AA-ben ül most. de úgy, hogy beleül kör elején, és nem lehet kirobbantani a picsáját. lvl 50es balfasz és mégis...

(#12755) Pacy válasza FollowTheORI (#12704) üzenetére


Pacy
aktív tag

Nem sajna még nem. Vagy csak elsiklottam felette. Azt hittem csak skineket tudok venni, fegyvert nem láttam.

(#12756) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amennyire nem tetszett ez a Squad Conq, mostanában szinte csak azt nyomom, de a patch miatt azért beléptem egy conquestre. Beültem egy AA-ba és konkrétan elszállt felettem egy bombázó és könnyűszerrel ki tudtam szedni. Elég gáz ez így, azt hiszem,hogy ki sem próbálom milyen a levegőben, amíg ez ilyen, nehogy nagyon felidegesítsem magam lol. Azért ezt lehet egy kicsit túltolták már megint...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12757) Pacy válasza FollowTheORI (#12704) üzenetére


Pacy
aktív tag

Most néztem be az Armory-ba de ott nincs semmi. Akkor hol tudom megvenni? Az ag M42 sajnos ami kimaradt... :O

(#12758) lofagi válasza Pacy (#12757) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Jelenleg nincs lehetőség fegyver vásárlására a BFV-ben, szerintem majd akkor lehet majd, ha bejön a BF coin vagy akármi is lesz a neve.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12759) kisselandras


kisselandras
senior tag

Hát ez az UPDATE ez valami fős szar lett. Emberi anomáliák még mindig benne maradtak TTK rendszer kurva szar lett 😂 ez a tankos rendszer valami okádék hiába lövöd telibe vígan szaladgál 😂
Tegnapi nap nyomtunk pár kört Bf1 el hát az egészen más ott ha elküldöm a tanknak a lővedékét ott egyből fekszik az illető 🤔 jobban járnának ha ha Bf1 beállításait át hoznák bf5 be 😂

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12760) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. Szeretném kipróbàlni a játékot,viszont a COD 4 volt az utolsó multis fps amivel játszottam, ezért nem merem még megvenni viszont trial játékra van lehetőség?

(#12761) kisselandras válasza Viiktor1989 (#12760) üzenetére


kisselandras
senior tag

Van acces előfizetés :C :C 10 órás

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12762) Qtya123 válasza lofagi (#12756) üzenetére


Qtya123
őstag

Ne is mondd, tegnap a kör elején leszedett egymás után kétszer a pálya szélén kempelő Flakpanzer, majd a második után beírja a gyerek nekem a chatre nagy büszkén, hogy hahaha... Gondolom eddig nem tudott érvényesülni sem járművekkel, sem gyalogosan, aztán most tetszik a kis hombárfejűnek, hogy a kezdő pontról arathat.
Sok hülyegyerek most erre fogja véresre verni a farkát.

Azt nem tudom, hogy a fejlesztők ezekkel a túltolásokkal a sírásáradatnak akarnak megfelelni ilyenkor (nehogy sok pistike otthagyja az amúgy sem acélos számokat hozó játékot), vagy szimplán csak retardáltak...

Én is a Squad Conquestet kezdtem játszani egyébként. Sosem gondoltam, hogy gyalog lövöldét kell indítanom, miközben a 2. vh járművek miatt örültem ennek a játéknak.
Minek ennyire fő gerincnek erőltetni ezt a kurv@ lövöldét? Arra ott van 100 másik játék.

[ Szerkesztve ]

(#12763) zzola


zzola
félisten

Jók a beszámolók! Ismét egy szánalmas update!
Még jó, hogy ~1 hónapja nem játszottam vele, így teljesen nyugodt maradhatok... :))

(#12764) voodoo98 válasza zzola (#12763) üzenetére


voodoo98
addikt

Én is sztrájkolok kb. 1-1.5 hónapja... ;)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#12765) Astroboy


Astroboy
őstag

Én örülök, hogy ennyien ülnek abba a béna AA-ba rendes tank helyett, mert így sokkal könnyebb őket kiszedni.
Elbújniuk amúgy is nagyon nehéz volt, mivel amint tüzet nyitottak a nyomjelzőik egyenesen odavezettek hozzájuk, + az összes fedezék mögül kilátszik a mikrobi tornyuk, + páncélzatuk nulla, szóval eddig sem jelentettek túl nagy kihívást.
Tegnap is jöttek a mikrobik 3-an panzerstormon, fejenként 2 kumulatív elég volt a kugli fejüknek, utána érdekes módon egyből kevesebb AA született... :DDD

Szerk: Az új tankról valaki?

[ Szerkesztve ]

(#12766) Aventador91 válasza voodoo98 (#12764) üzenetére


Aventador91
őstag

én is hanyagolom december közepe óta. jó ha 1-2 órát toltam azóta. tegnapelőtt felmentem egy körre, és az fogadott hogy revive képernyő előtt pár másodperc üres képernyős vergődés, megjelenik a revive kép, elvileg felélesztettek, megvolt a nagy levegő hang is, erre megint üres képernyős vergődés és nem múlik el, időt se számol vissza. vártam így egy fél percet aztán alt+f4 uninstall

(#12767) Qtya123 válasza Astroboy (#12765) üzenetére


Qtya123
őstag

Könnyű kiszedni őket tankkal, csak ezt az én eddigi tapasztalatom szerint úgy oldják meg, hogy a kezdő pontról nem mozdulnak ki és onnan aprítják a repülőket.

Végül is van ennek előnye csapatjáték szempontjából. Minden pistike flakpanzert hív le, én élő csaliként repkedek felettük, a csapatom meg tank fenyegetettség nélkül foglalhatja a pontokat.

Igen! Megvan! Biztosan ez volt a célja a fejlesztőknek. Ezzel fordulatossá vált a csapatjáték. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12768) voodoo98 válasza Aventador91 (#12766) üzenetére


voodoo98
addikt

Ilyen nekem is volt még anno, tehát ezt a hibát sem javították még ki...

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#12769) NViktor


NViktor
csendes újonc

Tegnapi nap tapasztalata: MASS44-el 3x lövöm fejbe a csávót és még mindig vígan rohangál. Majd egy lövéssel leterít, viszonylag nagy távolságból egy Stannel. Rendszeresen találkozom ilyennel. Nekem bezzeg vagy 10et is bele kell durgatni vkibe. Ezt egyszerűen nem értem... Vkinek hasonló gond-tapasztalat?

(#12770) nagybá válasza NViktor (#12769) üzenetére


nagybá
senior tag

Én úgy hallottam, hogy van ilyen cheat már. Konkrétan tapasztaltam is, hogy adott szerveren mindig ugyanaz az ember ölt meg "egy lövéssel" lmg-vel távolról, nem fejessel.

(#12771) Aventador91 válasza nagybá (#12770) üzenetére


Aventador91
őstag

engem is mindig valami Foe lőtt le ;] :DDD

(#12772) zzola válasza NViktor (#12769) üzenetére


zzola
félisten

Minden van! 8 euró/hét. :DDD

(#12773) CptAdamica válasza lofagi (#12756) üzenetére


CptAdamica
veterán

A DICE mindig késztetést érez rá, hogy a kezdeti jó repülést jól elbassza. Nem értem, hogy ha most sebzett x-et az AA, akkor miért nem lehet úgy erősíteni, hogy x+2, miért kell egyből x+10-re feltolni? Kezdem azt hinni, hogy idióták gyülekezete lett.

Megyen!

(#12774) G33Z@


G33Z@
tag

A video options kapott egy új funkciót a legalsó sorban: FX Amount. Ez pontosan mit tud? Nem találok semmi infót

[ Szerkesztve ]

(#12775) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Úgy látom, hogy reddit-en is sok az elégetett felhasználó:

- "Constant black screen bugs when loading into games on Xbox One X."
- "Infinite Loading Screen now after every game on ps4..."
- "black screen between rounds on console has gotten WORSE"
- "Black Screen Infinite Loading, now more common then before the patch..."

és alig kellett görgetnem egy kicsit, gyökerek...

Megyen!

(#12776) steele80


steele80
senior tag

Időnként az a kis pulzáló buborék játék közben a képernyő alsó szélén az mi az?

(#12777) Astroboy válasza steele80 (#12776) üzenetére


Astroboy
őstag

Csökkenő életre figyelmeztet szerintem, aztán majd kijavítanak ha tévedek.

G33Z@:Tessék

(#12778) guftabi96 válasza steele80 (#12776) üzenetére


guftabi96
addikt

Amikor nem teljes a hp-d, de van nalad medpack, akkor jelzi, hogy fel tudod tolteni. Legalabbis nekem ez jott le tegnap este.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#12779) steele80


steele80
senior tag

Aha! Köszi a válaszokat!

(#12780) NViktor


NViktor
csendes újonc

Nem vagyok pro, inkább hobby játékos. De azért ennyire béna se. Szeretném élvezni a játékot, szórakoztasson az a kis idő alatt, amit rá tudok szánni. Viszont ezt a csaló horda egyszerűen teljesen elcseszi. És értetlenül nézem h semmit nem tesznek ellenük. Bupgbe már a macros egérért bannolják az embert. Itt csak az idegbaj marad...

(#12781) steele80


steele80
senior tag

Amit még észre vettem, hogy nekem idáig tökéletesen futott a játék, leszámítva az Nv driver mizériát, viszont most a frissítéssel hozzám robbanásokkor néha iszonyatos lagok érkeztek illetve változó időközönként néha a kép is akad. Az a furcsa, hogy az fps pedig nem zuhan be. Minden játékom tökéletesen fut ezt a szart leszámítva, mert ezzel mindig mókolni kell valamit. Nagyon unom már.

(#12782) mcmike


mcmike
őstag

Ma Tilica67 ellen játszottam egy kör dominantiont Devastation-ön. Legtöbbször egy lövéssel, MAS44-el szedett le. Hát... igazából szerintem jó hogy kikapcsoltam rögtön a kör után az egészet. Kicsit felidegeltem magam... :DDD

Igazából rámnézett és meghaltam. Talán rám sem kellett néznie és már feküdtem... :N

Tényleg reális lehet szerintetek egy 33/2-es K/D? Mert hogy ennyit csinált Devastation-ön. Lehet ennyire profinak lenni? Tényleg érdekelnének a vélemények. :U

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#12783) steele80 válasza mcmike (#12782) üzenetére


steele80
senior tag

Nem tudom, hogy a csalók száma nőtt-e ténylegesen az előző címekhez képest, de az biztos, hogy érzésre igen. Az is biztos, hogy a fejlesztő a csalókat pont leszarja, mert véleményem szerint ennek a játéknak a futamideje csupán hónapokban lesz mérhető. Néha egyébként én sem értem, hogy látom a tagot, ő nem, lövöm és mégis az a fránya egy lövéses kill leterít. Az, hogy ez csalás, vagy nem ugyanazt látjuk a játékban és ez a játék sara azt nem tudom. Az biztos, hogy most is jelen van ez a dolog pedig 15-25-ös a pingem.

(#12784) sheep


sheep
addikt

Szerintem qrvagyorsan jönni fog egy hotfix mert ez az antipeccs így nem okés.

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#12785) Locutus


Locutus
veterán

Én semmilyen buggal nem találkoztam a patch óta, amikről itt szó volt... most az hogy a stukával zuhanóban nem ajánlott aknát dobni, kit lep meg? Vagy ilyen apróság, hogy az ammo jel van az öngyógyító csomagon. Kit érdekel.

Az AA témához meg annyit, hogy amikor kijött a játék, akkor elég jó volt a balansz a repülők és az AA-k között, mindegyikkel lehetett érvényesülni.
Aztán jött a sírás, és az első változtatás, ahol a repülőket kiherélték a reload time-al. Aztán megint sírás, és visszavettek a reload timeból, és nerfelték az AA-t is. Ebből persze megint sírás lett. Most visszatolták az AA-kat kb a megjelenés szintjére. Hogy mi a hatás?
Ha röpködsz csak mint gólyafos a levegőben, akkor kilőnek AA-val. (nemá, ez olyan mint télen a hóesés, mindig van aki meglepődik?)
Ha viszont a kib*szott dolgodat teszed, és elsőnek rárepülsz az AA-ra bombázóval, akkor te nyersz, ha kicsit is nem vagy balfasz, mert bármilyen bomba kiszedi az embert a stationaryből, és egykét erősebb az AA-t magát, vagy a tankot is szétszedi egyből. Nyertél? Nyertél. A kisgépeket meg az AA szedi le, lazán, ha nem elég taktikusan mozognak. Frontálisan rárepül egy BF109? Nincs sok esélye az AA ellen. Jól van ez így? Jól hát. A fightereknek nem ez a dolguk, hanem az, hogy fent cikázva leszedjék a bombázókat, illetve egymást, elkerülve az AA tüzet.

De azt is meg tudom jósolni, hogy mi lesz a következő lépés. A sírás. Ja, várj ez nem jóslat, hisz már megy is itt is.... Szóval a következő lépés az lesz, hogy a DICE, ahol valóban majmok dolgoznak úgytűnik, megint hallgatnak a fürdősk*vákra, és megint változtatnak majd valamin. Holott csak kussolva alkalmazkodni kéne a játékhoz, és mindennel lehet érvényesülni, a megfelelő mapon, a megfelelő helyzetben. Ki lehet lőni tankkal az AA-kat. Sőt, oda lehet menni, és dinamittal kiszedni. Te mégis mit csinálsz? ötödszörre is repülővel indulsz az AA ellen, holott képtelen vagy értelmes rárepülésre és jó célzásra. Például. De azt is rendszeresen látom, hogy szintén makacs módra sokan csak egy kasztot, és egy fegyvert hajlandóak tolni, és leszarják milyen map van, és milyen az ellenség, mi lenne a hatékony ellenük. Panzerstormon is azért sírt sok bénabéla, mert hogy gyalogosan nem tud érvényesülni eléggé. Hát baszki, az a map nem erről szól. Gyalogoljál devastationön. Ott meg bemegy a balfasz tigrissel, és csodálkozik, ha az első sarkon 4 irányból szétszedik. Vagy a másik, aki csak sniperelni hajlandó, először szétaláz mindenkit aerodromeon, mert ott nincs ellenfelele gyakorlatilag, utána meg sír a szája, hogy nem megy neki ugyanez más mapokon, mert jönnek a gonosz repülők, vagy túl sok a közelharc.

Szerintem egyszerűen soha nem fog eljönni az az állapot, amikor senki sem fog sírni. Soha egyik BF-ben sem jött el ez. Van aki alkalmazkodott hozzájuk, és van aki továbblépett. Itt is ez a lehetőség. BF5-nek egy "hibája" van csak jelenleg, hogy nincsenek testreszabott szerverek. Pl bizonyos mapokra korlátozott, vagy letiltott dolgokkal. De ez is érthető bizonyos szempontból, mert BF1-ben is csak megosztotta a játékosokat. Ez is egy nézőpont. De én pl szeretnék rotterdam only, szervert is... vagy arras onlyt. Vagy csak úgy letiltott sniper kasztosat. Mert rühellem őket. De ez van. Narvikon kifejezetten szeretek körbeosonni a hegyoldalban, hogy jól hátbakéseljek kettőt hármat. Vagy lebombázom őket. Aerodromeon viszont egyikre sincs esélyem. Legtöbbször ott ki is lépek, vagy csak C-n a hangáron belül mozgok.

(fuha, igen ráértem, sorry)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12786) viking_arc válasza mcmike (#12782) üzenetére


viking_arc
tag

Csalás nélkül is összehozható, főleg, ha van egy jó squadod.

[ Szerkesztve ]

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#12787) lofagi válasza Locutus (#12785) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem azért, hogy annyira kételkednék a szavaidban és nem is nagyképűségből mondom, de megnézném,hogy kiszedsz az AAból a bombázóddal. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12788) Locutus válasza lofagi (#12787) üzenetére


Locutus
veterán

Jó hát minden cheatert nyilván én se tudok leszedni :)

Amúgy tegnap este Arras-on 5x szedtem ki a kezdőjükön lévő AA-t JU88-cal, anélkül hogy leszedett volna. Jól megsebzett, de na és, ha egyszer ő meghalt, én meg csak mentem egy kört javítani.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12789) mcmike válasza steele80 (#12783) üzenetére


mcmike
őstag

Az a baj hogy kb. mindegyik eshetőséget el tudom képzelni (használ / nem használ "valami plusz tehetséget"), mert nem olyan durván szembetűnőek a stat adatai, bár azt sem mondanám hogy mindennaposnak számít... ;)

(#12786) viking_arc: igen sajnos én is el tudom képzelni, mert ha felélesztik egyfolytában és jó az összhang. :K

Igazából mindegy is, mert a vége ugyanaz lesz nálam: "kérem kapcsojja ki...egyebet nem tudok mondani"
ha csal akkor azért, ha nem akkor meg azért... :DDD

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#12790) Astroboy válasza Locutus (#12785) üzenetére


Astroboy
őstag

Hatalmas +1
Majd' minden szavaddal egyetértek, kivéve amit lofagi mester is említ. Vagyis, hogy aki ráérez az AA ízére és így a magassági gyújtólövedék működésére, azt szerintem egyetlen repülős sem tudja kiszedni.
Csak ugye a sok núb úgy lő vele, mint egy "sima" gépágyúval, és miközben tizedszerre bombázzák ki a fészkükből még véletlenül sem jutna eszükbe, hogy a lövedék és így az ágyú is egész másképp működik. :(

(#12791) Qtya123 válasza Locutus (#12785) üzenetére


Qtya123
őstag

Na de te is kimondtad a lényeget. Azért megy a sírás, mert mindig változtatnak. Megszoksz egyszer valamit és a következő "javításnál" az ellenkezője lesz. Majd elegen sírnak és újra a fordítottja.
Ehhez nem lehet hozzászokni. Vagy majd 1-2 havonta szoktatjuk magunkat egy adott dologra és utána az ellentettjére? Ugyan már. Egyensúly legyen, ne végletek.

A bombázós példádra megírták előttem a választ. Az, hogy valami béna AA gunnert kiszedtél párszor, még nem azt jelenti, hogy te vagy a pro és a többi bombázós béna. :)
Ráküldtelek volna párszor arra a gyerekre, aki tegnap engem legépelt... Ja tudom robbantsam fel gyalogosan. Csak épp a kezdőjükön kempel. Be sem mehetek oda, mert játékterületen kívüli. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12792) atee válasza Locutus (#12785) üzenetére


atee
őstag

Teljesen jogos. A bf sorozatban mindig alkalmazkodni kell az eseményekhez, pályákhoz.
Aki ezt nem érti meg az bizony mindig sírni fog!
Mondjuk pont panzerstormot utálom is :) vagy azonnal kilépek vagy 1-2 pont között azért nagyon szépen tudok assaultal is boldogulni.

D-day 2002-01-04 01:54

(#12793) Qtya123 válasza atee (#12792) üzenetére


Qtya123
őstag

"A bf sorozatban mindig alkalmazkodni kell az eseményekhez, pályákhoz."

Ezzel egyetértek, de ez a játékmenetre vonatkozik. Hogy éppen mi alakul ki a pályán, milyen járművek vannak jelen, milyen a védő-támadó helyzet, hogyan lehet kitörni stb.

De ezt ne keverjük össze azzal, hogy alkalmazkodni kell az egyszer túlhúzott, máskor túlnerfelt járművekhez, egyszer alig hallod a lépteket, máskor 40 km-ről is ropog a hó stb...
A régi bfekben pont, hogy nem voltak ezek a dolgok folyamatosan variálva. Főleg nem végletekben alkalmazva, havonta váltogatva.

[ Szerkesztve ]

(#12794) fuvi


fuvi
senior tag

nemértem h mi a pék faszáért kéne egy repülőnek kiszednie azt ANTI-Airt? nemigazán az a dolga

(#12785) Locutus

:R

[ Szerkesztve ]

(#12795) lofagi válasza Locutus (#12788) üzenetére


lofagi
Topikgazda

:C :DD :DD :DDD :DDD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12796) NViktor válasza nagybá (#12770) üzenetére


NViktor
csendes újonc

Ma meg sörétessel pálya másik feléről egy lövéssel. Ez már vicc :D

(#12797) lofagi válasza Astroboy (#12790) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Egy jó AA-st amúgy nem azért nehéz kiszedni, mert olyan erős az AA, hanem, mert nincs 3d spotting. Simán mire megfordulsz a repülővel, hogy lebombázd, már nem is ott van ahol előtte és mire kiszúrod, hogy hol is van, már a hpd fele lent van. Mehetsz vissza javítani, ami persze megint idő, semmit nem tettél a csapatért és még az AA is ott maradt. Arról nem is beszélve, hogy egy jó AA-s úgy se fog elkezdeni lőni, mikor te még kilóméterekre vagy, csak akkor amikor már vagy befogtál egy célpontot és rárepülsz, vagy épp abba az irányába repülsz, s hiába manőverezel véged.

A helyzet, hogy ezt eddig is meg lehetett csinálni a vadászgépekkel, de az,hogy egy bombázót kiszedek így, hogy jön felém FULL HP-val és bár elrepül felettem, de simán utána fordulok -ami ugye még nem is olyan gyors- és kiszedem, na, ez nagyon nem jó!

S a helyzet amúgy ahogy írtam az elején,hogy oké, hogy esetleg túléled a támadást, de ugye akkor már repülni kell javítani, kiesel a támadásból, nem segítesz egyáltalán és még pontot se szerzel magadnak. Azaz, nagyon-nagyon megnehezítik a pilóták életét. Baromira unalmas az,hogy arra kell figyelni,hogy ne lőjön ki az AA és nem arra,hogy ki tudjál szedni valami ellenfelet, ami egyébként a 3D spotting megszűnése miatt, amúgy sem egyszerű.

Értem én,hogy az elején a repülők, főleg a bombázók nagyon durvák voltak a 10-20as kill streakekkel. Az se volt jó, de most teljesen átfordították a balancot, s ez így se jó. Főleg, hogy igazából a BF sorozat pont a járművekről kellene, hogy szóljon. :\

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12798) Locutus válasza lofagi (#12797) üzenetére


Locutus
veterán

Ebben az egyben amúgy igazat adok neked, hogy pl a stationary AA fordulhatna kicsivel lassabban. Mást nem is kéne nerfelni rajta. Igy amikor áthúz egy repülő, nem tudna azonnal 180°-kal más irányba lőni.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12799) BerserkGuts válasza Nemo1001 (#12672) üzenetére


BerserkGuts
őstag

ezért nem jó full grafikával játszani árnyékolás fullon minek :C

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#12800) FollowTheORI válasza Marmonkanna (#12727) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ezt tegnap énis olvastam... mekkora lol már. :D

Only in BF. :R

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.