Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) tom_tol válasza FollowTheORI (#11300) üzenetére


tom_tol
addikt

Ha nekem írtad, köszönöm. Időközben sikerált.

(#11302) Pro!Petya válasza bul07 (#11281) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"0xc0000005"
Ha erre hivatkozik akkor memória gond van.
Vagy kifut a program belőle, esetleg instabil az Oc , virtuális memoria beállítás is lehet stb stb...

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11303) sheep


sheep
addikt

Megcsináltam a Tides of wart, de nem kaptam meg az új fegyvert. Mit kell még csinálni hozzá?
Vagy ez csak egy skin lenne? És akkor a fegyvert hogyan lehet kilockolni?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#11304) lofagi válasza sheep (#11303) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A TofW-al csak a White tiger skint kapod meg, a feladatokat kell csinálni a fegyó feloldásához.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#11305) bul07 válasza sheep (#11303) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem is ehez lenne kérdésem, már mint a Tides of wart lópikulához

Hol lehet ezt menüben megnézni? (mi van meg és mi kel még)
Tehát nem a kör végén hanem kint a menüben

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11306) whatnot válasza Newyorker (#11296) üzenetére


whatnot
őstag

Gewehr43-hoz hip fire növelése mindenképp szerintem, ha nem szeretnél 3x zoommal közelre lőni, ami elég nehéz tud lenni. Zoom nélkül viszont az eget/földet fogod kb. lőni. A spec-cel viszont zoom nélkül is elfogadhatóan pontos közelre.
De amúgy ahogy írták, játékstílus kérdése.

(#11307) Ellia válasza bul07 (#11305) üzenetére


Ellia
addikt

A ToW xp (meg a jutalmakat amiket szintenként kapsz) állásod a menü jobb felső sarkában lévő szintre kattintva tudod megnézni. Az adott feladatokat pedig a Play menü alatt, szerintem ezt megtalálod, a fél képernyőt kitakarja.

Ja meg csak azért van így mert logikus a menü felépítése... :D

(#11308) zzola


zzola
félisten

Most vásároltam meg játékon belül a Selbstlader 1906-t. Hát ez elég OP cucc! :W

(#11309) szabimabli válasza Qtya123 (#11290) üzenetére


szabimabli
csendes tag

Ilyen invitation link található még valahol? már a reddit összes zugát feltúrtam, de nem találtam olyat ami jó lenne, amikor volt az egész meghívósdi, akkor meg épp géptől messze voltam...

(#11310) Ellia válasza szabimabli (#11309) üzenetére


Ellia
addikt

PM-ben küldtem egyet.

(#11311) omfgk válasza zzola (#11308) üzenetére


omfgk
addikt

Túl nagy a Recoil.
Így a második lövés vagy túl későn érkezik vagy egyszerűen pontatlan.

Az Assault puskák jobbak. G43, T-SMLE, még a Selb 1916 is jobb szerintem.

(#11312) zzola válasza omfgk (#11311) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem nem.

(#11313) tom_tol válasza bul07 (#11305) üzenetére


tom_tol
addikt

Neked már csak nyerni kell egy grand op. mecset

(#11314) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok lehet valahol látni hogy amit változtattál a fegyveren pl Predator és hasonló nevű dolgok mennyit változtatnak a fegyveren? Mint anno egy scoop vagy barell vagy szupressor amikor felraktad pl. a BF3-4-ben mutatta a csikokon fegyvertulajdonságként mit csinált az ember, de én itt nem látom hogy változna valamit a fegyver.

(#11315) bul07 válasza tom_tol (#11313) üzenetére


bul07
nagyúr

Biztos hogy nem fogok végigszenvedni 3 részes játékot, majd ugrálok a szerverek között és hátha berak egy olyanba ahol már ép nyerés van :DDD

(#11314) FaTHI

Na igen ezt én is kerestem de nem találtam sehol

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11316) Armatura válasza FaTHI (#11314) üzenetére


Armatura
tag

Csak skin,semmit nem változtat.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#11317) whatnot válasza omfgk (#11311) üzenetére


whatnot
őstag

G43-ból viszont 3 találat kell, ha nem fejet találsz, Selbstladerrel csak 2. Előbbinek viszont kétszer nagyobb tára van, szóval ez is az attól függ hogy.

(#11318) warcat válasza Armatura (#11316) üzenetére


warcat
veterán

Milyen csodás is lenne,hogy amikor januárban megérkeznek a valódi pénzért vásárolható cuccok:
+20 hp ha ezt a camo-t viseled (most csak 24.99$)
+8 sebzés golyónként ha ezt a barrelt használod (39.99$ helyett csak 29.99$)

Fegyver tulajdonságaiba csak a 4 specializációval nyúlhatsz bele, meg választhatsz egy optikát rá, az összes többi az csak kinézet.

EA: It's in the crate!

(#11319) bul07 válasza warcat (#11318) üzenetére


bul07
nagyúr

Én most a STEN-re tettem valami optikát 1.5X, és sokkal jobb vele játszani

Én nem veszek használok fegyvereket , mert irtó hamar elmenne az a kis költhető pénz és akkor ha kellenne nem tudnék megvenni semmit

Amúgy ahogy kattingatom a megszerzett fegyvereket, csíkok alapján mind gyengébbek mint az alap fegyverek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11320) jety91


jety91
őstag

Valaki magyarázza ez az assigmenteket komolyan...
Mai nap a negyedét kb megcsinálom a küldiknek és a map végén megadja, hogy megcsináltam... Bugos :F
Nem mintha nagyon nagy gond lenne, mert eléggé extrém dolgokat kell csinálni pl egy assault mastery 3-nál, de akkor is furcsa, hogy ez a 3. amit így megadott ma

(#11321) warcat válasza bul07 (#11319) üzenetére


warcat
veterán

A specializációkból jövő extrákat nem mutatja, így a felfejlesztettet hasonlítod az alapverziókhoz.

Medic amúgy is rossz példa,mert egy kaptafára épül mind (SMG), a Suomit és/vagy az MP40-et szokták felfejleszteni és sajnos a következő állomás a Thompson lvl20-on ami kiváló fegyver,de jelenleg nincs türelmem hozzá.
Max beköltözöl a Suomival egy Devastation szerverre de előtte inkább elzavarnám Hamadára a deveket medicezni vagy 10 órát.

Gondolom azért nincs coinod,mert a járművekre használod/tad el, azokat drágább fejleszteni, de assault és support is tele van olyan fegyverekkel,amikre érdemes költeni.

EA: It's in the crate!

(#11322) omfgk válasza jety91 (#11320) üzenetére


omfgk
addikt

Bugos.

Egyéni bug, random pillanatokban.

(#11323) Lanash


Lanash
aktív tag

Sziasztok! Most kezdeném a Battlefield vonalat. Melyikkel érdemes kezdeni? BF V vagy BF 1?

(#11324) CptAdamica válasza warcat (#11318) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csak skint fog adni, semmi egyebet.

Megyen!

(#11325) FaTHI válasza Armatura (#11316) üzenetére


FaTHI
őstag

Akkor csak távcsöveket lehet a fegyókra tenni, és a fegyverekben lévő számozás amit killek után kapunk az növeli az erőségét?

(#11326) #92540160 válasza Lanash (#11323) üzenetére


#92540160
törölt tag

Ha a BF V-tel kezded, lehet, hogy elmegy a kedved. Egy kiforrott és szórakoztató játékkal kell kezdeni. Ilyen a BFBC2, a BF3, a BF1. Mind közül minden idők legesleghatalmasabb multiplayer játéka a BFBC2. Nekem tervben van, hogy lehúzom, és megnézem, van-e ott még valaki :)

[ Szerkesztve ]

(#11327) Armatura válasza FaTHI (#11325) üzenetére


Armatura
tag

Igen,csak a távcső ami változtat valamit.(érdemben semmit). Ami változtat a specilazation-résznél van.4 dolgot lehet választani ehhez el kell érni az adott eszközzel a 4. Szintet amit killek után kapsz.
Ui: Nem növeli az erősséget,az a szint a mastery.10. Szint után lehet elkezdeni.Pölö gold tár ami szintén csak skin

[ Szerkesztve ]

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#11328) sixpak válasza #92540160 (#11326) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam fent van, mióta megjelent....és igen, vannak, Vietnamon is.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#11329) Qtya123 válasza #92540160 (#11326) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem halt ki. Vannak szerverek, amelyek napi szinten tele vannak esténként. Kevés a bolond is.

(#11330) Atla válasza zzola (#11308) üzenetére


Atla
senior tag

Egyetértek. Bf3 óta játszok,mindig a medic cast volt a kedvencem,és a sniper pedig az utolsó volt a 4-ből.
Kedvenc fegyverek amik miatt ezekkel játszottam.
M16A3 Bf3
,ACE23 Bf4,
Bf1-ben változott a helyzet,itt már a Support casttal is kb annyit toltam mint a mediccel,de azért
M1907SL sweeper,vagy Fedorov avtomat trrench.

Most viszont azt érzem ,hogy soha nem élveztem ennyire a sniperkedést,ez a fegyver pedig brutál OP,
Az biztos ,hogy a Medic cast nagyon felejtős,a fegyverek miatt leginkább.

[ Szerkesztve ]

(#11331) efegyke


efegyke
tag

Sziasztok!

régóta követem a topicot.Sokat játszottam eddig a játékkal de azon nem tudok túllendülni hogy milyen szar a
K/D-m
[link]

Fix 60fps-en játszom.jófajta egérrel.Egyszerüen az van hogy van egy killem és kb 3mp-en belül észrevesznek hogy mennék el onnan ahonnan a killt csináltam és kilőnek engem is.Néha van hogy 10-2ig eljutok de a kört mondjuk 17-11el zárom.Egyszerüen azt érzem mindenki hamarabb reagálna a dolgokra mint én.Pingem 30-40közötti.Mivel tudnék javitani?Álljak rá csak egy fegyvernek a tökéletes kiismerésére? vagy maradjak pl.conquestnél mindig egy pontot védeni? Squadból sajnos mindig valami gagyit fogok ki.Nem ment el a kedvem a játéktól de ugy érzem pofozózsák vagyok...

(#11332) zzola válasza efegyke (#11331) üzenetére


zzola
félisten

Xar játékos vagy! El kell fogadnod! ;]
Vagy lexarod a kádét és élvezed a játékot, trollkodsz... :)

(#11333) #65537792 válasza efegyke (#11331) üzenetére


#65537792
törölt tag

Készülsz valami open világbajnokságra? Vagy egy profi csapathoz szegődnél és mennél versenyekre? Nem talált? Akkor nem mindegy milyen a K/D? Kukid nem lesz nagyobb.

(#11334) F e Z o válasza efegyke (#11331) üzenetére


F e Z o
veterán

Amikor elkezdtem a Battlefield 3-at, az első 50 órában estem, keltem, mert sokat rambóztam, nyilván a Call of Duty előélet miatt. Néha gondolkoztam, hogy abbahagyom ez nem az én játékom, aztán elkezdtem lassabban játszani, taktikusan gondolkozni, s nem rohangálni eszetlenül. Azóta a Hardline kivétel élvezem a játékot, még ha szar csapatban is vagyok. Pl BFV-nél is, van olyan, hogy 3-4x is átveszi az egyik csapat a vezetést. Van, hogy az összes squad társam csipázik, akkor keresek egy másik squad-ot. Nem szabad feladni, türelem, menni fog az előbb-utóbb...

Egyébként nekem fogalmam sincs mennyi a k/d-m, de nem is izgat...

H2O über alles!

(#11335) efegyke válasza #65537792 (#11333) üzenetére


efegyke
tag

nektek teljesen igazatok van.én nem is negatív töltettel irtam ezt.csak vannak óriási hullámvölgyek a gameplayben...

(#11336) Atla válasza efegyke (#11331) üzenetére


Atla
senior tag

Mondok 2 dolgot, ha ezeket betartod biztos javulni fog a K/D.
1. Sose szaladgálj egyedül, mindig valaki mögött menj.Jó eséllyel az a kill is a tied lehet akit az előtted lévő elkezd lőni.
2. Minden saroknál, fedezéknél zoomolva nézz előbb ki, és csak utána lépj ki a nyílt terepre.
Esetleg adj hangot a játékra, hogy jobban halld az ellenfél lépteit.

(#11337) efegyke válasza Atla (#11336) üzenetére


efegyke
tag

1: ok

2: Logitech G933mal tolom.a hanggal nincs gond :)

[ Szerkesztve ]

(#11338) Fitzgerald válasza efegyke (#11331) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Láttam már ennél rosszabb k/d-t, de mivel még csak 1300 kill magasságában jársz, ezen még viszonylag könnyű javítani. Én már sokkal több killnél járok, ergo ahhoz, hogy akár csak egy századot is változzon a k/d-m bármelyik irányba, nagyon sok kill-re, vagy éppen death-re van szükség. Semmi gond nincs ezzel. Kísérletezz a fegyverekkel, gyakorold a mozgást. Sprintelni lehetőleg guggolva sprintelj, a célkeresztet tartsd fejmagasságban, sunyulva, lapulva közlekedj nagy nyílt tereken. Tanulj meg prioritizálni, ha több ellenfélbe futsz bele egyszerre. Szorult helyzetekből próbálj meg mindig kitörni, sokat mozogj, flankelj, kerülj az ellenség hátába, oldalába, aztán basszá' oda nekik
A BF4-ben volt sokáig hasonló k/d-m, de felhoztam olyan 1.7 környékére a karrierem végére (ami a BF1 megjelenésekor volt).
De a k/d-nél sokkal fontosabb az overall score, inkább azzal foglalkozz elsősorban.

(#11339) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv újra nektek !
Amd fanok hoz lenne egy kérdésem mi szerint ez a Globális Wattman mért dobál ki játékból? kerestem a hiba leírást de nem irt semmit win 10 alatt csak a szoftver hogy a wattman váratlan hiba miatt le állt :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#11340) zzola válasza kisselandras (#11339) üzenetére


zzola
félisten

Ha reseteled a beállításokat, akkor is?

(#11341) kisselandras válasza zzola (#11340) üzenetére


kisselandras
senior tag

Akkor is sajnos pedig hozzá se nyúltam semmihez nem értem :W

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#11342) zzola válasza kisselandras (#11341) üzenetére


zzola
félisten

Más szoftverrel nem manipulálod a VGA-t? HA nem, DDU-val szedd le, majd a legfrissebb mehet fel! Jónak kell lennie...

(#11343) pendre54 válasza efegyke (#11337) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Én ezt az oldalt még most láttam először, és ez alapján megnyugtatlak, hogy az én bűvös K/D arányom, még a tiednél is xarabb, viszont jobb, a percenként összekulizott pontom :D . Igaz, még kevesebb órát is toltam csak a multiba. [link]
Mivel gyakorlatilag csak gyalog futkorászok, így nagyobb az esélyem a pusztulatra is. Ezt a kismillió stat. számot nem bogarásztam végig, de abban majdnem biztos vagyok, hogy 10 halálból, minimum a felét snipertől szedtem össze, az ellen meg nem tudok sok mindent tenni, de az tuti, hogy csak a sniperek miatt nem fogok hason csúszva közlekedni. ;]
Ami viszont engem jobban zavar az az, hogy az ellenség, közepes távolságból, bizonyos pályákon teljesen beolvad a környezetbe, egyszerűen nem látom azokat. Ilyen szempontból a legszarabb az Aerodome pályának a külső részei, azon a barnás, fos színű sziklás terepen, ha csak nem ugrál, meg integet előttem az ellen ;], nem veszem észre, csak amikor már fekszek.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11344) Cseri0058 válasza Atla (#11330) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát nem tudom, de nekem továbbra is a medic class a kedvencem.
Az mp40 egy igen is jó fegyver
statom

(#11345) bul07 válasza Cseri0058 (#11344) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem vegyes vágott én minden megyek :DDD , ép mi kívánja meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11346) viking_arc válasza Cseri0058 (#11344) üzenetére


viking_arc
tag

Tartsd meg jó szokásod. :R Ha rajtam múlna, kihalnának a medikek. :DDD

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#11347) #92540160 válasza Qtya123 (#11329) üzenetére


#92540160
törölt tag

És (#11328) sixpak:

Lehúztam, mentem egy meccset a Harvest Day-en, hát nosztalgikus élmény volt. Nagyon elavultnak érzem a BF1-heze képest, de a BF5-nél jobban élveztem. Este Nelson Bay :K

(#11348) Pro!Petya válasza efegyke (#11331) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hali!

Pár dolog:
vsync off , grafika ne legyen full ultrán (itt a forumba többen is linkelték az "optimális-t" ahol szép is marad és még hátrányba sem kerülsz a "Low"-osok ellen.
Használd a szerverkeresőt ott is csak a legalacsonyabb pingesre lépj be.
DTS 7.1-nél használd a super stereo front-ot ,a wide nagyon szét húzza az oldalról érkező hangot.
Nem tudom egered hogy van beállítva de ha fps-hez viszonylag alacsony dpi-n akkor a célzás is gyorsabban fog menni ahol megint nyerhetsz kicsit. Hotkey-re mehet a gránát -heal stb ezzel se kelljen bajlódni.
Beállításokban a "Uniform Soldier Aiming" - legyen ON. "Coefficient": 133%
Kövesd az élbolyt, esetleg csatlakozz olyan squadba akik a toppon vannak.
Maradj mozgásban. Találatkor csúszás térdre vagy hasalásra ha teheted valami tereptárgyhoz közel lehetőleg, így bőven van időd healelni, tölteni ráfordulni az ellenre. Lövéskor tunkolj ne pedig folyamat küldjed.
Most ellégé híg a mezőny szval rengetegen lőnek tárazásig, azt megvárod aztán menj nekik.
Objectivet probáld elsők közt foglalni mert a free killek majd jönni fognak. Támadásnál meg kerülj és ne frontba menj.
Fov az mehet ilyen 90 körül.
Pinggel nem tudsz mit kezdeni ha ennyi, mindig lesz egy minimális hátrányod a 10-20 -asokkal szemben.
Első blikkre ennyi jut eszembe :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11349) efegyke válasza pendre54 (#11343) üzenetére


efegyke
tag

Bizzos az is közrejátszik hogy 2 gyerek lefektetése után állok neki általában este fél10 után. a játékélmény kikapcsol és a zenék nagyon jók benne.Emaileztem a zeneszerzővel is.Jó arc!

(#11350) Varga György válasza efegyke (#11331) üzenetére


Varga György
csendes tag

én ugyanígy voltam állandóan felhúztam magam, de megírtam a véleményem és azóta többször játszottam az V-el tök jól ment persze soha nem leszek első, de igazából én kikapcsolódásból játszom, cod2-vel kezdtem csak only rifle, volt kettő klánom nagyon ment tényleg mindig első vagy második voltam, azt badcp2 azt 3, 4, 1, igazából rá kell érezni, mikor kijött egy újabb rész mindig furcsa volt és nem tetszett, ezzel is így vagyok, de bele kell jönni, nem mondom sok mindenen változtatnék de remélem rájönnek a lényegre, amúgy 47 éves vagyok és mint egy 16 éves úgy nyomom, a nagyobbik lányok 20 és az assassin's creedel tolja pcn,hát a vér nem válik vízzé, jó játékot és sok türelmet

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.