Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) #92540160 válasza FollowTheORI (#11850) üzenetére


#92540160
törölt tag

Má ittart a teknika?

Kösz, múkodik! :R

(#11852) FollowTheORI válasza #92540160 (#11851) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Már jórég óta... több mint egy éve vagy még több.

Tudja az összes nagyobb kliens... uplay, origin, steam is. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11853) voodoo98 válasza #92540160 (#11848) üzenetére


voodoo98
addikt

neve: user.cfg a játék könyvtárában.
tartalma:
PerfOverlay.DrawFPS 1

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#11854) #92540160 válasza voodoo98 (#11853) üzenetére


#92540160
törölt tag

Igen, ez rémlett, de jobban tetszik az ízi oridzsines fps mutogató cucc.

---

Asszem a bf3-nál akadtam ki, hogy weboldal, meg origin, meg még a game is... sok. De a kliens végülis életszerűnek bizonyult főleg a vásárlás és telepítéskezelés miatt, de ez az fps cucc is rendben van - bár ezt játékon belül is lehetne kezelni...

Meg az is érdekes, hogy egy MOH 2010 sorozatszámomat egyszerűen ellopták, mert akkor még nem adtam hozzá mindent a fiókomhoz. Megvettem megint. Fiókon belül már megvan minden. A lemezeimet a minap kidobáltam, a sorozatszámokat megsemmisítettem persze, nyertem néhány köbmétert a lakásban.

Ja steam. A DIrt 3 a windowslive halála miatt már nem tudott kiegészítőket leszedni, de a steam megette a sorozatszámom, és így meglett minden kieg.

Na, jók a kliensek.

A BF5-nél ott tartok, hogy nem merem törölni (sok idő újrapakolni gyors nettel is), várok valami csodára, és 10-ből 1 meccs egészen élvezhető. Rühellem az egész játékot, mindenestül.

Mire számítsak? Lesz valami változás? Elsősorban azzal van bajom, hogy semmiféle 2. vh-s hangulatot nem teremt a játék. Olyan, mintha a készítőknek fogalmuk sem lett volna arról, hogy micsodák jelképezik a 2. vh-t a gamerek világában, vagy a filmeken. Se egy M1 garand, se egy Bastogne, se releváns karakterek, és semmiféle 2. vh-hoz kötődő motívum, ami valamennyire belehúzna a játékba.

Van valami ígéret?

(#11855) MILON12 válasza Qtya123 (#11846) üzenetére


MILON12
tag

Én birtam fogni egy tankot és azt lőtte a buzi akárhová bujtam vele, aztán légvédelmivel figyeltem de Nemtudtam leszedni

(#11856) protegum válasza Qtya123 (#11846) üzenetére


protegum
aktív tag

Szinte biztos. Minap egy tejtároló népi cserépedénnyel találkoztam pisztollyal, Hamadán (a piros folt szerint) A pontról a D-re osztotta a fejeseket. Majd később repülőre szállt és csak a talpasokra csapott le. Osztogatta azzal is a hs-t.

(#11857) bul07


bul07
nagyúr

Nem fogtam ki egy csalót már az első meccsben
Ekkor léptem ki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11858) Pro!Petya válasza bul07 (#11857) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én nem sok cheaterrel találkoztam eddig, vagy egy kezemen megtudnám számolni de akkor is sokat mondtam.
Nem kell kilépni , ez a legrosszabb mert akkor látja hogy "működik" amit csinál.
Azzal a csapattal porig alázzátok az enemyt hiába csal a parasztja.
Szépen lemossátok őket és a vége felé lehet oltani a cheatert. Ott a 90%-uk insta kilép vagy átmegy rage-be ;)
Nem egyszer végeztem top-on annak ellenére hogy az enemybe volt egy ilyen hulladék ,természetesen "ez" win mellett. Azoktól akik ennek ellenére letesznek valamit és leoltják az ilyeneket, ugy vettem észre bizony magukra veszik ;] :DDD :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11859) fuvi


fuvi
senior tag

(#11860) zzola válasza bul07 (#11857) üzenetére


zzola
félisten

Melyik itt a csaló?

(#11861) jsk válasza zzola (#11860) üzenetére


jsk
senior tag

Bocs,törölhető, félrement.

[ Szerkesztve ]

(#11862) Gbcrtrtlp válasza #92540160 (#11854) üzenetére


Gbcrtrtlp
csendes tag

Tides of War. Időrendben halad a játék. Egyelőre csak 1940 körül járunk, érkezik majd a többi fél. USA, szovejtek, Japán. A single playerben nem véletlen vannak Sherman tankok. Vagy a multiban a Thompson. Szép fokozatosan bővül majd a játék a megjelenéskori szegényes tartalomról. 2020-ra már egész pofás kis game lesz... :)

(#11863) voodoo98 válasza #92540160 (#11854) üzenetére


voodoo98
addikt

Mire számítsak? Lesz valami változás? Elsősorban azzal van bajom, hogy semmiféle 2. vh-s hangulatot nem teremt a játék. Olyan, mintha a készítőknek fogalmuk sem lett volna arról, hogy micsodák jelképezik a 2. vh-t a gamerek világában, vagy a filmeken. Se egy M1 garand, se egy Bastogne, se releváns karakterek, és semmiféle 2. vh-hoz kötődő motívum, ami valamennyire belehúzna a játékba.

+1
Ez direkt van így, tudnak ők hangulatot teremteni, ha akarnak (BF1).

Talán a következő BF "jobb" lesz ebből a szempontból (is).

(#11862) Gbcrtrtlp
Ámen.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#11864) FollowTheORI válasza Gbcrtrtlp (#11862) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mindenki ennyire optimista... érdekes.

Én sem akarok reményt veszteni még, hogy tényleg ezt mind belerakják... de ahogy kinéz azért vannak fenntartásaim. :)

Nyilván ami az SP-ben van, az valszeg még belekerül... pályák és egyebek is akár.
De ami valódi plusz új... hát...

"fingers crossed" :B :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11865) FollowTheORI válasza voodoo98 (#11863) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah... fordítva kellett volna... valami erős kezdés azokkal amit mindenki várt... és utána lehetett volna vinni a spéci "el nem mesélt" helyekre és csatákra.

Nagyon kíváncsi leszek a következő mi lesz és milyen lesz. :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11866) Pro!Petya válasza FollowTheORI (#11865) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hát ha EA nem kúrogatta volna hátulról a Dice-t akkor idén kaphattunk volna egy fasza kis BF-et tartalmilag is rendben ami már biztos többeknek is megfelelt volna. Szerintem. Így kénytelenek voltak jegyet adni a "fapadra" amit majd utólag kell kitömni. :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11867) FollowTheORI válasza fuvi (#11859) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem amúgy most még a Fairfight sincs beüzemelve a játékban.

(#11868) mobal

Nekem is teljesen bejött. De azért elismerem és jogosnak tartom a felrótt hibáit is. :)
Csak sokkal több a pozitív változás még ígyis sokmindenben... szóval az irány miatt is tetszik.

Ez egy nagyon fasza játék lett volna mindenkinek szerintem, ha hagynak neki még 1 évet.
Idén kellett volna csak kiadni...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11868) mobal


mobal
MODERÁTOR

Itt olvasok sok negatív kritikát de nekem adja a játék és élvezem! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#11869) bul07 válasza zzola (#11860) üzenetére


bul07
nagyúr

REDE4GL3 a másik csapatban
Na meg ugye én csapatomba is van érdekesség

Oké hogy repülővel volt de akkor is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11870) Pro!Petya válasza mobal (#11868) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem kell Off-ba tenni!
Sokaknak bejön köztük nekem is. ;)
Sajnos nagy divat lett a fikázás (nem csak itt), meg az önjelölt kritikusok a legutolsó porszemnyi sérelmeiket is kisírják a fórumokra vagy YT-ra egy kis klikkért. Ez vonza be most a tömegeket ezek szerint....
Már rég nem arról szól a dolog h objektíven alkossanak véleményt hanem az egész átmegy flamekeltés-be. Mindennek meg van a maga hibája, bármit le lehet húzni a sárga földig ezzel a mentalitással.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11871) bul07 válasza Pro!Petya (#11870) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak az nem mindegy hogy egy játékban mennyi bug-van, mennyire fékész, mennyire kevés tartalom van benne

És a BF5 az elődökhöz képest is elmarad az átlagtól nem kicsit(Jó a BF1 is nagyon félkész volt)

Így persze hogy sok kritika és negatív vélemény van

És arról se felejtsük el hogy javítás az nem igen jön a játékhoz, két hónap alatt volt 1javítás meg egy javítás a javításra
Az elődökhöz az első pár hónapban azért sűrűbben jöttek, és nem azért mert itt nincs mit javítani, csak mintha nem foglalkoznának vele

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11872) Lendova válasza Pro!Petya (#11870) üzenetére


Lendova
őstag

Régen minden jobb volt. Még az is, ami nem.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#11873) fuvi válasza FollowTheORI (#11867) üzenetére


fuvi
senior tag

egy másik streamer beszélt is ezzel a csalóval, és ő is ezt állította, h semmilyen csalásellenes cucc sem fut most

(#11874) Pro!Petya válasza bul07 (#11871) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Tartalmilag lehet h kevesebb a "starter pack" a BF5-ben de a bugok /glitchek tekintetében hozza simán a BF4/BF1 szintjét amik majd egy hónappal hamarabb jelentek meg szval volt elég idejük az ünnepekig javítani anno, itt meg a csúszás miatt csak az ünnepek után álnak neki, ez szerintem adja magát.

Az olyan Hsz-eket sem értem akik itt villognak h visszamentek bf4/1be és az milyen jó meg milyen szép csak mire azok is eljutottak oda ahova, addig kismillió patch/update van bennük.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11875) bul07 válasza Pro!Petya (#11874) üzenetére


bul07
nagyúr

Ott nem voltak játékot befolyásoló hibák

Mondjuk mint ledobom a lőszeres ládát és elsüllyed közben meg már nincs lőszerem, vagy ha van is nem mer az ember lőni mert elfog fogyni, ha meg kifutok a pálya másik feléről kilő egy fekvő support, mert szinte távcsöves fegyver pontosságával ossza a fejeseket a világ végéről

Ha már véges a lőszer legalább lehessen felvenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#11876) Pro!Petya válasza bul07 (#11875) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem e?! Az mi mikor nem tudsz lőni a fegyverrel csak hangeffekt van skúló meg sehol? vagy a folyamatos pálya alá esések, a random jármű felrobbanások javítás közbe, ejtőernyő nyitás sem ment és szépen estél be a pálya alá vagy mikor már épületek lerombolt részein a levegőben tudtál futkározni ... és texturahibák amiktől nem láttál semmit a beragadásokról nem is beszélve....ezek tényleg nem a játékot befolyásoló hibák :DDD Természetesen a lista nem teljes.
Ez még csak a BF4 az egybe bele se megyek

Az akkor poén volt meg minden, most meg vérlázító ,értem én. Erről beszéltem.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11877) fuvi válasza Pro!Petya (#11876) üzenetére


fuvi
senior tag

(#11878) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem pont a kettő közé esik... a BF4 tragikus volt... azzal konkrétan játszani nem lehetett pár hétig. :)

A BF1 meg problémamentes volt majdnem rajtkor... aztán ahogy jöttek a patchek egyre szarabb lett néha.

Ez meg a kettő között van, játszani lehet, de néha vannak érdekes bugok.

Szerintem. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11879) tom_tol


tom_tol
addikt

Nektek megy az Origin?

(#11880) FollowTheORI válasza tom_tol (#11879) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Bent vagyok, szóval igen. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#11881) tom_tol válasza FollowTheORI (#11880) üzenetére


tom_tol
addikt

Már nekem is. Kuka játék ez :D

(#11882) Astroboy válasza Pro!Petya (#11876) üzenetére


Astroboy
őstag

4-ben a kedvencem, amikor a partról kicsit tempósabban vízbe hajt az ember a LAV-val, és instant föld körüli pályára kerül a tíztonnás kétéltű. :DDD
Vagy amikor minden második TV elbuggol a heliken.
Vagy amikor hajónál a beakadt minigun hangot kell hallgatni pusztulásig.
Vagy amikor egy jet 2 Jdam-ot dob egyszerre stb...

Esküszöm hiányzik.

(#11883) jety91 válasza bul07 (#11869) üzenetére


jety91
őstag

És ezek a statokat miért asszociálod csalással :F Bárki tud ilyeneket összehozni 1-1 jobb körben, főleg ha az ellenség buta mint a föld... Keress rá youtube-on Shroud is csinált 1 conquest meccs alatt 100 killt 10 alatti halállal... Attól hogy te még nem értél el ilyet statot, attól még nem feltétlen csalnak.

Csak hogy ne hidd hogy állandóan ellened vagyok, én is találkoztam múltkor a csapatomban egy csalóval. Nem a stat-jával tűnt ki (0/0 volt) a tömegből, hanem azzal hogy, aki meghalt a csapatban azt teleportálva instant felélesztette. Ment rá a report, következő körben már nem volt a szerveren...

(#11884) protegum válasza FollowTheORI (#11878) üzenetére


protegum
aktív tag

A Bf4 tényleg egy más kategória, de a bf1 a francia dlc-vel indult el a lejtőn és az orosszal ért az aljára. Aztán az angollal lett kész. A megjelenés után bő másfél évvel. Talán ezzel hamarabb végeznek.

(#11885) Aventador91 válasza tom_tol (#11881) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem csak 270 de már 1 hónapja nem toltam pár óránál többet
már nem visz rá a lélek hogy elindítsam

(#11886) Fitzgerald válasza protegum (#11884) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem a francia a kedvencem. A Lebel infantry a legtöbbet használt puskám, és a francia mapokon nyomtam a legtöbbet.

(#11887) milan18


milan18
aktív tag

Csendes Óceáni front lesz benne? Van róla valami infó? Elég gáz lenne ha kihagynák...

(#11888) #92540160 válasza FollowTheORI (#11865) üzenetére


#92540160
törölt tag

Igen!

In medias res: MOHPA single. Mire megértettem, hogy az első fejezetben nem győzhetek, újra kezdtem egy párszor. Mekkora jó volt.

Tehát most a BF5 multit is úgy kellett volna. Ki voltunk éhezve a sok haditechnika után egy kis autentikus küzdelemre, jött a BF1 és telibe talált. Aztán megengedtük magunknak a reményt, hogy várnak ránk még 2. vh-s kalandok, és lőn… de amit kaptunk, kiábrándító.

Batstogne-ban akarok fázni a hóban egy M1 Garanddal a kezemben, essen a hó, én meg lépjek bele egy német rókalyukba véletlenül és fussak el röhögve, aztán borotválkozzak jeges vízzel, és igyak vat69-t Nixon századossal, és harcoljak hermann Göring borospincéjéért, sőt, vegyem be a sasfészket, és lopjak ezüst étkészletet.

Nem egy ipartelepen akarok lövöldözni a lövöldözés kedvéért, és nem is disneylandben.A BF1 minden hibája ellenére hozza a hangulatot. Ott érzem magam a sárban. Jó ott a sárban lenni.

(#11889) balage1989


balage1989
tag

Ötlet, hogy miért lép ki random a jaték, dob ki asztalra?

A hibát okozó alkalmazás neve: bfv.exe, verzió: 1.0.68.32584, időbélyeg: 0x5c1007a4
A hibát okozó modul neve: unknown, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x00000000
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x0000000151d45400
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x1024
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d4a9c5f50878d3
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: D:\Origin games\Battlefield V\bfv.exe
A hibát okozó modul elérési útja: unknown
Jelentés azonosítója: 9a75e35e-0c02-43bb-b481-c80c95439713
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#11890) #92540160 válasza Gbcrtrtlp (#11862) üzenetére


#92540160
törölt tag

Ha így lesz, akkor már nem fogom utálni a játékot. Remélem, így lesz.

(#11891) Rigormortiis válasza Fitzgerald (#11886) üzenetére


Rigormortiis
addikt

+1

A francia dlc magasan a legjobb volt számomra is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#11892) Gyula84 válasza zzola (#11860) üzenetére


Gyula84
veterán

xbull

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#11893) #65537792 válasza balage1989 (#11889) üzenetére


#65537792
törölt tag

DX12, VGA OC, CPU OC.

(#11894) protegum válasza Fitzgerald (#11886) üzenetére


protegum
aktív tag

Nekem is tetszett, de a bugokra gondoltam. Visszajött a revivebug, a mindenelőzmény nélküli kilépések, fagyások, az originnel való vacakolások. Hirtelen ezek jutottak eszembe. Az orosz meg egyetlen mapon kivül egy katasztrófa volt számomra "legendás orosz huszárok". Az angol dlc-ig ott is hagytam a bf1-et. A conquest-et meg annyira meguntam, hogy addigra meg már csak operation-t játszottam.

(#11895) Pro!Petya válasza balage1989 (#11889) üzenetére


Pro!Petya
addikt

[link]
0xc0000005 memory access violation

Amennyiben program indításkor kapod akkor lehet még vírusírtó/tűzfal miatt is.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#11896) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Másnak nincs ilyen problémája?

Se az Originen, se a játékban nem érhető el a barátlista, így értelemszerűen nem is tudok csatlakozni senkire.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11897) zzola válasza pendre54 (#11896) üzenetére


zzola
félisten

Nincs.

(#11898) Hopkins95 válasza pendre54 (#11896) üzenetére


Hopkins95
addikt

Múlt héten nekem is előjött a hiba, pedig volt internetem, mert böngészőben minden ment. Próbáld bezárni a klienst és újra megnyitni, bár szerintem nem fog segíteni. Az a gyanúm, a hiba náluk van...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11899) pendre54 válasza Hopkins95 (#11898) üzenetére


pendre54
addikt

Megoldódott :) : CCleaner-es takarítás + Originből kijelentkezés + géprestart .

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#11900) Fitzgerald válasza protegum (#11894) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én ezekbe nem futottam bele szerencsére. Orosz déelcéből én a caricint bírtam, mondjuk annyira nem hogy utána a Devastation-t is szeressem BF5-ben. Meg az elején a brunyilov pík is bejött, de aztán meguntam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.