Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12201) tom_tol válasza Locutus (#12183) üzenetére


tom_tol
addikt

Akkor is nekem van igazam :DDD

(#12202) FollowTheORI válasza tom_tol (#12201) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nincs... mert én mindkettőnél azt éreztem hogy 1 év mulva is fogok vele játszani 100%. :D
Szóval nekem van igazam... bibibi. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12203) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

A Stukának kurvajó lett a hangja a peccs után. Talán ez eddig az egyetlen olyan dolog, ami hozzátesz valamit a II. VH-s hangulathoz.

[ Szerkesztve ]

(#12204) FollowTheORI válasza Fitzgerald (#12203) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Tyű tényleg... még csomó dolog van amit ki se próbáltam újítás... de mostmár lesz időm játszani kicsit végre.

Holnap meg indul a buli... hajnalra már maxolni kell a heti küldetéseket. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12205) omfgk válasza Locutus (#12188) üzenetére


omfgk
addikt

Vagy pl staghounddal van 1 killed, amikor az messze a legeredményesebben használható tank BF5-ben.

A Valentine MK VIII szerintem jobb. +ammo spec, +blast dm spec, +AP rounds és lesz 32 egész erős normál lőszer ami gyalogosok ellen is egész jó, és +10 Páncéltörő tankok ellen. Messze ezzel a tankkal van a legtöbb killem.

Abban egyetértünk ,hogy a Tigris vagy a Churchill gyakorlatilag használhatatlan egyedül. Röhögve lerohan a gyalogság, olyan dög lassúak.
De amit totál nem értek az a Churchill Gun Carrier. Baromi lassú és az ágyú is csak 20-30 fokban mozdítható. Gyakorlatilag egy guruló koporsó. Mármint a benne ülők számára.

(#12206) myke7


myke7
tag

Tök jó az új bug, képtelenség visszatérni a pályára... :D

[ Szerkesztve ]

(#12207) #92540160 válasza mobal (#12148) üzenetére


#92540160
törölt tag

Kevés az egyébként szar pálya, szarok a fegyverek, semmi köze a klasszikus és sokak által várt, illetve elvárt 2. vh-s feelinghez. Tehát a játékból hiányzik sok jó pálya, sok jó fegyver, és a 2. vh-s téma.
Leszarnánk az apró technikai kérdéseket, hibákat, ha lenne miért rajongani a játékért, ami akár lenyűgöző, magával ragadó is lehetett volna.
A legnagyobb meccs nem a játékban van, hanem játékon kívül, és a szemben álló felek azon háborúznak, hogy jó-e a játék, vagy nem jó.

Ez egy rossz játék. Aki szerint jó, annak nem hiányoznak a fenti dolgok. Én mást vártam, és nem hiszek abban, hogy ebből egy olyan játék lesz, amit én szeretnék.

Azt is megpróbálom leírni, milyen játékot szeretnék Battlefield 5 címen látni. Szerintem egy COD, UO, COD2, MOHAA és kiegészítői, esetleg MOHPA, valamint COD WAW hangulatú, klasszikus nácinémetes, Hershey csokis amerikánós, túlöltözött, szakadt szovjetkatonás világot kellett volna teremteni a harcmezőre, nem pedig egy stílustalan, bármire ráhúzható, technikára kihegyezett versenysportcsarnokot építeni.

[ Szerkesztve ]

(#12208) atee válasza #92540160 (#12207) üzenetére


atee
őstag

Pedig lövöldének egészen jó kis játék :)
Egyetértek, hogy a hangulat sem a legjobb és a pályák száma és minősége sem az igazi.
Régen minden jobb volt efektus.. vagy egyszerűen már magasabb az ingerküszöbünk.
Ezeken talán még lehet és fognak is dolgozni! Aztán elválik, hogy mennyire sikerül belecsempészni a ww2 hangulatot, új helyszínekkel. Addig meg lehet játék közben hallgatni [link] Aki ettől nem jön hangulatba az semmitől :D

Mellesleg évek óta nem egyedi eset, hogy félkész játékokat dobnak piacra...
Ahoz képest ez még egészen egyben van.
Én azt a pár órát amit hetente rá tudok szánni azt mindig örömmel teszem és kikapcsol, szórakoztat.
Így volt ez eddig minden BF résszel. Kivétel a hardline. Azt a béta időszakban nagyon szerettem után meg kb. 10 órát játszottam vele :P

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#12209) Hopkins95 válasza bul07 (#12199) üzenetére


Hopkins95
addikt

Visszaolvastam amiket írtál és kb. mindenben egyetértek veled! :K

Azt azért a kolléga számlájára írom, hogy valóban azért nem olyan fordulékonyak a gépek és nem lehet olyan manővereket csinálni, mint Battlefield 1-ben, mert azok biplanek voltak és a II. Világháborúban főleg monoplanek repültek(ezt tegnap egy Youtube videó alatt írta nekem valaki).
Viszont a lomhaságukat ez sem magyarázza, hogy miért ilyen iszonyat lassúak ezek a gépek. Mert a valóságban is gyorsabbak lettek. Mikor a bétában kipróbáltam, valóban az volt az első benyomásom, hogy miért repülök ilyen lassan és bírok nehezen elfordulni. Ja és a skybox is igen alacsonyan van szerintem, nagy mínusz!(Narvik pályán volt). :N

Amúgy szerintem nem lenne rossz ez a játék, de ahogy te is mondtad, ez nem a járművezetőknek kedvez. Ez a játék gyalogos játékra lett kihegyezve! Nem csupán hogy kevés fajta, de kevés számú jármű is van benne. És az az érzésem, hogy nincs annyi pályán szabadon fellelhető jármű, mint Battlefield 1-ben(légyszi javítsatok ki, ha nem így van).

Ha belegondolok a Battlefield 1-be még tengeri csaták is jöttek a DLC-vel, arról nem is beszélve, hogy a BF1942-ben még tengeralattjáró is volt(nem viccelek!). De ezt még nyitva hagyom, mert ez még ide is jöhet(bár én ebben kételkedem).

Ja és olyat akkor meg sem említek, hogy nincs map voting(Cod2, BF 1942-nél ráadásul konzolból tudtál indítani),a menü UI tiszta fura a Battlefield 1-hez képest(menün belül pl. nem lehet szabadon ugrálni a járművek között), nincs csapatváltás opció(wtf) és mikor indul a meccs a Battlefield 1-ben, a füttyszó, a kiáltások és a zene mindjárt meghozzák az atmoszférát. Itt ez sem az igazi. És akkor a zseniális kill sound effectről már nem is beszélek! ;] Annyira ráfüggtem erre a hangra, hogy pár perc Battlefield V után jöttem rá, hogy miért érzem azt, mintha valami nem lenne rendben a játékkal.

(#12208) atee Köszi, ez már döfi! Ha ilyesmi ritmussal indulna egy meccs eleje a Battlefield V-ben németek oldalán, nagyban megdobná a hangulatot. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12210) hhenry


hhenry
őstag

Origin accesel jár trial?

(#12211) FollowTheORI válasza hhenry (#12210) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Igen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12212) hhenry


hhenry
őstag

Köszi :R

(#12213) jsk


jsk
senior tag

Nem teljesen idetartozik, de érdekelne, hogy kinek mennyire megy a Bf5 és a Bf1 közötti váltás? Nekem nincs gondom az "5." résszel, csak a hangulatot hiányolom. A Bf1 jobb volt ebből a szempontból. Tegnap játszottam is vele, de sokkal rosszabbul ment, mint amikor novemberben abbahagytam. Sokszor szinte elkaptam a célkeresztet, mert megszoktam, hogy Bf5-ben már ilyenkor fekszik az ember. Párhuzamosan tudtuk vele játszani hasonló szinten?

[ Szerkesztve ]

(#12214) Locutus válasza warcat (#12160) üzenetére


Locutus
veterán

Visszatérve erre a videóra, hogy ne csak a sok fikázás folytatódjon itt, ami valahogy továbbra is indoklás nélküli szubjektív ismételgetésnek néz ki...

Csak én vagyok úgy vele, hogy sokszor még a videóban sem látom mire kezdett el a földön lőni?
Nekem valahogy ennél mindig tovább tart spottolatlan földi célpontokat azonosítani, becélozni, és lőni. És ez nem csak a BF5-re igaz. Jó nyilván ez egy összevágott videó, lehet hogy előtte már átrepült, és látta kb hol van valami? Vagy trükköznek valamit a monitorral, meg a beállításokkal, hogy kontrasztosabban látszójanak? (Ráadásul 55-ös OLED-en tolom HDR-ben, szerintem még ez se lehet gond...)
Én egy ilyet, hogy azonnal kiszúrom magasból, és zoommal halál pontosan rárepülök, max arrason tudok behúzni, ahol a sárga repcetáblában messziről látom a fekete tankot. Meg hát nyilván öreg is vagyok ehhez... vagy ennyire mégse?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12215) ron8


ron8
senior tag

Hy! Van most a gépemben egy I5-4670es cpu, és egy 480/8gb-os vga. Mivel érnék többet ha cseréről lenne szó? Egy i7-re való váltás vagy egy 1070-esre való vga csere?

(#12216) #65537792 válasza ron8 (#12215) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én a procit cserélném első körben. De nyilván újabb genre vagy AMD ryzen.

[ Szerkesztve ]

(#12217) ron8 válasza #65537792 (#12216) üzenetére


ron8
senior tag

Azzal az a gond h alaplap csere is befigyel plusz memória is....igy csak 1150es i7 jöhet szóba... Olyan nagy különbség amúgy sincs tudtommal az újabb meg a régi generációs cpu-k között...

(#12218) omfgk válasza ron8 (#12217) üzenetére


omfgk
addikt

Egy 4790-es proci már egész jól bírná a strapát.

BF5-ben nagy az ugrás a 4mag/4szál és a 4mag/8szál között.

Alapból 4 szálon nem lesz fix 60 fps-ed.

(#12219) fuvi válasza ron8 (#12215) üzenetére


fuvi
senior tag

VGA sztem első körben, főleg ha K-s a proci (ha nem akkor használtan ami belemegy az alaplapba i7 - K-s)

[ Szerkesztve ]

(#12220) #65537792 válasza ron8 (#12217) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nyilván, ha ezek nem férnek bele, akkor egy ide illő i7 jó lesz. De akkor már próbálj egy K-st szerválni. Meg jó hűtőt hozzá. A BF amúgy is szereti az AMD-t. Azzal még várnék, ha csak egy komponens csere fér bele.

[ Szerkesztve ]

(#12221) voodoo98 válasza jsk (#12213) üzenetére


voodoo98
addikt

Nagyobb a headshot bounding box-a BFV-ben, tehát nem muszáj pontosan a fejét eltalálni. Szerintem a test is nagyobb. Viszont kevesebbet sebez. BF1-ben pontosan el kellett találni és akkor a megfelelő puskával (sweet spot) 1-re feküdt.

Hangulat rész:
+1 a BF1-nek, viszont tegnap toltam le a Nordlys küldetést és meglepően jól szórakoztam vele, hangulat, meg úgy minden rendben volt. (nyilván egy semmi extrára nem kell gondolni :) )

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#12222) ron8 válasza #65537792 (#12220) üzenetére


ron8
senior tag

A K-s cpu-nál nem áll fent a veszélye hogy túl volt húzva? Mert ugye csak használt jöhet szóba.

(#12223) #65537792 válasza ron8 (#12222) üzenetére


#65537792
törölt tag

De fent áll. De ha valami szarul van csinálva úgy is le áll a gép. Próbálj megbízható eladót keresni, teszt lehetőséggel.

(#12224) Pro!Petya válasza omfgk (#12169) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"+ Kellene egy kezdő Tutorial vagy igazából nem is tudom micsoda, bármi, ami elmagyarázná a sok agyalágyultnak ,hogy zászlót védeni és foglalni nem lehet távcsövön keresztül nézve, 200 méterről."

+1

De ez vonatkozzon a tank camperekre is! Tegnap ,szintén narvik az egyik retardált még csak az "A" pontig se mert vele elmenni hanem a kezdő és az első pont között lődözgette a repülőket és azokat akik véletlen arra tévedtek.. :W
Gyönyörű szép statot is csinált valami 18/0 körül ha jól emlékszem. Cserébe viszont tőlünk el vett egy fontos stratégiai elemet amit hasznosan is lehet (kell) használni!
Vagy ugyanez aerodrome -on Ahol az "A" mögött szarakszik stb stb.
Sajnálom hogy a csapatbeli járműveket nem lehet sebezni mert így elkerülhető lenne ez mind.

Ugyanúgy félnek vele játszani mint az assault-al ,ezért inkább campelnek vele vagy pedig tolják a low style-t csipásként.
Teljesen így van ahogy mondod , ahol több a recon ott szinte könyvelhető a vereség!
Na de miért? Mert az összes aki kezdő vagy csak nem ügyes hogy finoman fogalmazzak, annak ez a legoptimálisabb választás (vagy még a supportos hasalás) mert így nincsenek kitéve az interakciónak. Ergo nem kell csak egy dologra "koncentrálniuk".

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12225) pendre54 válasza Pro!Petya (#12224) üzenetére


pendre54
addikt

Tegnap együtt voltam FollowTheORI-val, gyiku-val, meg volt még egy idegen csóka, aki az Arras pálya szélén beült az egyik légvédelmi ágyúba, és az egész kört ott puffogtatta végig. A mi oldalunkon talán utolsó előtti helyen zárt 1/0 KD-vel, olyan kb. 2800 ponttal. :D
Mivel Follow volt a hajjakend ;] , neki meg aranyszíve van, nem vágta ki a csapatból.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#12226) Leon77 válasza ron8 (#12222) üzenetére


Leon77
őstag

Ha rendesen hűtve volt akkor mindegy neki. Legalább te is meg tudod rángatni picit a bajszát. ;]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12227) zzola válasza pendre54 (#12225) üzenetére


zzola
félisten

Egy igaz csapatjátékos lehetett! :DDD

(#12228) fuvi válasza ron8 (#12222) üzenetére


fuvi
senior tag

50 év helyett csak 10 év lesz az élettartama?
4 évig maxosra (4.8 Ghz) tuningolt 2500k-t használtam, használtan is vettem, el is tudtam adni gond nélkül (vevőt át nem verve korrektül megondtam hogy tuningoltam)

(#12229) #08205824 válasza fuvi (#12228) üzenetére


#08205824
törölt tag

Letöröltem a faxba ezt a játékot. Még soha nem volt ilyen fos. A nyílt béta óta egyre rosszabb. Ma konkrétan egy embert se tudtam leszedni másfél (!!!!) óra alatt, se a fej- se a test lövéseket nem adta meg. Három szerveren voltam 40-es ping mellett, csomagvesztés nélkül. Bárhol meghaltam, akármilyen fedezék mögött feküdtem, mintha ott se lett volna. Ez már rég nem AAA játék, csak egy drága fos. Hatalmas bukta az egész, azoknak van igazuk, akik nem vették meg. Inkább égettem volna el az árát a cserépkályhában, többre mentem volna vele.

(#12230) FollowTheORI válasza pendre54 (#12225) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Voltunk Arrason? :D
Szerintem a Fjell volt nem?
Tegnap nekem nem rémlik Arras kör.

Amúgy nem szoktam kikelni, csak ha valaki haver be akar jönni. :)

Fú de hallod az utsó kör amit elbuktunk... az gáz volt. :D
Vezettünk vagy 100-150 ponttal... és a végére kikaptunk 100 ponttal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12231) FollowTheORI válasza ron8 (#12215) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Első kör: 4790K proci beszerzése.

Utána, ha van még pénz mehet a VGA csere.

De azért készülj fel, ez a proci sem 100% elég már, de bőven lehet vele játszani, magas fps-el is (relative).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12232) #65537792 válasza #08205824 (#12229) üzenetére


#65537792
törölt tag

Értékes playert vesztettünk ma is. Fórumot is itt hagyod?

Komolyan ennél a topiknal a wot topik rosszabb. :DDD

Oda csak röhögni járok mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#12233) FollowTheORI válasza #08205824 (#12229) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Há milyen katona vagy te? Nem bírod a kiképzést? :DDD

Na jó, akkor sok sikert másban. Viszlát. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12234) MILON12


MILON12
tag

A dx12 beállítást én nem látom a játékban csak HDR funkciót a felett kelene lennie de semmi az miért van ? A vga R9 390x 8gb tri-x

(#12235) protegum válasza #08205824 (#12229) üzenetére


protegum
aktív tag

Ha a liba nem tud úszni azért nem a víz a hibás.

(#12236) FollowTheORI válasza MILON12 (#12234) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Egyszer valakinek megoldottunk már ilyen problémát, ha jól rémlik.

Azt hiszem az kell, hogy legyen legfrissebb windows 10, legfrisseb driver és töröld a documents alól a profilod (BFV könyvtárt). Ja és nyomj a biztonság kedvéért utána (még mielőtt újra elindítod) egy javítás/repairt a játékra.

Írd meg utána sikerült e. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12237) #65537792 válasza MILON12 (#12234) üzenetére


#65537792
törölt tag

Win10? És updatek?

[ Szerkesztve ]

(#12238) lofagi


lofagi
Topikgazda

Úgy látom az új LS-ban rank40-ig lehet menni. :] Lesz mit grindelni akkor! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12239) hhenry válasza ron8 (#12215) üzenetére


hhenry
őstag

Én is procit cserélnek mindenképpen

(#12240) balage1989 válasza #08205824 (#12229) üzenetére


balage1989
tag

Egyetértek, hogy egyre szarabb. Nálam a patch óta folyamatosan kilépked...

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#12241) FollowTheORI válasza lofagi (#12238) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jajaja... de ez 2-3 hónap. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12242) lofagi


lofagi
Topikgazda

Kipróbáltam ezt az új squad módot, nos. Ez publickon annyit jelent,hogy kempfest. Ha eddig valaki utálta azokat akik kempeltek, az most még jobban fogja! :D Amúgy tök jó,hogy lehet hallani, hogy futnak körülötted az emberek, mert most már még könyebb kempelni! :D Amúgy szerintem egy kicsit hangos lett, nekem már-már zavaró volt. Nyilván egyéne válogatja, s majd meglátjuk, de szerintem egy kicsit túl tolták.

Illetve nem tudom,hogy ez volt-e eddig, de nem vettem észre, most úgy van ha valaki lebukik a víz alá akkor vannak buborékok a víz felszínén, így simán ki lehet lőni. Ezt valaki észrevette már korábban is?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12243) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Stukánál eltűnt a bombázó kör külső nézetben... nekem tegnap ez tűnt fel.

Meg a hangok, tényleg tisztábban pozícionáltak. :K
Azt hogy hangosabb e, vagy túl hangos e nem is figyeltem... majd kiderül.
De 3D fejhallgató módban eddig nem volt zavaró.

Meg végre kiírja és meg is kapja az ember a coint... kivéve persze az 50-esért járó 1000x2-őt... az továbbra is bugosan írja ki és nem is adja meg. :D
Pedig jó lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12244) Rigormortiis válasza Pro!Petya (#12224) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért ebben a viselkedésben bőven benne van az is, hogy a fejlesztő nagyon ügyesen kiherélte a tankokat. Meg amúgy mindent megtesz, hogy a maradék rajongói tábor is lemorzsolódjon.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#12245) Marmonkanna válasza Rigormortiis (#12244) üzenetére


Marmonkanna
tag

Infantryfield...

(#12246) zzola válasza lofagi (#12242) üzenetére


zzola
félisten

Ezek a kedvenceim!
Egy olyan dolgot hoztak be (lehet hallani a lépteket), mintha ez valami kib*szott nagy feature lenne! BF1-ben illetve korábban is elérhető volt ez már.
Így aztán tényleg hülyére lehet venni mindenkit, hogy micsoda fejlesztéseket eszközölnek... :W

[ Szerkesztve ]

(#12247) Locutus válasza Rigormortiis (#12244) üzenetére


Locutus
veterán

Ezt azért konkretizálhatnád, hogy mi lett kiherélve, és mihez képest.

A könnyű tankokat baromi hatékonyan lehet használni, ahogy az AA tankokat is.

A közepes tankok szintén jók, de ott már nem árt egy gunner, vagy némi támogatás.

A nehéztankok meg csak akkor, ha van rá egy egész squadod, különben csak messziről rombolhatsz vele, megvédeni nem tudod közelharcban.

Panzerfaust meg lejjebb lett véve már, hogy az assault ne olyan könnyen szedjen szét egymaga egy tankot.

Fejtsük már ki tételesen, mi még a gond, és mit kéne máshogy?

Szerk: Én ott látok csak fejlesztési lehetőséget, hogy tényleg lehetne minden mapon több belőlük. 2-4 tank per oldal nem rossz, de ezt megduplázva tovább lehetne az egész 2VH feelinget is növelni. Csak valszeg erőteljesen rontaná az infantry élményt cserébe, mert mindenki ezekkel rombolna csak. Hol az arany középút? Nem itt?

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12248) protegum válasza FollowTheORI (#12243) üzenetére


protegum
aktív tag

Tényleg zavaróan hangos. Tegnap Hamadán a D ponton a romoknál mást se hallottam csak trappolást, ketten húztuk be a pontot és kerestük az ellenfelet. Olyan volt mintha orkok vonultak volna alattunk.

(#12249) nagybá válasza lofagi (#12242) üzenetére


nagybá
senior tag

Zsinorban hat menetet toltam, mindegyik k*rva jó volt :D
Úgy látszik, hogy nagyon bemakkolom ezt :D

(#12250) Pro!Petya válasza lofagi (#12242) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Szintúgy! :K
Szval aki felbaszta magát az olyan useless csapattársakon akik a campingen kívűl mást nem tudnak azok messze kerüljék a squad módót vagy csak haverokkal mert itt aztán kimutatja hogy milyen a játékos állomány!
HA megy a teamwork akkor "EZ" win, ellenkező esetben bármit csinálhatsz akkor is bukó!

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.