Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) protegum válasza steele80 (#12899) üzenetére


protegum
aktív tag

Ez a breakthrough egyazegybe a bf1 operation-ja, csak egyetlen mapon. Ha értelmes embereket fúj össze a szél, egész jó köröket lehet játszani. De ha kádé-huszárokat és kempereket akkor tényleg egy kínszenvedés. De majd a következő, az frontline lesz. ;)

Boatesz: Nem, minden kampány csak az adott időszakban fut.

[ Szerkesztve ]

(#12902) Boatesz válasza Boatesz (#12900) üzenetére


Boatesz
tag

Köszi, akkor sűrűbben kène jàtszanom. A màsodik a "Mas 44"

[ Szerkesztve ]

(#12903) FollowTheORI válasza protegum (#12901) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Következő is hasonlóan szar lesz sajnos... sőt az ilyen arm objective meg hasonlók, nappal tömeges szerókon sokaknak esélytelen lesz.

Késő este, éjfél után amikor "puhul/ürül" a nép... akkor lesz ezekre érdemi esély talán.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12904) protegum válasza FollowTheORI (#12903) üzenetére


protegum
aktív tag

Csak egy kis iróniával probálkoztam volna. Egyébként az egészet megoldhatták volna úgy, hogy van középen egy-két feladat az adott módban és két másik szál, ami több feladatot tartalmaz, de bármelyik módban megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#12905) warcat válasza FollowTheORI (#12903) üzenetére


warcat
veterán

Frontlines-on gyakran történik az, hogy nem a ténylegesen nekikezdő csapatok viszik végig: hacsak nem teljesen egyoldalú a dolog az elejétől,akkor a huzavona során a jobban szorongatott csapat kilépked, és vagy teljesen átfordul az egész nagy elverésbe, vagy ritkábban olyan utánpótlást kapsz amivel megfordul a dolog.

A lényeg,hogy a belengetett 25 perc könnyen átfordulhat egy órás időpazarlásba, amit nem feltétlen lehet élvezni még a "nyerő" oldalon sem.Nem várom túlságosan.

EA: It's in the crate!

(#12906) tom_tol válasza warcat (#12905) üzenetére


tom_tol
addikt

Nagyon igaz. A frontlines a legrosszabb ebből a szempontból. Breakthrough szuper mód a front.-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#12907) vass1024


vass1024
tag

Sziasztok :)

Fentebb már írtam csak nem érkezett válasz. Hardcore serverek vannak :F

[ Szerkesztve ]

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#12908) omfgk válasza vass1024 (#12907) üzenetére


omfgk
addikt

Nincsenek.

Amikor a TTK ideiglenesen változott, akkor egy ideig a régi (változatlan - a jelenlegivel megegyező) TTK szervereket hívták HC-nak (pontosobban Core CQ :F , fene tudja már, régen volt).

[ Szerkesztve ]

(#12909) vass1024 válasza omfgk (#12908) üzenetére


vass1024
tag

Hát véleményem szerint marha gáz ez a hatalmas TTK... nincs is kedvem játszani...valoszinűleg nem is fogok, inkább bf1 ezek. Amugy is sok tekintetben gyengébben muzsikál mint a bf1, majd talán 1év mulva értelmes jatek lesz.

Az emberi agy a világ leggyorsabb számítógépe.

(#12910) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, én eljutottam oda, hogy már nem okoz örömet a játék. Nem hittem volna, hogy 118 óra után ezt mondom, szemben a BF1 155 órájával, ami még ennél is foscsibb volt. Nyalja meg a DICE a minden részben elbaszott repülést, meg a felerősített AA-kat és a temérdek bugot.

Megyen!

(#12911) Aventador91 válasza CptAdamica (#12910) üzenetére


Aventador91
őstag

nézzél inkább vká maratont :DDD (aláírásod)

(#12912) CptAdamica válasza Aventador91 (#12911) üzenetére


CptAdamica
veterán

Fú, de hiányzik szegény vká, a trolljok elkergették. :D Toltam inkább egy jó kis BF4-et.

Megyen!

(#12913) NViktor válasza CptAdamica (#12912) üzenetére


NViktor
csendes újonc

Ma én is azt nyomtam. Nagyon jó volt 😁

(#12914) Demertin


Demertin
tag

Az mitől lehet, hogy tegnap este volt számomra egy 4gb-os patch (nem játszottam 1-2 hétig, nem tudom mikor jött ki) és azóta a játék alatt nem pörög fel sem a vga, sem a proci és ilyen kemény 10-15 fps-em van. Megnéztem másik 2-3 játékot, azokon stabilon hozza az eddigieket a gépem (100+ fps). Eddig itt is min 90-em volt a legrosszabb mapokon is, de átlag 120-150. Újraraktam a játékot, de az nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#12915) kisselandras válasza Demertin (#12914) üzenetére


kisselandras
senior tag

bővebb infó a vegádról?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12916) Leon77 válasza Demertin (#12914) üzenetére


Leon77
őstag

Nem tudom, nálam nem jelentkezett, de van új vga driver is, esetleg próbáld meg azzal. hátha....

Frissítés után amúgy nem egyszer teljesen elállítja az addigi video beállításokat és újra kell konfigolni.

Más. Nem hiszem el, hogy képtelenek voltak egy olyan egyszerű dolgot megoldani, hogy Breaktrough- módban (vagy squad cq ban) jól mondja a pontokat. Bétára Charlie stb... mivel az alap cq zászló besorolásokat mondja be, ha elfoglaljuk, veszítjük... Szerintem ez nem lenne olyan nagy dolog... (mármint a javítás)

Pár órát már beletettem én is a játékba és számomra kifújt belőle a tartalom. Bf4-et nagyon élveztem, a mai napig néha játszom, csak ámulok, mennyi pálya van, milyen változatosak itt meg nuku. (pc-n és ps4-en több, mint 2000 órám van benne)

Még épületharc sincsen normális, mert egyik map sem olyan. Leülök játszani és 1,5 óra után elunom és kilépek... Pedig megvettem a deluxe-ot, nagy reményeket fűztem hozzá.

Mindegy, a pénzt szerintem kijátszottam belőle, remélem faragnak belőle még egy számomra is izgalmas játékot, de most hanyagolni fogom. Pedig 1,5 hetet ki is hagytam, mert síelni voltam. (és mégis eluntam 1,5 óra után)

Na jó, abbahagyom a sírást, csak gondoltam leírom én is a véleményemet. :R

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12917) Demertin válasza kisselandras (#12915) üzenetére


Demertin
tag

Adatlapomon minden ott van (evga 1070ti ftw2, 417.35 driver). Beállítások maradtak úgy, ahogy eddig is voltak,

[ Szerkesztve ]

(#12918) #65537792 válasza CptAdamica (#12910) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nekem 103 óra kellett. Heti, ha egyszer el indítom. Amúgy így vissza gondolva a BF1 nekem jobban bejött. Abba 243 órát toltam.

(#12919) CptAdamica válasza #65537792 (#12918) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha így haladunk, akkor következő BF már csak egy ilyen Battlefrontos 70 órát fog hozni. :D Mondjuk ezek után biztos, hogy nem fogom megvenni megjelenéskor.

(#12913) NViktor Visszatérve a BF4-be, pár szembe ötlő apróság:

- Van balance,
- Vannak custom szerverek,
- Működik a killcam,
- Lehet normálisan váltogatni a fegyverek között,
- Nem sniper paradicsom,
- Használható járművek, stb.

Amúgy nem tudom, hogy egy ilyen dolgot, mint a balance miért kell mostanában mindig 4 hónnappal a megjelenés után belerakni, mikor a logikáját már tudják, de ugyan ez igaz a killcamre és sok másra is. Ha már egyszer megcsinálták, jól működik, akkor miért nem tudják átvenni a logikáját? Vagy így nem lehet extra fícsőrként bedobni 4 hónap után?

Ez a DICE halovány önmaga a régi önmagának, a pénzéhes EA meg csak veri a korbácsot.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#12920) Aventador91 válasza CptAdamica (#12919) üzenetére


Aventador91
őstag

most tarthatnának vagy 2 év szünetet, és összedobni egy nagyon ütős új bfet

(#12921) kisselandras válasza Demertin (#12917) üzenetére


kisselandras
senior tag

új frissítést kaptak a gtx esek én úgy tudom ugyan úgy mind az amd fanok is

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12922) #07746304


#07746304
törölt tag

50-es rang a maximum Deluxosoknak is?

(#12923) Sanyi.il válasza #07746304 (#12922) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

mindenkinek. gj dice :W

[ Szerkesztve ]

(#12924) Gery9112 válasza CptAdamica (#12919) üzenetére


Gery9112
őstag

Abban, amit leírtál az a szomorú, hogy a DICE 2002 óta javarészt FPS multiplayer játékokat készít. Tudom a cégen belül az emberek cserélődnek de 17 év multis tapasztalattal a hátuk mögött azért ezen feature-k hiányossága eléggé amatőr.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#12925) DNS_65 válasza CptAdamica (#12919) üzenetére


DNS_65
senior tag

Ez a balance hiánya valóban iszonyú amatőr húzás.
Azt még valahol meg lehet érteni, hogy a győztes csapatba ne migráljanak át meccs közben.
De hogy ha 5-en vannak egyik oldalon, a másikon meg 15-en, mi a fészkes fenéért nem lehet átmenni egy assist paranccsal hogy segítsük az esélytelen oldalt?
Én az utóbbi pár napban BF3-aztam, és valahogy csomó minden jobban meg lett oldva, pedig 2011 nem mostanában volt.
-normális spawn lehetőség, ha squad társaid nincsenek/halottak
-járművek elérhetősége(itt is ment a cicaharc, de legalább kiszámíthatóan mindig adott és mennyiségben helyen jelentek meg)
-Max rank lvl 100, amit azért nem volt tul könnyű elérni
-Értelmes szerverkereső

[ Szerkesztve ]

(#12926) Locutus válasza DNS_65 (#12925) üzenetére


Locutus
veterán

Az összes eddigi BF-ben ment a sírás, ha az autobalance átpakolt valakit menet közben.

Most meg azért megy a sírás, mert nem pakol senkit...

Ha van rajta sapka, ha nincs...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12927) zebra_hun válasza Locutus (#12926) üzenetére


zebra_hun
addikt

Megvétózom! BF1942-ben nem ment a sírás :) nem volt elődje amihez lehetett volna ... Tény hogy a görbe 2002 óta lefelé megy (ok, grafikába felfelé, de a sírósoknak meg adott a régebbi bf) Én pl ha csak simán játszani akarok akkor bf5, ha meg haverokkal kicsit komolyabban akkor bf desert combat. Azt eddig egyik bf sem tudta überelni.

(#12928) blaca83 válasza Gery9112 (#12924) üzenetére


blaca83
őstag

Nekem is ez az egyik legnagyobb bajom!
ALAPVETŐ dolgok hiányoznak a játékból ami már régóta benne volt alapból és jól működött. Egy csomó mindennel nem foglalkoznak pedig nagyon kis munkával elvezhetőbbé lehetne tenni.

Vagdalkoznak ide - oda olyan tartalmakkal amikkel akkor kellene foglalkozni, mikor a játék alapjai már stabilak.
Szerintem az EA-t kellene már egyszer jól tökön rúgni és akkor talán nem jönne ki ilyen félkész sz@r a DICE műhelyéből sem. :(((

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#12929) warcat


warcat
veterán

Akit esetleg érdekel, ma/holnap rank 22-őn kell lenni Lightning Strikes XP-vel,hogy ne legyél elmaradva,ha a végéig el szeretnéd érni a 40-et.

forrás

EA: It's in the crate!

(#12930) steele80


steele80
senior tag

Nálatok időnként akad-e robbanások előtt a játék? Nekem most valamiért ezt játssza. Létezik-e rá valami orvosság?

(#12931) bul07 válasza Locutus (#12926) üzenetére


bul07
nagyúr

Simán elég lenne ha kör kezdetén kiegyenlítené a csapatokat

De nem, kezdődik a kör mondjuk ilyen felállással

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12932) sixpak


sixpak
nagyúr

Üdv.
Azzal lehet valamit kezdeni, hogy megkapjam a coinokat, kicsit vicces, hogy semmit nem veszek, de nekem 30ezer van már hónapok óta.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12933) warcat válasza sixpak (#12932) üzenetére


warcat
veterán

Ezen a ponton már a supportnak kell írnod

EA: It's in the crate!

(#12934) sixpak válasza warcat (#12933) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm a választ.
Röhej, nekem kell kuncsorogni érte, szerintem hagyom a francba....arról nem is beszélek, hogy deluxe editiont vettem még májusba, 80 euróért, az elején kaptam pár ruhát meg nehány kacatot, azóta semmi!
Tehát + 20 eurot fizettem a semmiért, nem hat meg az összeg, nem erről van szó, de azért ez tényleg egy nagy vicc,

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#12935) CptAdamica válasza sixpak (#12934) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezen már meg sem lepődök, jól át lettek baszva az előrendelők is.

Megyen!

(#12936) warcat válasza CptAdamica (#12935) üzenetére


warcat
veterán

Battlefield 1 átverés (még a 2. dlc se volt kiadva amikor újracsomagolva kiadták a Revolution editiont te meg csak nyeltél nagyokat az Ultimate birtokában) és a Battlefront 2 után(nem vettem meg) nem véletlenül maradtam a legolcsóbb megoldásnál (nem fizettem origin premiert és sima dobozos kulcs lett cdkeysről).

Nem szabad bízni bennük már.Ennyit azért megért, de a 30 dolláros verzióval boldogabb lennék.

EA: It's in the crate!

(#12937) Humbucker


Humbucker
senior tag

Milyen videókártyát ajánlanátok ehhez a játékhoz?Páran panaszkodnak, hogy RX 580-as kártyával néha beszaggat. SAPPHIRE NITRO+ Radeon™ RX 580 8GD5 Erre a kártyára mondták. Mit vegyek helyette szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#12938) Bib válasza Humbucker (#12937) üzenetére


Bib
őstag

Az adatlapodon szerepló core2duo van? :Y

(#12939) Humbucker válasza Bib (#12938) üzenetére


Humbucker
senior tag

Az :DD De amúgy Ryzen 2600-as konfighoz kérdeztem a videókártyát, most építek gépet :DD
Amúgy a Battlefield 3 meg egész jól futott rajta, meg a Warfighter. :)

(#12940) #65537792 válasza Humbucker (#12939) üzenetére


#65537792
törölt tag

Teljesen jól fog menni azzal amit írtál.

(#12941) Humbucker válasza #65537792 (#12940) üzenetére


Humbucker
senior tag

Az Rx 590el?

(#12942) bul07


bul07
nagyúr

És lement a kör :DDD

Nagy nehezen de megnyertük ;] :DD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12943) whwywho


whwywho
lelkes újonc

eszem faszom megáll, nem lépek be két éve a freemailre. erre törli az összes archiv levelemet
pedig anno németül irtam, csatlakozni akartam egy klánhoz, sikerült is
most akutális lenne

a battlefield 1942-es német házibarkács kiegészitővel, ww1 témáju, real time játszott valaki?
örök emlék marad

[link]

[ Szerkesztve ]

(#12944) Hopkins95 válasza bul07 (#12942) üzenetére


Hopkins95
addikt

A játék komolyan nem rakott át senkit? :D Ennél amúgy nincs olyan, hogy ha nincs meg a 10-10 játékos, akkor el sem indítja a kört?

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12945) whwywho válasza bul07 (#12942) üzenetére


whwywho
lelkes újonc

nem birtam megállin, bocs
zéró, stuka
japán nemzet szerepel már?

(#12946) nincsnév007


nincsnév007
őstag

több nemzetről még mindig semmi féle hír nincs? vagy esetleg nagyobb csatákról? (vagy ilyenbe ne is reménykedjek? :DDD )

(#12947) bul07 válasza Hopkins95 (#12944) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem rakott át senkit
Nem szakította félbe

De ugye még ha akart volna se tudott volna senki átállni mert nincs lehetőség csapat váltásra

(#12946) nincsnév007

Szerintem nem mondanak semmit mert akkor nem lehet rajtuk számonkérni semmit :)

Mint ugye a nagy újítás hogy halott társat fedezékbe húzása és ott meggyógyítása

Erről is hallgatnak

(#12948) Aventador91

1perc alatt megvolt a győzelem

Hülye is lennék egy potya win-t otthagyni :DDD (meg a pontokat)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#12948) Aventador91 válasza bul07 (#12942) üzenetére


Aventador91
őstag

aki ennyi playernél nem vált szervert az se normális

(#12949) nincsnév007 válasza bul07 (#12947) üzenetére


nincsnév007
őstag

tényleg még az is, az asszem még egy bf3-as trailerben is benne volt.

(#12950) IntelKiller7 válasza #07746304 (#12922) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Majd DLC-nél jön a +10

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.